REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Képről megtudnátok mondani mit csinál a csaj?

Itt egy beszélgetés vele.
És még pár csaj képe.
826 0 1 Sport Izé
Maccoyi: Elsőre az néztem volna ki, hogy bokszol. :) Szép mosolya van, az biztos. :)
Tervezz pólót 4000 dollárért! (vagy csak nézd meg, mások eddig miket terveztek).
6967 6 9 Izé
sztewe: Itt az én design om, lehet szavazni: http://www.hereitself.com/design/view/336 1 hete raktam ki, é [...]
Derill: nekem ez jön be kurvára:D
|-=O=-|: Húúú, nekem nagyon bejön, tök jó lett!!
Mind a 9 komment
Gitár, ami kis helyen is elfér.

988 0 3 Tech Izé
CRaPtRaSH: vegyél nekünk is! ;]
mcsabi20: Öööcsssééém! Ilyen kell nekem!
Zserigta: Ez nagyon zsír. Hol és mennyiért lehet kapni? (Magyarországon)
Mit csinálnál egy hajótársaság vezetőjének a helyében, ha bővíteni szeretnéd az egyik tengerjáród férőhelyeinek számát? Rendelsz egy új hajót és vársz 3 évet, amíg megépül? Nem. Félbevágod a 12 szintes monstrumot és a közepére egy új részt építtetsz. :)
6856 1 10 Izé
Schabee: ez tök jó
anon: De ha megrendeli akkor egyszerűbb :)
Drevway: Miért ne lenne egyszerűbb? Sztem elég bonyolult az alapoktól felépíteni egy hajót, ha 3 évig [...]
Mind a 10 komment
" ÁÁÁ....nemtudok most edzeni, nincspénzem kondibérletre...."  - tipusú embereknek ajánlom.
970 2 2 Sport Izé
Derill: sztem meg kb egész nap bigmacket zabálnak, de mivel meló nincs igy a nap többi részében ráér [...]
Sztiki: képzelem mit szólnának, ha valaki kimenne izomkodni egy budapesti játszótérre... arról nem is [...]
Most mindenki bevallhatja/bevállalhatja, de én inkább amondó vagyok, hogy csak röhögjünk egy jót és senki be ne vallja! :D
6636 6 58 Izé
Jaca: Megin megnéztem az oldalt. Bevallom, nem lettek normálisabbak :-)
Erunder: Müxik de nem mindegyik bejegyzésem jelenik meg.
Jaca: Erununder, olvastam a bejegyzésed a bevallós oldalon. Működik az!
Mind a 58 komment
Napelemes mobilventillátor 10 dollárért.
670 0 1 Tech Izé
EarthPie: Istenem, ez megint itt van? Azt hiszem, négyx éve láttam ilyet utoljára... Balatonon minden kis [...]
Bajnokok ligája Selejtező mérkőzés 2 kör 1 forduló

Fenerbahce- MTK 2:0

Nézd meg a gólokat.

Egyebet nem tudok elmondani, reménykedjünk, hogy a visszavágó jobban sikerül.
396 0 0 Sport Izé
Mai Ismeretterjesztő rovatunkban a nagy fehér cápa.

A nagy fehér cápa (Carcharodon carcharias) a porcos halak (Chondrichthyes) főosztályának a heringcápa-alakúak (Lamniformes) rendjéhez , ezen belül a heringcápafélék (Lamnidae) családjához tartozó faj. A Carcharodon nem egyetlen élő faja.
Nagy fehér cápa valamennyi világtengerben megtalálható, de előnyben részesíti a meleg és mérsékelt vizeket. Elvétve előfordul Dél-Ausztrália, Új-Skócia és Izland hidegebb vizeiben is. A nagy fehér cápák állandóan mozgásban vannak, ezért lehetetlen meghatározni a számukat. Úgy tartják, hogy a nagy fehér cápa nem gyakori faj.

Egy repülő fehér cápa. ;)
Amikor béna és a hajóra ugrik.
Egy szép példány.
Sárga téglalapos cápás videó.
Eats Tuna.
Aki legyőzte.

+

C ápás háttérképek.
megj.: Engem mindig kiráz a hideg tőlük. :)
4157 5 22 Izé
rituska001: szerintem nem lenne időd szívrohamot kapni:D
Szmiri: nem vagy egyedül xD asszem ott kapnék szívrohamot
rituska001: én rettegek a cápáktól:D most megyek Balatonra,tuti be fogom képzelni,hogy ott úszkál néhán [...]
Mind a 22 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
7971 0 8 Film Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
Karády őrmester egyik cifra káromkodása az Angyalbőrben című sorozatból. A nagy sikerű sorozatot 1988-ban kezdték forgatni, s a katonaélet komikus oldalát mutatja be a nézők számára. Szereplők voltak többek között: Usztics Mátyás, Selmeczi Roland, Verebes István.
8316 7 8 Izé
Schabee: ezt éppen elég lehetett megtanulni XD
izébigyó: Nem téves. Selmeczi 8 epizódban is játszott és Verebes is feltűnt.
Gomba: Ők még nem látták a sorozatot ;) Amúgy Szerednyey Béla még aki ismertebb belőle. De a soro [...]
Mind a 8 komment
A thaiföldi Kampang városában saját wc-t kaptak a transzszexuálisok. Magyar nyelvű cikk.
2285 1 18 Izé
Schabee: ez a cikk engem nem villanyozott fel :S
madMate: helyes helyes
Milanista99: én inkább egy saját gázkamrát ajánlanék nekik :)
Mind a 18 komment
Egy Latinovits Zoltán reinkarnáció!
Bár a szöveg nem mindenütt érthető , az intonáció, a drámai hanglejtés, a hangsúlyos pauzák korunk versmondó nagyjai közé emelik...
2315 1 9 Izé
Laci: Ha a rakodópart alsó kövén ülnék, nézném, hogy úszik el e dinnye-fej. ... Mintha szivemb&ot [...]
Schabee: ez a poszt ez nagyon kész alig kaptam levegőt a röhögéstől
Dawe: jó nagy felesek lehettek :D
Mind a 9 komment
Megérkeztek az első SKATE 2  képek.
824 0 0 Tech Izé
Nem tudok mit mondani, ez kész halál. A szövegíró dedósabb lehetett, mint ez a két gyerek.
8096 2 68 Izé
bungle: adam1997 küldte: http://www.youtube.com/watch?v=2y_m2O9oAqw
Schabee: tegnap előtt (vasárnap) láttam a media marktban a cdjüket...
Erunder: ÁÁÁÁÁÁ ezek még mindig élnek?
Mind a 68 komment
Végre befutott a Harry Potter és a Félvér Herceg első kedvcsinálója, mely minden eddigi epizódnál sötétebb hangulatúnak ígérkezik.
4871 0 24 Film Izé
anon: Én is pont így vagyok vele, könyvben valahogy jobb, de azért várom a hatodikat.
tüpp: hát én már abban sem vagyok biztos,h ezt megnézem....a négy és az öt filmben elég nagy csal [...]
0tibi0307: Hát remélem az utolsó olyan sötét lesz hogy csak 1 fekete képernyő és ennyi...Az lenne a leg [...]
Mind a 24 komment
Végre befutott a Harry Potter és a Félvér Herceg első kedvcsinálója, mely minden eddigi epizódnál sötétebb hangulatúnak ígérkezik.
4925 1 24 Izé
anon: Én is pont így vagyok vele, könyvben valahogy jobb, de azért várom a hatodikat.
tüpp: hát én már abban sem vagyok biztos,h ezt megnézem....a négy és az öt filmben elég nagy csal [...]
0tibi0307: Hát remélem az utolsó olyan sötét lesz hogy csak 1 fekete képernyő és ennyi...Az lenne a leg [...]
Mind a 24 komment
Chelsea FC Anthem - Blue Is The Colour

megj.: Előre szólok, hogy nem kérek a beszólásokból, akinek nem tetszik/nem szereti a Chelsea-t az töltse fel a kedvenc klubja indulóját, várom szeretettel, előre is köszi;)
342 1 3 Zene Izé
meszi: áhhh a MU-nál nincs jobb csapat:D
Ujvy: Én nem szeretem a Chelsea-t, de mindenki kell, hogy drukkoljon valakinek..:) Ja, ez nem beszólás, [...]
Shifty: Come on Chelsea! :)
The Mystery House - Escape from the Beginning
2198 0 23 Game Izé
RushEr: Jó volt.Kár,hogy rövid.
andiku: Fél órája töröm rajta a fejem, de nem jövök rá.
andiku: Hello! Nem igazán tudom mit kell csinálni a baltával a fákkal. Tudna valaki tippetadni? Kösz [...]
Mind a 23 komment
Siklóernyős bohóckodás az Electric Six dallamára.

Ez meg egy kis Balcsi feletti repülés.

Ez pedig akiktől én is tanultam.
306 0 0 Sport Izé
Karatéjozós zs-movie + kung fus "lábatlankodás" + német szöveg = legrosszabb harcjelenet.
6405 2 34 Izé
Schabee: ez a film nemrég volt a reteklubbon... vagy legalábbis ez a nő szerepelt benne
Schabee: nem jelent meg a kommentem :( lényeg belőle nem értem kik pénzelik ezeket a reteklubbos tvpremi [...]
olcsibacsi: Hát ez azé csöppet morbid, japó csajszi németül karattyolva ver szét egy teljes utcai harcos [...]
Mind a 34 komment
Nokia N95-tel (Bluetooth segítségével) irányított RC autó.
1307 0 6 Tech Izé
izébigyó: Izé... ez Purple-nek akart menni.
izébigyó: Vagy repülőgép. Úgy értem utasszállító. ;)
hodosy: jaja jó lennne
Mind a 6 komment
Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
1492 0 23 Autó Izé
Schabee: a tipikus marhaság
Pajti007: A WCn ülés nem lenne rossz, főleg, ha biogázzal működne. :D
Lili: hát WC kagyló meg biztonsági öv :D Tuti nem lenne baj, ha befosik egy-egy élesebb kanyarban. De [...]
Mind a 23 komment
Motorizált fészer. Kiváncsi vagyok, mit szólna a rendőr egy ilyen igazoltatásakor! :D
1614 1 23 Izé
Schabee: a tipikus marhaság
Pajti007: A WCn ülés nem lenne rossz, főleg, ha biogázzal működne. :D
Lili: hát WC kagyló meg biztonsági öv :D Tuti nem lenne baj, ha befosik egy-egy élesebb kanyarban. De [...]
Mind a 23 komment
A Drámai Prérikutya (akinek már külön oldala van!) meg a Drámai Koboldmaki után itt a Drámai Macsek. :D
6640 5 29 Izé
alphadog: http://www.youtube.com/watch?v=3FjUHHLV1jc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3FjUHHLV1 [...]
bungle: Timarq küldte: http://www.youtube.com/watch?v=B9RxnjbXD30
Schabee: ettől a poszttól kifeküdtem főleg a Strawberryy által belinkelt videótól
Mind a 29 komment
Anberlin - A Whisper and A Clamor

jó szám, küldeném mindenkinek, aki szereti

(EA gamerek előnyben)
516 0 1 Zene Izé
yvaine: imadom :D minden szamuk k*rva jo :D
A brit női jégkorong csapat piros kontaklencsében gyakorol.
Mielőtt kattintotok, tippeljetek, miért! :)
1064 0 7 Sport Izé
Vigyori: vagy mert olyan mint a bika, vérszemet kap az áldozatára! :D
kristof18: nem tom de ha v.ki tudja küldje el atopimici@vipmail.hu-ra
Balázs: és talált süllyedt(nem sprechelek inglishül)
Mind a 7 komment
Volt már póker meg hátizsák meg női ruha meg cipő meg bőrtáska meg napszemcsi.
Most a sportruházaton a sor, mégpedig az Everlast cuccain amiket 30 és 70 százalék közötti kedvezménnyel vehettek meg.

És csak hogy érezzétek a törődést íme egy rövid lista azokról akik még jönnek: Playboy, Billabong, Players Room, Nike, Hello Kitty, Oakley...
3754 5 222 Izé
papaluige: Err! hello kitty-s akció van ha érdekel! :)))
papaluige: Sajnos HK-s tanga nincs! :))
tybcsee: sziasztok! légyszives küldjetek nekem egy meghivót, nagyon megköszönném, akár egy ncore-os m [...]
Mind a 222 komment
Az iBeer 2.0 után itt van az iWash. iAmanda lemossa a képernyőt jól! :D

1334 1 5 Tech Izé
NFS-fan: ezt ingyen lehet letölteni, és sima video :P
rezlavor: AAHAHAHHHAHAHAHHAHHHAAAAA NEM NEM ES NEM (noi genitaliakert PENZT NEM ADUNK!!!!) most amugy a Things [...]
anon: És ezt nem lehet megdönteni? Mármint az iPhone-t :D
Mind a 5 komment
Volt a napokban egy hír, hogy... " Hihetetlen- Megcsapta a BMW Forma 1-es autója a mérnököt. "

Íme,nézd meg  te is.

 
830 0 0 Sport Izé
Megasztár 4 előválogatás
9738 1 79 Izé
bungle: FZoli küldte: Megasztár 4 Casting - 20 esztendő hatalom http://www.youtube.com/watch?v=JnaSNlFbDb [...]
bungle: superxaba küldte: http://www.youtube.com/watch?v=iOPIC8hW6MA
nyehőce: Ott van 11 percnél a fickó. :) Kár, hogy a mókás Mokkás felvételt nem rakták ki...
Mind a 79 komment
A Brazil olimpiai válogatott bárátságos mérkőzést játszott a Singapore csapatával. A végeredmény 3:0 lett a Brazil csapat javára. Íme az összefoglaló, a gólokkal.
319 0 0 Sport Izé
Negreanu nagy keze az amerikai heads up bajnokságban

("Régebbi" Negreanu videókat, ezentúl ide a kommentekhez linkeljetek. Köszönöm. Macc)
458 0 2 Sport Izé
Maccoyi: Nem vagyok én főnök. :P Hozzáteszem, kérlek benneteket, hogy a ...... :)
spiritmonger: értettük főnök :D:D
AdventureX
3391 0 25 Game Izé
barbika: tegnap este már feladtam, de most újra megpróbáltam sokat segítettél:)) köszi
Kerlés: A csempére kell kattintani. Úgy emlékszem, hogy a képernyő alsó felében van.
barbika: pff... már szétkattingattam az egérrel a kandalló előtt ahova a két nyíl találkozási pontja [...]
Mind a 25 komment
Mókás pillanatok a golfpályákról. :D
9670 4 10 Izé
Schabee: hát ez kész XD a legjobb mikor a fickó belerúgna a bogyóba és esik egy nagyot
Dawe: driftelős golfkocsi :D kész vice city
Nem regisztrált: Vicc kicsit másképp: "Nézd már a hülyét, bundában golfozik!" :)
Mind a 10 komment
Steven Gerrard hihetetlen gólja a 07/08-as B.L. nyolcaddöntből, amit az Inter ellen játszottak és nyertek meg végül 2:0-ra.

Ne lepődjetek meg először Kuyt gólja van:)
385 0 0 Sport Izé
Mókás pillanatok a golfpályákról. :D
8819 0 1 Sport Izé
Balázs: a cicának mi szerencsáje volt hogy nem ütötték meg:D
DragonForce - Valley Of The Damned (live)

A DragonForce egy 1999-ben alakult londoni power metal együttes. Vidám, pozitív stílusú zenét játszanak, a power, speed és dallamos metal jellemzőivel.

Heroes of Our Time
410 0 6 Zene Izé
tankosbobi: aki ezt szereti az szereti blind guardiant is. szal én mindkettőt szeretem :) mirror mirror lehet [...]
Cromex: Kár, hogy élőben nem tudják eljátszani a számaikat.
MStipee: Amugy Balázs, küldhetnél normális metálzenét is, mert nekem nagyon úgy tűnik hogy megnyitod [...]
Mind a 6 komment
Katatonia - My Twin

Stílusok: Doom Metal, Goth Metal
Alapítva: Svédország, 1991

July

Evidence

Chrome
387 0 0 Zene Izé
ENIT
Az ott készült képeket itt nézheted meg.

(nem röhögni, hanem irigykedni, hogy TE nem voltál ott :) )

(update: az enit-ekkel kapcsolatos további infók a jövőben ITT lesznek megtalálhatóak)
5324 4 594 Izé
Maccoyi: Inkább ide írj, mert itt gyüjtünk csak igazán. ;) http://www.ize.hu/comments.php?post_id=4890
weedorgasm: hehe en is irok kommentet...gyujon xD
Schabee: jahj... amúgy látom jó sok komment lett itt :)
Mind a 594 komment
Régebbi postok...