REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Secret Path of the Forest
2336 0 4 Game Izé
Kerlés: A polót meg lehet gyújtani az öngyújtóval, de innentől kezdve nem tudom mit kell vele csináln [...]
szuperagy.: mást énse tudok. :S
papu: Ja, meg a mókus rágóját a törött keksszel ki lehet pukkantani. Az egerem elkopik...
Mind a 4 komment
mai tippelős játékunk 2. része:

ki fog nyerni ebben a leosztásban?
495 0 3 Sport Izé
Kenny: Korda Gyuri bácsi folyamatos orgazmust nyomott volna szardolog ászpárral elbukni a meccset :D
Derill: csóóóri bedobta a király párt:D:D
KoinZ: ez durva kör volt
A szabadrúgáslövő-világbajnokságot első alkalommal 2004-ben rendezték meg, akkor Ugur Yildirim végzett az élen, a résztvevők között a legnagyobb név pedig az azóta visszavonult Zinedine Zidane volt, aki az ötödik helyet szerezte meg.

Az idei döntőbe két mexikói jutott Rafael Márquez és Jared Borgetti személyében.
Kettejük közül nagy csatában a Barcelona játékosa győzött, így ő vihette haza az egymillió dolláros fődíjat, míg a kapusok versenyét megnyerő David James félmillió dollárral gazdagodott.

Ronaldinho

Toldo egyik védése

Borgetti

Összefoglaló

 

 
491 0 0 Sport Izé
Tim 'The Missile' Yeung(Divine Heresy) a világ leggyorsabb dobosa(872/perc lábdobon)
533 1 0 Zene Izé
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5139 0 9 Art Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Lilly McElroy idegen férfiakat kér meg, hogy rájuk vethesse magát, miközben lefotózzák! ;)
(katt a "I Throw Myself At Men" albumra az oldalon)
5445 0 9 Izé
Joma: idézem (magam): nálunk a Tiszánál szokásszerint Szombat hajnali 3-kor "róka" (azért ez a bec [...]
Purple: legjobb vicc XD
Joma: uhh... a g33k szólalt meg belőled -.-' Hasonló az ijen poénhoz (gyenge idegzetűeknek nem ajánl [...]
Mind a 9 komment
Még egy játékos szék? asztal? cockpit?
1454 0 5 Tech Izé
CRaPtRaSH: legalább lefogy a belsőcomb-hája ;]
bandee1219: Az biztzos :) és ha darabokban van, összerakni sem utolsó!
rezlavor: mire bevarazsolod egy atlag magyar panelba, tuti kicombosodsz :)
Mind a 5 komment
Hogyan nyúzzunk meg egy nyulat gyorsan és tökéletesen....
667 0 0 Sport Izé
Egy kis nehezítés a kutyáknak... ;) (és a mai macskás post :P)
5408 1 5 Izé
BTheBalance: Hmmmm... Itt a bizonyíték, hogy szerencsétlenséget hoz, ha átfut előtted egy fekete macska.... [...]
Csolt: Azok a fránya ösztönök...
Split: a szisza szeret veszélyesen élni! :D
Mind a 5 komment
Shaun Murphy(világranglista 3.) - Break 86 - China Open 2008 Final
303 0 0 Sport Izé
Periódusos kávéasztal, kémiai elem mintákkal.
8550 USD (~ 1.250.000 Ft), de ha azt vesszük ezért már plutónium is jár, nem? ;)
3587 0 22 Izé
mephistto: az a baj, hogy itt kiagyalsz ilyet ne mtudod megcsinálni, mert hülyének néznek, ez az ország va [...]
Purple: :DDD ez jó volt :D teljesen el tudtam képzelni :DD
BTheBalance: Elem-entális... De télleg, ezt hogy? Ül a nyakkendős rózsaszíninges designerkonszern a légkon [...]
Mind a 22 komment
a mai bowlingos poszt után itt a bowling egy másik vállfaja: candlepin bowling

és egy érdekes strike
483 0 0 Sport Izé
Shunsuke Nakamura állítom hogy a világ egyik legjobb szabadrúgás lövője és ezt 2006-ban a MU ellen is bizonyította...

 
662 0 3 Sport Izé
Frankie: ez nem túl meggyőző... ebbe nem kevés mák volt, h pont az a védő nem ugrott fel, akinek a fej [...]
Maccoyi: nm;)
Balázs: köszi Macc
Na ezek tényleg "árkon-bokron" mennek. :)
582 0 2 Sport Izé
spiritmonger: de gondolom nem ilyen sebességgel....
Shifty: sztem ebben semmi különleges nincs...én minden nap ilyen helyen tekerek...bringával azért nehez [...]
Mai ismeretterjesztő rovatunkban ;) a kondomvirág. :D
2173 0 17 Izé
AVIREX: dehogy marhaság,kurva kreatív :D:D
Schabee: mekkora marhaság :S
BTheBalance: Ez az a virág, amitől a legrafkósabb méhecske is zavarba jön.... :D ÉS télleg banyás-úszós [...]
Mind a 17 komment
Repülj havas hegységek felett a számitogéped előtt!!!  Jó kis idegnyugtató (nem is igazán) játék
3686 4 22 Game Izé
DJ Öcsike: Nekem már megy !!!
nymisi: nekem sem nem megyen semmi :((
Errtu: tekintve, hogy úton voltam haza, nem én állok mögötte :) kerlés: videót -pl. youtube-ról- e [...]
Mind a 22 komment
10 egzotikus gyümölcs. Melyiket próbáltátok már?

Frissítés: 10 újabb, még egzotikusabb gyümi. ;) (köszi, eol).
8680 6 57 Izé
Purple: http://www.youtube.com/watch?v=djJqQIvWLdU nekem most sárkánygyümölcsös (pitaya) tusfürdőm va [...]
Nas: A rambutan olyan, mintha "cukros víz" ízesítésű zselatint enne az ember. A passiógyümölcs j [...]
fungusfunk: Ami a listáról már megvolt: Dragon Fruit Kumquat Star fruit Lychee Passion Fruit Rambutan
Mind a 57 komment
12 gyönyörű stég
5274 3 6 Izé
Joma: ha kicsit lentebbgurulnál, akkor meglátnád... ennyit erről és a stégről jut eszembe, ha nem t [...]
AVIREX: most joma ennek mi köze a poszthoz?
Schabee: bírom az ilyen karrieristákat :)
Mind a 6 komment
A Real Madrid is készül az  új szezonra, így ők is játszák a felkészülési mérkőzéseket. A LASK Linz vendégeként lépett pályára a királyi gárda a napokban, nézd meg a mérkőzés összefoglalóját.
359 0 0 Sport Izé
Miss Oroszország 2008
17991 3 28 Izé
AVIREX: van 1-2 jóanyag azért közte :]
bungle: damncoolpictures küldte: Miss Russia 2009 http://www.damncoolpictures.com/2009/03/miss-russia-2009. [...]
mcsoma: gyönyörűek a lányok, az idén is :D
Mind a 28 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3444 0 18 Film Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Tudjátok, hol élnek az igazi gnómok? (Neeem, nem Budapesten...) Hát a Gnóm bolygón, az Univerzum leges-legszélén! De mi történik, ha hazalátogatnak ide a Földre. És egyáltalán, ki az igazi gnóm? A Kistehén alkotói megint nagyot alkottak...
3545 3 18 Izé
Schabee: én végignéztem annyira nem rossz
BikerBoy: tenyleg csaltam,nezhetetlen izé
jakatta: Én ezt nem bírtam végignézni... nagyon gyenge. Persze lehet hogy bennem van a hiba. Kistehénese [...]
Mind a 18 komment
Citromízű banán dinnye

Magyar cikk.
2428 1 3 Izé
Re-Peet: A képen lévő nem hasonlít a honeydew dinnyére..
Derill: sose volt még ilyen jó
mekszamnojz: Ezeknek semmi nem jó :D
Diggerland - egy fura vidámpark.
3889 0 5 Izé
Schabee: én is akarok ide menniiiiiiiii
anon: Ezt biztos a jómunkásembereknek találták ki, ha unatkoznának a 4es metró építése közben :D [...]
Lac: miért ne lehetne? az ilyen gépek kiállításain már soxor lehetett jáccani ilyenekkel, vki bizt [...]
Mind a 5 komment
San Diego-ban, az idei Comic-Conon leplezték le a közönség előtt az X-Men Origins: Wolverine első trailerét.
5920 0 18 Film Izé
M.agnus: Remélem azért igyekszik majd követni az eredeti origin sztorit.
Scud00: Itt sajna nem tudtam megnézni, de a YouTube-on igen, és el kell mondanom, hogy baromira jó film l [...]
calipunkszabus: nálam működött...
Mind a 18 komment
San Diego-ban, az idei Comic-Conon leplezték le a közönség előtt az X-Men Origins: Wolverine első trailerét.
6241 0 18 Izé
M.agnus: Remélem azért igyekszik majd követni az eredeti origin sztorit.
Scud00: Itt sajna nem tudtam megnézni, de a YouTube-on igen, és el kell mondanom, hogy baromira jó film l [...]
calipunkszabus: nálam működött...
Mind a 18 komment
Monkey Taxi
6425 1 0 Game Izé
Új, Atom processzoros tábla PC-t készít a Fujitsu A Fujitsu is beszáll az Atom-őrületbe, ugyanis legfrissebb noteszgépe, amely tulajdonképpen egy UMPC (Ultra Mobil PC, azaz kisméretű, könnyen hordozható) és egy tablet PC keveréke, az Intel egyik Atom processzorával van felszerelve. A gyártó újdonsága a Lifebook családban foglal majd helyet, az U2010-es típusjelzéssel ellátott újdonság specifikációi első ránézésre egészen jók.

A fenti képen látható Lifebook U2010-es modell egy 5,6 hüvelykes képátlóval rendelkező kijelzőt hordoz magában, amely 1024 x 768 pixeles natív felbontással üzemel. A kis készülék mindössze 680 grammos súllyal bír, így rászolgál az UMPC elnevezésre is, de kihajtható és elforgatható kijelzőjének köszönhetően tablet PC-ként is tökéletesen használható. A Fujitsu újdonsága tartalmaz beépített WiFi és Bluetooth adaptereket, ezen kívül GPS vevővel is ellátja majd a gyártó. A különleges konfigurációban 1,6 GHz-es vagy 1,8 GHz-es Intel Atom processzor kap helyet, a rendszer 1 GB DDR2-es memóriával, 80 GB-os merevlemezzel és Windows Vista operációsrendszerrel kerül forgalomba.

A Fujitsu a kis készülék várható megjelenésével kapcsolatban egyelőre nem szolgált információval, ám az már tudható, hogy a Lifebook U2010-es modell ára valahol 1300 dollár környékén fog elhelyezkedni.

(Szerző: J.o.k.e.r)
1108 0 0 Tech Izé
S.O.D.(Stormtroopers Of Death) - Speak English Or Die

A S.O.D. (Stormtroopers Of Death) eredetileg csak poénnak indult. Az Anthrax 3 alapító tagja, Scott Ian gitáros, Dan Lilker basszusgitáros és Charlie Benante eredetileg azért hozták létre, hogy megvalósíthassák azokat az ötleteiket, amiket az Anthrax-szal , és főleg Joey Belladonna énekessel nem lehetett. Énekesnek bevették Billy Milano-t, a banda roadját, és az Anthrax legendás "Spreading The Disease" lemezfelvételének szüneteiben 3 nap alatt rögzítették első lemezüket, a Speak English Or Die-t.

Pussy Whipped

Kill Yourself

Fist Banging Mania
447 0 0 Zene Izé
Rose Funeral - Under A Godless Sky (with lyrics)

Sledge Hammer Facelift

The Well

Buried Amongst Flames

 

 
328 0 0 Zene Izé
Impending Doom - Silence The Oppressors

Nailed. Dead. Risen.
380 0 0 Zene Izé
Catalepsy - Trust

megj.: nem összekeverendő az ugyanezen a néven futó, Zalaegerszegi death metal bandával...
300 0 0 Zene Izé
Gary B - Love Rain Down   

(Nagyon jó Chill Out múzik)

A zenét kapcsold be, Magadat kapcsold ki, dőlj hátra , hunyd be a szemed és élvezd ahogy a zene hullámain lebegsz...!!!Nem fogod megbánni....Csekk disz!
455 1 1 Zene Izé
Niccoyi: Nem bántam meg... :) köszi!
Zinedine Zidane mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója
404 0 2 Sport Izé
Balázs: az úgy kevés mer a franciáknál igazán nagy csak Platini volt még...
Maccoyi: Azért az túlzás, hogy "mindenidők egyik legnagyobb labdarúgója". Tényleg jól nyomta Zidane( [...]
Oszd meg az élvezetet... ;)
14890 13 32 Izé
Drevway: Ez nem rossz :D Már majdnem megjegyeztem hogy elég hosszúra van nyújtva a vége... és akkor der [...]
Schabee: ez de beteg :D de tetszik :D bár inkább szüretlen világos búzasör
Szama: ellököd nőt és " neeeeeee"-t üvöltve lasitottba elkapod..
Mind a 32 komment
Egy kicsi torna senkinek sem árt......vagy mégis? :D
733 1 0 Sport Izé
Érkezik a Knights of the Old Republic univerzumára építkező MMO - jelentette be az idei E3-on az EA elnöke, John Riccitiello
882 0 2 Tech Izé
Shifty_: Miért lenne érdekes? Ország-világ erre vár már évek óta, ráadásul a BioWare garancia a min [...]
TeamCo.: MMO Kotor?? Érdekes Egy próbát talán megér...Vajon ott lehet majd ugrani?
Videó a 2007-es Budapesti Forma-1-es showról.

Idén a show Siófokon lesz látható, Július 31-én.
520 0 0 Sport Izé
Chris Moneymaker VS Sam Farha WSOP 2003 Best Bluff 
473 0 2 Sport Izé
ceazar: az azért van ,hogy ne lehessen látni a blöfföt. Az első kérdésem ez volt: és nem tükröződ [...]
superxaba: Napszemüvegben kártyázni? Sisakban boxolni...
A Budapest TV új vetélytársa, a Zenit TV. Ugyanazok a színvonaltalan műsorok, emberek, díszletek.
Itt éppen "MC Vaskor 2012" okosságai láthatók, hallhatók... :D
6605 3 51 Izé
Smilish: Nos... ez a lány gyönyörűen betanult egy kettő szót, de hogy mik azok arról már sejtelmes fi [...]
Erunder: Bárcsak ne tenné :DD
adam001: Szerintetek vesz közben levegőt???
Mind a 51 komment
Régebbi postok...