REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mesterlövészeknek - magas pontszám eléréséhez a jó reflex elengedhetetlen!
12442 1 4 Game Izé
Kuly: Nekem 11500 a rekordom. Juhéjjj! Lőttem egyet bele a levegőbe, pont mögé termett egy céltábla [...]
tremor: nekem 3500 a rekord
-daved-: ez jó! kifejezetten élveztem :)
Mind a 4 komment
Mesterlövészeknek - magas pontszám eléréséhez a jó reflex elengedhetetlen!
13195 5 3 Izé
tremor: nekem 3500 a rekord
-daved-: ez jó! kifejezetten élveztem :)
Laci: Nem rossz játék. Nem az számít mennyire célzol jól, hanem mennyire vagy gyors.
Egy vihar nem gyenge utóhatása...
8725 3 11 Izé
Su: több kitörési pont is lehet. de ha nem lenne, akkor is viselkedhet így.
Tóth József: Most csak ez az egy kitörési pont jöhet szóba. És itt nem folyamatos a kitörés, hanem szakasz [...]
Su: bocs, de szerintem nincs igazad. ez nem azért van, mert a víz ilyen szakaszosan áramlik, hanem az [...]
Mind a 11 komment
FAQ: moddingolás, modderek, etc...
2501 0 0 Izé
Kifelé az ágyamból! :)

És egy másik videó ugyanezzel a párossal:
Kifelé a dobozomból!
5131 1 13 Izé
oneda: Ez nagyon jó szórakozás mindkettőjüknek. Mindkettejük élvezi, és szívmelengető nézni, men [...]
Tóth József: Olvasd vissza. Nem az utolsó szövegre vonatkozik.:-)
Nico: Na,de 1 fekhellyel??!!:)
Mind a 13 komment
Amit a tűzvédelemről tudni kell - tanácsok egy igazi szakértőtől
("whisky-járat" :D)
17094 6 15 Izé
AVIREX: feléig bírtam. - lehet fáradt vagyok az 1 dolog,de alapból nem tudom elviselni az ilyen embereke [...]
Laci: "A kedvünkért ez egyszer, ivott a jó öreg" (persze ki tudja, mikor, mennyit s hányszor még), a [...]
kupak: P A R A S Z T
Mind a 15 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6237 0 4 Game Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
Országos GeneRally Bajnokság

Mela Kehes és a Hungarian GeneRally Team folytatja Bajnokságát!
A nagy sikerű GeneRally F1 Cup mellett csalakozzatok ide és a GeneRally Höylára is!

Aki szeretne csatlakozni, megteheti Mela Kehes GeneRallys oldalán  vagy fórumán.

Ezen kívül a Tények fóruma is vár benneteket, hiszen jelenleg ez a hivatalos HGR Team fórum! Itt egyéb versenytípusokról is értesülhetsz! Pl. Ki mer kiállni Freemy ellen? De létezik egy Pályakészítő verseny is, stb...

Minden GeneRally barát figyelmébe ajánlom, a hamarosan induló Magyar GeneRally Közösség honlapot, ahol minden HGR Team által szervezett és lebonyolított versenyről értesülhetsz, illetve sikeres versenyzés esetén jutalomban részesülhetsz! (címet később!)

Jó versenyzést, kellemes koccanásokat!
Freemy
HGR Tea
6376 2 4 Izé
Freemy: Szia! Ha a linkekre kattintasz, mindent megtalálsz. Természetesen a játék letöltéséhez vezet [...]
Bero: Tökjó hogyha minél többen leszünk... Miért is? Mi ez a játék, hogy is és hol is lehet vele [...]
Freemy: Gyertek minél többen!
Mind a 4 komment
A "Search String" mezőbe beírod, hogy hol laksz (ha nem találja akkor vmi közeli nagyvárost írj), a következő oldalon klikk a városra, majd a "Satellites" részben találsz olyat hogy ISS, Genesis-1, Envisat. Azokra klikkelve egy listtát kapsz, amiből meg lehet tudni, hogy az adott műhold (Envisat, Genesis-1) vagy a nemzetközi űrállomás (ISS) legközelebb mettől meddig és milyen irányban lesz látható az égbolton.

Ja és az előző oldalon van egy kis földgömb. Azon pedig az űrállomás jelenlegi pozíciója látható.
4510 4 1 Izé
tibz: ez régi lehet már jól! veszprémnél még felszabadulás lakótelepet ír :D
Egy kis világtörténelem a közelmúltból...
12135 10 9 Izé
tecchnoo: jó lett
cinic: de nagyon amerikai. amúgy Hitler előbb indult nyugatra mint Oroszországba...
tian: ez tetszik, tényleg nagyon jó!!
Mind a 9 komment
Egy kicsi torna senkinek sem árt... ;)
2742 0 2 Izé
Nico: De jó fej..ráizgult a rozmárra:)
Maccoyi: csak ne felejtsék el kivenni az elmet a torna után! :X) D
Kínában egy cicamama adoptált egy kisegeret :D
2447 0 2 Izé
Su: előrelátó. mivel az egér szapora fajta, így később is lesz a kölyköknek mit enni.
Tóth József: Fordítva sokkal érdekesebb lenne. Egérmama cicával.:-)))
Ezt aztán tekerhetitek napestig. :)
3945 0 6 Autó Izé
Tóth József: Ez azért jobb, mint a szobakerékpár, mert ezen el lehet szédülni.:-)))
qukac: Szerintem ezért érzik felsőbbrendűnek magukat a férfiak,mert jellemzően csak nők próbálnak [...]
Angello: Nem látom semmi értelmét megyek és jövök.
Mind a 6 komment
Ezt aztán tekerhetitek napestig. :)
3697 1 6 Izé
Tóth József: Ez azért jobb, mint a szobakerékpár, mert ezen el lehet szédülni.:-)))
qukac: Szerintem ezért érzik felsőbbrendűnek magukat a férfiak,mert jellemzően csak nők próbálnak [...]
Angello: Nem látom semmi értelmét megyek és jövök.
Mind a 6 komment
Valaki elhagyta...
9798 0 7 Izé
Mol: Jó munkás ember szájban is lóg a fogpiszka! Én s azt olvastam, hog túl élte a kroki.
Szmiri: lehet már evett és teli volt:)
zuza: sztem a krokodil nem döglött bele . A srácok egymás lábait szokták leharapdálni ... Szal sz [...]
Mind a 7 komment
A 300 című film előzetese a YMCA-vel :))
6799 0 5 Film Izé
Balázs: kéne egy történelmi kategória és ez inkább abba mehetne :P
Angi: en is megneztem...sztem csak kozepes.
Bakeyoo: márt? :D:D:D:D amúgy nagyon szar... mármint a poszt :)
Mind a 5 komment
A 300 című film előzetese a YMCA-vel :))
6813 0 4 Izé
Angi: en is megneztem...sztem csak kozepes.
Bakeyoo: márt? :D:D:D:D amúgy nagyon szar... mármint a poszt :)
szelekura85: He he nekem márt meg van és meg is néztem nagyon király film.
Mind a 4 komment
Egy nagyon nagy video. :D
7025 0 6 Izé
wtf: A legjobb interpretáció ez: http://www.youtube.com/watch?v=NzQWLSYxa90" target="_blank">http://www [...]
Balázs: ugye?!:))
Árnyangyal: A zene az nagyon KIRÁLY!!!
Mind a 6 komment
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7693 0 1 Game Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Nem igazán gémizé, de számomra a legjobb flash játék. :)

AtemiS Tracker V1
Emulate, play and edit old AMIGA .MOD music files!
7770 6 1 Izé
MAGura: izda beszt. Végre valami ötletes flash. Jót nosztalgiáztam :)
Egy rakás oppá, ajjaj, huh - amúgy betojtok rajta :)
10063 7 1 Izé
metaljesus: amúgy tök jó lenne, de nálam nagyon darabos ahhoz hogy rendesen élvezni lehessen
Eminem japán stílusban... no comment.
5639 0 5 Izé
twitch: ja szerintem is az USA-ban van...
Dörmi06: Ez nem japán. A nevek alapján valami vietnámiak lehetnek, vagy ilyesmi. És szerintem ráadásul [...]
bandyka: ez tiszta jóóóóó:)
Mind a 5 komment
Szerintem a "BIRDS" az egyik legjobb (lásd: kép), de találtok itt még 11 másik agyaveszett művészeti alkotást is.
Zenés klippek, meg olyan izék is, nem tudom máshová tenni őket, itt lesznek a videósdi menüben..
QuickTime lejátszó előny.
3327 2 1 Izé
mészy: nah ezt a BIRDS-t szeretném én leszedni... hoogy?
Sandokan, Sandokan, utak tigrise,
Asszonyod vár ma.
Sandokan, Sandokan,
Veled bárhova elmegy, ha hívod, hát jó, ha sietsz.
;))
3994 0 1 Izé
Nico: Nah,a motorosok szégyene...rávernék 2-3-at!!
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7740 1 1 Art Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Yanick Dusseault - visual artist
Többek között a Star Wars (Episode 3), War of the Worlds, The Two Towers (The Lord of the Rings), Terminator 3, The Island filmek látványvilága fűződik a nevéhez.
7536 2 1 Izé
Balázs: nagyon fasza csak kár hogy rákell menni minden képre hogy rendesen lásd!!!!
Aerogél - Az eddig ismert legalacsonyabb sűrűségű szilárd anyag
(Olyan gél, amelyben a folyékony részecskéket gázrészecskék helyettesítik.)

Érdemes megnézni a videót (katt a képre)!
10890 3 14 Izé
metaljesus: leginkább hőszigetelésre
Balázs: mire jó pontosan??
Tóth József: Ezt az anyagot olyan formában (állagban?) is tudják gyártani, mint a pókháló. Ha jól tudom k [...]
Mind a 14 komment
Háde ma mán becsokiztok, testvírejim, egy romántikus sukár legíny dánol néktek:
Csokis Tibi szerelemre téged vár
6138 0 13 Izé
|-=O=-|: Csokis Tibi klippek! http://www.youtube.com/watch?v=8SPCDS8nQpU http://www.youtube.com/watch?v=ZBasC [...]
Tóth József: Mérges szömörcével.:-)))
mekecske: Hogy lehetne az ilyent rávenni, hogy hasznosabb a vakarja a seggét???
Mind a 13 komment
Sarki fény - ez nem photoshop :)

Másik galéria
2926 1 4 Art Izé
csicsilla: tejosàgosuristenamennyben!wooooooooooooooow!
levi: jóóóóóóóóóóniga teccik naon
qukac: Gyönyörűűűű!
Mind a 4 komment
Sarki fény - ez nem photoshop :)

Másik galéria
3003 3 4 Izé
csicsilla: tejosàgosuristenamennyben!wooooooooooooooow!
levi: jóóóóóóóóóóniga teccik naon
qukac: Gyönyörűűűű!
Mind a 4 komment
A fenevad megszületett! Az utolsó képen látható, amint a vérszomjas bestia pár naposan máris egy harci kutya torkának esik... megrázó jelenetek!
9520 1 4 Izé
Tóth József: Ha jól látom, rókamanguszta.
Elison: Na de mi ez ?? De amúgy ari ahogy "szószerint" taknyanyála egybefolyik... hihihi..
Tóth József: Hűha. Ez nagyon veszélyesnek tűnik.:)))
Mind a 4 komment
CO2 kvóta-szerzés

Az ötlet egyszerű, de remek: végy egy (vagy több) tonna CO2 kibocsátást, és ne add el! Ha tartod a pozíciót, akkor kiveszed a felhasználási keretből, ezt már nem lehet felhasználni. A technikai lebonyolítást egy alapítvány végzi, lásd a honlapot.
2191 1 1 Izé
metaljesus: azért kíváncsi vagyok ez igaz-e, vagy ez is olyan mint a holdtelkek
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3978 0 4 Art Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
Büro North
Egy ilyet kérek az íróasztalomra... ;)
3891 1 4 Izé
pitteee: de kafa :D
Mimis: Mi az az íróasztal? Valami halvány sejtelmem van, hogy egykoron nekem is volt valami ilyesmim, de [...]
Mage_ster: Bár ennyi hely lenne az íróasztalomon :)))
Mind a 4 komment
2010 - The Elbe Philharmonic Hall
2830 0 3 Art Izé
kluso: Én elsőre egy szuperbiztos börtönnek néztem:D
Mage_ster: Mindíg rácsodálkozok ezekre az épületekre. Hiába, a statikus tervezők tudnak valamit. Egy-ké [...]
mtzolee: az első ultramodern épület ami tetszik!:)
2010 - The Elbe Philharmonic Hall
2907 1 3 Izé
kluso: Én elsőre egy szuperbiztos börtönnek néztem:D
Mage_ster: Mindíg rácsodálkozok ezekre az épületekre. Hiába, a statikus tervezők tudnak valamit. Egy-ké [...]
mtzolee: az első ultramodern épület ami tetszik!:)
Először volt az Air Guitar, most a japánoknak köszönhetően már van Air Sex! :)
3490 0 5 Izé
mtzolee: ezeket egy airgitárral jól szétverni... vagy a harci pszichopata bácsival összeengedni őket... [...]
Sthro: Egyeseknek mennyire nincs normális elfoglaltságuk.
Szmiri: és a real sex-nél :D
Mind a 5 komment
Egy vélhetőleg teljesen józan lány, amint a véleményét részletesen kifejti a fesztiválról...
10676 1 13 Izé
Skylynx: Szerintem se tud valami jól angolul, legfeljebb érti, mit kérdeznek tőle, de beszélni már nehe [...]
Pati01: Így hogy már harmadszorra nézem, kezdem azt érezni, hogy ettől a csaj is very nice:)
Luflee: it's nice. Nice. Very Nice. I think.. nice..
Mind a 13 komment
Egy kis Photoshop tutorial :) Érdemes megnézni a válasz videókat is... :)
6010 1 10 Izé
brigi_cica: ha tudsz akkor légyszi csinàlj valami ilyesmit és tedd fell ize-re :) tök jò lenne :)
kupak: ilyet én is tudok, nem nagy szám
brigi_cica: oda van irva hogy 3 òràba telt az egész :)
Mind a 10 komment
Yanagiryuken mesterrel van az erő.

Állítása szerint veretlen, 500K yent kell fizetni hogy harcolhassanak vele, de 1 millát fizet, ha megveri valaki. Megtörtént...
8469 3 13 Izé
mtzolee: bácsinak az air-szexelőkkel kellene próbálkoznia!:) ők bevennék!:)));)
zuza: Hát mondhatom azt , hogy így én is tudok verekedni . Csupán pénz kérdés :D
invad3r: Sztem Yoda mester egyik tanítványával van dolgunk:D
Mind a 13 komment
Régebbi postok...