REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fafaragás számítógéppel

Nézzétek meg a videót is, nem semmi! Én rögtön kedvet kaptam a "fanyomtatóhoz" ill. a farigcsáláshoz. :)
5108 0 3 Izé
Laci: Jó kis masina. Szinte látom már a jövőbeli Pinocchio feldolgozásokat (3D-ben): "Gyere te kis [...]
nugiboy: Hm... 2080 Népművészeti múzeum. Fafaragás a 21. századból v 1.0 szoftverrel.... Igazi műkinc [...]
peet: Ez nagyon jó...
Ha egy gyerek repülőn születik meg, mi lesz beírva születési helyének és mi lesz az állampolgársága? :)
4841 0 6 Izé
ZomBeeZ: Marty McFly :)
szlsz: Csak az a bökkenő, hogy ha valaki néhány hónapos terhes az nem utazhat repülőn! Ez egy szabá [...]
Gouranga: Bubi, megadják. nekem is megadták. nem Kuwaitban mondjuk, d automatikusan megkaptam:)
Mind a 6 komment
Érdekes dolgokat lehet találni néha a Googlemap-en. Pl. egy óriás wc ülőkét Floridában... :D
4012 0 10 Art Izé
Tóth József: Én is arra gondolok, de nem szégyellem magam.:)))))))
Laci: Ha te is arra gondolsz amire én, akkor szégyelld magad! :)
wtf: Gondolom erre az épületre meg azt mondanád, hogy gomba alakú: http://www.funpic.hu/hu.picview.ph [...]
Mind a 10 komment
Érdekes dolgokat lehet találni néha a Googlemap-en. Pl. egy óriás wc ülőkét Floridában... :D
4186 2 10 Izé
Tóth József: Én is arra gondolok, de nem szégyellem magam.:)))))))
Laci: Ha te is arra gondolsz amire én, akkor szégyelld magad! :)
wtf: Gondolom erre az épületre meg azt mondanád, hogy gomba alakú: http://www.funpic.hu/hu.picview.ph [...]
Mind a 10 komment
A japán pókember első epizódja... részvétem a nézőknek!
2908 1 7 Izé
bandee1219: Érdekesen keverik a korokat, a filmeket... Jézusom, ha ez gyerekeknek készült (csak nem felnött [...]
bungle: Joma küldte: http://www.youtube.com/watch?v=4ZLUxlKHsuA
mekecske: nna ez a csúcsra röpített, köszi bungle
Mind a 7 komment
Na ezek aztán igazán keményborítós könyvek! :D
2334 1 5 Izé
Tóth József: De ugye ezek famentes papirból készülnek?:)
Balázs: jah meg a dedikálás is érdekes :))
Balázs: ha fejbe dobnak vele.................halálos sorok :))
Mind a 5 komment
tripadvisor.com, ahol az utazók megírhatják pozitív és negatív véleményüket egy adott országról, városról, szállodáról, vagy akár múzeumokról és más turistalátványosságokról, de például komplett utazási csomagokat, repülőjáratokat, sőt még térképeket is értékelhetnek.
2101 0 2 Izé
metaljesus: legtöbben
metaljesus: azért jó hogy budapestre a legtöbbet 4-5 pontot adtak :)
Kína egy 20 km-es sárkányt tervez turistalátványosságnak
4587 0 5 Art Izé
bandee1219: Mondjuk ha most építessz egy ilyet, az azért nem olyan csalogató, mint ha 500+ éves lenne és h [...]
peet: A Nagy Fal
peet: Csak a nagy fal végére tettek volna egy sárkányfejet...az még nagyobb lett volna...és olcsóbb [...]
Mind a 5 komment
Kína egy 20 km-es sárkányt tervez turistalátványosságnak
4776 0 5 Izé
bandee1219: Mondjuk ha most építessz egy ilyet, az azért nem olyan csalogató, mint ha 500+ éves lenne és h [...]
peet: A Nagy Fal
peet: Csak a nagy fal végére tettek volna egy sárkányfejet...az még nagyobb lett volna...és olcsóbb [...]
Mind a 5 komment
Tessék mondani, biztos jól érzi magát?
3095 0 7 Izé
csicsilla: szerintem meg kèsz vicc az egèsz!!!nem a melegek a kedvenceim de ha egy hetero smacizhat a [...]
tian: szerintem is az!
szlsz: Ez egy aberrált köcsög!
Mind a 7 komment
Na ez aztán igazán egy izés ház!
4055 0 2 Art Izé
nyehőce: http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm
anda89: hu, nekem tökre tetszik, elbírnék ott járkálgatni belül!:)
Na ez aztán igazán egy izés ház!
4095 0 2 Izé
nyehőce: http://www.travelogues.net/Vietnam_vanilla/index_js.htm?page=photos_hang_nga.htm
anda89: hu, nekem tökre tetszik, elbírnék ott járkálgatni belül!:)
Játékok négy másodpercben - 2. rész
Sokkal nehezebb, mint az első.
6058 0 2 Game Izé
gamemaker: http://armorgames.com/play/14/four-second-frenzy itt megtalálható
Oláh Dóra: Nekem az 1. rész nem annyira tetszett, ez talán jobb, még a 3. részét nem próbáltam ki, de sz [...]
Játékok négy másodpercben - 2. rész
Sokkal nehezebb, mint az első.
6070 5 0 Izé
Na erre kérnék egy magyarázatot... :)
11051 2 8 Izé
Luflee: Aszittem biopon kell. a pécsi ildikó azt mondja a reklámban. Illetve van még a vanish, nem? :) [...]
anda89: :D:D:D
Élien: Régi kocsmai "trükk",de hatásos.
Mind a 8 komment
A bringások örülhetnek - néhány éven belül hibridautót gyárt Magyarország...
6057 0 14 Autó Izé
Tóth József: Valamikor, a 70-es években egy Autó-Motorban (havonta megjelenő autós magazin) irtak egy cikket [...]
Su: lám, ezt a járgányt is egy nagy kőrakás közepén ábrázolják és nem zöld környezetben
Su: amúgy vicces ez a nagy törekvés a co2 kibocsátás visszaszorítására. az még senkinek nem jut [...]
Mind a 14 komment
A bringások örülhetnek - néhány éven belül hibridautót gyárt Magyarország...
6132 1 14 Izé
Tóth József: Valamikor, a 70-es években egy Autó-Motorban (havonta megjelenő autós magazin) irtak egy cikket [...]
Su: lám, ezt a járgányt is egy nagy kőrakás közepén ábrázolják és nem zöld környezetben
Su: amúgy vicces ez a nagy törekvés a co2 kibocsátás visszaszorítására. az még senkinek nem jut [...]
Mind a 14 komment
Nemzeti tudásteszt a Fókuszból - összevágott anyag, de attól még szánalmas...

(sztem a Fikusz a teszt ötletét erről a videóról nyúlta - bungle)
18304 3 34 Izé
Laci: Holnap meglátjuk mit fejlődtek 2 év alatt.
Su: hát igen, bár azért megnézem azt a szülőt aki középkori inkvizíciós eszközök nélkül a [...]
Laci: Én a lámpalázra értettem az utólsó mondatot. De hogy CSAK a TV meg a kormány, lenne csupán a [...]
Mind a 34 komment
Odaülnél-e egy fotó kedvéért? :)
5295 2 11 Izé
Climber73: Simán, gondolkodás nélkül odaülnék.....
Lex: hát...nem ülnék oda, mert tuti leszédülnék :D
Yvette: Ha valaki tudja bizonyitani h stabil, oda ulnek:D
Mind a 11 komment
Nem semmi "szereplés" a kajáért, avagy macik, kik oly emberiek...
4553 0 7 Izé
anda89: ...
ismeretlen: én nem tudom mi a baj ezzel, senki nem veri őket korbáccsal, hogy produkálják magukat. Gondolom [...]
bungle: A japánok sajnos nem csak "eléggé" hülyék, hanem a legnagyobb barmok a világon (voltam Japánb [...]
Mind a 7 komment
Itt egy újabb szájmenő csávó. Hihetetlen...

Meg itt egy másik.
5437 2 0 Izé
Frank "le a ruhát eccerre" találmánya - de ez most akkor mire is jó?
5840 0 1 Izé
Taurus86: Most nem tom mi ebbe olyan nagy show Courtney Metscher az előző linkből is leszedné bárkiről [...]
Egy eléggé őrült stage diver, avagy ki nyeri a tömegbeugrásminélextrémebben versenyét...
4634 0 2 Izé
Jazz Kramer: azért jól odasózott a félmeztelen csávónak hehe:)
Maccoyi: japán 6,3 - amarikai 6,4 - magyar 6,9
Enélkül síeltünk eddig? Nooormálisak vagyunk?
3767 0 1 Izé
Bizsu: Átérzem. [...]
Maláj gitáros. A jobb lábával esetleg még orgonálhatna, a szájával meg mondjuk szájharmónikázhatna... ;)
3443 2 1 Izé
mtzolee: Ez a pali nem piskóta!! és még a dal is jó amit játszik!:))
A bizonyíték, hogy szerencsés emberek léteznek...
8983 2 4 Izé
Promisz: ez kemény
karmigran: papa nem nagyon ilyedt meg ott az elején :)
Tóth József: Miért nem lottóznak ezek?
Mind a 4 komment
ANTILIMIT | creative imagery by Eric M Gustafson
5001 0 1 Art Izé
Opra: Hát én nagyon el vagyok ámulva a képek láttán, de még a zene is nagyon passzol hozzájuk. Kö [...]
ANTILIMIT | creative imagery by Eric M Gustafson
5001 4 1 Izé
Opra: Hát én nagyon el vagyok ámulva a képek láttán, de még a zene is nagyon passzol hozzájuk. Kö [...]
A lányok elakadtak
(ez akár a Guruló izék rovatba is mehetne, de hát nem gurul, épp az itt a probléma :))
31319 0 4 Izé
Jozef7: fúúúúúúúú xD
Luflee: az ismerősöd nő, vagy férfi?
Mage_ster: Ez is kb olyan szexi, mint amikor ismerősöm az efott-on részegen mondta, hogy pisilnie kell, mond [...]
Mind a 4 komment
Ha egy 3,8 cm átmérőjű befőttes gumit 5 méter 46 cm-re lehet kilőni, akkor egy 10 méter átmérőjűt elvileg 1437 méterre, igaz? Na a japánoknak van annyi idejük, hogy ezt kipróbálják. :)
7068 1 7 Izé
Laci: Legközelebb ezt a számtanpéldát ellenőrizzék le: Ha a kis 10 éves Komikumi 1 m-t ugrik távol [...]
Mage_ster: Én azt hittem, kilövik föld körüli pályára. Csalódott vagyok :(
Laci: Nem a japánok, én voltam a bolond! Azért, hogy végignéztem.
Mind a 7 komment
A jövő érintőképernyős monitora, amihez hozzá se kell érni? Nézzétek meg a videót...
9817 1 3 Izé
mtzolee: huhh... ez nekem nagyon nem tetszik! a multitouch nagyon megveri!
Maccoyi: Szerintem a srác a JEDI képzöbe járt. :)))
Disy: nem rossz
Egy család 30 éve képekben
5792 0 6 Art Izé
csildi: Hát én nem tiudom ki hogy gobdolja az egészet, de az apukán nem nagyon fogott az idő, talán az [...]
freedgar: mi ez valami zenekar?
mózesgizmó: mennyi amigo egy rakáson...
Mind a 6 komment
Egy család 30 éve képekben
6085 3 6 Izé
csildi: Hát én nem tiudom ki hogy gobdolja az egészet, de az apukán nem nagyon fogott az idő, talán az [...]
freedgar: mi ez valami zenekar?
mózesgizmó: mennyi amigo egy rakáson...
Mind a 6 komment
Napi egy fotó - mindenféle témában, hatalmas archívummal...
6010 0 0 Art Izé
Napi egy fotó - mindenféle témában, hatalmas archívummal...
5984 5 0 Izé
Chris Brown - egy újabb bűvész és trükkjei...
3829 0 2 Izé
Mimis: Ejgen, lett volna még mit gyakorolnia. A trükkjeinek 90%-a első nézésre megvolt. :\
Quito: Még gyakorolhatott volna egy kicsit.
Meg tudod különböztetni a nőket a transzszexuális férfiaktól? Mert manapság egyre nehezebb...
19887 2 21 Izé
anda89: eléggé megrendített...
brigi_cica: dehogy :) azzal még rà érek :)
szlsz: Akkor elnézést és gratulálok Brigi cica! Gyerkőcöd van?
Mind a 21 komment
A számítógépes egerek evolúciója
4590 0 1 Izé
Tóth József: Tudjátok én buta vagyok. Nem tudok felrakni a netre semmit.(képet videot). De valaki felrakhatná [...]
Ha nincs hó a síeléshez, megteszi egy londoni mozgólépcső is...
3967 0 1 Izé
Laci: Az angolok toleránsak az ilyesmihez. Is.
Üvegszilánkokkal borított Maserati.
Luca Pancrazzi, egy olasz iparművész nem kevesebb, mint 800 kg üvegdarabot ragasztott az eredetileg Pininfarina által tervezett autóra.
4724 0 11 Autó Izé
gaalcsaba1: nekem is nagyon teccik, azon felul nem kicsit eletveszelyes, eleg ha rosszul szalsz be, es mar szetv [...]
bandee1219: Ennek meg mi az értelme?
emma690101: Ezt hogyan mossa le...? :S
Mind a 11 komment
Régebbi postok...