REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis pénzkereseti lehetőség ;)
10323 0 3 Izé
attti: nem semmi,igy atejteni az embereket
worx: egyszer ki lehet (ki fogom) próbálni.. tényleg annyira nem sejtik ezt az emberek.. meg maximum j [...]
mtzolee: ügyes!:)) kíváncsi vagyok nálunk ez menniyre jönne be!:)
Sufnituning hullámvasút ;)
Még pár videó: [1] [2] [3]
Itt látható, hogy készült...
4310 0 1 Izé
mtzolee: hát azért nem szívesen tenném próbára,h mennyire biztos,h nem borul fel... szépen beletúrná [...]
Világ szőrös arcai, egyesüljetek! ;)
2110 1 0 Izé
Mindezt élőben... :))
5922 0 1 Izé
mtzolee: igaza van... csak a gyávák fékeznek!! :))
Ha a bungee jumping túl félelmetes, próbáld ki ezt! :D
12336 1 7 Izé
alphadog: Na akkor lesz igazán exxxtrém. :)))
tian: jav: páran
tian: ja, majd ebbe is belehalnak péran, mint a bungee-ba, de attól még extrém lesz
Mind a 7 komment
Egy-két fájdalmas löket...
7668 2 3 Izé
Balázs: akkor mennyél ki egy magyar bajnokira.........
Mage_ster: Focin ennyit már rég röhögtem!!!
mtzolee: hmm.. van egy-két pofás védés! :))))))
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4976 0 5 Art Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Ügyes a művész úr, aki ezt RAJZOLJA!
4906 3 5 Izé
qukac: Nagyon ott van...
platonista: Tisztára olyan, mintha szobor lenne. Hihetetlen.
after: majdnem egy napon születtem vele... csak pár évvel később:)
Mind a 5 komment
Érdemes megnézni, hogy próbálnak az emberek pénzt csinálni Britney Spears hajvágásából... :)
9259 0 8 Izé
bungle: womencelebs küldte: http://womencelebs.blogspot.com/2007/10/britney-spears-topless-in-her-new-music [...]
bungle: Te tudod egyébként (anélkül, hogy most a térképre néznél), hol van pl. Wyoming vagy Nebraska [...]
brigi_cica: zorro! az amerikaiak ki adnak pénzt ilyenekre mert kibaszott naivak!!! :D de nem baj valaki jol j&# [...]
Mind a 8 komment
60-as évek szuperautomobiljai... :D
3396 0 5 Autó Izé
kicsizöld: 50 év mulva ugyan így fognak a mi unokáink is mosolyogni a mostani dizájnos "szuperautókon",aho [...]
Mol: Még belefért volna a Messerschmitt Cabinroller és a BMW Isetta is!
Ijász!!!: Warszava,Tátra,Velorex,az utóbbit ma ugy hivnánk,mozgáskorlátozottak részére gyártott járm [...]
Mind a 5 komment
60-as évek szuperautomobiljai... :D
3416 1 5 Izé
kicsizöld: 50 év mulva ugyan így fognak a mi unokáink is mosolyogni a mostani dizájnos "szuperautókon",aho [...]
Mol: Még belefért volna a Messerschmitt Cabinroller és a BMW Isetta is!
Ijász!!!: Warszava,Tátra,Velorex,az utóbbit ma ugy hivnánk,mozgáskorlátozottak részére gyártott járm [...]
Mind a 5 komment
Hahó! Én egy földönkívüli vagyok! ;)
3497 2 3 Izé
platonista: Aranyos kis nyuszipatkány. Tök állat. Ne kezdj ki a mutánsokkal, wazzeg!
mtzolee: hát engem, a kiskoromban olyan nagy sikernek örvendő lapozgatható, állati testrészeket keverge [...]
attti: mi ez?
Játék az elektromossággal... ;)
8025 0 0 Izé
Lehet hogy már egy kicsit lejárt, de még mindig nagyon kemény...
5954 3 0 Izé
Azért bennem legalábbis felmerül, hogy ez egy vágott anyag. Budapesten is össze lehet szedni néhány idiótát...

Magyar felirattal.
8412 3 23 Izé
Laci: Zipernovszky Károly és Déri Miksa találták fel váltakozó áramú áramfejlesztőt és szinkro [...]
eol: Az az egy az utolsó kérdése Lacinak ("Vajon hányan tudnának felelni?")? Esetleg azt nem tudod, [...]
kócimbóc: Én egyet kivéve mindet tudom :))
Mind a 23 komment
Maria Moral Pena egy becsomagolt házat kapott Valentin napra. Te mit kaptál? :)
2413 0 3 Izé
Lako: Kikosarazást...
attti: leht hogy csak valentín napra kapja?
man_oo: Vajon mit kap karácsonyra? .............elkényeszteti a csajszit ...ha csunya lesz meg öreg akk [...]
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4484 0 9 Art Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
Habitat '67 - Montreal, Kanada

A hivatalos oldala.
4742 1 9 Izé
bandee1219: Csak vonalzója volt a tervezőnek?
tecchnoo: ez létezik??
tecchnoo: ez azért 1 picit túlzás
Mind a 9 komment
1 Click Award - mozgasd az egeret a szürke kör fölé és nézd a hülye japókat, mit művelnek már megint... :D
15622 3 2 Izé
tian: mekkora egy barmok!:D mikor lesz már külön rovat nekik?:))
kisdead: Ezek aztán nagyon pihentek :D
Elena & Vitaly Vasilieva művészi aktfotói...
8266 0 0 Art Izé
Elena & Vitaly Vasilieva művészi aktfotói...
8803 3 0 Izé
Mit csinálj egy papírlappal, ha nem tudsz rá mit írni?? Itt van pár jó ötlet! :)
7590 0 7 Art Izé
nemerdekel: nagyonjó :)
bandee1219: Tényleg nagyon jók! :) És ehhez még pénz sem kell, mégis szép, csak hát a kézügyességem.. [...]
Lundgren: hihetetlen
Mind a 7 komment
Mit csinálj egy papírlappal, ha nem tudsz rá mit írni?? Itt van pár jó ötlet! :)
7889 9 7 Izé
nemerdekel: nagyonjó :)
bandee1219: Tényleg nagyon jók! :) És ehhez még pénz sem kell, mégis szép, csak hát a kézügyességem.. [...]
Lundgren: hihetetlen
Mind a 7 komment
Pink Panther kocsi az eBay-en... gyönyörű ;)))
2701 0 1 Autó Izé
qukac: A kislányom imádná,nagy Pink Panther rajongó.
Pink Panther kocsi az eBay-en... gyönyörű ;)))
2670 1 1 Izé
qukac: A kislányom imádná,nagy Pink Panther rajongó.
Nincs elég hó? Beszélj apucival.. ;) (már ha van 30.000 dolcsija)
2985 0 0 Izé
Egy szép stadionrobbantás - Kína készül az olimpiára...
6170 2 1 Izé
nyehőce: A következő e-mail terjed, nem tudom mennyire igaz (a 7. LOL, a 9. meg elég hihetetlen): Hogyan [...]
Szopatják a népet az erdőben is... :D
15097 3 7 Izé
PsychoKing: Tök kemény!! Akerékpárososk a legkeményebbekk :DDDDDDDDD
Luflee: Az első kettő meg ki se pattant hanem ott "úszkált" még higgedtan. De az a faszi volt a legjobb [...]
Balázs: mé hol nem???XDD
Mind a 7 komment
Extrém guruló izék...
5645 0 5 Autó Izé
qukac: Ettől biztos megijednének a városban közlekedők.
Balázs: király :))
Connektor: nem rendelt,renderelt WAZZZZ.... vagy csak poénkodsz? :P
Mind a 5 komment
Extrém guruló izék...
5739 1 5 Izé
qukac: Ettől biztos megijednének a városban közlekedők.
Balázs: király :))
Connektor: nem rendelt,renderelt WAZZZZ.... vagy csak poénkodsz? :P
Mind a 5 komment
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3760 0 5 Autó Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
Ez a Volvo XC90 több mint tízezer lego kockából épült...
3904 1 5 Izé
bandee1219: Bocs, most megnéztem, tényleg, de a multkor már nem volt jó a hivatkozás v. csak nem akart bej [...]
dude: Pedig ez nem PS, ez nagyon is LEGO Volvo a LEGOLAND California-ban.
bandee1219: Remélem világos, hogy ez PS. Vagy valami más program effektje, nem pedig legó.
Mind a 5 komment
3 éves kínai kiscsaj simán kirakja a rubik kockát!
4149 0 10 Izé
man_oo: Igazad van :D....Csak elkapott a lendület :D ......................
Connektor: man oo : bocs,csak megin kötexem,amugy teljes mértékben igazat adok Neked,de az a 3 perc az 117 s [...]
man_oo: Hogy te mekkora hülye vagy!!! A kocka kirakásához külömböző methodusokból kell ismerni a le [...]
Mind a 10 komment
Upsz, hát ez fájhatott egy kicsit... durva!
12661 0 12 Izé
Élien: Végre valaki!!! :)
Luflee: :)))))))) Kár hogy mostmár meg lehet nézni a videot.. De azért ez jópofa volt :)
Izzie: de ez hol van? vagy élőben láttátok? mármint a TVben? vagy mi?
Mind a 12 komment
Egy jófajta hokiegyveleg a játék szerelmeseinek, remek felvételekkel...
4090 0 4 Izé
Élien: Finom=cselek. :)
sai: nah jó azért ebbe a vidoba van jópár durva dolog amit azért +éreztek szerintem :P :D
sai: annyira nem durva sport! :P meg egyébként nem fáj annyira mint ahogy gondolnák az emberek.. azok [...]
Mind a 4 komment
Bernhard Edmaier fotói a világról...
3938 0 0 Art Izé
Bernhard Edmaier fotói a világról...
4520 0 0 Izé
Rajzok - egy vonallal...
6199 0 2 Art Izé
Ficánka: ÉN IGEEEN!!!!
kotla: valaki leellenőrizte? :)
Rajzok - egy vonallal...
6191 2 2 Izé
Ficánka: ÉN IGEEEN!!!!
kotla: valaki leellenőrizte? :)
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10877 2 5 Game Izé
norbertka1997: mi ennek a játéknak a cime?
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Mind a 5 komment
Régebbi postok...