REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ami jó az jó, még akkor is, ha valami hülye céges honlapon van elrejtve. Az AXE gombnyomásra nyögdécselő ajkaival simán el lehet játszani negyed órát, lehetőleg bekapcsolt hangfalakkal, hogy a környéken mindenki egyformán remekül szórakozhasson.

Egyetlen negatívumként a magyarítás hiányát tudnánk említeni, a francért nem lehetett néhány billentyűre valami magyar lihegést rákötni ("szeress, te állat!").
10291 5 4 Izé
szamaba: szupi
Szama: ez cool
Ketya: a G meg H betü a legjobb:)
Mind a 4 komment
HTML kódok a mindennapi életben
6011 0 0 Izé
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2204 0 1 Art Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
A miskolci Vadasparkban készült képekből egy kis válogatás.
2370 1 1 Izé
Mage_ster: VIVA la Miskolc
Itt van, megjött - az ásványvizek netovábbja, a bling H2O.
7,5 deci sznobvíz 40 dolcsi, de van (pontosabban már nincs, mert elfogyott) limitált verzió is 480 dollálért is...
2750 0 4 Izé
Luflee: Egyébként az oktogonon lehet kapni 3000ért olyan pezsgőt, amiben 24 karátos aranydarabkák úsz [...]
Bakeyoo: yoolwan 1:1 :D
Su: bolond vagy te? miért vennék ilyent 1000 dolcsiért, mikor a sarki fűszeresnél megkapom 1500-ér [...]
Mind a 4 komment
Hát erre gondolom nagy szükség volt... ;)
2026 0 3 Izé
Mage_ster: Igaz, le kell állnom, mert már függő vagyok :))
Luflee: Akkor azért kommentelsz folyamatosan? :P
Mage_ster: Na ez is valami? Én a laptopomat rögzítettem a kezemhez hilti szalaggal
Havat eszik, aztán tömbökben kikakilja. :D
Honnan máshonnan, mint Japánból... :)

4598 1 3 Izé
Balázs: hólapát4ever :))
Su: veszek egy olyan pikacsust, a hülyének is megéri ennyiért
metaljesus: jó lenne hozzá több kép :( de azért nem rossz :)
Miss Universe, 2006-os felhozatal......hááát izéé, van egy két érdekes 'szépség' :)
25990 0 4 Izé
papa3624: miss puertorico-nak jo nagy szopos szája van de én összeszednék ezeknél 666x jobb nőket!!!
Balázs: miss usa-t dugnád mint a lopott biciklit :))
Gergely001: Szemüveget a bírónak!!
Mind a 4 komment
Ennek a táncnak mi a neve?
9840 2 13 Izé
Su: az, szerintem ez még a fán született:)
after: igazi majom...
koffein: hogymegburult jessz
Mind a 13 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
12001 2 13 Game Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Nem igazi gémizé, csak egy trailer, de érdemes megsasolni.
10982 1 13 Izé
koocos: Nagyon nagy játék, és nem csak a trainer-ben vannak ilyen dolgok. Egy pályát úgy végigjátszo [...]
sai: nem tom.. :P maga ugy a játék nem fogott meg.. csak ki élem a száguldozós hajlamaimat :P
Su: érdekelne azért, hogy mi abban a jó. magyarázd el kérlek.
Mind a 13 komment
Hárdkór tökjó hotel fanok, vagymi. Elmeroggyant osztály kiszabadult? Mai tinikorosztály? Beszarás.
10126 2 51 Izé
rullet2002: NEM BAJ KIS LÁNYOK CSINÁLJATOK TOVÁBB AMÍG MEG NEM UNJÁTOK! MAJD HA VÉN PICSÁK LESZTEK AKKOR [...]
Cheebeeke: xD A jövő nemzedéke :S Ahogy elnéztem, az volt a legnormálisabb aki azt mondta "Én nem szólok [...]
Schabee: vér szánalmas
Mind a 51 komment
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
8511 0 2 Film Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Crippled Masters - a kung-fu filmek gyöngyszeme. :)
Két harcművész - az egyik lábak, a másik karok nélkül - összeáll, hogy egyesítve erejüket bosszút álljanak az őket megcsonkító gonosz mesteren. Oscarra vele! :D
7034 2 2 Izé
pisti: Bizonyára remek film a "műfaj" kedvelőinek.
after: nemár, ez undorító:S :)
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
11276 0 5 Art Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
Miután közel 600 millió forintot már ráköltött és 18 hónapot várt, Nick Skilton hetekre volt attól, hogy beköltözhessen remek kilátással rendelkező, elegáns, új luxusotthonába... :D (bocs, tudom nem szép dolog a káröröm, de ha egyszer olyan jól esik :)))
12046 0 5 Izé
Balázs: legszebb öröm a káröröm :))
Senkise: Szépet fog csúzdázni az a ház a szakadékba.
Élien: Pénze van ,de esze nincs! Ilyen helyre építkezni nagy baromság és felelőtlenség. Kb. olyan ,m [...]
Mind a 5 komment
" ...nem bírtam a feszültséget, össze kellett vagdosnom magam. Folyt a vér, akkor megnyugodtam."
..na ennek nem lennék a szomszédja!!

1. rész
2. rész
3. rész
4353 0 15 Izé
yushuf: ez döbbenet
DeadSnow: pedig milyen jó is lenne nekünk ha tele lenne az utódaival az országunk, gondoljatok csak bele, [...]
wtf: Igazad van, végülis az, hogy valaki elmebajos, annyira relatív, neki lehet, hogy a normális embe [...]
Mind a 15 komment
Valami itt elég jól megfagyott...
6859 0 4 Izé
iZeMiZe: Valakinek nagyon nagyon sok szabadideje volt:)
wtf: Persze, az összes képen, mi?
ikanorbad: Valamit itt elég jól oda fotoshoppoltak...
Mind a 4 komment
micro compact home
hát ennek se lehet túl nagy a rezsije ;)
4960 0 2 Art Izé
nyehőce: Tényleg, itthon már biztos felpakolták volna egy ifára, aztán van egy lopott házuk. :D
bandyka: nem is rossz...csak nehogy ellopják az egészet egyszerre:)
micro compact home
hát ennek se lehet túl nagy a rezsije ;)
5179 0 2 Izé
nyehőce: Tényleg, itthon már biztos felpakolták volna egy ifára, aztán van egy lopott házuk. :D
bandyka: nem is rossz...csak nehogy ellopják az egészet egyszerre:)
A Peugeot Concours Design verseny 10 legjobbja
(azért a többi 20-at is érdemes megnézni...)
6769 0 2 Autó Izé
qukac: Kérek egy ilyet szülinapomra.Nagyon jó!
mtzolee: basszus... ezek az emberek hihetetlen fantáziával álmodnak meg dolgokat!... Ez a piros itt a kép [...]
A Peugeot Concours Design verseny 10 legjobbja
(azért a többi 20-at is érdemes megnézni...)
6753 1 2 Izé
qukac: Kérek egy ilyet szülinapomra.Nagyon jó!
mtzolee: basszus... ezek az emberek hihetetlen fantáziával álmodnak meg dolgokat!... Ez a piros itt a kép [...]
Egy igen komoly sportot szeretnék most megismertetni mindenkivel, amire ráadásul hatalmas fogadásokat kötnek: Hörcsög verseny :)
3767 1 1 Izé
izébigyó: http://www.dailymail.co.uk/news/article-1304773/Hamster-racing-Lewis-Hammy-Jenson-Button-Nose-Hamste [...]
A világ első szörfös egerei :)
1501 0 0 Izé
Most komolyan nem értem, mi a baja... egér vagy csirke, nem mindegy? Kínai kaja, mit várt... vagy talán vega? :D
3475 0 2 Izé
Luflee: Ez így van sai barátom :)
sai: hm.. ezek után +gondolom hogy fogok e még Kínai kaját enni.. :P bár eddig mind1ik finom volt :P [...]
Egy kis nosztalgia: Voga-Turnovszky
A többi videó...
5753 5 7 Izé
Luflee: Ez kész :) Zotya Te meg benézted... :)
Élien: Nem kötözködésképpen,de a Bochkor Gábor nincs a videón !!!:)
wtf: Pedig jól írta iZeMiZe, az első videó elején Boros (is) látható, ő van középen, még a nev [...]
Mind a 7 komment
Letartóztattak egy mexikói postást, mert 10 tonna kézbesítetlen levelet találtak nála (1999-től gyűjtögette)... de durva!!! :))
2604 2 2 Izé
Élien: Kár,hogy nem szippantós volt a tag.
Su: összegyűjtötte amit más eldobott volna. igazi környezetvédő:)
A Super Bowl alatt vetített összes reklám egy helyen (csak megjegyzem, félmilliárd Ft-ba került egy-egy félperces spot).
A Bud Light már megint iszonyat jó reklámokkal jött, évről évre a kedvenceim...

Reméljük, a miamiak betartották a hatóság kérését, és nem rohantak a WC-re a szünetben. :D
5880 2 3 Izé
Balázs: nekem a scratch(vagy hogy kell leírni) születése a kedvencem de linkem nincs............
Luflee: Ez a kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=wV0B3maUK0E :D
Su: jó a cikk is. hiába, EZ amerika:)
Egy kis multitasking... ;)
4672 0 2 Izé
Pipi: Qrva ügyes a kiscsákó!
Su: jól begyakorolta a gyerek a lépéseket......inkább könyvet olvasott volna
Elektromos egykerekű
1787 0 2 Autó Izé
he: Úgy ül rajta, mint majom a köszörűkövön :D
mtzolee: nah ezzel kell elmenni trialozni!:) egyből szétesne!:DDDDD
Elektromos egykerekű
1752 0 2 Izé
he: Úgy ül rajta, mint majom a köszörűkövön :D
mtzolee: nah ezzel kell elmenni trialozni!:) egyből szétesne!:DDDDD
A török Superman. Azt hiszem, a látottakhoz többet nem is érdemes hozzáfűznöm... várom a dvd-t! ;)
5347 1 5 Izé
metaljesus: ja szóval ezt komolyan gondolták???
mtzolee: uuuhh... uuuuuuuhh.... és mégegyszer uuuuuuuuuhhhhhhhh... ez nagyon fájt!!!!!
nyehőce: A török ET még az eredetinél is jobb!!! http://www.youtube.com/watch?v=z0U-M9W4nKw
Mind a 5 komment
Eric C művészi aktfotói
7747 1 2 Art Izé
wtf: Hirtelen Erica C-nek olvastam... Jajjj. :)
Balázs: eric cartmen???
Hogyan nyissunk ki egy kocsit egy teniszlabdával (ha valaki még nem ismerné ezt a trükköt... persze gondolom csak régebbi kocsikkal működik).
14623 2 9 Izé
Su: hát ha ezt is megmutatta volna, akkor tuti ugrásszerűen megnőtt volna a klientúrája:)
Su: így igaz, a legjobb, ha közben a fejedet be is dugod az autóban, miközben próbálkozol:)
Baci: Ezt az én Trabantommal nem lehet megcsinálni... Az meg már túl régi?
Mind a 9 komment
Régi idők egyedi autói
3762 0 4 Autó Izé
bubi66: A fagyisra , a holdjáróra és az autómentősre emlékszem , Az utóbbinak az elejére határozo [...]
wtf: Tényleg, onnan volt ismerős, nekem is megvolt pár Matchboxban!!!
bubi66: Hát ...igen . Ezek a gyerekkoromban megjelentek Matchbox-ban is . Nagy számok voltak , és nem tud [...]
Mind a 4 komment
Régi idők egyedi autói
3802 1 4 Izé
bubi66: A fagyisra , a holdjáróra és az autómentősre emlékszem , Az utóbbinak az elejére határozo [...]
wtf: Tényleg, onnan volt ismerős, nekem is megvolt pár Matchboxban!!!
bubi66: Hát ...igen . Ezek a gyerekkoromban megjelentek Matchbox-ban is . Nagy számok voltak , és nem tud [...]
Mind a 4 komment
Kommandós vagyok, meg se éreztem!
8117 1 7 Izé
kotla: van ennek egy másik része is: http://www.youtube.com/watch?v=PxZBJKKdFi8 :) sőt, a legenda úgy t [...]
kotla: azt írták, gólyabál előtt, vagy után készült. ez a két videó viszont biztosan a tavalyi ve [...]
mtzolee: hehehehehe...:D:D a régi szép balatoni időket idézi....:D:D:D:D hogy én is hányszor röhögtem [...]
Mind a 7 komment
Az időutazás egy spesziális téma
10070 4 6 Izé
Yapesz: Ismerem a csávót én is:D Hálistennek Kecskeméten van egykét érdekes arc:D Ők azok akik úgyg [...]
mr.sugar: én ismerem őt! szegény csőves cigány... kecskeméten és környékén csövel.ez a videó is a [...]
Balázs: tisztelettel :)) vagyis nem is :))
Mind a 6 komment
Egy hiánypótló termékizé oldschool reklámja.
2866 0 1 Izé
iZeMiZe: szénszűrőbetétes, ventillátoros...hmm....azér Bushnak ilyennye nincs!:D
McDonalds Rap
Így kell profin rendelni a Mcdonalds-nál. Na, ezt próbálja meg nálunk valaki megcsinálni. You wanna Big Mac?
3719 1 5 Izé
tibz: mindenki mást szeret! de megkapta amit kért?
Balázs: de!!!!!!!!a disco meg a techno!!!!!!!!!!
wtf: Mi ebben a jó? A rapnél igénytelenebb zenei stílus nem igazán létezik...
Mind a 5 komment
Régebbi postok...