REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez itten a Serial No. nevű formáció myspace oldala. Aki nem szereti a stílust, legyen olyan kedves, és ne véleményezze. Köszi
416 1 0 Zene Izé
Magyar bravúr az U19-es EB-n. Nézd meg a gólt!

Spanyolország- Magyarország 0:1
542 0 4 Sport Izé
hobbitka: Először is gratu a fiúknak! Láttam a meccset, hiszen élőben adta a eusp2. Nem volt igazán jó [...]
Balázs: hát még arra is esélyesek lesznek hála:D
Maccoyi: Nem kicsit! :D Remélem EB győztesek lesznek :)
Mind a 4 komment
Sitg Blumqvist, és az Audi quatro S1 a Turini hágón!

na ezek voltak az igazi raliautók!

(akárhányszor megnézem,vagy meghallom a hangját, feláll a szőr a kezemen!)
836 0 1 Sport Izé
gvereb1: rally hőskora:)
Csúnya baleset, egy gokart versenyen.
621 0 1 Sport Izé
papaluige: ez kemény volt! takart akkorát mint a nagykabát!
Egy kis  teszt , hogy milyen külső hatásokat  bír elviselni egy iPhone 3G
2267 2 2 Tech Izé
Fatsoe: akarna ilyet a tököm :D jó hogy van iPhone-unk de én tuti nem vennék.... a mobilpiacra gyakorol [...]
szamar001: adta volna inkább nekem a baromja... nemtudja mit csináljon má jódolgában... grrr tök rég ót [...]
Chumbawamba - Tubthumping

Ismeretes I get knocked down címmel is, egy nike reklámban tűnt fel, szerintem mindenki hallhatta már.
518 0 2 Zene Izé
fadam: én a napokban bukkantam rá izé.hu-n, azelött életemben nem hallottam, hogy mi a címe :S de vé [...]
Balázs: alap:)"Ismeretes I get knocked down címmel is"....szentem azzal inkább ismert :P
Az amőba egy nem túl megszokott verziója. Tükörre kell "pakolni" a félbevágott karikákat meg x-eket, a többi azt hiszem magától értetődő. ;]
2317 2 23 Izé
Unregistered: Arra szerettem volna utalni vele, hogy tuti valami állat amerikai találta fel és túl hülye volt [...]
mekszamnojz: az utlolso informacio erteke meghaladja a merhetetlent :DDD koszonjuk a kimerito szolgaltatast szep [...]
Unregistered: A Gomoku japán eredetű játék, i.e. sokból. Annak a butított egyszerüsített verziója ez a 3 [...]
Mind a 23 komment
10 kétfejű állat
7899 1 22 Izé
bungle: http://latimesblogs.latimes.com/world_now/2012/03/two-headed-turtle-ukraine.html
bungle: www.life.com/gallery/23175/two-headed-animals
bungle: cancer1 küldte: http://freshpics.blogspot.com/2011/03/animals-with-two-heads.html
Mind a 22 komment
Google Maps kalauz - vagyis rengeteg térkép, okosság, hasznos oldal (mint pl. sörkollektor térkép, kocsmakereső, stb.)! :)
5429 22 8 Izé
RandyMoss: Nekem a kocsmakereső igen tetszik:) Kicsit (nagyon) lassú, de azért kis hasznos;) Vagy ha nem is [...]
hodosy: nekem megy és debreceni is van csomo meg pesti csak ott vannnak jobb oldalt ien izék és azokal k [...]
Dawe: nálam müxik de nem mutat semmit
Mind a 8 komment
Mivel holnap megyek haza és lelkem eldugott részeiben szomorúságot érzek, (1 év az 1 év) ezért keresni kezdtem egy számot, ami csupa nyár, buli és old, nagyon old... végeredmény :

Bellini - Samba De Janeiro 1997-böl
641 2 0 Zene Izé
A "nagyok" küzdelme némi speciális effektus kíséretében!

Minden, amit a szumoról tudni kell
409 0 0 Sport Izé
Nem túl jól fordított oldal.
2398 5 19 Izé
eNMi: "removeable porkoláb"
MrAngelo: Asszem veszek is egy ilyet: "Zöld Spekuláció. Rost Látási Gégetükör Reusable Szellemi foglal [...]
agw: Felad Nyest & Agy Kések=Post Martem & Brain Knives ---majdnem összejött, de ezek a szerencsétlen [...]
Mind a 19 komment
...és akkor "birkák" megalkották  a robotbirkát.
2698 0 16 Izé
Jozef7: beeeeeee
madMate: a képről azthittem egy mikiegér ököl 8-D
Lui-G: Végülis ha már van robotnő-szexdoll...nehogymár a hegyipásztoroknak ne legyen "guminő"
Mind a 16 komment
Ha már megvolt a robotzenekar, gondoltam kellene egy táncos is hozzá. :) (az Evolution of Dance és a transformeres verzió után...)
1751 2 4 Izé
elerath: jaj elöszöra a zene izés regemmel irtam
elerath: köszi fönök :)
Danee13: Chumbawamba - Tubthumping
Mind a 4 komment
6 kivilágított épület
2169 1 3 Art Izé
udz: valahogy sejtettem, hogy a művészetek palotája nem lesz köztük :D
Derill: amikor tetriszeztek aházon nekem az jobban bejöttt
.::JunKieEQ::.: Sacc 10 éve Japánban volt egy gyerekmese a tévében, amitől 10000 gyerek kapott epilepsziás ro [...]
6 kivilágított épület
2248 1 3 Izé
udz: valahogy sejtettem, hogy a művészetek palotája nem lesz köztük :D
Derill: amikor tetriszeztek aházon nekem az jobban bejöttt
.::JunKieEQ::.: Sacc 10 éve Japánban volt egy gyerekmese a tévében, amitől 10000 gyerek kapott epilepsziás ro [...]
Csontváz kazettákból
1799 0 3 Art Izé
mekszamnojz: egy igazi kazikáze :D
calipunkszabus: engem inkább a Mötley Crue fogott meg!:D
közlegény: és milyen jó anyagból dolgoztak, Police, Judas Priest...
Csontváz kazettákból
1838 2 3 Izé
mekszamnojz: egy igazi kazikáze :D
calipunkszabus: engem inkább a Mötley Crue fogott meg!:D
közlegény: és milyen jó anyagból dolgoztak, Police, Judas Priest...
Csak annyit mondok: Koplárovics Béla  :)
618 0 2 Sport Izé
Balázs: imádtam azt az ihm paródiát :DxD
Purple: "Botlábovics Béla" :D
Apa, én hogyan születtem? Avagy az igazság néha fáj! :)
14631 15 34 Izé
Derill: hát názz már rájuk! fehérebbek mint atej, tuti h apa-lánya :D
anon: Az anyja biztos megcsalta, nem is ő az igazi apja :D
kukii: basszus nekeem nem indul el :/
Mind a 34 komment
Szalonnás fogselyem. Már csak ez hiányzott!!! :D
1262 0 11 Izé
hapont: Még mindig jobb, mint a sz*rszagú sprééé!!
Dawe: elhízás ellen...
RandyMoss: Miért, az is finom lehet...:D
Mind a 11 komment
Technotronic - Get Up

Ezt igazából a zene.cikizé kategóriába kellett volna tenni, de hát olyan itt nincs.
Mindenesetre Purple-nek küldöm sok-sok szeretettel!
470 1 1 Zene Izé
Purple: egy élmény volt :DD :*
Vigyázat!!! Nagyon csúszik ám!!!
546 0 0 Sport Izé
Egy hazai híres-neves médiaszemélyiség, aki valamikor régen szertorna világversenyeken mutatta meg mit tud. Később már máshol mutatta. :) Na ki lehet ő?
972 0 4 Sport Izé
calipunkszabus: :_D
Niccoyi: egy egész estés randit Kiszel Tündéve! Mert megérdemled! :)
spiritmonger: kiszel tünde? és én mit kapok? :D
Mind a 4 komment
Sodom - M16

Németország az évek során sok klasszikus státuszba emelkedett együttest adott már a világ műkedvelő részének. Ezek közé tartozik a Sodom is. A thrash metal születése óta jelen vannak, és változatlan lelkesedéssel (és változatlanul, a Sodom sem tartozik a folyton megújuló együttesek közé) játszák egyszerű, de fogós thrash metaljukat.

Agent Orange

Nuclear Winter

Marines

City Of God

Napalm In The Morning

 
306 0 3 Zene Izé
Balázs: :D ennek örülök :D
Errtu: Azért az örök kedvencem akkor is ez marad: http://www.youtube.com/watch?v=QS-qBctWpH0
Errtu: Oké ember. Na MOST szereztél nálam egy csillagos ötöst!!! :D
Dew-Scented - That´s Why I Despise You

Vanish Away

Turn To Ash

 
315 0 0 Zene Izé
Nadir

Az együttes 1993-ban alakult Budapesten, Dark Clouds néven, és már a kezdetektől fogva az extrém, sötét hangulatú doom/death metal zene, illetve az időszerű, figyelemfelkeltő és fontos üzenetet hordozó dalszövegek (a központi téma alapvetően a minket körülvevő világ, annak legégetőbb mai kérdései, problémái) mellett kötelezte el magát.
456 0 1 Zene Izé
Ganja Master: RADÍR!!! |..|
Elysium
303 0 0 Zene Izé
Emancer - Pallid Eyes
204 0 0 Zene Izé
Zonaria - The Armageddon Anthem

Dallamos death metal zenekar, természetesen Svédországból. Alapítva: 2001

Rendered In Vain

The Black Omen

 
393 0 0 Zene Izé
Vader - Helleluyah (God Is Dead)

A lengyelországi Vader 1986-ban alakult, az első extrém metal formációk egyikeként a néhai vasfüggönyön innen. A klasszikus gitárok-bőgő-dob-ének (hörgés) felállásban működő négyes ma Európa egyik legszínvonalasabb death metal csapatának számít, ami a tagok hihetetlen teherbírásának, kitartásának és eltökéltségének köszönhető.

Cold Demons

Dark Age

The Book
336 0 0 Zene Izé
Netherbird- Blood Orchid

Forever Mournful

Lighthouse Eternal

 
224 0 0 Zene Izé
Sydney 2000 Olimpia 100m gyors

Géza Elemér Q megmutatta, hogy kell ezt csinálni! :)
1473 0 1 Sport Izé
KoinZ: hatalmas tag!:Dde jobban úszik nálam az biztos
Megnyílik Budapest legolcsóbb strandja

Reméljük azért nem lesz annyira zsúfolt, mint ez a kínai... ;)
5951 0 23 Izé
bandee1219: http://funpic.hu/hu.picview.php?id=39422
Maccoyi: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/07/crowded-beach-in-china.html
Ati-UMF: Azért h egy úszó stéget alkossanak :)
Mind a 23 komment
Denis Rouvre munkái
5991 0 7 Art Izé
Kislánylilamasnival: Imádom .
funky tu madre: A szimpatikus sérült uriemberek válogatott rögbisek!:D
bungle: Tim Burton. :)
Mind a 7 komment
Denis Rouvre munkái
5382 6 7 Izé
Kislánylilamasnival: Imádom .
funky tu madre: A szimpatikus sérült uriemberek válogatott rögbisek!:D
bungle: Tim Burton. :)
Mind a 7 komment
8MP-es kamerás mobilt készít a Samsung A tervezett készülék a dolgok jelen állása szerint várhatóan at i8510 név alatt kerül majd piacra, a kamera pedig a már említett pixelszámon kívül rendelkezne még automata fókusszal és xenonvakuval is, valamint 120fps-el rögzítene videókat.

Nem panaszkodhat majd azonban egyéb téren sem, mivel úgy tűnik, kap majd Wi-Fi-t, integrált GPS- és HSDPA-hozzáférést - valamint TV-kimenetet, DivX-támogatást, dedikált 3D grafikai chipet (hogy a lehető legtöbbet hozhassa ki a 2,8 hüvelykes, 16 millió színű QVGA (240 x 320 felbontású) képernyőjéből), 16GB beépített memóriát (bár várható 8GB-os változat is), az áramellátásról pedig egy 1200mAh akku gondoskodik majd.
1021 0 6 Tech Izé
Jozef7: Ja amúgy jó lenne egy ilyen teló csak SE lenne az jobb lenne :D
Jozef7: xD Te mindig tudsz ilyen hülyeségeket mondani xD
CRaPtRaSH: sztemmeg DE! ;*
Mind a 6 komment
Használd mérőszalagnak a monitorod jól.
7508 8 9 Izé
Jonnyfiu: És a 40 col hol marad? én még ki se tudtam próbálni 102 centi FULLHD n :)
akicker: Miért kéne átállítani? 21 colos méretet ki lehet választani. Mondjuk CRT-vel amúgy sem aján [...]
AmPeX: ezt buktam, 2db 21 es monitorom van,összefűzve 3200*1200 ba.. emiatt át nem állítom. mindeneset [...]
Mind a 9 komment
Vörös barik Skóciában. :)
Andrew Jack skót farmer birkái elpirultak ;) miután gazdájuk (állatbarát) szórófestékkel befestette őket, hogy felvidítsa az M8-as autópálya mentén utazókat. Kb. 1 évig maradnak így, amíg le nem kell nyírni a gyapjukat.
2144 1 15 Izé
Vin Dieselke: Ez jó arra is, ha valaki ellopná az egyik birkáját, akkor tuti mindenki tudja, h kié volt:)
narancshéj: Az utolsó képen milyen kis narancssárga... ** Nem tudom, hogy az M8-as melett utazók vidámabbak [...]
Jerry: Ilyenkor hol vannak a veszett állatvédők? (=))
Mind a 15 komment
Lézeres körömtetoválás. Még egy értelmes dolog... ;)
3211 0 7 Izé
Lisa: Juj, ez olyan mintha valamilyen körömbetegsége lenne. :S fujj
Derill: szerintem ki akarják fejezni valamit csak még őksem tudják mit de muszáj kifejezni valahogy, ez [...]
Bakeyoo: Nem hinném.
Mind a 7 komment
Régebbi postok...