REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Flash Element TD - kicsit Warcraft-szerű gémizé
15387 4 28 Game Izé
Errtu: http://www.kongregate.com/games/CasualCollective/flash-element-td-2
Szamooca: 38-ig bírtam..:S.....de ez már rég volt,azóta kijöttem a gyakorlatból :)
Szamooca: EZ A LEGJOBB VÁRVÉDŐS A GÉMIZén!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 28 komment
Flash Element TD - kicsit Warcraft-szerű gémizé
14377 8 25 Izé
X: Ehez hasonló játék http://ize.hu/comments.php?post_id=1826
fungusfunk: Va végre sikerült. Így az 5. próbálkozásra. 32255 pont, ezzel 565. vagyok a listán. :( Lehetn [...]
renon: Nem gyenge izé. rá lehet szokni.
Mind a 25 komment
13 pillanat, mely megváltoztatta a világot egy picit...
9888 1 2 Art Izé
DD: Attól függetlenül, hogy mit ábrázolnak a képek, javarész rohadt jó képek. Egy részük viss [...]
Élien: Omaha Beach-et látva mindig kiráz a hideg,a saigon-i felvétel detto és még mennyi ilyen képkoc [...]
13 pillanat, mely megváltoztatta a világot egy picit...
10263 3 2 Izé
DD: Attól függetlenül, hogy mit ábrázolnak a képek, javarész rohadt jó képek. Egy részük viss [...]
Élien: Omaha Beach-et látva mindig kiráz a hideg,a saigon-i felvétel detto és még mennyi ilyen képkoc [...]
Egy kis rásegítés a bicajosoknak... :)
3325 1 0 Izé
Ha az emberek rákot kapnak a cigitől, akkor a rákok embert kapnak tőle? :D
3028 0 11 Izé
Wicked: Mert jóóó neki. ;)
oneda: Most én is szőke leszek. Látszik, hogy nem szívja, akkor miért nem engedi el?
domail: sokadik alkalom mikor a kommentek" túllövik" a poJént!! de hát ez YÓÓ!!
Mind a 11 komment
Állatok harcai - rengeteg videó és egyik jobb, mint a másik
17714 6 14 Izé
oneda: Nekem mindegyik elindult, bár jobb lett volna ha pár nem. A model vs. snake, cheetah vs. jornalist [...]
Balázs: a tigris versus lion hol van az oldalon????
Balázs: na van ami bejön király:))jó oldal kösssz!!!!!!
Mind a 14 komment
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.
6269 5 18 Izé
Balázs: inkább joey mint gugli :))
metaljesus: gugli a barátod
Balázs: az melyik anpon van???
Mind a 18 komment
Nézd végig és véleményezd :P
I - a (elvileg a kép de ide is belinkelem)
I - b
II - a
II - b
Remélem jól szórakoztatok. :-)
1619 0 1 Izé
Élien: Innen ered a faszfej, a faszkalap kifejezés ? Beteges !
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3837 0 0 Film Izé
Ööö, csókolom, szeretnék jegyet kérni a Night of the Day of the Dawn of the Son of the Bride of the Return of the Revenge of the Terror of the Attack of the Evil, Mutant, Hellbound, Flesh-Eating Subhumanoid Zombified Living Dead, Part 3 című filmre...
3822 0 0 Izé
A néni 101, a bácsi 100 éves. Közel 80 éve házasodtak össze. Nem semmi...
2364 1 11 Izé
Connektor: Thx!!! De ne irigyelj! ;) Vén faxnak érzem magam! :D Hidd el,sokkal szivesebben lennék még1ccer [...]
Attila: Boldog születénapot! Már csak 70, egyeseknek könnyen megy, nekem még 81 kell:D:D
Connektor: Má bocs,ok,ez 1 poén portál,de nézzétek most kicsit komolyan: kiváncsi lennék,Ti (ha velem eg [...]
Mind a 11 komment
Aquapet-ek, vagy mik.
Még egy okosság, hogy gyermekünk megfejhesse pénztárcánkat.
1380 0 3 Izé
Connektor: NEEM!!! Az 2 cici között 1 hatalmas mü...:)... izé? :) vagy igazi :)
mtzolee: nem!:))) szvsz elég előkelő helyen volt az indokok listáján, ami alapján bekerült ide!:DDD
Hawkins: Csak nekem tűnik úgy, h nemiszerv formája van? :D
Kibogozós izé... úgy kell elrendezni a bogyókat, hogy egy vonal se keresztezzen egy másikat.
15257 3 8 Game Izé
Ketya: én 4 nél abbahagytam
sevenfingers: mi bajod van Steffl Graffal?
Balázs: Kérdezd már meg!!!!!!!!
Mind a 8 komment
Kibogozós izé... úgy kell elrendezni a bogyókat, hogy egy vonal se keresztezzen egy másikat.
14457 8 10 Izé
Lilu__cica: Téves! Sikerült 4-ig
Lilu__cica: A harmadiknál abbahagytam.
Ketya: én 4 nél abbahagytam
Mind a 10 komment
Kiszel Tüncike új dala, Jáksó és Anettka közreműködésével... Csak erős idegezetűeknek ajánlott! :)
23250 2 40 Izé
bungle: Valahol ez egy külön post, nekünk szerintem elég lesz ide a kommentekbe ez a Tüncikés riport: [...]
bandee1219: Gondolod te. Szerinted nem nézi senki a Fássy mulatót, meg az ilyeneket? Annyi az igénytelen emb [...]
Lilu__cica: Halálosan szar! Tényleg visszafejlődtem!
Mind a 40 komment
Online elátkozósdi...
4436 0 7 Izé
Balázs: örülnél mi??:))
wtf: Akkor most már megmondod az e-mail címed? :)))
Balázs: na hálistennek :)) kösssz az infót :))
Mind a 7 komment
Régi vagy elrontott cd-k kreatív újrahasznosításának toplistája
3955 0 0 Izé
Az ember, aki szabad kézzel rajzol tökéletes kört...
7754 5 4 Izé
Balázs: valószínű hogy világ uralomra tör nem???:)))
mtzolee: hát állam esett a dolog láttán... állati...
Élien: Ez 6alom!
Mind a 4 komment
Remek - a világ legcsúnyább futballistái. Kellett már egy ilyen, mert ilyen még nem volt.
5460 1 4 Izé
Balázs: apádf*sza!!!
Sztincsi: Eleve CoLLina, azt ő nem focizott sose, baeg??? Úúúúúgy imádom, hogy ilyen okos vagy...
Élien: De szép !?!
Mind a 4 komment
Élő-halott babák leánygyermekünk világképének szélesítéséhez. Fasza...
2069 0 3 Izé
nyehőce: Ennyire nem lehetsz béna. Ott van a site-on, hogy Store, ott árulják.
Shinigami: Ha valaki tudja hol árulják, írja be! Tökéletes ajándék lenne...
Sátáni Kacaj: ez aranyos nagyoon.. nekem legalábbis tetszik.. X) az már más kérdés, hogy gyerek kezébe nem [...]
Mai tudományos izébizénk a Sulphur Hexafluorid, a death metal énekesek kedvenc légfrissítője, ezt szippantják minden koncert előtt. ;) (hogy miért, azt nézzétek meg a videón...)
7100 0 3 Izé
thorm: öcsém ez nagyon durva nekem is nekem is :D
Connektor: Yeeeee,antiHélium...ilyen nekem is kell,oszt majd tudok hörögni...Hörrhörrrhörr! :D Gondolom n [...]
Gergely001: Hmm, ilyet se láttam még. :D
Itt megtanulhattok egy nagyon fontos tevékenységet: hogyan kell a macska orrát megborotválni! :) (ha már szőrös orrú macskát vettél... :))
2344 0 3 Izé
Bakeyoo: Szerencsétlen...
nyehőce: Szívesen. Tudom, hogy egész életedben ezt kerested, ne is tagadd! :D
Opra: Köszönjük Nyehőce! Ez nagyon hasznos oldal :)
Csillár tollakból? Ja, és csak 1000 dolcsi? :) (van rajta egy kis haszon, nem?)
2032 0 0 Izé
Te kilövetnéd magad 90 méter magasra egy csúzlival? :)
4366 0 1 Izé
Balázs: hát persze:))
Ha nem tudnál elaludni... ;)
8418 5 5 Izé
pitteee: de hát ez negyvennél újrakezdi ! Így hogy aludjak? ha ez a hülye birka bogarat ültet a fülemb [...]
Pipi: Ha a bárány nem tud elaludni, embert számol?
Jazz Kramer: nah jó, de gondolj már bele hogy mekkora munka betanítani őt 40ig elszámolni!! ha én birka len [...]
Mind a 5 komment
Jim Carrey mint tudjuk, sosem volt normális!
Ez egy szép bizonyíték erre!
6457 3 7 Izé
bungle: Jim Carrey At Golden Globes 2016 www.youtube.com/watch?v=uevbPqes7Wo
bungle: És ha már ezotéria: www.youtube.com/watch?v=d285LX7x9Xo ;)
Tooni: Megnézed ezt a filmet http://www.youtube.com/watch?v=dZcv8LsE8HI és legközelebb átjön az üzene [...]
Mind a 7 komment
Ez a szemüveg aztán nem esik le... :)
5067 0 10 Izé
Mr. Cellophane: Nézzetek utánna...ez a régi modell...az új, nem rosszabb egy orrpircingnél, a lencse mágnessel [...]
after: ha bepárásodik, akkor szarakodhatsz vele...
Balázs: és a vibrátor???!!!!!:))))) hahahaha XDDDDD necces:))
Mind a 10 komment
Japán!! Ennyi!!!!! :)
3682 0 5 Izé
hammer: Vibrátorszopó automata nincs?
wtf: Nem, wazze, ezek robotmanók. ;)
alor: Ez műbroki meg műpina????
Mind a 5 komment
A világ első felfújható kocsmája :)
2860 0 3 Art Izé
veryhard: Ha előkerülnek verekedés közben a kések és a pisztolyok a kocsmának vége...
Mage_ster: Ezek után senki se csodálkozzon, ha részegen úgy érzi a ház is mozog vele :)
Élien: Na, ide nem mennék be, mert még a sörömet is megfújnák.
A világ első felfújható kocsmája. :)
3146 0 6 Izé
I. C. Wiener: Hirtelen azt hittem, hogy egy csomó új poszt született... :)
Tooni: Csapás a múltBA :D
Laretta: Na azt szerinted hagynák? :D
Mind a 6 komment
Nos, ez is egy elég érdekes művészeti irányzat...
8150 1 9 Art Izé
Spoke: Nekem kurvára bejön! Mocskos technos beszélt! :P
Balázs: muszály volt:)) I LOVE METAL!!! I LOVE SLIPKNOT!!! I LOVE DEATH METAL!!!
sevenfingers: I LOVE TECHNO!!!
Mind a 9 komment
Nos, ez is egy elég érdekes művészeti irányzat...
8245 1 9 Izé
Spoke: Nekem kurvára bejön! Mocskos technos beszélt! :P
Balázs: muszály volt:)) I LOVE METAL!!! I LOVE SLIPKNOT!!! I LOVE DEATH METAL!!!
sevenfingers: I LOVE TECHNO!!!
Mind a 9 komment
Annyi levél érkezett, hogy a regisztrációnál "foglalt" a nevük, mivel a Habostorta központi adatbázisban többszázezer ember regisztrált már és így azok a nevek tényleg foglaltak. Viszont most már van saját adatbázisa az Izének, ahol még minden név szabad. Bocsi azoktól, akik a Habostorta oldalán regisztráltak az elmúlt napokban, most újra meg kéne tenni (az előny, hogy bármilyen nevet választhattok), fél perc az egész. Köszi!
1336 0 9 Izé
nearo: Hmm... dejó, regelve lettem... mondjuk nem értem ez miért nem így volt eddig is.
after: én is visszakaptam a nevemet :D jeee
Connektor: ÁÁÁÁÁÁááááá,thx!! Végre visszakaptam a nevem,és nem más használja!!! :D További jó [...]
Mind a 9 komment
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
13203 2 152 Game Izé
Elison: 68-ason valaki átdobhatna mert nincs kedvem ollózni, amúgy meg ha van valaki aki komolyan nyomja [...]
R2: Ááááa sikerült a 3. pálya. Mikor elkezdtem 3 óráig ültem fölötte de most egy héttel kés [...]
Irodeak: 22-est valaki? :S
Mind a 152 komment
A játék lényege, hogy különböző feladványokon jussunk tovább... Néhány egészen egyszerű, de van olyan amin fél órát ültem én is (a játék során a megfejtéseket, az előre kijelölt helyre, vagy az urelbe kell beírni, pl: ...../riddles/apple.htm, és ha az a megoldás hogy bear, akkor ..../riddles/bear.html).
Persze nem olyan egyszerű, mint az az elején tűnik... Összesen 74 kemény pálya, én hat napot szenvedtem vele... A játék közben mindig legyen kéznél egy jó fotómódósító program például egy Photoshop, de egy Paint is megteszi. :)
11250 9 149 Izé
rotatorrepesz: Tud valaki segíteni a 21 esben? Nem nagyon értem mit kellene csinálni.
éndzsöl: izé.. én csak tegnap találtam rá :$ :D
éndzsöl: uhh... nekem is megvan végre^^ hát hajrá mindenkinek! :DD
Mind a 149 komment
Ezek itt izélnek... :)
12383 1 1 Izé
mózesgizmó: beteg dolog...
Öööö.. nem biztos, hogy ezek után Mars csokit akarok enni!
6356 0 3 Izé
Balázs: a snickers crancher (vagy hogy kell leírni) a király:))
Juheee: Aztiiiiiii, ezután csak a Snickers:D:D
Juheee: aztiiiiiiiiiiiiiiiiii:)
Tiger Temple, Thailand

4453 2 8 Izé
bungle: funfever küldte: http://funfever.blogspot.com/2008/04/tiger-temple-in-thailand.html
oneda: Erről láttam az Animal Planeten kisfilmet. (Először aszittem vadász a csávó.)
Balázs(Maggot): Na ez jobb név:)király ez a cucc:))
Mind a 8 komment
Lichtenberg-féle ábrák

(elektromos porábrák) keletkeznek, ha a szigetelő lemezre, p. gyánta- v. ebonitlapra vezetőn át elektromosságot bocsátunk s a lapot azután korpafűmag-liszttel, kénvirággal, v. miniumporral behintjük. Ha alapra vezetett elektromosság pozitiv, a keletkező ábra csillagos szerkezetü, elágazó sugarakkal, mig a negativ elektromosság esetében kisebb területü, köralaku foltok keletkeznek. Lichtenberg, ki az ábrákat először észlelte, kis fémcsövet helyezett a gyántalapra s azon keresztül engedte az elektromos szikrát a lapra. Az ábra láthatósága onnan van, hogy a por, melyet a lapra hintünk, a rázás folytán elektromos lesz és a gyántalap azon részeire rakódik, melyek vele ellenkező elektromosságuka. A kénpor vászonzacskóból kizárva, negativ, a minium pozitiv elektromosságuvá lesz s ha a két anyag keverékét hintjük a lapra, sárga és vörös árnyalatu rajzok keletkeznek. A L.-féle ábrák előállítását Antolik Károly nagy tökéletességre vitte az által, hogy az egyik oldalon ónlemezzel bevont üveglapra két fémcsúcson át lejdai palackot sütött ki s a lapra azután kénminiumpor keverékét hintette. Gothard Jenő fotográfiai száraz lemezeken idézett elő igen szép rajzokat. (V. o. Természettudományi Közlöny 1882. és 1888-ik évfolyamát.) Az ábrák keletkezését a vezeték körüli levegő sajátságos mozgásából magyarázzák. (Pallas Nagylexikon)
6048 2 1 Izé
janO: enyit nincs szivem olvasni!
Régebbi postok...