REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Live Jam - DJ Kentaro ft. Kinoshita Shinichi
Szerintem azért tartanok ott a japánok, ahol most vannak, mert így képesek ötvözni a tradíciókat a modern technikával :)...

Shinichi
Kentaro
322 1 0 Zene Izé
Mary Huang LED ruhakölteményei
2482 0 4 Izé
kismalac: "Both pieces are interchangeable from battery power to wall power via an adapter. " tök jó már l [...]
RandyMoss: Viszont a sötétben nem veszíted el a barátnődet, ha ilyen cuccos van rajta;)
mekszamnojz: csillivilliságosságosság XD
Mind a 4 komment
Apparat - Arcadia
303 0 0 Zene Izé
Tudom már nem éppen a legaktuálisabb, de ez megütött! Cukivagyok angolul, sőt oroszul!
(felül katt a zászlókon, azzal vált nyelvet.)
7118 1 50 Izé
janita007: Sziasztok. Nem tudom, hogy észrevetteétek-e,de ez a cutie csaj nem cuki. nézzétek csak meg cuki [...]
Errtu: akkor sokat forgolódtál az éjjel :D
Re-Peet: Ady Endre bácsi szavaival élve: "Csitt, most valahol, tán Ujpesten, Húsz esztendős legénynek v [...]
Mind a 50 komment
Asian Dub Foundation - Burning Fence
Az Asian Dub Foundation egyedi hangzását a kemény ragga-jungle ritmus, az indo-dub basszus, és néhány - szüleik gyűjteményeiből szereztek - tradicionális hangszernek a keveréke teszi izgalmassá. Az 1998-as Rafi's Revenge című albumot Mercury Díjra is jelölték.
345 1 3 Zene Izé
calipunkszabus: a legjobbak a szakmában szerintem, imádom őket!
gundul: Régebben az Animával is nyomtak néhány számot. Egy-két éve pedig itt voltak a Hegyalja Feszti [...]
Purple: hatalmas!!!!!!!!!!!!!
Mozzanatok a Prodigy Szigetes fellépéséből. Nem a legjobb felvétel, de ott nem is lehetett ennél jobbat csinálni:)... ja és még egy
349 1 2 Zene Izé
Balázs: igen pocsék az emberke :D
calipunkszabus: marha nagy koncert volt!....
Jó étvágyat! (a plafont okvetlenül nézzétek meg!)
9519 10 34 Izé
hendi111: Restaurant: Blue Moon Address: Pumacahua 2520, Lince Lima - Peru - South America Phone: +511 470 163 [...]
balkanboyfun: valaki nem tudja hogy Olaszországon(a zászló) belöl ez hol van?elmennék oda...
Zizé: Uh de betudnák zabálni egy tál csirkét vagy mit és mellé azt a pofás gyümölcstortát!:D :P
Mind a 34 komment
The Eagles - Hotel California

Azoknak akik nem ismernék őket...

 

MTV unplugged verzsön

Bob Marley - Hotel California (reggea mix)
419 1 1 Zene Izé
Ganja Master: igazság szerint nem reggae mix hanem inkább reggae verzió...
Ezután elmondhatod, hogy aki használja, a kezedből eszik!
2493 0 10 Izé
CRaPtRaSH: http://www.likecool.com/Eat_With_Your_Fingers--Design--Home.html
Belkar: vagy ha a krokodilodat ;)
Purple: igen erről beszélek :D és ez már durva, hogy nem jó a sima tányér az asztalon :D
Mind a 10 komment
Kötéltáncos kecske, majommal a hátán. :)
2839 2 11 Izé
noldika: Ahogy regen nagyapam mondanaa,"Nem mindenkotelen jarkalo kecske,majommal a hatan az,aminek latszik". [...]
Kurszan: ez állatkinzás a rohadékkal megcsinálnám ezt 1 bakcigánnyal a seggébe
..NO..sound..: szegeny allatok.. pfujj cirkusz... es van aki penzt ad azert h ezt a szart nezhesse... mondhatom sze [...]
Mind a 11 komment
Lenny Karvitz - Fly away



Annak aki nem ismeri...

Több nóta tőle:

American Women

I Belong to You

Where are we running

Can't get you out of my mind

Rock and Roll is dead (Balázs: a 8. másodpercnél lévő kép megtévesztett XD)
371 1 3 Zene Izé
Balázs: és mivan ha 133 egy lenny klippben kezdte?!XD
Ganja Master: komolyan azt hittem ...pedig csak annak az asszonynak a ...a vmijeXD
Balázs: Craig?! xD
Videóklipp kicsit más felfogásban...
5011 1 1 Izé
gvereb1: szimpatikus
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8181 1 26 Art Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8211 10 26 Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
Bjoern Einar Romoeren 239m-es rekordja síugrásban.

Egyébként Janne Ahonen ugrott 240 métert is, de sajnos elesett a földre érkezés után. Ezt az ugrást itt nézheted meg.
505 0 0 Sport Izé
Most már mindenhez gumi kell! :D
7608 1 12 Izé
Schabee: nekem hama van és nekem megfelel, amúgy jó ez a videjó :)
AVIREX: errtu :D
rezlavor: igen a gepzsirtol jelemzoen stabilabbak, nehezebbek es terhelhetobbek lesznek az alvanyok es nem bor [...]
Mind a 12 komment
Önjáró koffer - bőrönd motorrásegítéssel.
2108 1 5 Izé
Belkar: ;)
RandyMoss: Kijön az magától is...
rezso: Jó kis öngurulós koffer de megér ez 200 ezret?
Mind a 5 komment
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1248 0 0 Tech Izé
The Night Before - a The Morning After 2. része
3232 2 13 Game Izé
[conejillo]: a shamroxba kiket kell kinyírni? "...kill em all." kalapáccsal kell ütni azokat az ír emberkéke [...]
gabica: nekem el sem kezdődik :/
Rika: Profi :D Nekem párszor azért neki kellett futni, mire végre sikerült :3
Mind a 13 komment
A lvl80 ETC után szerintem ez is befér :)

A Heroes of Migh and Magic 5 játék (Ubisoft) nem csak az élmény miatt lett hatalmas, hanem a kinézet, és nem tolsó sorban a zenéi miatt (az egész heroes-sorozat zenéje Paul Romeronak köszönhető - Kösz Paul!). Minden zene nagyon el lett találva, teljesen oda illik, ahol hallhatjuk. Ez a zene a Sylvan town zene, de vannak még további town, siege, battle, campaign (mindegyik típus minden városhoz: Haven, Sylvan, Academy, Necropolis, Dungeon, Inferno, Fortress, Stronghold), továbbá terrain zenék (dirt, grass, lava, rough, sand swamp, underground, water), és még sok más egyéb is. Nagy részük fenn van youtube-on, és mindegyik megér egy meghallgatást szerintem :) Ja, és az intro zenéjét csak az eredeti H5-nek találtam meg, de mindhárom közül ez a legjobb: HoMM5
420 2 2 Zene Izé
dXter: ezt a game-t nagyon sokan szeretik, és mindenkinek ajánlom, aki játszott pl a HoMM3-mal. és a ze [...]
Szama: lehet,h kockaság, de imadom ezt a GAME-t..:D épp tegnap tettem fel. h egy kis nosztalgia..estenke [...]
Will Smith - Miami
1055 0 1 Zene Izé
gubaera: Nemcsak a filmjei,de az éneklése is nyerő.
A Doom 3 főmenüjében hallható szám :]

Az együttes a Tool... ők játszották még anno a Doom 1 számait is, bár akkor még csak midiben hallhattuk játék közben....
651 1 3 Zene Izé
jollakott_napkozis: ezt a számot nem a TOOL hanem a Tweaker együttes csinálta, a régi DOOM zenéit meg Robert Prince [...]
Chino: a Tool még nem csinált rossz zenét az egyszer biztos. Egyik legnagyobb együttes...
fadam: tool tud jo zenét csinálni, nem ismerem a doom 3at, de biztos illik hozzá ez a szám az a alapjá [...]
Tiger Woods,  minden idők legnagyszerűbb golfozójának csodálatos ütései
382 1 0 Sport Izé
...és akkor megalkották a baseball robotot.
518 0 1 Sport Izé
anon: http://youtube.com/watch?v=HfweTfJ_ZMg Jedi baseball :D
The Animals - Sky Pilot

Mélyen pszichadelikus remekmű 1968ból, ami napjainkban is aktuális... Wiki  
430 0 1 Zene Izé
zuckerfrei: Nagyon jó, de nekem ez a kedvencem tőlük: http://www.youtube.com/watch?v=Hg7jzi9JAkw&feature=rela [...]
The Four Pennies - Black Girl

Wiki

A The Animalshez hasonlóan ők is "inváziós" banda, akik úgyszintén egy népdalt "rockkoltak" meg.
365 0 2 Zene Izé
Errtu: ezt mindjárt gondoltuk ;)
csicsilla: the four penis ... :$ ez annyira szemetszùrt! XD
A mai (nemtomhanyadik) macskás post, avagy véletlen postoltam a hírt, amely így kezdődik: "Véletlenül elpostázta a macskáját is egy csomagban a rokonainak egy nő Németországban..." :D
3429 1 24 Izé
wtf: Szerintem egyáltalán nem "teljesítmény elvárás" az, ha van egy kis közösség, akik tényleg [...]
eNMi: DE vajon miért nem jutott Nekem az eszembe sosem, amig nem küldtem be 1 posztot sem (ÉS azután s [...]
CRaPtRaSH: mellesleg az a "primitív" hozzászólás poén akart lenni,sajnálom ha nem ment át... :D
Mind a 24 komment
Afraid to shoot strangers
"Az Iron Maiden a legsikeresebb és legmeghatározóbb heavy metal zenekarok egyike..."

Ebben a számban nem Bruce Dickinson, hanem Blaze Bayley énekel, de a szám ettől még tökéletes! Blaze Bayley számai közül ez a legértelmesebb.
Oldaluk

Egy kis olvasmány
392 1 0 Zene Izé
A képen látható hölgy fehérneműkhöz való nyilvános vonzódása tekinthető meg a linkre kattintva.
36782 1 29 Izé
csicsilla: amùgy nagyon jo néni :$
csicsilla: pukizni nem tudnak csak FINGANIIIIII pfff...
mekszamnojz: nem is azt irtam :D
Mind a 29 komment
Geo Da Silva - I'll Do You Like a Truck

(Geo Da Silva az egyik legismertebb romániai DJ, asszem a cím és a videó magáért beszél :P)
585 1 1 Zene Izé
Purple:
Mutiny - a klasszikus Worms játék egy klónja, kalózokkal.
5455 3 6 Game Izé
kislevi: Szerintem ez a játék tök jó. :-) lehet, hogy gyerekes de nehéz és izgalmas.
jancsipaprikás: ki szerint melyik a legnehezebb??
jancsipaprikás: kiakasztottam
Mind a 6 komment
Horgászás távirányítós helikopterrel
(Maccoyinak külön ajánlva!)
5867 0 11 Izé
hodosy: hejj holnap meek pecázni !!!!!!!!!
Maccoyi: Hát általában nem. :) http://m.blog.hu/fi/fishtechnics/image/2007_02_02_1%2019,00%20kg.JPG ;)
godzsy: miért? szted a bojlival nem lehet horgászni? vagy azzal nem ilyen halakra kell, mi? :)
Mind a 11 komment
Látványos ping-pong csata
601 0 0 Sport Izé
David Guetta feat. JD Davis - The Worl Is Mine

(ez már történelem :D)
491 1 1 Zene Izé
Purple: jájjj de imádom ezt az embert :)) illetve a zenéjét :D
Masters At Work - Work
340 0 1 Zene Izé
fannieva: ez az én izlésemnek megfelel!jo volt köszike szépen:)
Samim - Heater (Get Physical)

(a tavalyi év végének egyik legütősebb száma, amely bekerült a 2008-as Ministry of Sound válogatásba)
438 2 1 Zene Izé
Niccoyi: Ez a zene meg a klip így együtt mindig táncolásra késztet! :)
Saját kölykei közé befogadott egy vörös pandát (más néven vörös macskamedvét) az amszterdami állatkert egyik gondozójának házi cicája, miután a bébi vörös pandát születése után ikertestvérével magára hagyta anyja.
2637 2 5 Izé
anon: http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=5185 megfulladt szegény :(
Racionalista: Ez azt bizonyítja hogy a macskák is jobban szeretik a "Firefox-ot" :D
.::JunKieEQ::.: Szívás a szoptatás....
Mind a 5 komment
Inactive Messiah - Sing
295 0 0 Zene Izé
Na így kell egy előtetőt lebontani jól. ;)

(A sofőr, Mickey Miller és 10 éves fia sértetlenűl megúszták a balesetet.) :)
11026 2 21 Izé
bungle: youtube rákeres: "atm dodge" és kijön rengeteg találat. :) Mindjárt módosítom a linket.
Drawen: ezt nem hiszem el!!! amikor végre felizélődök ide, a fele videó már el van távolítva. ez is. [...]
balogh predator: ja persze túlélték..... "sértetlenül"
Mind a 21 komment
Alíz moci országban
8140 0 1 Autó Izé
bandee1219: Ez nem tetszik, de ez: http://thekneeslider.com/archives/2006/05/10/radial-engine-powered-motorcycle [...]
Régebbi postok...