REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Epic Movie
Pár film az idén is megkapja a magáét... :)
6719 0 2 Film Izé
mtzolee: JAJA... nagyon jónak ígérkezik a trailer alapján..
han: ez kell :DDD
Epic Movie
Pár film az idén is megkapja a magáét... :)
6599 2 2 Izé
mtzolee: JAJA... nagyon jónak ígérkezik a trailer alapján..
han: ez kell :DDD
Dobd fel a hűtődet egy ilyen játékkal...
3216 1 4 Izé
babus: Pihent agyúak!!!
Forgi: Ezt hol lehet venni??!!
mtzolee: ez olyan szar,h megérdemel egy szópoént: nem elég ha csak a hűtőmet dobom fel simán!?
Mind a 4 komment
Gond van a tigrisekkel a ház körül? Szerezz egy kiskutyát, majd ő megoldja... :)
5244 0 5 Izé
mtzolee: Jaja... Di Caprio játszotta a tigrist azért volt ilyen puha*...:DDD
metaljesus: meg volt rendezve :D
Mickey: Hát igen, a nagymacskák is félnek a kiskutyáktól. :D
Mind a 5 komment
Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)
4837 0 14 Izé
kesziparaszt11: punk
Steve: Lolller o a csillagfeju juhasz :D
szimimi: vávávárjatok.... az a csillag TÉNYLEG ott van a koponyája és a bőre között??? URISTEN DE UN [...]
Mind a 14 komment
Há ez meg milyen madár???

2026 0 6 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=WFMXrBWswl0&fmt=18
sab: hullámos papagáj kis gyári hibával ... vagy optikai tuning, nézőpont kérdése
mtzolee: milyen lenne? mutáns... génkezelt... génhibás... ilyensmi:)
Mind a 6 komment
Egy kis teszt... érdemes végigcsinálni :)
18073 1 34 Game Izé
luise: én már 2× körbeértem mire az a piros pont elindult és ráadásul mikor bedobta az álítolagos [...]
xXxÁdámxXx: DE.....Aztakibaszottkurvaédesretkasannyát! :D
Jozeph: Csak úgy szimplán: ANYÁD!!! Amúgy meg nem ijedtem, csak utálom az ilyen effekteket.
Mind a 34 komment
Egy kis teszt... érdemes végigcsinálni :)
18235 1 32 Izé
Jozeph: Csak úgy szimplán: ANYÁD!!! Amúgy meg nem ijedtem, csak utálom az ilyen effekteket.
Norbike: hát nemtom. sztem nem ilyesztő. vagy csak kötélből vannak az idegeim ..:D
..:Chiyo:..: Ez nagggyon szar volt :((( Pedig tudtam hogy ez ilyen lesz,mert 1szer már megcsináltam hang nélk [...]
Mind a 32 komment
Szurkolói csoportok videói. Az egyik legrészletesebb ilyen témájú szájt a neten, de a magyar oldalak közül mindenképpen.

Fociszurkolóknak kötelező.
3052 3 2 Izé
joe: Nagyon jók!
Balázs: jóóók:)
Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye.

És itt a magyar oldal.
3099 0 3 Izé
mtzolee: zenék amúgy:) a többsége valami zeneszerkesztő progival készített. pl: FT2.
Luflee: Azt írja " Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye." :)
Balázs: és ez mi?
Ebben az a legszomorúbb, hogy ezek tényleg így történnek...
10198 13 19 Izé
csicsilla: jaaaj isteneeem szegèny központosok!
JeLo: Ezt kb havonta elolvasom és mindig meghalok rajt :) Rácsos linzer :D meg a létra vagy a hópehely [...]
brando: ez tetszik:)
Mind a 19 komment
Elfizéld magad...
8431 4 24 Izé
Máln@: hj :) :D....karácsonyi láz,??:D
bungle: Csupán 8436-an küldtétek be az utóbbi pár napban. Nem is tudom minek van kereső...
Luflee: Igazán nincs mit. Mr. Bean valóban találó ide :)
Mind a 24 komment
Szomjas vagy? Nyomj egy béka-turmixot.
4472 0 12 Izé
Gergely: Akkor szerinted pl. a japánok is kultúrálatlanok? :P
Gergely: Kultúrális korlátoltság! :D
Mmiray: Nem tudom, hogy az "alig néhány béka védett"-et a mi országunkra értetted e, de ez esetbe elá [...]
Mind a 12 komment
Elég egy érdekes művészi irányvonal...
6028 0 2 Art Izé
Renáto: Hát ez azért annál több...
Élien: A helyi menő izomagy legyőzését ünneplő amazonok .
Elég egy érdekes művészi irányvonal...
6217 0 2 Izé
Renáto: Hát ez azért annál több...
Élien: A helyi menő izomagy legyőzését ünneplő amazonok .
A készülő Simpsons film első előzetese, amely feltárja az igazságot
Megjelenés: 2007. július 27.
6279 0 8 Film Izé
ZomBeeZ: (_8o(\) Homer Simpson :D DOH!
(8(l): zsír!!!
no name: Francia. :O :p :D :()
Mind a 8 komment
A készülő Simpsons film első előzetese, amely feltárja az igazságot
Megjelenés: 2007. július 27.
6255 1 8 Izé
ZomBeeZ: (_8o(\) Homer Simpson :D DOH!
(8(l): zsír!!!
no name: Francia. :O :p :D :()
Mind a 8 komment
A világ építészeti csodái 2006-ban
7016 0 4 Art Izé
lol: hát ez lol nem értem h miért nem jön be lééégyszives vegyetekkk fell ::::DD:D:D:DDD MSN: fo [...]
Zee: Megnyugtatásul közlöm hogy tökéletesen működik. csak béna vagy. amúgy tényleg szépek!
SZARRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: NEM JELENÍTHETŐ MEG CSINÁLJA MEG VALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 4 komment
A világ építészeti csodái 2006-ban
7239 1 4 Izé
lol: hát ez lol nem értem h miért nem jön be lééégyszives vegyetekkk fell ::::DD:D:D:DDD MSN: fo [...]
Zee: Megnyugtatásul közlöm hogy tökéletesen működik. csak béna vagy. amúgy tényleg szépek!
SZARRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: NEM JELENÍTHETŐ MEG CSINÁLJA MEG VALAKI!!!!!!!!!!!!!!!!
Mind a 4 komment
Hamarosan a hazai mozikban a Saw III
Reméljük lesz ennyire komoly, mint ez a kis videó. ;)
7800 3 23 Izé
AVIREX: mert jön az 5. rész a mozikba gondolom..
bungle: Ezt miért külditek be mostanában annyira? Megjelent valami másik site-on, mint új videó???
Dawe: csak ott még szánalmasabb :D
Mind a 23 komment
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10858 0 2 Film Izé
AzA: CSÁH! Bungle megosztod mégegyszer mik ezzek a sima dupla illetve tripla áxxell csavarral véget [...]
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.
10868 5 2 Izé
princy: legkedvencebbkedvenc :D
Élien: A ravasz,az agy... és a Blöff a két extrasuper kedvencem !
Szemét egy PC ez...
3764 0 2 Izé
bandee1219: (Remélem, nem gond, hogy megint egy régebbi posthoz írok, de nem én kezdtem, csak tessék csak m [...]
csirek: ez nagyon tuti
Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...

Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)
5019 0 3 Izé
szacsi: Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)) [...]
Ijász!!!: Bakker.DDDD Bulizhatnékom lett.)))
jumbojet: mjámáj mjájájá májájájá mjáá Muháháá hehe ez jó:) főleg a női hangú kutya
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
3841 0 14 Art Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
Triangle House

Ajánljatok valami kategória nevet, ahova az ilyen izés építményeket, házakat, szállodákat pakolhatjuk...
4031 0 14 Izé
bob: kacsalábizék
Ecky: Szerintem legyen:építményizék
mtzolee: azt is,h viszont a kocka a leghatékonyabb térkihasználás szempontjából!:) "mi vagyunk a borg.. [...]
Mind a 14 komment
A 10 legveszélyesebb gyerekjáték - avagy mit vegyünk a szomszéd kölkének karácsonyra, ha már unjuk a ricsajt...
8790 0 9 Izé
szellike: Rägyogyultam a tämära! Bejön,de tänyleg qrva lassan! Hät ez nagyon gyökär!Ennäl mäg nekem [...]
akkó próbáld később gyökér: ennyi bénát...
nem jön beee, még lassan se: Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to [...]
Mind a 9 komment
Veres János pénzügyminiszter egy önkormányzati egyeztető fórumról távozván szándékosan lefejelte a hírTV kameráját. No comment....
4407 0 26 Izé
PhD: Magester! Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, hogy miniszteri szinten azzal jelzi, hogy el aka [...]
Magester: Én már egy kicsit belefásultam a politikába, hiszen "mindketten" egy szelet fújnak. Az egyik ha [...]
furgonn: Én jobb obolali vagyok de mindenki tudja hogy a hírtv fidesznek a tv-je szóval azért nem kell m [...]
Mind a 26 komment
Aki kiváncsi, hamar... kap a pofájába egy habostortát! :) (hatalmas!!!)
4692 0 6 Izé
Magester: Anyám! Én asszem nem álltam volna meg. Vicces, de ha velem történik szerte széjjel szaggatok [...]
r: MEGALOL!!!
...: Mekkora LOL!!!!
Mind a 6 komment
Volt már képekben... most itt van videóban is: néhány bolygó és csillag egymáshoz viszonyítva.
8502 7 10 Izé
Purple: félelmetes :S
Mr.T.: Mr.T. küldte. :D
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=HEheh1BH34Q
Mind a 10 komment
Fényképek a hétköznapokból
2811 0 7 Art Izé
sorry: Ne haragudj, lattal Te mar horror filmet ? :)
nameless: hát ez nagyon komoly!!! ügyes munka semmi extra tudom de elég félelmetes. mint egy horrorfilm.
Ádám: Egy géppel van csinálva, amelyik egyszerre 2 vagy több képet csinál más szemszögből, úgy h [...]
Mind a 7 komment
Egy keréken
5353 0 26 Autó Izé
JaR 88: De,itt az a lényeg,hogy egykerekezik,merthogy ez nem chopper....
GABOR: senki sem érti hogy nem az itt a lényeg hogy 1kerekezik? hanem az hogy 1 chopperrel !
Gutyisz/Mutyesz: Ez egy hülye állat... Biztos berúgott... ; )
Mind a 26 komment
Egy keréken
5422 0 26 Izé
JaR 88: De,itt az a lényeg,hogy egykerekezik,merthogy ez nem chopper....
GABOR: senki sem érti hogy nem az itt a lényeg hogy 1kerekezik? hanem az hogy 1 chopperrel !
Gutyisz/Mutyesz: Ez egy hülye állat... Biztos berúgott... ; )
Mind a 26 komment
Egy karácsonyi dal David Hasselhofftól.
4238 1 9 Izé
DD: Azért még mindíg jobb mint a Hooked on a feeling xD, de a best akkor is Jump In My Car live: http [...]
mtzolee: Még maga az ének nem olyan gáz... de ez a mozgáskultúra... ez nagyon meredek!:)))))) !!!!LOL!!! [...]
szellike: Most mit herotozzätok!Befulladt a vizimetös sorozat,a csodaautos is lecsengett....hät most äneke [...]
Mind a 9 komment
Ezek se találtak jobb helyet a bringázáshoz? :)
8187 4 22 Izé
biharos: Ez kérem, ha nem tudnátok EFD, azaz Eventual Fall Down, és kész. Amúgy győnyőrűűűű a táj [...]
Thomas: mit akartok ti, tudtok ti egykerekezni? aki megtalálja a bringának az egynesúlyát, az bárhova f [...]
benyo: csak 1x kell eldőlniük.:)
Mind a 22 komment
Nem fogod elhinni, ezek itt mind koporsók...
(a nőgyógyászé se semmi!)
Napi izés téma: Te miben szeretnéd, ha eltemetnének? :)
7126 0 13 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2078772/I-want-buried-giant-pineapple-Demand-bizarre-coffins-rocket [...]
bungle: cancer1 küldte, talán van benne olyan, ami a fenti oldalon nem volt: http://damncoolpics.blogspot. [...]
csicsilla: ki az az àllat aki azt akarja hogy egy hagymàban temessèk el?
Mind a 13 komment
Ha nincs ötleted karácsonyra, itt a világ legnagyobb kiadott könyve. ;)
Megrendelhető az Amazonon.
1742 0 1 Izé
ibor90: Hmmm...csak 15000 dollár? Lehet hogy veszek egyet :)
Kígyós egeres-zabálós...
9838 0 1 Game Izé
dilidoki12: kb:snake 5
Kígyós egeres-zabálós...
8625 2 2 Izé
Zé: Marha szépen meg van csinálva, csak néha bugos :( Pl nem rak ki egeret, aztán meg game over >:|
dilidoki12: kb:snake 5
Gyűrű növényszerető embereknek ;)
(a többi ujjravalót is érdemes meglesni, nem semmik...)
4721 0 8 Izé
cedric: thanks a lot for the post ! happy new year ! visit our 2nd website : http://www.yourmood.net
Norbi: Szerintem a wc manóé is hasonlót jelent ( a bal felső kép révén) : Fas..t a pics..dba! szer [...]
csx: Ennek nem sok értelme. kisköcsögnek legalább poénos volt a kommentje (értelmezd: lófasz a seg [...]
Mind a 8 komment
Régebbi postok...