REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ez a Dove Evolution videó megvolt, ugye?

Akkor utána nézzétek meg a fentit is. :)
9816 2 7 Izé
Schabee: kész
Balázs: hát ez igen kegyetlen!!!!!!!!végig röhögtem :))
babus: Nagyon jó!!! Érdemes elgondolkozni rajta!!!
Mind a 7 komment
Fletcher Capstan asztalok (érdemes megnézni a videókat, hogyan nyitható nagyobbra!)
9990 4 1 Izé
Élien: Ez a Fletcher gyerek törhette a fejét,mire erre a megoldásra talált,és a végeredmény nagyon j [...]
Az Edith Cavell kórház koraszülött osztályának karácsonyi üdvözlőlapja.
"Egy kicsit koraszülött, de Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!"
2286 0 4 Izé
mekszamnojz: grillezett jézuska :) csoki már úgyis volt :))
rubigo: na, amíg a címet el nem olvastam, azt hittem mikrohullámú sütő van a képen és valami fagyasz [...]
gaalcsaba1: Marha nagy szerencsejuk, h maga a korhaz embert segito intezmeny. Ha ez valami tiltakozas megnyilvan [...]
Mind a 4 komment
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
12964 4 23 Game Izé
tomi77: mit kell csinálni??????
Oláh Dóra: Léccííííííííííí próbáljátok ki a 12. pályát!!!!!! Itt a pályakód:::: 89858 Kösz [...]
Oláh Dóra: Ha kell egy picikét előrébb akkor a 10. pályakódja: 64508
Mind a 23 komment
Igen szar, ha nem látsz - vakegér rulez.

Az 5.-6. után már azért elég idegesítő a dolog...
11626 4 16 Izé
dilidoki12: neház!...de jó...
Husee: 35217 14 vagy 15 nem tom átmentem rajta de azt a kodot nem irtam fel:S
faszi: mi a 13-as pályának a kódja?
Mind a 16 komment
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9526 3 2 Game Izé
Szamooca: wazz...korán van még ehhez :)...AM MEGIN AZ Aquick! SZÍVATOTT MEG........quick!dON'T PRESS THE RE [...]
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Na igen! A jól ismert Idiot Test folytatása.
(aki nem ismerné, annak itt az első rész...)
9030 4 1 Izé
Luflee: Szerintem ez könnebb volt mint az előző, de azért nem rossz :) Ezen csak egyszer buktam el :D Az [...]
Zsenális találmányok rovat. ;)
Ezzel a módszerrel 1/12-szer ritkábban fogyunk ki a wc papírból.
3910 0 2 Izé
Riba: Szerintem pedig az étterem konyháján elég szarúl főznek . Mutatja a képen a papír mennyiség [...]
TREXXX: SZerintem itt a bedülési szög számit h az illető hogy ül a budin:))
Hogyan lehet egymillió dollárt elfelezni egy pillanat alatt?
10169 0 25 Izé
Tomiie: Ez tényleg egy Enzo volt!Tisztán látszik a farán,bár akkor sem 1millió$ -os a verda!
Quito: Ja tényleg, te jobban értesz hozzá:DD
Laacko: Nem tudom miből gondolták páran, hogy ez a verda Enzo... Sztem simánlátszik rajta h Ferrari... [...]
Mind a 25 komment
Crazy Frog karácsonyi kiadás (ha eddig még nem utáltad  eléggé ezt az idióta békát!) :)
7444 1 6 Izé
looli: Hát ez nagyon komoly.... :D Nagyon beteg :D
Krisz: szerintem is sokkal jobb az eredeti, ez a kedvenc karácsonyi dalom. De azért ez is aranyos :)))
pukk: szerintem az eredeti jobb
Mind a 6 komment
Crash Bonsai, egy újabb jó ötlet karácsonyra!
3983 0 1 Izé
Nugiboy: Nekem bejön. Pénzt nem adnék érte, mert sima bonsainak picit drága, medzsót meg én is tudok t [...]
Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infók

Tavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!
6137 4 14 Izé
Békatallér: Köszi!
bungle: Ki is cseréltem az egyikre a post linkjét, mivel a régi videó linkje már nem működött.
bungle: Békatallér küldte: Lemegyek hídba:), na ki a kárály? Persze, hogy a magyar:D! Az első 10 mp-b [...]
Mind a 14 komment
...És kéretik együtt énekelni :)

Merry Christmas!
18001 8 9 Izé
nike0809: háát gec, elmehetne a megasztárba!:D ez nagyon kajak volt
Beast Boy: :D ez kemény...:) pf. no comment
robci: Kattints rááá és énekel!!!
Mind a 9 komment
Egy pár "vizuális illúzió" és a magyarázatuk...
11085 5 0 Izé
Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."

Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...
4347 1 5 Izé
szellike: Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!
bungle: Aki azzal szórakozik, hogy a nevemben írkál ide kommentet, az jobban teszi, ha abbahagyja (a komm [...]
sevenfingers: ez nagyon komoly volt! aki nem erti sajnalhatja. kovetlek ket kezzel.
Mind a 5 komment
A mi országunk, és egy világ legendája.. Puskás Ferenc
2866 2 93 Izé
-Me-: Nos itt olvastam egy Hozzászólást, ami az Én Írásomra volt válasz. És nem értek egyet. Ninc [...]
Ego: Plusz emiatt a véleményed miatt nagyon tudlak sajnálni,és mindazokat akik még igy gondolkodna ! [...]
Ego: Evvel csak arra akartam kitérni hogy minden olyan ember aki így gondolkodik egy másikról,és lá [...]
Mind a 93 komment
Skatula duó: Pákó dal

Egyéb Skatula duó böffenések:
Kiszel dal
Anettka dal
15770 0 13 Izé
babus: Azért lehetnek ilyen "sztárok" ,mert vannak olyan hülyék ,akik azzá teszik őket.... Mert vanna [...]
Hate Parade: Az Isten azért teremtette a fekákat amiért a betegségeket, hogy kigyógyítsuk magunkat belőlü [...]
JoTi: Ez egy nyomorék kis csicska aki azt hiszi ,hogy ha a negró világít a szájában akkor ő lesz a [...]
Mind a 13 komment
Érdemes nézni a fickó fejét... hogy meglepődött, hogy a barátnője ilyet is tud! :))
(Csajok, nektek megy már? Gyakorolni ám!!!)
19055 1 7 Izé
q: te vagy lúzer!!!
ReAm1: Igazi lúzer a gyerek...
Ijász!!!: Nekem az jut eszembe. Női nemi szerv,négy betü.DDD /száj/
Mind a 7 komment
Scare Tactics - ez egy jó kis szórakoztató műsor! :D
Szívatások a köbön! A Kész átverés show matinéelőadás ehhez képest... :)
12245 3 10 Izé
s.csuli: de durva :D
bungle: x-32 jsf küldte: http://www.youtube.com/watch?v=xtPZlzxo1YY (úgy látszik a fenti post linkje már [...]
Robsz: Az alien igen tuti :oD beszarás...
Mind a 10 komment
Etnikai találmányok
11926 4 22 Izé
Éjfélilány: jókat röhögtem a hozzászólásokon :,DDDD
apca: nyuszitek, gyerekek leestem a szekrol ez olyan cool a kommentekhez nem fuzok semmit volt egy sz [...]
Ghosty: Most forgatják az új knigt rider-t. Ja a kocsi neve ladusra változott. :)
Mind a 22 komment
A nemrég történtek fényében érdekes visszanézni ezt a régebbi felvételt Győzikéről... Szerinted mi történt a kutyájával? És szerinted meddig folytatja még a "show"-t?
7051 2 35 Izé
wtf: Talán mert akkora a nézettsége? Egyébként sztem használj kevesebb trágárságot a hozzászól [...]
poly: Egyet nem értek.Mi a véres geciért kell,egy tetves,retkes szájbabaszott cigány szennyládát,me [...]
..: Nem Ő a szánalmas,sokkal inkább ti..
Mind a 35 komment
Egy klasszikus videó: a sikítás nagymestere! Szegény kis állatkák... :D
6221 4 16 Izé
alphadog: Ezt a csajt 2x is megszívatták: http://www.dailymotion.com/video/x25frk_nonk-scared-girl_fun" targ [...]
victima: Az ilyeneket belezném ki.. mekkora idióta.
Andi: Na a hülye ezt is jól megcsinálta mi a faszér nyúljkál bele ha egér fóbiálj van ha meg nyú [...]
Mind a 16 komment
Egy kis oktatóvideó: How To Be The Perfect Boyfriend
Akár a nap izés témája is lehetne: szerinted mitől vagy épp te az igazi, a tökéletes a barátod/barátnőd számára?
5628 1 8 Izé
Wicked: Karcsi, a férjek gyöngye... :))) http://funlista.funpic.hu/?page=archive&message=23835
Zoé: How to be the Perfect Girlfriend http://www.videojug.com/film/how-to-be-the-perfect-girlfriend
Abt: "ő"-t akartam írni, nem "ők"-et.
Mind a 8 komment
Mikor az elektroműszerészek unatkoznak...
3263 2 5 Izé
Purple: nekem a nedvességérzékelős kapcsolónál megállt a tudományom :D
mekszamnojz: ha jolmegnezed az osszes kis kondikbol van, meg tuzkobol es egyeb ongyujto es kisszerkezetes alkatre [...]
laccc: nagyon cool ....... dejó megy a hatvani BOSCH-ba egyeseknek
Mind a 5 komment
Japán humor.

Előtte melegítsetek be egy rövid japán reklámmal.
7110 0 2 Izé
szellike: Ezt eddig miärt nem mondta senki,hogy igy is lehet költözködni? Lezsibbadtam a röhögästöl!
bungle: De akár ezzel is ráhangolódhattok: http://www.youtube.com/watch?v=jEA3jaPsDGk
Akartak egy harmadikat...
9833 1 14 Izé
barracuda: az anyag az anyag.
csildi: Eszméletlen, h jött ki a csajból ennyi poronyty egyszerre..hihetetlen kitartó anyuka lehetm, ha [...]
Gabo: Teljesítmény a köbön... Nade mindezt egy dugásra. -))
Mind a 14 komment
LumiGram
Te leszel a fény az éjszakában ;)
12741 2 8 Izé
X.Y.: A FireFox is szar, csak másként. Operával az előbb működött. :-)
okoska: Igaz, a szar IE így se nyitja meg. :))) Hát így jártatok.
okoska: Mert szar IE-t használtok Firefox helyett... Itt a link lámák: http://www.lumigram.com/catalog/in [...]
Mind a 8 komment
Egy nagyon szemléletes fizika prezentáció...
7155 4 14 Izé
Dawe: ilyen van a mi sulinkban is nemis egy csak program nincs hozzá meg ameddigre a tanár bekapcsolja e [...]
babus: Nagyon sok suliban használják manapság ezeket a táblákat!!!Ahova az én öcsém meg hugom jár [...]
szimimi: egy szót sem értettem se a szövegből, se abból amit írtok, de a progi komoly!!! bírnám ha le [...]
Mind a 14 komment
Itt van a gumimaci, a nevem Gámi Gámi,
Én vagyok gumi cumi cili cuci gumimaci,
Ó, engem nyalni lehet, mint a gumi cumit,
Én vagyok nyami nyami cili culi gumimaci,
Ójeehh!
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Pá-pá-rá dumi dumi nyam nyam,
Háromszor csak harap,
Gumi gumi gumi gumi
Gumimaci!
12369 1 47 Izé
umbala79: Mekkora gyökérség! Még egy idiota marhaság, mint a Holly Dolly!!!
jjaannii: le akarom tolteni ki segit nekem???????????
wtf: Annyira már nem csipázom az Irigy Hónaljmirigyet (régebben szerettem), de az új albumukon nagyo [...]
Mind a 47 komment
Forint pénzrendszer érméi, 1946-tól napjainkig.
6424 11 1 Izé
kolompír:
Vendégszerető ember lábtörlője... ilyen kéne magyarul is! :)
2279 1 0 Izé
Iszonyat ez emberek, iszonyat!
4229 0 11 Izé
LDJ: Kegyeleeeeeeeeeeeem!!!! :)
Dr Bubo: Jó volt ez is. De ez a lama nagyon toppos volt. KÖSZI metaljesus!
Elison: Sokkot kaptam...
Mind a 11 komment
Ránézésre elég hihetetlennek tűnik, hogy ezzel fel is lehet szállni... :)
8644 1 3 Izé
szellike: Hät nem is,hanem babetta-turbo-deluxxxxxxx!
Élien: Azért a két kis ketyere biztosan nem Simson motor !?!
pSy: Ez még nem is annyira durva! ismerek olyan ki gépet amelyik önmaga nem is képes magától felsz [...]
A rendőr és a robogó esete
7082 0 8 Izé
Ri(CS)i: Ok, és mégegyszer bocs ;)
pampalini: Ja, akkó jó. :) Nem baj, legközelebb konkrétabbak leszünk...
Ri(CS)i: A felfogásod :DD Semmi, nem magát a videót minősitettem, és bocs ha így jött le ;)
Mind a 8 komment
No... itt az utánpótlás :D
5324 1 11 Izé
bungle: malex123 beküldte a fenti videót következő szöveggel: "Bocs h. nem a zeneizébe nyomtam...lusta [...]
babus: EZ IGEN!!!EZT NEM LEHET SZÓ NÉLKÜL HAGYNI!!!!!NAGYON TEHETSÉGESEK!!REMÉLJÜK NEM HAGYJÁK ABBA! [...]
McLaughlin: Bocsi, de itt ki gitározott? És Ki zenélt?
Mind a 11 komment
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!
3109 0 11 Izé
Élien: Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja [...]
Sakál: primitivek. nemhiába robbantgatják egymás a buzik, az se vall normális elmére. Ennyi erővel sz [...]
ReAm1: Csodálatos példa a primitívségre xD
Mind a 11 komment
Lehet tippelni, milyen anyagon van a néni...
6161 1 41 Izé
Peti 501: Szörnyű, hogy egyszerű embereket hogyan vezetnek félre magukat kereszténynek valló szekták. [...]
dmeckf: rettento ertelmes a neni az egyhaz tanitvanya ezt teszi a vallas ol butit n [...]
Ziza: Én telefonos gyógyítást vmi zenit vagy valami hasonló nevű csatornán láttam,ott egyéb spiri [...]
Mind a 41 komment
Pimp my bike
Hát persze, hogy már megint a japánok...
(kéne már lassan egy japán kategória ;))
2719 0 16 Izé
Ghosty: Biketuning mesterszinten :)
Ijász!!!: Bammeg. DDDD
zizi: Erről jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=Hzg8ht6rSEw :)))
Mind a 16 komment
Meg kell gondolni ezt a 11-es legurítós dolgot! :)
15037 0 1 Izé
Balázs: még mindig teccik:))
Jordan Matter Photography - egy csepp New Yorkból
6139 1 2 Art Izé
Élien: Nyújork , Nyújork ! J.M. tényleg elkapja a város és az emberek pillanatait ,de gyanítom nem eb [...]
Zisten: Ez is jó a maga nemében, de kettövel lejjebb a naccsecsű nő az jobb.
Régebbi postok...