REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zonaria - The Armageddon Anthem

Dallamos death metal zenekar, természetesen Svédországból. Alapítva: 2001

Rendered In Vain

The Black Omen

 
393 0 0 Zene Izé
8MP-es kamerás mobilt készít a Samsung A tervezett készülék a dolgok jelen állása szerint várhatóan at i8510 név alatt kerül majd piacra, a kamera pedig a már említett pixelszámon kívül rendelkezne még automata fókusszal és xenonvakuval is, valamint 120fps-el rögzítene videókat.

Nem panaszkodhat majd azonban egyéb téren sem, mivel úgy tűnik, kap majd Wi-Fi-t, integrált GPS- és HSDPA-hozzáférést - valamint TV-kimenetet, DivX-támogatást, dedikált 3D grafikai chipet (hogy a lehető legtöbbet hozhassa ki a 2,8 hüvelykes, 16 millió színű QVGA (240 x 320 felbontású) képernyőjéből), 16GB beépített memóriát (bár várható 8GB-os változat is), az áramellátásról pedig egy 1200mAh akku gondoskodik majd.
1019 0 6 Tech Izé
Jozef7: Ja amúgy jó lenne egy ilyen teló csak SE lenne az jobb lenne :D
Jozef7: xD Te mindig tudsz ilyen hülyeségeket mondani xD
CRaPtRaSH: sztemmeg DE! ;*
Mind a 6 komment
Szia Tömeg!

Célegyenesben az ENIT! Ami információ van/lesz, azt itt fogod majd megtalálni.
Azoknak, akik esetleg még nem tudnák:
2008. július 26. (szombat)
Első Nemzetközi Izé Találkozó!
Ha jönni akarsz, akkor dobj agyon egy e-maillel, a következő címen: errtu.242@gmail.com. A tárgy - ha nem nagy kérés - az legyen, hogy ENIT.
Eddig kb. 10-12 fő jelezte a jövési szándékát, és reméljük még páran jönnének.

Két lehetséges helyszín jött szóba, az egyiket megtekintheted a post képre kattintva, a másik pedig egy kollektív kivonulás a vadonba. Ez utóbbi esetben lecsófőzés, frizbi dobálás, lányok kergetése, békés járókelők zavarása és molesztálása is a program részét képezné. Az első esetben pl. a lecsófőzés elmarad. :)
Szóval egy össznépi szavazást kellene tartani arról, hogy mi legyen. Meg persze arról is, hogy egy egész napos - reggeltől másnap reggelig - fiesta legyen, vagy egy délutános-estés alkoholizálás. Szóval itt kellene az apróbb részleteket megbeszélni, ill. ismertetni.

Még annyit: jó lenne valami minimalista szervezéssel/igényekkel elintézni az egészet, mert ez esetben más városokban is felhasználhatnánk ezt a project-et a többi találkozó lebonyolításához. Tehát táncosnők, lakodalmas death metal zenekar, stb. nem lesz, ha nem nagy probléma. (bár az ott jelenlévő lányok egy vidám műsort előadhatnának majd :) )
Ha sikerül összehozni, akkor viszont lesz tombola, ahol csodás nyeremények várnak mindenkit:
- bungle szemöldöke
- rezlavor avatárja
- wtf zoknija
- főnyeremény: 5 mp. teljesjogú admin jog az IZÉ-hez, és egy exkluzív regisztráció a szexrandi.hu-ra!!!

Szóval gyertek el minél többen!
4018 9 1666 Izé
lb7: Nincs véletlenül tervben egy tali? :)
Errtu: Ez van sajnos :( Vizsgaidőszak, meló, stb. Túl sok ez most a jóból.
Re-Peet: Nemááá..és a tél kimarad? a jó kis forralt borovicska... meg a langyos Ice Tea.. :D
Mind a 1666 komment
Alex Sandwell Kliszynski "Barbie babái"
12584 0 18 Art Izé
Twister: Nem akarok ünneprontó lenni de ezek szentem sem nagyszám képek... Robos nem rosszak a képek, de [...]
Belkar: ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy a Sucre vs Suresh nagyon jól sikerült először alig vet [...]
Belkar: robos nagyon hasonlíthat az ízlésünk mivel a három kedvenc sorozatom a Dr. House, Heroes, Priso [...]
Mind a 18 komment
Alex Sandwell Kliszynski "Barbie babái"
13428 3 18 Izé
Twister: Nem akarok ünneprontó lenni de ezek szentem sem nagyszám képek... Robos nem rosszak a képek, de [...]
Belkar: ja és azt elfelejtettem hozzátenni hogy a Sucre vs Suresh nagyon jól sikerült először alig vet [...]
Belkar: robos nagyon hasonlíthat az ízlésünk mivel a három kedvenc sorozatom a Dr. House, Heroes, Priso [...]
Mind a 18 komment
Arany billentyűzet a japán Wazakura Koubou cégtől.
2031 3 13 Izé
Laci: Mindég is érdekelt, hogy a japánok (min. 3000 jelet kell megtanulni az újságolvasáshoz) vajon [...]
..NO..sound..: ez egy rakat szar.. kiaf*szomnak kene arany bevonatu billentyuzet??? ugysenem latja senki... egy uja [...]
Bakeyoo: Ha ez ocsmányt akar jelenteni, akkor egyetértek! :D
Mind a 13 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
12448 0 26 Autó Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Egy 50 éves holland motoros esés közben a traffipaxon.

"...ez nem minősül gyorshajtásnak, hiszen a képen nem ül a motoron. Nincs törvény arra, hogy gyalogos nem csúszhat 137 kilométer/órával."
11969 5 26 Izé
sphott: így korrekt... a törvény az törvény
bandee1219: Na, ezen beszartam a röhögéstől, főleg a legutolsó bekezdés miatt! XD Hallottam már hasonló [...]
..NO..sound..: ja.. bunny-zunk kocsival.. xD es lesz belole repulo.. xD xD xD xD L(O.o)l
Mind a 26 komment
Armin Van Buuren - Sail

Tudom, hogy van fent már egy pár zenéje, de nekem ez a kedvencem!
500 0 0 Zene Izé
Tomii - Nézem a szemed

Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"

Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
7107 0 58 Izé
Dieselboy: Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...
Kopaszfavágó: Ohh "sajnálom" hogy az én anyám apám nem teszi alám a kocsit a lakást mint annak a szarnak... [...]
Errtu: volt pár ember a történelem során akinek erről valahogy más véleménye volt. elnézve a tag f [...]
Mind a 58 komment
Apparat - Arcadia
303 0 0 Zene Izé
Zsiborás Zsolt fotói
2778 0 11 Art Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
Zsiborás Zsolt fotói
2379 0 11 Izé
eNMi: ahh, félek már az elsőt elrontanám! :) ugy járnék, mint a gonosz kismalac a jótündérkével: [...]
Destroyer666: Oks. Ezt megdumáltuk... Milyen aranyhalra gondoltál? 2-őt vagy 3-at akarsz kívánni:D???
eNMi: nem gond! ha szerzel nekem 1 profi aranyhalat, 100x jobb gépet kapsz
Mind a 11 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8181 1 26 Art Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
714 fémgolyó zsinóron mozgatva a nemrég nyílt BMW múzeumban.
8210 10 26 Izé
stroppy: mekszamnojz! Honnan szerezted a post-hoz a képeket? Tudnál linket küldeni? Köszi, H.
papaluige: na ezt sem a németek csinálták meg az biztos!
Schabee: nagyon király! de szerintem nem egyszerű ezt megvezérelni :S
Mind a 26 komment
A Microsoft új egeret tervezett laptopokhoz. Összehajtható, így szállításnál praktikusabb, valamint súlya is kisebb. Vezeték nélküli, így egy kis USB-s jelvevő egység is jár hozzá, ami olyan apró, hogy a laptopba dugva fel sem tűnik, hogy ott van, és akár állandó jelleggel benne is felejthetjük. Megjelenése az ünnepi szezonra várható, és kb. $60 lesz.
1247 0 0 Tech Izé
Áll-arcok
2967 0 5 Art Izé
mekszamnojz: hehe ez komoly? :D
bungle: bearney küldte: Válaszul az állas postra ahol állak vannak felöltöztetve! Potato-nak csak szem [...]
anon: Ezt még nem hallottam. Tetszik :D
Mind a 5 komment
Áll-arcok
2961 1 5 Izé
mekszamnojz: hehe ez komoly? :D
bungle: bearney küldte: Válaszul az állas postra ahol állak vannak felöltöztetve! Potato-nak csak szem [...]
anon: Ezt még nem hallottam. Tetszik :D
Mind a 5 komment
Escape Artist Game
3980 1 23 Game Izé
livy: aranyos volt
luise: jah mostmár nekem is meg van:) amugy Yugo én a másik jobb oldalira gondoltam:)de azért thx
MVS: hát ezt most csináltam meg, de nagyon kis frappáns és aranyos volt!! köszönöm! :D
Mind a 23 komment
2000-Sydney 200m női mellúszás döntő

Kovács Ágnes tiszteletére ez a poszt, ugyanis Ági ma úszta le pályafutása utolsó 50 méterét.

Cikk
556 0 0 Sport Izé
Aladdin (1992) c. animációs film egyik betétdala - A whole a new world

Imdb

Wikipedia



Több Dal a filmből:

Arabian Nights

One step ahead

Friend like me

Prince Ali

(Tudtátok hogy Aladdin karakterét és arcát Tom Cruise -ról formázták?!)
721 3 1 Zene Izé
Winetu: Köszi Már mindenhol kerestem!!!
Figyelem! Gyengébb idegzetűeknek NEM ajánlott!

A halál 1000 arca

Az 1978-as, John Alan Schwartz által rendezett A halál ezer arca a világ egyik legismertebb botrányfilmje. A nyolcvanas években Magyarországon is hódított az illegális, narrátoros VHS-kópiák korában, ám hivatalosan soha nem lett bemutatva hazánkban, hiszen sok más országgal együtt itthon is tiltólistára került. 2007-ben azonban végre nálunk is lehullt a lepel, és a nyilvánosság elé került ez a méltán hírhedt kultfilm.
A sokkoló dokumentumfilm emberek baleseteit, emberi életek pillanatok alatt történő elmúlását mutatja be mindenféle félrebeszélés és finomkodás nélkül. A később sorozattá váló A halál ezer arca kendőzetlenül és brutálisan mutatja meg, mennyit ér az életünk – mennyi halálos veszély leselkedik ránk a világban.

(Azt viszont szeretném még hozzátenni, hogy .::JunKieEQ::. által hallottam a filmről, úgyhogy őt tessék szidni érte... és persze engem, mert beküldtem! ;) )
3646 2 69 Film Izé
Endrehun: ajj basszus és a véres jeeneteknél (némelyinél)annyira vidám zenét tudnak berakni mintha tele [...]
Endrehun: Hát szerintem akkor is ha nem igazi jelenetekkel van dúsítva akko is durva egyébként meg igazad [...]
dude: http://www.snopes.com/horrors/madmen/snuff.asp Numerous compilation films in which death scenes - bo [...]
Mind a 69 komment
Krisiun - Hatred Inherit

Stílusok: Death Metal
Alapítva: Brazília, 1990

Kings Of Killing

Murderer

Vicious Wrath

Conqueros Of Armageddon
334 0 0 Zene Izé
Bullet For My Valentine - Scream, Aim, Fire (lemezkritika)

Hivatalos Oldaluk

All These Things I Hate (Revolve Around Me)

Her Voice Resides

Heart Burst Into Fire

4 Words (To Choke Upon)

Cries In Vain

The End

Just Another Star
382 3 3 Zene Izé
Purple: dettó :D
pepeti: Én is, bár én fordítva :D
Vándorholló: Nemtom ki hogy van vele de én megőrülök ha hallom a számaikat. XD Irtó jók
A freestyle motocross két arca. Bámulatos repülések kontra nagy esések, bukások.
1058 0 1 Sport Izé
papaluige: Hát bizony: ez is olyan mint a jó szex,nem mindig jön össze elsőre! :)
Nostalgia 77 - Seven Nation army

Remélem jó kategória, magukat beatnik jazznek definiálják... A Seven Nation army a White Stripes legismertebb(?) nótája, és mivel ez egy TASCKÓ gizdaságos poszt, ők is jönnek.
727 0 0 Zene Izé
Függőleges füvezés :D

És még pár vertkális alkotás.
2711 0 5 Izé
Lako: jah.. :D RGB Gras! :)
tasman: hát ez majd akkor lesz az igazi, ha kék meg piros füvet is tudnak tenyészteni! bár úgy érzem [...]
anon: Nekem még az se megy, hogy csíkosra nyírjam a füvet, nemhogy ez :S :D
Mind a 5 komment
Balzsay Károly kiütötte argentin ellenefelét az ötödik menetben

Cikk
5959 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hamarosan meg lesz az új fejléc, meg a többi dolog, amit még ki kell javítani. ;) Addig is zen [...]
Srobi: nem tudom, miert:|
Srobi: Ha barmelyik oldalt is megnyitom, a zene.ize fejlece jelenik meg..
Benny Benassi - Let it be


Discogs.com
397 1 5 Zene Izé
Balázs: jó akkor neked köszike:D
Purple: ez én voltam :D
Balázs: értem. de azért te találtál szal kössz:)
Mind a 5 komment
Gigi D'Agostino - La Passion
Az egyik legnagyobb DJ szerintem a világon és legalább 5-10 db olyan száma van, ami nagyon nagy sikert aratott Olaszországban és az egész Földön is hallották "páran".

Wikipédia
További számai
446 5 2 Zene Izé
hardslowdj: N.1. italy
Bakeyoo: Bla bla bla rlz!
Dave Armstrong - Make your move (2003)

Wikipédia
421 1 1 Zene Izé
csicsilla: fuuuuuu :") kőszi http://www.youtube.com/watch?v=SMBzt0I8wx4 ezeket a Pointer sistersnek köszönhe [...]
Ursula 1000-Lets go to a disco

Az Ursula 1000 művésznév a legkevésbé sem a Doktor Bubó főnővérét vagy a tengerből kiemelkedő Bond-girlt takarja, hanem egy reménytelenül értelmiségi kinézetű New York-i DJ-t. A polgári nevén Alex Gimenóként törzskönyvezett úriember a kilencvenes évek végén, a hűvös-elegáns-retrós lounge tetőpontján robbant be a keleti parti színtérre, és lett a Thievery Corporation által fémjelzett ESL kiadó egyik kulcsfigurája.

Azóta menetrendszerűen jelentkezik ötletes-szellemes és nagyon táncos lemezeivel, melyeken egészséges arányban keveredik a szving, a mambó, a funk és a diszkó. Ursula 1000 igazi stíluskirály - évek óta tolja New York egyik legfelkapottabb partisorozatát az Aptben. myspace  
384 0 0 Zene Izé
Aranyos hal :D
17916 2 34 Izé
three.d: Nemrég olvastam, hogy a 19. században a 10 kiló körüli példányok számítottak átlagosnak! T [...]
ladyann: aranyooos:D
Tádi: örülök, hogy örülsz. sajnos nem tudom, hogy milyen gyakran tudok visszajönni, mert a főnökas [...]
Mind a 34 komment
Testament - Return To Serenity

Az amerikai Bay Area thrash egyik legkimagaslóbb képviselője a Testament, sikerüket csak a nagy négyes (Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth) múlta felül, de nekik sincs okuk szégyenkezni. A bandát The Legacy néven 1983-ban alakította San Francisco-ban Eric Peterson és Derrick Ramirez.

Infó

Trial By Fire

Over The Wall

Souls Of Black

The Legacy

Practice What You Preach

Electric Crown

The Ritual
407 0 0 Zene Izé
Blind Myself - Lost In Time
Go Get A Life
Info
Honlap
Interjú
271 0 1 Zene Izé
Lundgren: Istenek.
Infó a bandáról
Honlap
Idomtalan klipje
239 0 0 Zene Izé
Heaven Shall Burn - Endzeit

Sokan azt hiszik a nevük alapján, hogy vallás ellenesek, pedig nem azok. Sőt a zenekarból 4-en vegetáriánusok. A zenéjükkel és szövegeikkel támogatják az antifasiszta és antirasszista mozgalmakat!

Infók

The Weapon They Fear

Armia

Counterweight
428 1 12 Zene Izé
Ganja Master: (am gyanús az hoszzú ú)
Ganja Master: tom... de a remény bennem volt hogy hátha megtalálom...:(
Balázs: *gyanus?
Mind a 12 komment
Carnifex - Lie To My Face

2005-ben alakult californiai deathcore zenekar. Eddig 2 demójuk és 2 albumuk jelent meg.

Tagok:
Scott Lewis - Vokál
Shawn Cameron - Dobok
Cory Arford - Gitár
Jake Anderson - Gitár
Steve McMahon - Basszusgitár

Zajlik

Slit Wrist Savior
327 0 14 Zene Izé
Derill: most kitaláltam h inkább naponta feltöltöm rádióba a kedvenceimet mer az en molyan macerás mi [...]
Purple: szuper sztáááálin :D kösziii :)
Derill: úgytünik:D tegnapi kicsi megszívásból kis flashback?:D
Mind a 14 komment
Sirqus Alfon

Most Voltak Sopronban a Volt fesztiválon, véletlenül mentünk el rá. Svéd arcok, valami hihetetlen műsorral és nem elhanyagolható zenével. Az egyik legjobb koncert Volt az övék amin eddig Voltam. ;) Érdemes a myspacen hallgatni inkább a zenéjüket és aki teheti az élőben mert az az igazi!

-myspace-

-honlap-
300 0 1 Zene Izé
etele: http://www.youtube.com/watch?v=AzylGKMEw7s&feature=related
Flying Steps - In Da Arena

A csapat eredetileg egy break/electric boogie/hiphop tánccsapat, ám kiadtak egy teljes lemezt, úgymond saját számokkal, ez az egyik közülük.

Wiki link

Hivatalos oldaluk

Kereken tíz break/urban táncversenyen vitték el az első díjat, a világon jelenleg a legismertebb tánccsoport.
717 1 1 Zene Izé
Trooger: Nagyon jól nyomják,de nekem a nagy favoritom a Music instructor!!!!!!!!! http://mp3.wp.pl/p/strefa [...]
Régebbi postok...