REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Nem értem a nagy cégek miért nem perelték be őket ? Ez is PLÁGIUM nem?
6140 1 13 Izé
kiisb: Ezek a telefonok nagyon hasonlitak az eredetire. Megszólalásig...
Jáózsi: Igazából attól h néha ócskábbnak néz ki a nem neves márkanévvel forgalmazott cucc nem bizit [...]
dani20: Az összes kínia termék sz*r ahogy van, így a telefonjai is elég gagyi lehet. Nem csoda h olcsó [...]
Mind a 13 komment
Fémnövesztő baktérium? - egy ügyes dokumentarista sci-fi.
7498 1 6 Izé
Loller: Ahogy megcsinálták és az alkótó kreativitása, képzelőereje tetszik bár, hogy ez lehetetlen [...]
tian: Attól függetlenül a filmet jól megcsinálták...:)))
Élien: Ja , és úgy szöktem haza a méh-telepről .
Mind a 6 komment
Ezzel akár taxizni is lehetne... ;)
3136 0 6 Izé
kiisb: Az első komolyabb fekvőrendőrön fennakad.
janóóóóó: Hát egyenesen?!
Magester: És ez a csákó hogy a halálba megy be a körforgalomba??
Mind a 6 komment
Nem tudod, mit vegyél karácsonyra? Még van pár eladó sziget a világon...
4030 2 5 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-2750403/Yours-140-000-Caves-beaches-94-acres-pristine [...]
bungle: damnfunnypics küldte: 29 Cheap Private Islands www.damnfunnypics.com/2013/11/29-cheap-private-islan [...]
Élien: Igazad van vigyél csak bocit , egy ilyen szigetre kell neked az asszony !!!! (én + itthon birkásk [...]
Mind a 5 komment
A nagy luk - kellemes építészeti művecske...
6684 4 1 Izé
nopara: na végre... mindíg is azt hittem, hogy valami pc-s fotómókera... de nem :)
Dániában hatékony módszerekkel veszik rá az embereket, hogy tartsák be a sebességkorlátozást :)
15758 4 12 Izé
Tibi: Működik az oldal és a videó is... nálad van valami gebasz.
3mil: Kár, hogy megváltozott az oldal és többet nem jelenik meg rendesen, jobb lett volna, ha nem jav [...]
janóóóó: A hozzászólás törölve.
Mind a 12 komment
Ímhol eljövé az nagy igazságnak megéneklése: Cameron Diaz, Christina Applegate megmégvalaki megmégnéhányan... Spontán kísérőmuzsika a kvantumfizikai Nobel-díj átvételéhez, de alkalmazható még az anyanyelvi szintű angol vizsga továbfejlesztése gyanánt is.
9694 0 8 Izé
baba: Nagyon aranyos volt!! Ezek a színészek, hajhh! :D
tian: Édes kis semmiség a címe- és nem vágták ki, ebben a részben a "farokról" énekelnek a csajok [...]
metaljesus: valami édes kis semmiség vagy valami hasonló címe volt
Mind a 8 komment
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6532 0 1 Art Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Nézz körbe a világ tetejéről (Mount Everest panorámafotó)
6793 7 1 Izé
janóóó: Tudjátok ki menne ijen magasra fel!!!!!!!
Érdemes Faith Hill arcát nézni, mikor kiderül, hogy nem ő nyert... ;)
6656 0 2 Izé
loller: Tuti, hogy úgy hívták meg: "Te fogsz nyerni, Faith.", különben el se ment volna ez a beképzelt [...]
Élien: Faith Hill :- A picsába , ez bejött ! Milyen kár , hogy nem tettem több dollárt arra , hogy a l [...]
Diétás kóla és Mentos - a dominó effektus
7164 4 11 Izé
bungle: https://vine.co/v/MI2aE2qWXqv
bungle: Mentos and Diet Coke Prank: http://youtu.be/MU1gHX7sG0I
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/42040_mentos-kola-atveres
Mind a 11 komment
Sztárok egykor és ma.
7565 1 1 Izé
Nellcsy: Szerintem tök jó!
PETA tüntetés a Dolce & Gabbana előtt
8805 1 7 Izé
NoGoodNick: As long as their naked breasts look nice I don't mind it.
szellike: Mondj 1 härom betüs szint!: Z Ö D !
Balázs: semmi értelem
Mind a 7 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
10273 1 7 Game Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Labdaterelgetős, a végén már nem is olyan egyszerű!
9327 4 7 Izé
Oszi: nagyon könnyű játék, de nekem is tetszett...... túl könnyű :O
stfu: Neked szófosásos van, hülyegyerek?
Balázs: nem tom,de szentem szar
Mind a 7 komment
Tibi bácsi ezt is elintézte
4199 5 5 Izé
szellike: Ja kärem!Ha nekem ilyen sapkäm-kalapom-tökfödöm lehetne,mär nem is ärdekelne a 3kivänsäg!
Balázs: nagyon nagy anyag
Ejnyebejnye: Montázs...
Mind a 5 komment
Nem tudom, ki mit gondol, de egy kis összeállitást csináltam egy bizonyos eseménysorozatról.
8851 1 163 Izé
Angello: EMBER KELJ FEL ÉS JÁRJ! csak ennyit tudok mondani.
Diablo: Csak az indulat,érv NULLA!!!! Arra nem válaszoltatok, miért csak ezeket a videókat mutatjáto [...]
Angello87: The Matrix - 04 - Rob D. - Clubbed To Death (Kurayamino Mix) a szám címe.
Mind a 163 komment
A madárhangutánzó verseny egyik legjobbja
10008 3 14 Izé
Balázs: ciki!!!!!!
Kiccebe: Télleg maga alá pisilt?????? :O.... xD..Mondjuk én úgy láttam..:D
jhdh: mért mivan akor ha énvagyok a legtöbb kommentíro??
Mind a 14 komment
Elééég jóóó kis kütyü ! :)
8562 3 18 Izé
bungle: http://tech.ize.hu/comments.php?post_id=506
fajzat: A reactable*() egy asztallappal egy együttműködő elektronikus zene-eszköz tapintható sok érin [...]
Kiscsuri: Nekem nem kell csak had szereljek szét egyet és készítrek egy jobbat!;D
Mind a 18 komment
Bárcsak a magyar foci lenne ennyire látványos!
19433 0 8 Izé
thorm: vizesfiú edző masszőr minden posztra jelentkezem de ha kell más szolgáltatást is nyújtok a h [...]
qrva ideges: Megfújhatnák a sípomat... vagy szívhatnák? :D
bandyka: én mégis inkább Barca meccset nézek:)
Mind a 8 komment
Bloody Day - véres de egész jó!!
10995 2 13 Game Izé
freddy: Levezeti a feszültséget...
timecop: Parancsolj: http://www.awfuljunk.com/media/games/bloodyday.swf
bluu: hat jooo:)) holtudom letölteni??????????????????????????ú vagy vki mail ba küldja mar el::::::::: [...]
Mind a 13 komment
Bloody Day - véres de egész jó!!
11977 2 13 Izé
freddy: Levezeti a feszültséget...
timecop: Parancsolj: http://www.awfuljunk.com/media/games/bloodyday.swf
bluu: hat jooo:)) holtudom letölteni??????????????????????????ú vagy vki mail ba küldja mar el::::::::: [...]
Mind a 13 komment
Koreában egyre több épületet világítanak ki LED lámpákkal. Egyrészt nagyon kevés energiát fogyaszt, másrészt a fényszennyezést is nagy mértékben csökkenti (lásd pl. a darksky.org-ot vagy a magyar Fényszennyezés oldalt a témában).
3090 1 0 Izé
Világító tápkábel - pulzál, ha túl sok energia megy át rajta
3653 2 5 Izé
Drevway: Nekem is kell!
Ernest: hol lehet ilyet kapni?
Rohyyy: Fúdelazányos! az összes kábelt lecserélem otthon!
Mind a 5 komment
Prickly Bay Waterside - tiszta nyomortanya van épülőben ;)
4736 0 1 Art Izé
szellike: Eddig csak a jäghätän,de most mär ugy tünik,hogy egyre inkäbb a vizhätän is megälünk,de ne [...]
Prickly Bay Waterside - tiszta nyomortanya van épülőben ;)
4350 1 1 Izé
szellike: Eddig csak a jäghätän,de most mär ugy tünik,hogy egyre inkäbb a vizhätän is megälünk,de ne [...]
Skorpiók, hangyák és hernyók a trendik egy taiwani étteremben - hmmm, biztos fincsi! :)
2494 0 3 Izé
tevolin: Nem mondod? Ez igaz?
Ijász!!!: Trendi? Hmmm.Kifordul a bele de eszi mert ez a trendi.Egy lakatlan szigeten igen megeszed mert éhen [...]
Pipi: Magyarországon az élelmiszeriparban előírás szabályozza, hogy egyes élelmiszerekben hány % r [...]
Filmszínházunk bemutatja: A texasi láncfűrészes szülők
A gyerekek sokáig fennmaradtak, hogy megnézzék A texasi láncfűrészes c. filmet, így reggel stílusos ébresztésben lehetett részük... :D
6417 2 6 Izé
csibe: Jézusom, hogy ez miért nem nekem jutott előbb eszembehehehe!?
Ijász!!!: Szegény gyerek.Dobott egy hátast,de,hogy felugrott.)))
Zoé: Naggggyon jó!! De vajon mennyit költhetnek ezután terápiára?
Mind a 6 komment
dasparkhotel - csőlakóknak egy kis nosztalgia?
4298 1 8 Art Izé
menzas: Hungary jövő háza :DD
Ijász!!!: Igaza van pipi-nek.Szálitható bárhova.karcsio lehet szigetelni is,és valami hősugárzót betenn [...]
QoQ: És? Legalább még jobban össze lehet bújni benne... ;)
Mind a 8 komment
dasparkhotel - csőlakóknak egy kis nosztalgia?
4689 0 8 Izé
menzas: Hungary jövő háza :DD
Ijász!!!: Igaza van pipi-nek.Szálitható bárhova.karcsio lehet szigetelni is,és valami hősugárzót betenn [...]
QoQ: És? Legalább még jobban össze lehet bújni benne... ;)
Mind a 8 komment
Extreme Instability
8402 1 8 Art Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Extreme Instability
8703 12 8 Izé
Zoé: Milyen igaz!!!
Desertfox: Ez nem Photoshop. Nézzél gyakrabban NG-magazint vagy természetképeket. A természet szebben alko [...]
r: gyerekek nem találok szavakat ez olyannyira photoshop!!!
Mind a 8 komment
Hanse Colani Rotor House - elforgatható szobák
7719 0 1 Art Izé
szellike: ha mäg az igekötöket is vältoztatod.....hät nem rossssz!
Hanse Colani Rotor House - elforgatható szobák
8030 0 1 Izé
szellike: ha mäg az igekötöket is vältoztatod.....hät nem rossssz!
R2 építők klubja
3236 1 1 Izé
szellike: Ez most retro,vagy nosztalgia??!
Ő itt Celine. Széééép naaaaagy nyelve van.

Na neki sem kicsi.
Julie  Rage
Legjobb, ahogy ezek az angol lányok nyalakodnak (sajnos csak youtube regisztráltaknak, de az 1 perc!)
14230 1 15 Izé
NoGoodNick: http://www.ize.hu/click.php?id=13885&url=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fwatch%3Fv%3DxA8BisDIvcQ
NoGoodNick: YouTube Message: " This video has been removed due to terms of use violation." BTW, I'd LOVE to be [...]
izébigyó: http://video.google.com/videoplay?docid=1038681453125821216
Mind a 15 komment
Na ezek aztán tényleg idegesítő játékok :)
15199 6 10 Game Izé
Tomi0728: Nekem 07:59 alatt sikerült az inv mouse! 18-nál nehéz!! Te kis fasz: kösz a segítséget:D
Sajage: inv mouse 27s :P
Zoé: Nagyon jóóóók!!!
Mind a 10 komment
Na ezek aztán tényleg idegesítő játékok :)
12546 11 11 Izé
jancsipaprikás: szerintem a moving maze a leg idegesítöbb
Tomi0728: Nekem 07:59 alatt sikerült az inv mouse! 18-nál nehéz!! Te kis fasz: kösz a segítséget:D
Sajage: inv mouse 27s :P
Mind a 11 komment
Már értem, miért nem szívbajosak az indiaiak... ;)
11557 5 5 Izé
rivaul: Azért ezt kicentizte rendesen :O
Taurus: Hajszárítás InterCity-vel.
Élien: Azért szerencsére éves szinten sokat elütnek !
Mind a 5 komment
Heremasszázs egy japán showban
23422 1 4 Izé
okoska: A címből melyik szót nem értetted? "Heremasszázs egy japán showban "
?: vki elmagyarazza nekem is, h mit lattam?
Bika: Amennyiben nem lenne az asszony , hát egy ilyen MADE IN JAPAN -PÉNISZRÁZÓ ROBOTNŐRE BEFIZETNÉK [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...