REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A régi jól ismert Gálvögyi János által elkövetett rap. A szövege kissé durva és igénytelen, de azért jó
7820 2 1 Izé
Balázs: A legkeményebb anyag testvéreim,a legkeményebb!!!nagyon király!!!súlyosan hülye!!!a kedvencem, [...]
300 óra 365 napra elosztva az annyi mint napi 49 percnyi világosság. Szar lehet...
2428 0 3 Izé
eol: Miről is van szó? Rendben, nem 49 perc világosság, hanem napsütés naponta. És? Még mindig g [...]
Dawe: Mért kellet elcseszni a viccet szerintes senki se tudja hogy miről van szó?
Petrus: Világosság napsütés Szal nem gáz a reklám. Ja, és ha számoltunk átlagot (49 perc/nap), cé [...]
Ray Villafane tökei... izé... tök jó tökfaragásai :)
+ extraként egy rövid útmutató, hogyan faragjunk mi is ilyeneket.
3741 0 5 Art Izé
bungle: Dott küldte: http://www.woodcarvingillustrated.com/articles2004/pumpkin-carving.php
mike: Szerintem akärki nem tud ilyet csinälni, akär van hozzä leiräs, akär nincs! Meg ehhez kell fan [...]
icom: Valószínű tud fába is ilyet, de abban nem lenne semmi pláne
Mind a 5 komment
A kínaiaknál már annyi a gyerek, hogy nem tudják hova rakni, így begyömöszölik őket egy ilyen gömbizébe, aztán irány a folyó (a szerencsésebbek vízesés közelében laknak).
3218 1 0 Izé
Fura és őrült házak, épületek
4988 0 2 Art Izé
Tücsök_: a jobb alsó meg olyan, mint valamikor angyalföldön a sajt jáccótér :)
szellike: Ez a hajos majdnem olyan,mint az än kecom!Akkor än most örült vagyok???
Fura és őrült házak, épületek
5169 1 2 Izé
Tücsök_: a jobb alsó meg olyan, mint valamikor angyalföldön a sajt jáccótér :)
szellike: Ez a hajos majdnem olyan,mint az än kecom!Akkor än most örült vagyok???
Amit mi egy erős paprikának tartunk, az a lista szerint a leggyengébbek közé tartozik (pl. Pepperoni).

Azt hiszem egy komolyabb paprikától a belünk ionizált plazmaként folyna ki a segglyukunkon!
6700 3 1 Izé
buldozer: hi....orange habanerot mar ettem,nagyon durva.nagyon nem is lehet elvezni,mert rohadtul mar.a mexico [...]
Rakd össze a hamburgereket! Vigyázz az élő kajákra!
6069 1 0 Game Izé
Rakd össze a hamburgereket! Vigyázz az élő kajákra!
5514 2 0 Izé
Rambo motorja ;) (eladó az ebay-en)
2864 0 2 Autó Izé
fuckyou75@freemail.hu: Ilyen motor való neked
Gergő87: Húú de zsír! kajak
Rambo motorja ;) (eladó az ebay-en)
3074 0 2 Izé
fuckyou75@freemail.hu: Ilyen motor való neked
Gergő87: Húú de zsír! kajak
Extrém gerelyhajítósos...
8952 0 12 Game Izé
mac56: 581,621 na ez még jobb !!!!!
mac56: 551,398 hurrrrrrááááááá !
kupak: 527.394
Mind a 12 komment
Extrém gerelyhajítósos...
8808 3 12 Izé
mac56: 581,621 na ez még jobb !!!!!
mac56: 551,398 hurrrrrrááááááá !
kupak: 527.394
Mind a 12 komment
Lázár Ervin meséi...
2049 4 0 Izé
Gondoljatok bele, ég a házatok/kocsitok/rokonotok... de mennyivel vidámabb lehet egy ilyennel oltani a lángokat! :D
2116 0 5 Izé
Petrus: De cukor!!!! Kell ilyen. A sztenderd piros olyan snassz. A rózsaszín hello kitty-s poroltó viszon [...]
Kecskebéka: hhmmm....ezen lehet hümmögni hogy ez mire jó mert a gyerekek nem hinémm hogy tûzoltásra ha [...]
mike: Fogadjunk hogy ez megint valami japcsi baromsäg
Mind a 5 komment
Színváltoztatós üvegtégla - érj hozzá, locsold le, hőmérsékletre változik a színe.
4432 4 5 Izé
bandee1219: Bakker, ott van az oldalon, hogy ORDER. Remélem menni fog, monjuk kíváncsi lennék megrendeled-e, [...]
Ficánka: Hol lehet kapni ilyet?
kercsi: ez sirály, ilyen el kéne, hol lehet ilyet kapni ?
Mind a 5 komment
Ez egy igazi hiánypótló termékizé. Először csinálnak egy tömör kerítést, hogy ne lásson be senki, aztán raknak egy átlátszó félgömböt bele, hogy a kutya ki-, más meg belásson. Okos. :)
2821 2 6 Izé
Kecskebéka: hmmmm.....ez amcsiknak való
szellike: Ez +int a näpfront ätveräse!Azt hiszed,hogy simogathatod,de mägse.A rotimmal nem käne probälko [...]
DiceBaby: az túl egyszerű és hétköznapi :)
Mind a 6 komment
Hát emberek, ez elég beteg egy animáció...
4901 1 10 Izé
Csicso: Hát gyerekek,ez k***a nagy!!!!!:D:D
Jáózsi: Ez k***a jóóó.Már várom a folytatást.
Spion0025: Kicsit nagyon rossz! Spilberg mehet a francba, ez kassza siker lesz! Jaj de kis irónikus vagyok!
Mind a 10 komment
Egy érdekes installáció...
4343 0 0 Art Izé
Egy érdekes installáció...
4474 2 0 Izé
A művészek, akik szigetek körbekerítésével, óriási esernyők felállításával, csomagok egymásra rakásával, a Reichstag becsomagolásával vagy éppen egy völgybe húzott függönnyel fejezik ki magukat.
2761 0 1 Art Izé
karmigran: más szavakkal: akiknek kua sok idejük van..
A művészek, akik szigetek körbekerítésével, óriási esernyők felállításával, csomagok egymásra rakásával, a Reichstag becsomagolásával vagy éppen egy völgybe húzott függönnyel fejezik ki magukat.
2831 1 1 Izé
karmigran: más szavakkal: akiknek kua sok idejük van..
Csak hogy éreztessük, mekkorák is vagyunk... ;)
7925 7 4 Izé
babapiskóta: akkor mint szóljanak a marslakók...?
Sün13: totál magamba roskadtam mikor megnéztem.furcsa,hogy ennyire kicsik és jelentéktelenek vagyunk... [...]
Lundgren: komolyság
Mind a 4 komment
A dongó (Flight of the Bumblebee) gitáron

Ja, és nem mellesleg erről jut eszembe: itt épp Nuno Bettencourt nyomja a fenti számot az Extreme Reunion (!!!!) koncerten.
4259 2 0 Izé
Vigyázz a tüskékre! A kép egyre zavarosabb!
8309 0 8 Game Izé
Szamooca: a 3. pályáig elviselhető,de mihelyt elkezdett forogni,kixeltem a picsbe........
mike: Hät ez annyira agyament hogy nagyon! nekem is olyan erzesem lett mintha be lettem tepve!
safetyqueen: 2:40-nél "elvesztettem" a fejem....
Mind a 8 komment
Vigyázz a tüskékre! A kép egyre zavarosabb!
5058 4 7 Izé
mike: Hät ez annyira agyament hogy nagyon! nekem is olyan erzesem lett mintha be lettem tepve!
safetyqueen: 2:40-nél "elvesztettem" a fejem....
GgS: uff...azt se tom melyik nyíl merre megy!de azért cool:D
Mind a 7 komment
Ezek a férfiak!
7571 0 1 Izé
angyi: Hol a vicc?
Jé, egy elgondolkodtató reklám (már akinek):
Néhány gyerek azt kívánja, a szülei bárcsak állatok lennének...
2611 0 4 Izé
mike: Hät ez igen is kurvära elszomorito,hogy primitivnek mondott ällatok odaadobban gondozzäk a kicsi [...]
Somebody: Na igen, némely állat sokkal gondoskodóbb, mint az emberek manapság . . . talán példát kéne [...]
faszjankó: Janó, te egy akkora primtív paraszt tapló gyökér lehetsz...
Mind a 4 komment
Seggmester, az ezermester drogdíler - igen súlyos anyag...
9393 3 2 Izé
mike: Ha tiszta volt ha nem,odabasz! Tiszta kacaj!!
JANÓÓÓ: AZ NEM VOLT TISZTA AKI EZT MEGCSINÁLTA!!!!!!
A mai büntetés:
Thriller - az indiai Michael Jackson előadásában
5460 0 11 Izé
Mr.T.: Midori-san küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?v=UFj3BtiM5Pg Szöveg: Biztos sokan láttátok [...]
karmigran: kb a 20 másodperctől már csak a zenét (?) hallottam mert sírva fetrengtem a földön a röhög [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=hMnk7lh9M3o
Mind a 11 komment
Ehhh... Guinness rekord - a legtöbb trikó viseléséért
Szerintem ezt simán túl lehet szárnyalni...
3184 1 3 Izé
bungle: r3clbull küldte: http://youtube.com/watch?v=H7NsNpSkxbc
speed: Szaerintem meg nem is egy fickó van a videón. A 10. póló körül már egy másik pasit öltözte [...]
vino: Nem könnyű az öltöztetők élete sem. Kíváncsi vagyok hogy hogyan áll a lábán a fickó.. va [...]
Hát ebben sem szívesen laknék, amikor fúj a szél...
3776 1 1 Art Izé
Ficánka: Én se...
Hát ebben sem szívesen laknék, amikor fúj a szél...
3934 0 1 Izé
Ficánka: Én se...
Na még egy csokor házivideó válogatás.
8387 4 0 Izé
Ez is egy szép csokor vicces videókból.
8852 8 0 Izé
További vicces videók. Főleg esküvői "balesetek". :)))
8795 6 2 Izé
Mex: Tessék Balázs, itt egy baba, amelyik fura arcokat vág: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=303 [...]
Balázs: tudom hol megy ez a műsor én is szoktam nézni!!!légyszyke tegyél már fel olyat is amin a babá [...]
Jön az esős évszak, ideje beszerezni egy jóóóóó nagy esernyőt. ;)
3621 1 8 Izé
samath georg: kimondottan idegenvezetőknek!az egész csoport elfér alatta!!!!!
hakapecy: tök jó, de vajon tudja e hogy hová tart?
szellike: mär csak a 7märföldes kaucsukwesko hiänyzok rola
Mind a 8 komment
Milyen gazdag vagy?

Add össze, mennyit keresel egy évben, váltsd át pl. itt (angol fontra, usa dollárra vagy euroba), írd be a fenti oldalon és tudd meg, hányadik leggazdagabb ember vagy a világon.
5554 8 0 Izé
Kenyérpirító, amire fekete-fehér képeket égethetsz? Agyament.
2071 0 1 Izé
,,,: de buziság
Itt a kedvenc mesém magyar oldala, játékok, zenék, epizódok, stb...
3126 4 1 Izé
Luflee: Nekem ez jobban bejön: http://sp.hck.hu/main/?welcome=1
Régebbi postok...