REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Variációk 1 témára....
7793 5 1 Izé
biohazard: Pöttyös az igazi Mi?
Érdekes statisztikai adatok, avagy mi lenne ha csak 100 ember élne a földön...
6634 5 0 Izé
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4775 0 2 Autó Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
4735 1 2 Izé
coacervatum: a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák hat [...]
szellike: Na,ja! Az S-100 csodäi több räszletböl!
Adam Lopez, a legmagasabb férfi énekhang tulajdonosa, kiénekli a cisz 8-at, ami már nincs is a zongorán :)
6107 1 5 Izé
lewis: Miert vagy bunko .....cica?????
cica: vajon a seggén is ki tudja "énekelni" a legmagasabb finghangot? kíváncsi lennék.. :)
Luflee: Hát ez... nc... mindenesetre roppant férfias volt :D
Mind a 5 komment
Ingyenes emlékeztetők e-mailben. Születésnapok, névnapok, rendezvények, események.
1945 4 0 Izé
Napló avagy az elkúrt számláló esete...
6730 1 3 Izé
Nyepe: Hat ha nem kell az sms-ekkel sokat dolgozni, csak éppen hogy elmenteni, akkor ez lehetseges... Tén [...]
balu: Ja mert nem képes a mai technika arra hogy több száz sms menjen egy nagy központba másodpercenk [...]
Ijász!!!: Jahhhhh kérem, a statisztika mindenhol fontos.
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3534 1 0 Art Izé
Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
3889 0 3 Izé
Laretta: Na a foghúzást sosem bírtam... Itt meg rohadtdrága lehet!
Lali4: azért nem mennek szívesen, mert biztos kurva drága
enjoylivefm: asd
A készülőben lévő legmagasabb épületek
4903 10 1 Izé
Balázs: királyosak
Ekonómikus autók
2256 0 0 Autó Izé
Ekonómikus autók
2218 0 0 Izé
Egy jó is videó, ugyan attól a 4 ürgétől akik a futógépeset is csinálták.
5309 5 4 Izé
sera: OK GoO 4ever !!!! :D
kirsten: ...hát ezek naon arik:) nekem legalábbis naon teccik:D
baba: És ennek mi értelme? Azé' jó táncolnak :D
Mind a 4 komment
Ez egy igen jópofa klip - és nem b...szák el!
11315 7 5 Izé
baba: Szeretném, ha nekem is ennyi szabadidőm lenne..hümm..
Luflee: haláli :))
Franc21: Eszméletlen! Biztos sok gyakorlás kellett hozzá-.
Mind a 5 komment
Uránkútból jön a Nestlé-"forrásvíz"?

Te elhiszed, amit a termékekre ráírnak?
3298 0 7 Izé
bungle: Úgy látom a link már nem igazán arra mutat, amire kéne, de itt még olvasható az info: http:// [...]
Megoldás: Az utolsó sort olvassátok el a szövegben: Ez a KUPAK 36 hónaposnál fiatalabb gyermekeknek nem A [...]
Pipi: Nem gyerekeknek készül, mindenkinek! Hál Istennek nem kötelező megvenni.Ez sem rosszabb, mint a [...]
Mind a 7 komment
Okmányiroda - jogosítvány érvényesítés

ok: lakcímkártyát kérek!
én: az nincs. hol tudok olyat csinálni?
ok: az okmányirodában.
én: nem ott vagyok??
ok: de igen.
én: akkor kérek egy lakcímkártyát!
ok: nem lehet, csak az állandó lakhely szerinti irodában.
én: miért? ott valami olyan adatot őriznek rólam, amit innen nem látnak?
ok: nem.
én: értem, de mióta kerül a jogosítványra a címem?
ok: nem kerül.
én: akkor miért kell lakcímkártya?
ok: az azonosításhoz.
én: de itt van a jogsim, az útlevelem.
ok: már csak a lakcímkártya kellene...

Rohadt dolog, amikor szopsz egy ilyen bürokratikus intézményben. Ezzel az üggyel most voltam másodszor az okmányirodában és még minimum kétszer mennem kell. Először csak időpontért mentem be, nem is lehetett emberrel beszélni, a gép adott egy sorszámot, 3 (!) hétre előre, pedig én már akkor elmondtam volna, hogy nincs lakcímkártyám.

Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte...
1139 1 10 Izé
valakik: Nem szarunk a perem alá. És a pissoaire-ba... ?
ugri: >Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte... < Ezt a részét nem értem - a többi ok. ((:
ducktape: altercsirke. valóban nincs. de kellene... legalábbis az ok-sban felmerülhetett volna.
Mind a 10 komment
Julian Beever járdarajzai

10586 1 7 Art Izé
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/04/beautiful-3d-sidewalk-art.html
bungle: Eduardor Relero járdarajzai: http://www.moillusions.com/2007/05/eduardor-releros-chalk-drawings.htm [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms
Mind a 7 komment
Julian Beever járdarajzai

11329 9 7 Izé
bungle: funhight küldte: http://funhight.blogspot.com/2008/04/beautiful-3d-sidewalk-art.html
bungle: Eduardor Relero járdarajzai: http://www.moillusions.com/2007/05/eduardor-releros-chalk-drawings.htm [...]
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=hfn8Dz_13Ms
Mind a 7 komment
Darth Vader vs Japán zsaruk 2. rész

Az első részt itt találhatjátok több japán reklámmal együtt
5331 2 1 Izé
bungle: CS1985 küldte: URL: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X5vjQQXauD0 Szöveg: "Me [...]
Hotel Everland
2917 0 1 Art Izé
bungle: Paris museum installs one-room hotel on roof http://www.reuters.com/article/lifestyleMolt/idUSL16273 [...]
Hotel Everland
3331 1 1 Izé
bungle: Paris museum installs one-room hotel on roof http://www.reuters.com/article/lifestyleMolt/idUSL16273 [...]
Étlapszótár
2864 15 1 Izé
kreka: Ez tényleg hasznos!És élvezettel böngészhető... és étvágygerjesztő...:)
Ezzel a programmal kb. 50 ország vezetékes telefonhálózatát teljesen ingyen lehet hívni, köztük Magyarországot is.
5060 12 10 Izé
dohi: http://www.voipwise.com/en/index.html én itt letöltve tudtam telózni több mint 1 percen kereszt [...]
steve.stevenson: Nemrossz a progi Amúgy 7 napra jut 300 ingyen perc (azaz 1 hét alatt 300 percet beszélhetsz el) p [...]
Rammsteinfan: Kéne valamit hackelni rajta, mert sajna 1 perc (alapból) ami ingyen... DE megnéztem az ini fájlt [...]
Mind a 10 komment
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3500 0 2 Art Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Aki esetleg lemaradt volna ezekről az óriásplakátokról...

A hivatalos oldalon csak kis méretben találtam meg (sokszor még a szöveg se olvasható)
3614 5 2 Izé
laca: Hát sajnos már ez van!
cumo: Az alsó sor a lényeges!!GYEREKEKET A POLITIKÁBA??
Erkélyre

Fúrsz

Lebbencs

Fejezdabba
4970 7 8 Izé
SexyBaby18: obszcén, de jó xD
safetyqueen: de a folyamatosan kussolva játszódjál se rossz
safetyqueen: Fúrsz rulez
Mind a 8 komment
Budapest Turisztikai Honlapja

Eseménynaptár, Gyógyfürdők, Barlangok, Múzeumok, stb... Igazi aranybánya.
2390 3 0 Izé
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."
4346 3 1 Izé
Austin: Hali! Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest ir [...]
I.C.C. - Komplex szakorvosi szűrés.

"Az I.C.C. célja: az évenkénti komplex szűrésekkel a betegségek minél korábbi stádiumban történő diagnosztizálása, hogy ezzel növeljük a gyógyulási esélyt!"
1795 2 0 Izé
Hipochondereknek és ténylegbetegeknek.

Egészségforrás - hasznos linkekkel...
1839 1 0 Izé
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
16489 1 20 Game Izé
<-{st.one}->: beragadt a Caps Lock? :P
BARBIE: NA AKKOR ÉN IS SZOLNÉK EZEKHEZ A KIJUTÓS IZÉKHEZ! AKI MÁR NAGYON SZENVED: YOU TUBE!!!! JOBB MIN [...]
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
Mind a 20 komment
Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
12989 0 18 Izé
AlitaAngel: amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre .... [...]
AlitaAngel: jólvan a viridianba is elvesztem:S aszem ez nekem nem megy....
AlitaAngel: jólvan elem megvan...beütöttem a url-t kiadta a 4 számot...de azt írja h nemjók...ilyenkor mia [...]
Mind a 18 komment
HÁT ezt még Győzike sem látta!
2918 1 2 Izé
bigogugi: Hát nemtudok én sem mit hozzá szólni ehhez.Valami lenyűgöző.
oli-design: nah ehhez no comment, nem csak hogy fantasztikus, de lenyűgöző is, végignéztem a videót, és h [...]
Az első fapados étterem Magyarországon

"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
3411 2 0 Izé
Bárhova indulás előtt érdemes ránézni...
8730 5 0 Izé
Sugera Bugera
A nagyszínpadra vele!!! :)
9000 1 6 Izé
KisPal: Figyeljetek! Szerintem fasza gyerek! Sőt azért 3 percen keresztül váltogatni így a hangod...Me [...]
Csibu: Én ismerem őt személyesen, beszéltem már vele! Lehet hogy nem egy popsztár de kicsit nagy sziv [...]
pisti: Nagy az Isten állatkertje
Mind a 6 komment
Amikor egy szőke belefeledkezik az olvasásba
18679 3 2 Izé
szellike: Na de kukoricacsutästol? Vagy ez 1 lätvänyos asszocici,csak än nem tudok rola?
eeee: A könyv címe: How to Suck Cocks for Dummies
Hát ezek totál kész vannak! :)))
7118 5 3 Izé
Berber: Rémület hülyék ezek! Pedig nem volt kötelező elszállniuk!
LDJ: Mekkora hupákok :D :D Ezek nem tanultak fizikát? :) :)
alpha23: JUJ JUJ JUJ JUJ !!! Stupid!!!!!
Valaki írja már le a refrént, mert nem tudtam megjegyezni...

A slágergyanús szerzemény előadóinak honlapja
4985 3 5 Izé
hüjegyerek: nem mondod...
leírom: Ref: Fuck the Shit
«Edyson®»: Elmebeteeeeeg , De nagyoon cooool
Mind a 5 komment
Nem eccerű kocsik...
5347 0 5 Autó Izé
zizike: doktor szöszi modil nagyon vicces:D
qukac: Azért ennyire ne legyen plázacica valaki,hogy ilyet csináljon.Nekem pl.hányingerem lett tőle.Ez [...]
B_a_b_u_c_i_k_a: Juhh!Még ilyet!Eléggé durva.......Csak azt nem tom,h. ki a frász ül bele egy ilyenbe... Ja!A ba [...]
Mind a 5 komment
Régebbi postok...