REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Egy kis photoshop lecke
15228 10 11 Izé
Laretta: Nagyon tetszik!!!
ladyann: kemény
Balpar: Nagyon durvára sikerült.
Mind a 11 komment
Mert az embernek néha a t..e van tele azzal, hogy nem eccerűen piros, meg kék, meg zöld valami.

Színszótár rulez.
8457 17 5 Izé
Purple: http://www.thedoghousediaries.com/comics/uncategorized/2010-03-01-9856382.png :DDD
Lilu__cica: Ez jó : )
eol: Ha legközelebb ezt a találós kérdést teszik fel, tessék egy pár hárombetűs szín a kéken k [...]
Mind a 5 komment
Biztos tudni akarjuk mi ezt?
12976 1 1 Izé
bandee1219: Biztos! Csak nem akar bejönni itt a suliban. Na, majd otthon.
Willy bácsi meséi és egyéb animációk
5406 1 0 Izé
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7467 1 7 Art Izé
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
r: hát ez kajak gagyi vazz!aholaz út megy ott legyenek szivesek körülnézni azok akik szerint ez j [...]
Mind a 7 komment
Ilyen felhőket se lát minden nap az ember...
7857 11 8 Izé
szrobert: Szerintem nem Photoshop ,én is láttam ilyen felhőket idén nyáron és csak kinéztem az ablakon. [...]
Schabee: ha fotóbót ha nem jól néz ki
Balázs: http://www.ebaumsworld.com/tags/weird-cloud-formations/
Mind a 8 komment
Eccerűen óriási...
7896 15 9 Izé
bandee1219: *_*
csicsilla: imàdom!
mtzolee: :)))) egész napi tanulás után ez tökéletes kikapcsolódás vala!:))
Mind a 9 komment
Érdekes játék :)
11542 0 6 Game Izé
Süti: Ki volt ez az állat..mert nem ember szerintem!UNDORÍTÓ!!!!!
GABESZ: hát ez gáz
Dr.V.: Ejj de hülye játék... ez nem vicces szerintem
Mind a 6 komment
Érdekes játék :)
10326 0 6 Izé
Süti: Ki volt ez az állat..mert nem ember szerintem!UNDORÍTÓ!!!!!
GABESZ: hát ez gáz
Dr.V.: Ejj de hülye játék... ez nem vicces szerintem
Mind a 6 komment
Végre megnyugodhatunk mi, zseni férfiak

"Annak a nőnek, aki zsenihez megy feleségül, valószínűleg bele kell törődnie abba, hogy meg fogják csalni. Desmond Morris antropológus, etnológus szerint azonban nem a férfi, hanem DNS-e a felelős ezért."
15023 0 11 Izé
Schabee: pffff
bandee1219: :)
Mr. Cellophane: Kíváncsi lettem volna az arcára annak aki a csládból először nézte meg a fotót az előhív [...]
Mind a 11 komment
Augusztus 23-tól Prison Break (A szökés) a retekklubon... ha még nem láttad az első évadot, töltsd le gyorsan, mielőtt a szinkron hazavágná az egészet és úgy néznéd!
2847 2 5 Izé
Schabee: én se lakom innen messze :D
bandee1219: Az még a kerítésen belül van? :)
Tipi: Még jó, hogy belülről nem látják.
Mind a 5 komment
Mr. T Treat your mother right
Mr. T's BE SOMEBODY!
4078 0 6 Izé
Maccoyi: Mr. E.T. : http://www.retroist.com/wp-content/uploads/2009/11/mr-e-t.jpg :D
bandee1219: MR africa bambaTa :)
nikol: nekem a legjobban a nacija tetszik! csini
Mind a 6 komment
'All you can eat' étterem cápáknak
4143 1 3 Izé
bandee1219: Hé! Ki vizelt a vizbe? ^^
zsot: ki pukizott?
h3lpm3: nekem van meg egy hely?
Bár messze még a farsang... öltözz hippinek. ;)

Még pár jelmez ötlet:
Playboys and bunny
Superma n, superwoman és superdog
Female super heroes
stb.
8716 2 7 Izé
Cheebeeke: Vörös feltupírozott parókába meg ezeréves farmerban...narancssárga fejpánttal meg velúrfels [...]
Cheebeeke: Én tavaly hippi voltam :)
bungle: Mivel ez már volt, minek kerüljön ki új postként? Mi nem a ... oldal vagyunk (be lehet helyette [...]
Mind a 7 komment
David Hasselhoff: Crazy For You
+ 1 David Hasselhoff: Jump In My Car
4176 0 10 Izé
bungle: spiritmonger küldte (kb. ua. mint wtf linkje a 6. kommentben): Hasselhoff's Got Talent http://www.y [...]
bandee1219: Fogd meg a botkormányomat! ^^ hát ezen beszarni!
bungle: Sissi küldte: Oké Májkül! http://youtube.com/watch?v=cS5dDqyxHM0
Mind a 10 komment
Nem is tudom mit kezdjek ezzel a szösszenettel.
3888 1 6 Izé
bandee1219: Ez miez?
Jáózsi: Hát szerintem ez egy szar.De a legutolsó mondat az jóó :D:D:D
szar: ez egy fos
Mind a 6 komment
Ház sovány embereknek
3457 1 1 Art Izé
bandee1219: Olyan, mint ha csak ez fért volna ide, de nincs is mellette "semmi", miért ilyen vékony? -_-
Ház sovány embereknek
3973 1 1 Izé
bandee1219: Olyan, mint ha csak ez fért volna ide, de nincs is mellette "semmi", miért ilyen vékony? -_-
Asszem no comment köll ezekhez. Csinos a magyar lány, no!
98642 4 11 Izé
jbsanko: tuti, nagyon jok
Nono: Ha nem azzal lenne elfoglalva az, aki nem így néz ki, hogy ocsárolja a sexis lányokat, lehet hog [...]
Nash: mit zavat az titeket hogy ő szép ti meg nem!!!! ez van szokjatok hozzá! nem lehet mindenki szép! [...]
Mind a 11 komment
Engem is átvertek a Horvátok...
3330 2 6 Izé
Ramirez10: ez a + p csak oda vanm ragasztva vagy photoshopozva már láttam ilyet és az "Ina" az egyik szigete [...]
Sissi: a horvátoknál csomó ilyen van:)én fotóztam már 'Puki snack bar'-t és 'Kula restaurant'-ot is [...]
bandee1219: Szerencsére nincs meszze pina! ^^
Mind a 6 komment
Élet a Combino után...
1964 1 2 Izé
bandee1219: Basszus, ez még mondjuk RUSban elmenne, de Svájcban........
pe: Svájc
Drága a mozijegy?
Unod a sorbanállást?
Órákat ülni unalmas filmeken?
ENNEK VÉGE: Mozifilmek 30 másodpercbe sűrítve

Kedvenc: Ponyvaregény
Cápa
10199 14 2 Izé
bandee1219: Most már csak így nézek filmet. XD
respo: Aki kibirja a nyuszis titanicot visitás nélkül.. :D
Valószínű ő már megtalálta a 3 különbséget ebben a játékban. ;)
6922 3 6 Izé
bandee1219: Ilyenkor én már alapból lehalkítom... >(
Hunterguy: ezt én ismerem már régota
Hulla: Ez nagyonkész!
Mind a 6 komment
Nem egyszerű ez a hotel!
4601 1 2 Art Izé
Sissi: alter hotel:)ötletes, viszont némelyik elég morbid
bandee1219: Hát, 1-2 szobában nem (tudnék) aludnék.
Nem egyszerű ez a hotel!
5333 6 2 Izé
Sissi: alter hotel:)ötletes, viszont némelyik elég morbid
bandee1219: Hát, 1-2 szobában nem (tudnék) aludnék.
Jó étvágyat!
3491 0 2 Izé
bandee1219: Persze! Ők is ehetnek húst, csak nem akarnak. :)
rzsl13: Ezt vegetáriánusok is ehetik?
Bianca Ryan 11 éves és tehetségesebb, mint itthon az összes megasztár együttvéve...

Itt meg Janis Joplint énekel
17298 9 21 Izé
Sissi: frenetikus..
bandee1219: A 11 éves kiscsaj elég jól nyomja, de nem mindíg túl erős sztem, de majd megnő és csiszoljá [...]
bandee1219: Neki azért még hallani, hogy van fejlődnivalója, de lessz hova.
Mind a 21 komment
Laughing yoga - klasszikus, egyben rémisztő! :)
4846 2 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=8egxNNHdAjw
boszme: szívfájdalom nélkül agyonlöném
Bunkó87: Ki ez a buzi?
Mind a 7 komment
Nehéz a ceruzarajz élete...
7898 6 4 Izé
Sissi: tök aranyos:)
bandee1219: Baró!
szo: hmm...
Mind a 4 komment
Új extreme sport: az extreme pihenés függőágyon. ;)
3589 0 4 Izé
mtzolee: ebben csak akkor van poén ha jön a vonat... akkor is rövid!:) ;)
qukac: Ebben mi a poén?
tibi: Felfuggesztet vonatjaratokhoz,felfuggesztett agyak!
Mind a 4 komment
Gyors egérmozdulatok gyakorlópályája, rúzs alakú célontokkal.
6617 0 0 Game Izé
Gyors egérmozdulatok gyakorlópályája, rúzs alakú célontokkal.
6640 0 0 Izé
Egy kis nosztalgiázás... 1500 videó a 80-as évekből!

Na, ki találja ki, melyik klipben szerepel a képen látható csinos hölgyike? (hamarosan itthon koncerteznek!)
31844 3 9 Izé
rivaul: Ez sajnos eltávozott a net-röl :S 1 órám rá ment s nem találtam. Ha valami még meg van azt me [...]
Mimis: Őszintén? Csodálkozol, hogy egy több mint 1 éve feltett postnál valami nem működik???? :\
bandee1219: Pont ami érdekelne, az nem megy :(
Mind a 9 komment
Evezős bicaj
2503 1 2 Izé
bandee1219: Ez megizzaszt, az biztos.
valter: jó a cangád!!!
A jövő konyhája

Egy másik videó - kicsit részletesebben elmagyarázva
5070 0 0 Izé
Amint azt az alábbi videó is tanúsítja, a túl sok tévézés súlyos mentális deformációt okozhat elsősorban a fiatalok körében, mely magatartás-zavarral, idegrendszeri elváltozásokkal és egyéb maradandó vagy végzetes következményekkel járhat.

Crazy Frog Bros
8586 1 10 Izé
bandee1219: Az eredeti is kurva szar, ez a két pöcs nem fogja velem megszerettetni, az biztos!
suvomi: ölési szint 10 :) ezek rosszabbak mint az AL kaida.
Imi: Szerintem valamit a kajájukba is rakhattak...
Mind a 10 komment
Ha baj van akkor ez jusson eszünkbe
6068 0 2 Izé
bandee1219: Occsó hagyó.
mike: Kajak vannak olyan emberek akik abbol elnek hogy üvegeket vältanak vissza! Egy honapban akär töb [...]
Vigyázzatok az erdőben, bárhol felbukkanhat!
2239 0 3 Izé
Vigyori: VIGYÁZAT JÖN A MEDVEDISZNÓEMBER!!:D
bandee1219: Vigyázni fogok :)
tibi: A hatyuk tava mintajara,az erdok vaddisznoja?
Hírességek esküvői tortái
6690 1 2 Izé
napocskani: Én a menyasszony helyében félnék, hogy a fejemre dől ..
Koma: ez nem semmi...
És még egy poszt (ígérem, ma az utolsó) a bringák szerelmeseinek...
Xylon Bikes
2141 3 3 Izé
bandee1219: Barók!
tibi: Vannak rozsdamentes alkatreszei .
gyalogos: Fához vaskarika:-)
Régebbi postok...