Nem mindegy bakker? Ha megcsalja, a következő tengeralattjáróbalestnél Ő lesz az egyetlen halott, és a fegyveres erők napján majd megemlékeznek Róla: a Férfi aki feleségül vette GYJABBÁT (vagy hogy írják azt a szörnyet a csillagok háborújából). Az egyenruhát figyeld...
S.A.
én még mindig azon gondolkozom, hogy mennyi embert kellhetett bevonni egy ilyen hatásos troll-melóba:) De az is lehet hogy csak szimplán debill a srác.
OMG!!! most olvastam tüzetesebben a dolgot:
As for children we have one on the way now, which is why I married her. She is upset about losing her figure but I still think she looks great.
A BABA MIATT VETTE EL:D.... most akkor mivan? várt a nászéjszakáig, hogy elveszítse. De azért vette el, mert már felcsinálta előtte???? nemértem én ezt...
MÁSIK: ELVESZTENI AZ ALAKJÁT?????? miiiiiiiiiiiilyeeeeeeeeen alakját emberek????? VOLT NEKI? és ezért ideges? nem szokta meg x év alatt, hogy olyan, mint egy bálna?:OOO
OOOOMMMGGGG:OO
azért megy, mert ti elindítottátok, mimeg "okostojáskodva" lehorjuk a másikat, hogy mitképzel, hogy ez a véleménye:D ennyi a lényege az egész kommentsorozatnak:D
őőőő én nemtok semmi retikülről, de majd rácsapok a fejire hogy megkapd!! :D
örülök ha jólvagytok, meg annak is ha megy a suli ;)
mi is megvagyunk köcce.
stone-t üdvözlöm, ha átadnád hálás lennék.
Pusza :)
Az.Lerágott csont.Csak téptem egy sorszámot és beálltam a "Ma megmondom a tutifrankót" című sorba.
Felőlem lehet véleményetek, nekem aztán mindegy kinek mennyi kommentje van.Mint írtam régebben zavart, de mostmár nem érdekel.Tényleg annyira mindegy.
Ezért menetm át nézelődőbe, most van időm, ráérek, gondoltam énb is elmondom mit gondolok.
Habár erről mindig eszembe jut egy vicc:
A vélemény olyan mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
/Ilyenkor jót röhögök magamon is, meg az egész helyzeten, mert most én is nagyban véleményt hirdetek:D/
megvagyok,elvagyok azt nemmondom hogy jajj de jól is vagyok, de ez elég hosszú sztori nem sok időm maradt mostanában, suli leszívja az agyam :D
remélem tik is jólmegvagytok
(és papának üzenem hogy mindjárt karácsony, hogy áll a kis retikülöm???)
szia csajszi, hogy vagy? rég beszéltünk :)
(csakhogy alapja legyen már annak amiket írnak rólunk :P)
mellesleg én kezdem élvezni hogy úgy kezelnek minket mint valami hírességet :D mi lettünk az izé celebei :))))
mindig ott van ez a "3lány" meg "3grácia" meg hasonlók... ez a szánalmas szerintem hogy ezzel lehet jönni. kommentszám meg kor.
ÉS? 17évesen meg 20 évesen nem lehet véleménye az embernek?
ha ír valaki valamit,valaki nekiesik hogy anyádér ez a véleményed dögöjjémegköcsög... és ha valakinek van 91292342 kommentje? hát nagy cucc, örüljünk neki h van annyi szabadideje.
egy időben nekemisvolt most meg nincs és nem írok, és ha mégis van időm, inkább csak csendben nézelődök mert már meguntam azt ami ment. de látom most sem sokat változott.
mielőtt azt hinnéd, ezzel nem téged akarlak leosztani csak szimplán unalmas hogy lerágott csont van még mindig dobálva.
ha valakit annyira zavar hogy sokat ír x ember akkor ő is írjon vagy ne olvassa el.
és most lehet engemis szidni.
ennyitakartam...kösz
Elfelejtettem, hogy ez csak egy ötlet a sok rinyapina ellen. Jah, még mielőtt belém kötnétek, mindkét nemre értettem. Habár ha jól vesszük ki, és a posztot látva nem elképzelhetetlen, hogy vannak közöttünk hermafroditák is.
Egy egyszerű szűrés és minden meg van oldva. :) Ha nem akarsz fiú/lány kommentet olvasni, csak bepipálod a pipálni valót és voálá. Nem kell olvasnod az ellenkező nem hozzászólását.
Amúgy a posthoz annyit, hogy ez egy tipikus amerikai álompár. A többi se szebb szerintem. Csak a ...jukat, hogy jól tudnak ps-olni :D.
A vitához is hadd fűzzek már hozzá valamit. Noobs. :P
Én inkább jót derültem ezeken a vitákon már ha épp volt kedvem olvasgatni.:D
Engem csak az zavart egy időben, hogy minden poszt alatt volt 100-200 komment, és ennek a fele a 3 leánynak a beszélgetései voltak.
Nekem egyikőjükkel sincs bajom, nem is ismerem őket, egyáltalán nem kötözködni akarok, csak unalmas már, hogy folyton ők vannak a porondon.Hagyjuk már őket békén és akkor ők se fognak reagálni.
Szóval valahol igazat adok Errtunak is, meg végrel én is rinyálhattam egy kicsit.
Rendezhetnénk már egy Izé.hu szappanoperát ahol a kommentelők előadhatnák a sérelmeiket, szépen hízik a forgatókönyv:D
Szerintem meg ezen az egész hajcihőn csak hízik a Purple nem is kicsi mája. :)
Visszatérve a postra: arra lennék kíváncsi, hogyan éli meg ez a két szerencsétlen azokat a visszajelzéseket - mert ha itt az izén így eleresztettük magunkat, tuti a közvetlen környezetükben is megkapták. Én valahol úgy érzem: íme két szerencsétlen, aki egymásra talált. Písz.
"amugy annak ellenére a srác elég normálisnak néz ki, hogy tud beleszeretni egy ilyen nőbe?" idézet egy másik közösségi portálról. Ezt meg kellett veletek osztanom :D
Ja, és még: vitatkozni jó. Sokkal jobb,mint csecsemőket agyonverni, élőállatokat nyúzni, tanárokat lincselni, kislányokat erőszakolni, stb. (SAJNOS stb. mert az emberi az valami hihetetlenül állatias és barbár faj, a srengeteg előny és szépség ellenére is)
Sz' al vitázzunk csak, nagyobb bajunk sose legyen. :-(
Hű mi megy itt már megint...!!! :DDD
Ez az elemezzük Purple-t tetszik, komolyan. A poszt is nyilván róla szól, róla szól az Izé, sőt biztos ő bungle csak álnéven és kommentekre vadászik. :DDD
Nekem spec. szimpatikus h nem rejtőzködik, ráadásul ahogy nézem tényleg őszinte, és szeret is sokat hozzászólni, az meg csak jó nekünk átlagfelhasználóknak, mert van milyen véleményeket olvasni. Viták? Hát ez van, belekeveredik folyton, mert ő ilyen alkat, védi a véleményét, van h tök jogosan, van h kevésbé, de nagyon sok ember ilyen, legfeljebb nem a neten, vagy a neten de nem itt. Nem hiszem h ő "irányítja" itt ezt az Izét, na. :-)
Inkább elemezzünk akár engem: "magát 31nek hazudó okostóbiás, valójában szexre éhes szűz 54éves informatikus 40kg felesleggel, rejtett devianciákkal, és szociális-beilleszkedési gondokkal".
Hagyjuk már egymást, csak egyszerűbb az élet úgy,nem? (bár egy vissza-visszatérő mulatsággal kevesebbek lennénk, ez tény...:DDDD)
Az én véleményem az, hogy mindketten feldobtátok azt a bizonyos labdát, és próbáltátok volna lecsapni, de csak passzolgatásig jutottatok, ami egyre indulatosabbá tett Titeket. Vitatkozni tudni kell, és nem azt mondom, hogy nem tudtok, de néha el kell gondolkodni bizonyos dolgokon is. Most sztem purpnek volt igaza, akkor meg senkinek. Mert a szadista beszólásod ott nem volt túl szép, Purp-öt meg túlságosan mélyen érinti a vega-kérdéskör. Ennyivel szerintem le lehetne zárni és max Ti sem szóltok egymáshoz... just like W...d és b.... (csak hogy ne nevesítsek:D ^^) remélem nincs harag.
És ne provokálj (:DDD) az Errtu véleményét megvédeni szöveggel, ő alapból szubjektív:)))
Ha tényleg olyan okos lennél, mint amilyennek beállítod magadat, akkor már a békás posztnál elkezdted volna az általad előbb említett okosabb enged, szamarabb szenved dolgot, és nem folytatnád a vitát ezen a poston. Szerintem elég szánalmas dolog amit csinálsz (hangsúlyozom hogy szerintem) és ezzel most csak saját magadat járatod le, hogy nem bírsz belenyugodni a dologba.
Ne haragudj, de mi a francért hozzám intézed a szentbeszéded? Én a legtöbb esetben csak röhögök az izés gráciák kommentháborúján, most éppen belinkeltem azt a posztot, ahol nekem sikerült vitába elegyednem Purple-el, mivel kíváncsi voltam egy pártatlan személy véleményére. Megállapítottam, hogy az utóbbi időben, ha valahol vita alakul ki, abban Purple általában benne van. Ezt kiegészíteném azzal, hogy a legtöbb esetben ezek nem közvetlenül a poszt témájához kapcsolódó viták, hanem személyeskedő anyázások. Ezzel csak finoman arra akartam utalni, hogy lehet, hogy a csaj készülékében van a hiba, nem az összes többi emberében.
Amúgy gratulálok, ha valaki jó a közösségi oldalakon való aktív részvételben, de valahogy nem tudok féltékeny lenni egy ilyen jellegű teljesítményre. A posztokért hálás vagyok mindenkinek, aki beküldi őket, de igazából ennyi.
Az utolsó soraiddal teljes mértékig egyetértek, kiegészíteném viszont egy gondolattal: a jó vitához a kritikát fogadni képes emberek szükségesek. Ha Purple ennyire érzékeny, akkor megkímélhetné magát és másokat is azzal, hogy az okos szerepét vállalva hagyja a szamarakat szenvedni és ráhagyja a vitatkozást. <<< Ez is egy vélemény, tessék lenyelni, mielőtt, valaki most Errtu véleményét kezdené el védeni. =)
Ezt te sem kérdezheted komolyan?
Viszonylag értelmesen, és normálisan, minden indulat nélkül elbeszélgettek ott páran, erre jöttél a csodásan poénos 28-as kommenteddel. Annál a postnál az volt a legelső kommented egyenest neki címezve olyan stílusban, amit -gondolom poénosnak szántál-, de koránt sem sikeredett annak. (még van hova fejlődnöd <- igen, ez egy gyenge beszólás akart lenni)
Mindenkinek vannak gyenge, érzékeny pontjai. Van akinek több.
Purple-nek az pl. állatok és az, hogy vega.
Erre ezzel próbáltál poénkodni, de ő meg nem vette annak. Csodálkozol ha az lett belőle ami?
Tuti neked is van gyenge pontod. Kíváncsi lennék arra, hogy ha megtaláljuk és azzal kezdünk el "poénkodni" hogy viselnéd?
Mondjuk egy olyan napon amikor amúgy is szar a hangulatod.
Majd irkálhatok olyanokat, hogy mekkora tapló fasz vagy, mert én csak poénkodni akartam te meg egyből támadsz?
Azt azért halkan, a fű alatt súgva közölném, hogy sokan már csak pusztán sportból/megszokásból is belekötnek Purple-be.
Ha csak ennyit írna egy post-hoz, hogy: :) tuti lenne aki ebbe is belekötne.
Egy időben divat volt őt és crap-et -és picit talán nojzit is- cseszegetni, hogy mennyire sok kommentjük van, hogy mindenhez hozzászólnak, nincs életük, és itt élik ki magukat, stb.
Néha úgy érezni, hogy egyesek itt leragadtak, és már pusztán megszokásból próbálnak vitát gerjeszteni. Ír valamit, ami valakinek nem tetszik, vagy nemes egyszerűséggel félreérti, vagy egyáltalán nem érti és beszól neki valamit. Amit nem fog hagyni. (és amúgy más se nagyon szokta)
Most neki lehet állni vadul keresgetni azokat a post-okat ahol ő kötött bele elsőnek valakibe, ő kezdte szándékosan -vagy szándékolatlanul- a vitát. Tuti van ilyen, nem is egy. De azért ha jól sejtem nem ő az egyetlen aki vitába keveredett vagy éppen keveredik valakivel.
Mindig van valaki, aki valamiben az első, valamiben az élen jár.
Hogy 1-2 dologban ő az? Hát istenem? Csaknem féltékenyek vagytok? :) Lehet gyúrni, és akkor lehettek ti is elsők, mondjuk ebben.
Amúgy meg a vitához/veszekedéshez egy ember kevés. Mindig kell legalább még egy valaki. Őt, vagy őket miért nem veszitek elő? ;)
és azt olvastátok: "csodálatos este volt, nagyon örülök, h eddig vártam, hogy elveszítsem a szüzességem."? pff nem elég h eddig vár, de aztán egy ilyen... ööö... nővel veszíti el. amugy én a srác helyében a postképet kereteztetném be és raknám ki otthon.
:D:D:D hát most nézem h ki küldte a postot! nagyon durva! 1 postot küldött, de ez...ezzz... beadta rendesen :D nálam jackpot, belenyúltál rendesen dergeist :D
erre emlékszem :D még írtam is hogy abba ne hagyjátok :D nagyon tetszett :D
objektív szemmel nekem mindketten
poénkodtál magára vette, kicsit személyeskedett, te ezért tovább poénkodtál, még jobban magára vette, még jobban személyeskedett és így tovább amíg személyeskedtetek.... nevetséges volt hogy egyikőtök sem tudott leállni ...
Nemtom miért kell bántani egymást? Szerintem a csajszi egy kis színt (bíbor, purple) visz a postok és kommentek közé :) Nekem szimpi. És ha beszól, meg leszól vagy stb..? Kell ilyen is. Így teljes a kép, nem kell mindenkinek egy irányba néznie. :)
Elemzés gyanánt nézd át az itteni kommenteket (ez az én meccsem volt vele). Objektív szemmel: szerinted ki provokálta ki, hogy értelmes diskurzus helyett egy személyeskedésbe torkolló szócsata lett?
lehet hogy igazad van, nem mondom meg biztosan...de te is és sokan mások is voltak hogy leálltak vele a marhaságon :D
ja és egy valamit nem láttam egyik vitánál se...hogy engedne valaki (mivel azt mondod hogy Purple úgy sem... akkor...)
azt mondaná a másik : " jólvan, elismerem, neked van igazad" és ennyiben hagyni (kib*szottul nehéz... :D)
Én nem b*szogatom, csak megjegyeztem, hogy Purple elég sűrűn áll le értelmetlenül vitatkozni mindenféle marhaságon (és saját tapasztalatból mondom: képtelen kibírni, hogy ne övé legyen az utolsó szó, ami becsülendő, de ha már így van, fogadja el, hogy nem lesz közkedvelt alakja az ize.hu népes táborának) és mint már más is megállapította, általában Purple kontra valaki bárki más vitákról van szó. Ennyi. Ez is egy vélemény, fogadd el.
Purplet elég sok vitában látni...többször kis apróságon elindulva teljesen feleslegesen személyeskedésig fajulva, lényegtelen hogy kikezdte, az ilyeneket el kell engedni és ne akarjuk a másik véleményét megváltoztatni (úgy se megy)
ezt most én is úgy láttam...mindenki ugyanúgy minősítette ezt az "álompárt" ;)
nem csak Purple, de ő lett kiemelve :S
...grat...
Ghavin, ne vedd magadra, nem téged csesztetlek, csakhát...
....mivan, ha Purp benne van a vitában? Azt jelenti, hogy van véleménye, és ki is fejti, és általában nem "f*sz" k*cs*g" ribanc... hasonló stílusú dolgokban, hanem legtöbbször normálisan, és ez jó.
....és ha minősít dolgokat? Nem mindenki így gondolja, és mások is minősítették a "párt"... (mindenhol lehet pinát hajtogatni... blabla...) csak most Purp lett az "áldozat", mint múltkor bob (oké, elismerem, ott Nektek volt igazatok), de most nem értem miért kellett pont őt kiemelni a "csorda" élére és őt görgetni, mintha valami rosszat csinált volna.
....ha meg nem lenne véleménye, akkor meg azért b*szogatná a nép?
Komolyan nem értem... füstszűrős és nemfüstszűrűs cigi esete....
Bocs, ennek ki kellett jönnie.
Habiszti.. ez 1 férfi.. csak sztem szét van photoshoppolva.. a kocsiban ülős képen látszik, hogy férfi..
Amúgy meg a piros ruhás virágot fogó menyecske vagy ki az, ilyen koszorús lány.. szemrevaló példány.. a bicepszével néhány testépítő férfiút is kenterbe ver.. simán van 60as :D
a menyasszony melyik bolygóról jött? :D ...a vőlegény pedig elég bandzsa biztos más képet lát xD
a 2 család se semmi :DDD a katona barátokról nem is beszélve XD
érdemes végig olvasni a kommenteket is, fájnak :D
szép munka...ez a post teljesen szétvert :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDD
Nem hinném, de a 100. komment a postban a tiéd. :)
Egyébként meg értelmezni a mondandót az luxus és már megint ezzel tudsz csak érvelni, hogy kommentszám??!
Annyi ma is a hülye, hogy hihetetlen! Még szerencse, hogy én sem minősítek! :D
Mindenféle baszogatás nélkül.
Én nem szoktam kommentelni ide, de nagyjából elolvasom őket.
Van abban néminemű igazság h ha nem is kellene akkor is osztod a népet, és cseppet sem matyóhímzés stílusban, építőleg, és minősítesz még ha le is tagad h ááá ez meg ez az nem minősítés számba veendő....hát nézőpont kérdése, minden szentnek maga felé, ugye:).
Szóval, el lehetne gondolkodni néha, h miért vitázol olyan sokszor, sokakkal...persze, most az én fejemet is leoszthatod, h mit szólok bele...tpk nem is kellene, csak ezt msot nemtudom megállni...
te hoztad fel a klikket, arról beszélgetek. én úgy viszonyulok az emberekhez, ahogy azok hozzám. ha engem lekurváznak, akkor hadd ne fogjam vissza magam. de addig amíg hozzám is értelmes hangnemben szólnak -lehet elküldenek a rákba- de amíg ezt értelmesen teszik, igyekszem én is hasonlóan. a körítés meg lehet egy nagy hiszti lesz, de attól még nem minősítek.
Hadd ne idézzek pl. joeval való veszekedésedből, amiben volt elég trágárság, pedig az egész vita "csupán" onnan indult, hogy ő a nagy mellekért van oda, te meg a kicsikért. :D
Egyébként meg milyen klikkről beszélsz? Velem beszélgetsz, egyedül velem. :D
igen ismerős. és most akkor kihullottam a klikkből mert egyszer az életben a "troll" szavaiban meg a tietekben is láttam igazságot? :DDD érdekes elég sokat veszekedtem itt, se valahogy nem attól éreztem lerendezettnek az ügyet, hogy buziztam meg faszoztam.
Egyébként nem sokkal, sőt sokkal árnyaltabb lett volna egy sima balfaszozás. Egyszerű szavaknak néha sokkal nagyobb súlya van, mint a trágárságnak. Te a létüket, a szaporodáshoz való jogukat kérdőjelezted meg azzal, hogy "mert szaporodnak", még ha ez vicces is volt. :) Attól még sokkal rosszabb minősítés.
Értelmes emberekkel szoktam normálisan kommunikálni. Internetes trollokkal nem szoktam normálisan kommunikálni, mert nem lehet. Minden fórumon azzal jönnek, mikor a többség elküldi őket oda ahova valók, hogy csürhe, meg csorda, meg klikk, stb. Ismerős? ;)
sokkal. de most mi van, én leszek a közutálat tárgya, vagy mi? :D most akkor majd én is kapok ilyen cuki funpic linkeket meg ilyenek? :DD csak mert egy valamiben nem értettünk egyet? :D
ok, akkor kezdjük el. ismerem őket? hol volt ebben olyan, hogy fasz meg gyökér meg ilyenek? elmondtam, amit látok, hogy igénytelenek, ennyi. de kurvajó, hogy ennyire besérültél, mikor leírtam, hogy nektek is igazat adok, de úgylátszik itt csak a 100%-os vélemény a vélemény, az alatt elhuzhat az ember a francba. aranyosak vagytok komolyan. :)
humorosposztkomment gyilkos. megkövezni! :) igy van. itt mindenki kő paraszt és imádunk az ilyeneken élvezkedni meg kinevetni őket. mi mondjuk magunkon is jókat tudunk mosolyogni....de hát valakinek hülyének is kell lennie, mondjuk pölö neked. XD
ja, csak hogy ezeknek a képeknek 100%-a olyan, hogy sugárban hánynak tőle :D lehet a te segged szarás után ronda, de ezek meg alapjáraton. és attól, hogy dagadt meg ronda valaki, attól még adhatna magára, mint pl a koszorúslányok közül 1-2. és ha nem szólom le őket meg álszentkedek az mitől jobb? se kutyám se macskám egyik sem... 2 szót se fogok velük soha az életben váltani szal.. :)
És akkor mi van? Lehet hogy a világ legszebb gyerekük lesz... meg mi van ha rondák? Lehet, hogy egy buliba az a nyerő ha egy lány 50 kiló, abból 25 csak csöcs, de gyerekek nöljünk már fel... Szeretik egymást, boldogok (ami manapság már elég ritka) és a faszé kell lenézni a másikat, me randa mint a seggem sz@rás után. Az itt beírt emberek közül, és tudnék, 90%áról olyan képet csinálni, amitől sugárba hánynának az emberek...
akármelyik plasztikai sebész kihívásnak tekintené....végülis nem lenne sok vesztenivalója, sokkal rosszabbat sztem még akarva sem lehetne művelni vele:D
odadobnám a szakvizsga előtt álló plasztikai sebészeknek, farigcsáljanak csak, van mit:DDD
Hát ti milyen köcsögök vagytok. Szegényt úgy sajnálom, nem tehet róla hogy ilyen. Legalább ez a srác a szívével gondolkodik és nem a farkával. Tudjátok nem a kinézet számít!
Na jó csak vicceltem :D
Megérdemlik egymást. Mint a Mavrickben volt: Gyerekkorában csontot kötöttek a nyakába, hogy legalább a kutya játszon vele. Bár szerintem eme bájos teremtést az oroszlán nem hogy sírva nem enné meg, de még az előző adag zebrát is kirakná. A spártaiaknál ilyen biztos nem élhetett 2 percnél tovább.
nem hiába.. RÁJÖTTEM! Ms. Tank Arankára bárhová lehet hajtogatni!... épp ezért változatosságot kölcsönöz az éjszakák során.. nem unja meg 1hamar az asszonyt a fószer.
Na szóval ez az illető szerintem veszélyességi pótlékot kap az államtól csak legyen meg a létszám a statisztikához. ennek a szörnynek a családja hogy férne be egy családi autóba? Amikor ezek kefélnek mindig a pókos téma jut eszembe ahol általánosan a pók hímje tized akkora minta nőstény (lehet hogy állruhás pókok). És a végén AZT A KURVAÉLETBEBAZDMEG DE KIBASZOTT RONDA VAGY TE TÉNYLEG ELMEHETNÉL VILLANYSZERELŐNEK MERT A VILLÁM SE BASZNA MEG EGY ILYEN SZÖRNYET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ui.: Engedjétek vissza a tengerbe ezt a csúnyán deformált bálnát és a családját (vagy lehet hogy elkapta az arcát egy hajócsavar????)
ne is mondd.. éhes disznó makkal álmodik.. de most akkor hogyis van?.. szegény srác szerintem azért ilyen vézna, mert minden aktusnál 2 órát keresgél..
Ja! Végre nem ugyanazok a tucat sellőbarbik. Végre egy hétköznapi szépség, egy átlagos csaj, aki bármikor szembejöhet veled az utcán... :D
Ha nem állna meg a szívem azonnal, akkor futnék mint még soha! :D
szerintem emellett a nő mellett a vőlegény kifejezetten szép és nincs rajta mit kritizálni, de jól csinálta végülis, mert ha mennek az utcán, nem azt mondják, hogy hogy néz már ki egy cingárgirnyófiú, hanem a nő eltereli a figyelmet róla.
úúú. Milyen érdekes h a koszoruslányok is mind kövérek. Gondolom, nem véletlenül.
Pár évvel ezelött egy esküvőn voltam koszoruslány, és halvány sárga ruhám volt. A menyasszony ott is testesebb volt. Jöttünk ki a temlomból, és körülöttünk állt a tömeg, köztük anyukámmal akinek megjegyezte egy mellette álló nő, h milyen szép a menyasszony. Erre ő: ő a lányom, és a koszoruslány, a menyasszony ott van elől...
Ez most csak úgy eszembe jutott erről a postról...
S.A.