Kicsit még lassú a gida, de ügyesen fejel...
De szerintem ha pár hét elmúltával megpróbálja újra a blöki ezt a játékot, addigra gyorsul már annyit a gida, hogy úgy megfejeli, hogy még nyüszíteni is elfelejt... lenne meglepi. :-)))
Nem tudom, hogy ilyenkor miért kell rögtön a szarvaskölyköt sajnálni, akkor is, amikor nincs miért. Szerintetek, hogyha egy ilyen jószág fél, akkor áll, és várja, hogy mi lesz? Fenét! Ilyenkor ezek úgy futnak, hogy a lábuk nem éri a földet! De valamiért az a társadalmi norma, hogy a szarvas kölyke aranyos, ezért attól is megvédjük, amitől nem kell, és azért is sajnáljuk, amiért nem kell, és aki nem sajnálja, azt leköcsögözzük, meg aki viccelődik, hogy éhes lett, azt meg lebetegezzük.
Én is pont így jártam...annyira megkívántam most egy kis szarvaspörköltet...de csak gombapörkölt van :D nem baj, jó lesz ez, finom lesz ez, csak várnunk kell ^^
mellesleg posztképhez lehetne valami komment verseny, aranyos is meg már régen vót ;-)