Egyébként meg nem ismerek itt személyesen senkit, ez a "baráti kör" duma pláne öngól. Mikor te értettél itt másokkal egyet, azok talán a baráti körödből voltak?
Nem örökölt senki semmit, a jelszavam nélkül hogy lépnének be?
Nézd, én sem tartok minden postot érdekesnek, de ezért nem hisztizek, tovább tudok lépni rajtuk. A faszság meg az, hogy itt értetlenkedsz, miért került ki a post, aztán magyarázkodsz, hogy nem azért írtad, mert nem tetszett. Akkor nyilván tetszett (?). De akkor miért baj, hogy kikerült? Nem te vagy az egyetlen látogató itt.
Régen én is sokat postoltam, de pont az ilyen felesleges értetlenkedések miatt nem postolok jó ideje. Eddig én is értelmesnek tartottalak, de a mostani viselkedésed olyan, mintha megjött volna a havibajod. Pár nyomatékosító kifejezésen kiakadni nevetséges, aztán azokkal teletűzdelni a kommentjeidet nem vicces, inkább szánalmas.
elsőre is értelmes választ adtam. hasonlattal érzékeltettem. azt hiszem nem velem van a baj, ha ezt nemértetted meg elsőre... úgy szoktam megnyilvánulni, ahogy mások. nem szanatóriumi ápoló vagyok, hogy mindenkinek gügyögjek. azt hiszem vannak itt páran, akikkel már volt balhém, ettől függetlenül el tudok velük lenni más témákban... és nem vagyunk puszi cunci pajtások, csak egy véleményen vagyunk sokszor. sokszor meg nem.
Tudom, nem vagyok és, hogy ezen az oldalon, tőled, vagy tőle normális választ várok.
De mégis azt szerettem volna olvasni.
Műbalhézhatsz, de nem értem, hogy szurtak szemet azok a szavak, nem erőltettem én sem, könnyedén jött, mint nektek.
jajj ne kavard már a műbalhét... kérdeztél valamit, amit több éves izélésed után pontosan nagyon jól tudtál. bé válaszolt rá, gondolom ő is unja már az értetlenkedést, elnyomott egy csúúnya szót, te meg jöttél a baráti körrel... és csak ezután jött a kibaszott áradat.. most meg arra kened, hogy a csúnya szavakkal van baj?? nem vagy ép
Nem szeretnélek meggyőzni, megkérdeztem, ma végre kaptam egy értelmes választ, de erre nem kerülhetett volna sor elsőre sem?
Nem zavar, ha utálsz, nyugodtan alázz, ha valamivel kiérdemeltem, folytasd, engedd ki magadból!
Azt nem állítom, hogy ismerlek 100%-ra, mint embert, sztem nem ezt mondtam, hanem csak azt, hogy tudom, itt hogy szoktál megnyilvánulni, most én kaptam meg, ez van.
Mit lehet ezen megérteni? Ha valaki normálisan kérdez valamit, csak olyan stílusban lehet válaszolni? Hallottam már ilyet, mindennapi, de én megérteni ettől még nem tudom.
De jó, végiggondolom, ha ezentúl kérdez valaki tőlem bármit, majd kibaszottazás közepette kell válaszolnom.
Hát, lehet, hogy nem fogok majd megfelelni az elvárásotoknak, sajnálom!
akkor mi a "kibaszott" problémád? :D kérdeztél, válaszoltam, más is válaszolt, most meg szarral dobálózol. MIÉRT?
nem úgy ismertél meg? mert ismersz valahogy is?? :D ne röhögtess már... biztos arra gondolsz, hogy bárkit lepofázok.. neked is adott a lehetőség, győzz meg, hogy nem idevaló post.
Azért nem is válaszoltam azokra a dolgokra, mert nekem minden elfér az oldalon, az is, hogy valaki megkérdőjelezi a létjogosultságát.
A nagybetűs válaszodat el is fogadtam volna, de ilyenre valljuk be, nem is volt esély, nem úgy ismertelek meg.
A csúnya szavak sem zavarnak, ezért is használtam őket, nem akarok senkit sem kizökkenteni az otthon megszokott stílusból, bár az furcsa volt, hogy bungle észrevette a szót (szavakat), azt hittem nem veszi így fel, neki ez megszokott.
Ez is fog majd sokaknak tetszeni és végül is ez az oldal célja, a szórakoztatás, tehát bármi is történik, az csak jót tesz! (látogatottság, stb.)
Téged azért is írtalak bele, mert volt idő, hogy jó megfigyelő voltál ( http://www.ize.hu/comments.php?post_id=6777&reply_id=99331 , persze lehet, hogy azért emlékszem így rá, mert érintet voltam), de egy időre eltűntél az oldalról és nem tudom, hogy ugyan az az ember van-e a név mögött vagy örökölt a nick.
elnézésedet kérem, ha a hasonlatom túl nagy írói magaslatokba szárnyalt, és megütötte a faszság és hőbörgés szintjét. (az első hozzád intézettről beszélek) vedd semmisnek, kicserélem erre "MERT ARANYOS ÉS KÉSZ."
én kapom fel a vizet... :D te a hörcsög egyszerű cukiságát nem bírod felfogni miért került ki, én meg a bébeket nem értem, az autókat nem értem, az épületeket nem értem miért vannak kint... :D (gyk: értem, csak hasonlat.) legelső hozzád intézett kommentem volt ez a hasonlat, de nem bírtad felfogni. ideggörcsöt kapsz 2 ronda szótól... bazdmeg.
De azért várom majd a beszólásokat is, elvégre mindenki úgy ismert meg, mind egy mindenbe belekötő, mindenkinek beszóló faszfejet, aki mindent fikáz ezen a rohadt oldalon. Ezért is kaptam egyből meg, ahogy megszólaltam, sajnos senki nem tudott egyszerűen válaszolni a KÉRDÉSEMRE, csak a faszság jött a szájából, meg hőbörgés.
Remélem írsz majd egy verset is, csak van benned mégy annyi! :)
Látod, , én kérdeztem, de te nem láttad, , sőt, senki más sem , a baráti körből. egyik sem hívta fel rá a figyelmedet , hanem inkább beszállt segíteni , mert valamiért úgy érezte , hogy erre nagy szükséged van. Van, aki inkább írt egy remek verset, minthogy felhívta volna a figyelmeteket erre a néhány dologra .
A kérdésem után, oda írtam azt is, , hogy volt már hörcsögöm, , hogy nem mondhassa senki, hogy ehhez én nem értek , kívülálló és hozzá nem értő vagyok . De ezt nem vette észre senki!
Dude eddig értelmesnek tűnt, de még ő sem vette észre, hogy egy szóval sem említettem olyat, , hogy nem tetszik a videó. És a kijelentését egyesek pozitívan értékelték.
Erre mit mondjon az ember?
van tippem, de majd megírjátok néhány „” és „kibaszott” használatával, mert csak így tudtok kommunikálni! én még egy alkalomra sem emléksze, hogy te azt mondtad volna , hogy belátod, nem kellett volna így túlreagálnod, nem kellett volna oda egy csúnya szó sem , mert semmit nem tesz hozzá , a mondandódhoz!
Jöhetnek a negatív értékelések, tisztában vagyok azzal, hogy egyikőtök sem veszi még most sem észre a fentebb leírt dolgokat, mert ez nem erről szól most! (Jaj, ebbe a mondatba, most nem került és kibaszott, de azért remélem nem haragszol meg érte te sem és bungle sem, csak nem bántja már annyira a szemeteket! Ha mégis, majd születik róla egy vers.)
Látod, baszdmeg, én kérdeztem, de te nem láttad, baszdmeg, sőt, senki más sem baszdmeg, a baráti körből. Baszdmeg egyik sem hívta fel rá a figyelmedet baszdmeg, hanem inkább beszállt segíteni baszdmeg, mert valamiért úgy érezte baszdmeg, hogy erre nagy szükséged van. Van, aki baszdmeg inkább írt egy remek verset, minthogy baszdmeg felhívta volna a figyelmeteket erre a néhány dologra baszdmeg.
A kérdésem után, baszdmeg oda írtam azt is, baszdmeg, hogy volt már hörcsögöm, baszdmeg, hogy nem mondhassa baszdmeg senki, hogy baszdmeg ehhez én nem értek baszdmeg, kívülálló és hozzá nem értő vagyok baszdmeg. De baszdmeg ezt nem vette észre senki!
Dude eddig baszdmeg értelmesnek tűnt, de baszdmeg még ő sem vette észre, hogy baszdmeg egy szóval sem említettem olyat, baszdmeg, hogy nem tetszik a videó. És a kijelentését baszdmeg egyesek pozitívan értékelték.
Erre baszdmeg mit mondjon az ember?
Baszdmeg van tippem, de majd megírjátok baszdmeg néhány „baszdmeg” és „kibaszott” használatával, mert csak így tudtok baszdmeg kommunikálni! Baszdmeg én még egy alkalomra sem emléksze, hogy te azt mondtad volna baszdmeg, hogy belátod, nem kellett volna baszdmeg így túlreagálnod, nem kellett volna oda egy csúnya szó sem baszdmeg, mert semmit nem tesz hozzá baszdmeg, a mondandódhoz!
Jöhetnek a negatív értékelések, tisztában vagyok azzal, hogy egyikőtök sem veszi még most sem észre a fentebb leírt dolgokat, mert ez nem erről szól most! (Jaj, ebbe a mondatba, most nem került baszdmeg és kibaszott, de azért remélem nem haragszol meg érte te sem és bungle sem, csak nem bántja már annyira a szemeteket! Ha mégis, majd születik róla egy vers.)
Este van, este van: kibaszott nyugalomba!
Feketén bólingat az izé.hu trollja,
Zúg az éji bandi, nekimegy a posztnak,
nyög még egy bazdmeget, azután elhallgat.
bazdmeg akkor mondd azt, hogy neked nem tetszik, és ne azt, hogy ebben mi az IZÉ..... azt majd a post beküldője és oldal tulaja eldönti mit tesz ki, kurvára köze nincs a "BARÁTI KÖRHÖZ".......
Ezzel ne törődj, 9 barátnak tetszett, még a kedvencekbe is nemtették, ha nekik nem tetszik valami, akkor elmondják, ha másnak nem, jobb, ha magában tartja, soha nem fogják azt mondani, hogy igazad van!
A sok mínusz pont azt jelzi, hogy megsértetted a baráti kört, jön majd még több mínusz, kitiltás, stb.
Ez egy törpehörcsög. Nekünk is volt 2 is és tényleg így esznek, nem lettem okosabb a videót látva, én életben is mindig néztem amikor esznek mert olyan aranyosan rágcsálják aztán meg mosakodnak :D
Köszi CS1985, hogy beküldted, sokkal jobb lett tőle a napom! :D A frusztrált ideggyengék véleményével meg ne törődj, te legalább küldesz be posztokat. Ha nem lennének ilyen emberek, akkor szegényebb lenne az internet is és mi is!
Nekem egy dolog tunt meg szembe a videon, hogy eredetileg a csaj szemoldokot szedett, es a kis horcsog a szemoldok csipeszen, es a kiszedett szemoldokokon maszott keresztul, mikor mar maszkal az asztalon :D
Mondjuk nekem is ilyen horcsogom van, csak hofeher, de az is ugyanis tomi a pofajat allandoan. Csak en fotozni szoktam ot :) a szemoldokom nelkul :D
A legelső hozzászólásában "bandee1219"-nek azért annyiban igaza volt,hogy ebben semmi extra,csak szimplán eszik egy hörcsög.Ennél nagyobb az igényem már bocsi...na már most,ha bemutatna egy két kaszkadőr jelenetet,vagy mondana egy két viccet akkor az már fain lenne.
xD
én kibaszottul nem vagyok rászorulva, kibaszottul úgy érzem, még csak kibaszott hangulatjellel sem utaltam kibaszottul ilyesmire, de te kibaszottul jobban tudod úgyis, kibaszottul biztos vagyok benne!...
Ebben én kibaszottul több kibaszott különlegességet vélek kibaszottul felfedezni, legalábbis kibaszottul nem annyira hétköznapi maga a kibaszott állat kibaszott ábrázata. De persze kibaszottul nem csinál semmi kibaszott különleges dolgot.
De ezek kibaszottul konkrétan mind kibaszottul jobbak is, mert vagy kibaszottul nem mindennapi kibaszott állatok (a legtöbbünk kibaszott környezetében legalábbis kibaszottul nem) vagy valami olyat kibaszottat művelnek, ami kibaszottul nem hétköznapi.
Kibaszott véleményem szerint ez a kibaszott videó simán elfért volna a kibaszott 10.000. post alá is, ahova kibaszottul bekerült néhány ennél kibaszottul érdekesebb dolog is. És ezért kibaszott nem én vagyok a kibaszott felelős, de kibaszottul vállalom a kibaszott bűnbak kibaszott szerepét! én viszont azokat többnyire kibaszottul meg is néztem és kibaszottul értékeltem néha csak kibaszottul magamban, néha egy kibaszott tetsziket is nyomtam rá kibaszottul.
Ez nem szimplán izé, hanem cukizé. ;)
Kell ez is, na. Akit nem érdekel, majd nyom egy kibaszott szóközt a billentyűzetén vagy lejjebb scrolloz az egerével...
Aranyos, meg minden, de - ritkán írok ilyet- ebben mi az Izé? Csak simán eszik, amit minden hörcsög napjában többször csinál, ráadásul mindegyik így. (volt kb. 30 hörcsögünk, nem egyszerre)