Az,hogy nem túl látványos max azért van mert nem látod benne amit meg kell látni:)
Tudod itt a pálya versenyzéssel ellentétben(f1 pl) nem az van hogy körökön kívül azon kell izgulni vajon lesz-e előzés és ha igen akkor mikor.
Csak hogy a legutóbbi Talladegai futam befutóját hozzam példának http://www.youtube.com/watch?v=2O8SHFNY8Ik
Az utolsó kör kezdetén "olyan előnye" volt az első 2 kocsinak amire 1 más sorozatban azt mondod,hogy ez eldőlt,ehhez képest a választ megkapod ha megnézed az utolsó kört(Indycar hasonlóan izgalmas szokott lenni hiába az is ovál többségében). Imádom a Forma1-et de sokszor elalszok rajta mert semmi nem történik csak vonatoznak egymást mögött és ennyi.
Kívülről én se tartom túl izgalmasnak, viszont versenyzőként az egyik legdurvább autósport ami létezik. A taktikákról nem is beszélve...nem túl látványos, bár azért az USÁban elég sokan nézik valamiért :)
http://www.youtube.com/watch?v=Wp1klmtsWQA&feature=player_embedded