A jelenlegi "tél" egyik hátulütője a sok másik mellett a fejfájás és az ízületi mozgászszervi panaszok erősödése. Sajnos mindkettőben van részem. Az emberi szervezet sem erre van beállva, hogy ilyenkor tavasz legyen.
Az a szomorú, hogy azok, akik ennyire örömködnek ennek, nincsenek tisztában a dolog hátulütőjével... azzal, hogy mit okoz az, ha elmaradnak a fagyok, vagy a hó. (én ilyenkor szívesebben lapátolnék havat, mint áprilisban... :) )
A buborékfújást fagyban mindig ki akartam próbálni. :D Sajnos már csak ködös emlékeimben él az igazi fagy...
Egyébként kurvára irritáló hogy mindenhol csak ez a téma, hogy jaj milyen szép időnk van így majdnem 20 fokban szikrázó napsütésben januárban... Hát nem szép. Team hó.