Mint ahogyan az a mosolygó hangokból, ill. a jelenlévő nézők halálos nyugalmából kikövetkeztethető, az elütött egyén egy f@szfej főnök volt... Még egy reflex-szerű felhördülés sem volt :D
Főnököt a tolószékbe, és ráfoghatjuk egy balesetre. Jól kigondolt terv volt ez.
Csak hogy mentsem a Volvo becsületét: a videón szereplő autóban nincs automata vészfékező rendszer, ez könnyen felismerhető arról, hogy az ehhez tartozó érzékelő a hűtőrács mögött, viszonylag jól láthatóan, egy fényes téglalap alakú műanyag burkolat mögött lenne (az alapfelszereltség nem tartalmazza).
Másrészt a Volvo állítása szerint ha lett is volna benne, a jelenlegi szituációban akkor sem fékezett volna automatikusan, mivel a vezető erőteljesen gyorsított, és az ilyen gázpedál-állás felülbírálja a vészfékező automatikát.
Főnököt a tolószékbe, és ráfoghatjuk egy balesetre. Jól kigondolt terv volt ez.