REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Szexfüggőség – betegség vagy kitalált fogalom?
542 0 0 Pink Izé
A fagyasztóba dugott fejű emberek nemzetközi hívószáma: 241543903

(Másold be ezt a számot a google képkereső mezőbe...)
17499 7 29 Izé
Tooni: És ha már itt tartunk: Miért miért?
papaluige: miért 42? miért nem 43? :DD
Errtu: Ez kb. olyan kérdés, hogy miért pont 42?
Mind a 29 komment
Jennifer Lopez Bradley Cooper oldalán?
533 0 2 Pink Izé
Purple: és ez tényleg érdekel valakit? :D
petike_: És ez tényleg igaz?
Tökéletes alakra vágysz? Olvass tovább tippjeinkért, amik követésével sokat tehetsz az álmodért!
915 0 0 Pink Izé
Greta Thunberget rengetegen oltják a facebookon. Ezekből a gyűlölködő kommentekből született ez a dal.
2072 0 0 Zene Izé
Kijevben négykézláb közlekednek az emberek, de nem a pia miatt 
2061 0 0 Izé
Super Sneaky Spy Guy: Goes to Space
1871 0 3 Game Izé
CrazyLime: Már rég kiléptem! :) Elég nehéz sztem. Én már a 2. emeleten minden ajtón át tudtam menni.
ilda: Vagyok. Eljutottam 1 danger bad dobozig, de nem tudom mi a kód.
CrazyLime: Valaki van itt?
Alice Csodaországban
Dáma játék
3426 1 2 Game Izé
lipidoma: jó játék mindig nyerek beenneXD
nagyonhulyevagyok: túl könnyű
gl-gl-gl... ááhhh, a HŰSÍTŐ SŐR lisztérzékenységre? ... nocsak
1538 0 0 Pink Izé
Arc és testfestés (kicsit más, mint amit eddig megszokhattunk)
1175 0 0 Art Izé
Quant E-Sportlimousine

920 lóerő; 0-100 2,8 mp; 600 V; sós víz
3307 0 6 Izé
Botos Vendel: 0-62mph in 3.9secs, nem 2,9sec de min1!!!!4444
norbertvincze: fasza lett a videója. Nem kérdés, ővék lassan a jövő. Én ezen meglepődtem kicsit: Petrol [...]
makkasz1: Lassan fél éves cikk kicsit több részlettel: http://totalcar.hu/magazin/technika/2014/03/13/quan [...]
Mind a 6 komment
Magyar fotós a világ legjobbjai között 

Íme a 2014-es CBRE - „Az év városi fotósa díj” legjobb képei
4191 0 9 Izé
lilaflexninja: Na ő fotóboltos: http://asylum-art.tumblr.com/post/100216035270
bungle: Lihgtroom lesz az, az ilyen fények a Fényszobában készülnek! ;)
lilaflexninja: Biztos arra gondolt, hogy fotós boltja van a kép készítőjének. Oké, amúgy lehet, hogy kics [...]
Mind a 9 komment
Szolgálatba lépett az igazi robotzsaru (vagy inkább robot biztonsági őr)
2020 0 1 Izé
blackmumus: Azért azt megnézném hogy szalad egy betörő után, kerítéseken és bokrokon keresztülugrálva [...]
Pucca-s gémizé
7226 0 2 Game Izé
Skylynx: Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Sthro: Sztem ez egy nagy f*s.
A szabadság ötven árnyalata

A mamipornó harmadik része sem jobb, mint az előzők.
995 0 0 Film Izé
War on Christmas
32108 10 21 Izé
bibaka: Úgy kell lelőni, hogy a libikóka nem mikulásos felére essen, de eshet a mikulásos felére is : [...]
Lizsu: asszem benned van a hiba
tasman: hát nekem ez qrvára nem csinál semmit. lelövöm a csodaszarvast és onnantól kezdve semmi sem t [...]
Mind a 21 komment
Bike Mania
5927 5 2 Game Izé
Errtu: http://www.in.com/games/playgame-bike-mania-4-17847.html
Zé: Ennél még az Elasto Mania is jobb volt... Legalábbis annak nem volt ilyen idegesítő zenéje.
Ellepték Szocsit a bikinis lányok
24435 0 5 Izé
Balázs: engem is ellephetnének
Konrad: ellepném Szocsit én is ilyenkor, szar az élet na :)
Savitra: És még szidják a szocsializmust???
Mind a 5 komment
Na ez ám az igazi pofáraesés!
9883 4 27 Izé
tobirider: http://www.youtube.com/watch?v=ysX-kXkusjo nálam még mindig ez :D
tobirider: Mit adott itt be?:D 1. nem volt semmi trükk, 2. egy trükk akkor van beadva ha normálisan beleé [...]
sahinel: Lefordítanád magyarra mit akartál ezzel mondani? mi az hogy beadta? egyébként meg nem ilyenen k [...]
Mind a 27 komment
Mivel hiányoltátok a magyar fotósokat :)
764 0 2 Art Izé
Szamooca: Egy angol nyelvű honlapra könnyebben találnak oda külföldiek,és szerintem többen is keresnek [...]
Mr.T.: Magyar fotós miért full angol oldalt csinál magának... Ezzel komolyabb, vagy elismertebb vagy mi [...]
Minden évben felrakjuk a Super Bowl reklámokat, idén se hagyjátok ki őket! :)

Írjátok a kommentekbe az idei kedvenc reklámotokat. :)
6288 8 21 Izé
iqvampire: Engem történetesen érintett. Én imádom ezt a játékot. Persze az tény, hogy nálunk még mind [...]
eol: Nagyon remélem, hogy sokmindent másképp csinálnak, mint a játékban. Film-játék és játék-f [...]
sahinel: 3 milla 30 másodperc dollárban. http://www.youtube.com/watch?v=wrbgqWQxUZ4 ez az idei ár volt:D [...]
Mind a 21 komment
Romain Laurent kreatív képei
7501 3 2 Art Izé
Tooni: :)
alternatiwe: Ezek nagyon jók! Hibátlan és nagyon ötletes képek!
Better than Ever - We're not out of the woods yet EP!
803 0 0 Zene Izé
Renault tulajdonosoknak kis hasznos. „Nem kell felgyújtani!” :D
3123 0 6 Izé
I. C. Wiener: Ökölszabályként a "3F"-es autók közül nem ajánlott vásárolni.
Szancso: Esetleg hugyos Peugeot-t is beszámítunk. ;)
rermo: Renault 5 turbóval bajnokságot is nyertek ...
Mind a 6 komment
A jövőben smelfi-ket, azaz szagszelfiket is küldhetünk majd
784 0 0 Izé
Snowboardos a lavinában.
506 0 0 Sport Izé
Fény áradat étel és ital csomagolás újra hasznosításából
1004 1 0 Art Izé
Hatalmas bukás az Ázsiai Játékokon.
1733 0 2 Sport Izé
Németh István: au
kicsipiszok: elég durva ahogy belemegy egyik a másikba, nem nagyon mernék igy féknélkül menni ilyen gyorsan [...]
Jól jönne még 3 nap lustálkodás? ;)
2938 0 4 Izé
BusKeyCome: Nem mondod, hogy bundában alszol te is? :D
zizi: Mintha magamat látnám bármelyik reggel. XD
közlegény: Al Bundás :)
Mind a 4 komment
Havat eszik, aztán tömbökben kikakilja. :D
Honnan máshonnan, mint Japánból... :)

4590 1 3 Izé
Balázs: hólapát4ever :))
Su: veszek egy olyan pikacsust, a hülyének is megéri ennyiért
metaljesus: jó lenne hozzá több kép :( de azért nem rossz :)
Escalator - Számítógépes Lovagok
Hungarian Kraftwerk from 1992! :D
(ez van mikor a tökéletes katona "zenélni" kezd).
4939 0 22 Izé
Revanor: Borg?XD
Savitra: Tudom, de nézd meg a címet: "Hungarian Kraftwerk from 1992" Ezért említettem meg őket:) Eszem [...]
halacska: Hát végülis igazad van... Magyarország, 1992... Ok, annyira tényleg nem rossz. De kérlek ne ha [...]
Mind a 22 komment
Mutatvány! ;)
8778 2 5 Izé
Vicktor: tronfoljunk rá: :) http://www.youtube.com/watch?v=WVZ3ZcorTF0
ReAm1: Elég rajba nyomja..
Re-Peet: ..és mi történik, ha elvéti az ugrást? - Felmegy benne a pumpa..
Mind a 5 komment
Numbskull
4052 2 1 Game Izé
tomi77: Ez volt az 1. játék amit kipróbáltam amikor jöttetm:)
Álmos cicákok. :)
6302 4 12 Izé
superxaba: FEKÜGGYETEK LE MACSKÁK BAMMEG!
joovan: ilyen, mikor megy ki az alkohol a szervezetből :D:D
Nusihusi: Aranyosak:) 1 kicsit sok volt a pezsgő:D
Mind a 12 komment
Előre szaltó nyújtott lábbal, befejezés strucc mozdulattal. :D
14124 1 7 Izé
Selcros: Idióta xD
joovan: megkoostolta a homokot.
ateso: Szerintem elég lett volna a csajoknál egy bemutatkozás meg valami kis szöveg:Dés ennyi:) de ha [...]
Mind a 7 komment
Sherlock Holmes: A game of shadow( Sherlock Holmes: Árnyjáték)

Története egyelőre nem került nyilvánosságra, annyi bizonyos csupán, hogy Holmes detektív (Downey Jr.) és segítőtársa, Dr. Watson (Law) ellenfele ezúttal a zseniális bűnöző, Moriarty Professzor lesz (Harris).

Magyar bemutató: 2012. január.

Szinkronos előzetes:
 
1293 0 0 Film Izé
Montreális motoros banda :D
2400 0 2 Izé
Szancso: Tejd(r)obszóló. ;)
rotatorrepesz: Miért nem szól a zene a kanyarban? Mert kapaszkodnak a zenészek!
Trech 2
5546 3 0 Game Izé
na mi lehet ez?:]
[kattintás előtt kéretik a kommentírás :P ]
1564 0 20 Tech Izé
AVIREX: minjden egyes felfujt lufiban 1 - 1 izzó van :)- szerintem.. na lássuk valójában mi is ez...
MVS: fényképek a lufigyárból...:D
Taky: luflee
Mind a 20 komment
A capoeira technikájának eredményes alkalmazása egy MMA mérkőzésen.

Végeredmény: Brutális K.O.

Úgy gondolom, hogy ez méltó válasz erre. ;)
13710 0 0 Sport Izé
Régebbi postok...