REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Japán pollenrobotok. Ha piros a szeme, sok a pollen, ha zöld kevés. Hasonlóan működik mint egy szabvány allergiás ember, csak ennek a megelőzés a szerepe...
734 0 1 Tech Izé
Purple: most akkor sok, vagy kevés? :) elég vegyes :)
Az Ultimate Weekly szerint ez a 12 legtutibb film erre az évre!
8748 0 10 Film Izé
Belkar: a 9! az tényleg ígéretesnek tűnik bár az első trailerből semmi különösebb nem derült ki d [...]
csoe: Geronemo: Terminator film lesz még legalább kettő, az alkotókat ennyire szerződtették. Taking [...]
kukulkan: Hmmm, erről a Land of the Lost-ról még nem is hallottam... Remélem legalább annyira igényesen [...]
Mind a 10 komment
Melyik napon születtél?

Ez vár rád áprilisban
747 0 0 Pink Izé
Eco-Pods - a Höweler-Yoon építésziroda legújabb környezetbarát projectje.
5281 2 7 Izé
Laci: Van itt még más is. A legújabb tervek is. http://www.archdaily.com/
Noki: "Zöld" panel... :P
Laci: Meg vagyok győződve, hogy nem ferencjóska-módra ("mindent meggondoltam, mindent megfontoltam"), [...]
Mind a 7 komment
Infinite OZ
4307 0 5 Art Izé
balynyul: Az apropója: Oz a nagy varázsló című film!!!
<-{st.one}->: tudja vki h mi ennek az apropója? mert szépnek szép, de a leírás részben egy fimlből vannak k [...]
tomahawk: hát én nem vártam meg a végét, rá untam...
Mind a 5 komment
Mi? Neked még nincs 3000 Wattos hifi a bringádon?! Kispályás!!! ;)
(videóval)
7437 0 14 Autó Izé
hapro: Kemények a csávók és jók a gépeik.....gyertek vele a VIII kerbe, a gettós részbe, garnatált [...]
bandee1219: Na igen, ezzel nem tom meddig jut el az ember... Oo
Zsolt86: dehülye :DD
Mind a 14 komment
A csakrák és jellemzőik
572 1 5 Pink Izé
neomatsek: most nagyon elszomorítottál:D:D:D
Derill: armada néni biztos kapkodott
spider86: ne örülj nem vagy kivételezett :D
Mind a 5 komment
Mai napi cukizé: panda-suliba járnak a mackók Kínában. :)

+ magyar cikk.
3783 2 12 Izé
bungle: :DDD Hol a tejem v2.0: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=30629 :D
1nessa: "Hol a tejem???":DD http://www.youtube.com/watch?v=jGmIND3za_I
focuskoma: Utána meg majd ő fog dögönyözni téged. :D
Mind a 12 komment
Így kell elcsúfítani egy Rolls Royce-t és egy Nissan 350 Z-t ! Fura egy házasság, az biztos. :)
8322 0 5 Autó Izé
kalpkabát: wow
Greg46: Hát a franc tudja... külön külön jól néznek ki, de így egyben... :S
Traveller: Kövezzetek meg, de nekem teccik.
Mind a 5 komment
Pihentagyúak játéka. :)
5567 6 24 Izé
AVIREX: ezmost húdejóbulivót.. kíváncsi lennék a horzsolásokra-zúzódásokra is..
Errtu: jaja. szóval ruccanjatok! :D
Killex: azért a Duna másik oldalára is át lehetne 1x ruccani már...:P
Mind a 24 komment
A Soulwave 2007 januárjában alakult. Újfajta hangzásvilágú zenét kezdtek el építeni, így jött létre az első Magyarországon ismert post-grunge zenekar. Pár hónappal az alakulás után a zenekar megjelentette a bemutatkozó kislemezét a négy számot tartalmazó Butterflies EP-t. Ez az album nem várt sikereket hozott mind a szakemberek, mind a hallgatóság köreiben.
849 0 0 Zene Izé
Csak hogy tudjuk melyik illemhelyet kell használni
853 0 0 Izé
Clark Little fotói
5065 11 8 Izé
bungle: Ha sok pénzed lesz, szerintem utazz el Hawaira, vegyél egy profi cuccot és csinálj saját fotók [...]
Kajt: Én rendes voltam, rájuk írtam... a sok "lopás" miatt így is sok ügyük van, így nem áll mód [...]
manu: hahh...úgy könnyű :)
Mind a 8 komment
Találós kérdés. Hogyan növeszthet a kopasz virsli hajat? ;)

(A kommentekhez jöhetnek az ötletek.)
12602 6 32 Izé
Sün13: PENÉSZ-től kiszőrösödik
Nusihusi: Virsliknek készült hajnövesztő-szerrel:)
Sissi: Mint a Jóbarátok egyik részében amikor Rachel elrontja a sütit és az egyik fele marhahúsos a [...]
Mind a 32 komment
"Azért vannak a jó barátok, tartsák a fejem, ha hányok szóljanak, ha hülyeséget csinálok." ;)
24803 6 29 Izé
Tiamat#: Brutál
TeveKnot: Rossz ló(arc)ra tett :DD
RT/TURBO: Átérezted a szitut,mi?:))))))))
Mind a 29 komment
Szerintem csak odaragasztották... ;)
3731 2 5 Izé
syl: FE'K
Mordredd: Ilyent is csak Kínában láthatsz a nap alatt..
Németh István: 3 szarvu tehén :) hohogy nam 3szarva van és 1 szeme
Mind a 5 komment
Sam Spratt illusztrációi.
1400 0 0 Art Izé
Age of Wind 2
9369 0 4 Game Izé
Mimis: Az engem is érdekelne, hogy hogyan lehetne ezeket átpakolni... kicsit uncsi párhuzamosan vinni az [...]
Kuly: Én is tolom neki. Az elején túl korán vettem másik hajót és mindig nagyobb volt a károm, min [...]
watts77: Kb. én is. De nem tudom megunni!:)
Mind a 4 komment
Órakészítés jól :)
3986 1 13 Izé
AVIREX: Voltam otthon, Earnshaw. :)
deyso: seiko 5 alapmodell 5-15ezer körül van használtan
AVIREX: Ha megyek haza és eszembe lesz megnézem. Nem Seiko az biztos, bár azok is 100-200€ körül [...]
Mind a 13 komment
Anthony Howe hipnotikus szobrai
2090 3 1 Izé
zed911: Ez kurvajó :D
Ha nosztalgiázni szeretnétek, okvetlenül nézzétek meg az oldalt
5127 8 4 Izé
Purple: ez már egy retro post :D
bungle: cila küldte (lényegében ugyanez az oldal, csak egy aloldala): URL: http://retronom.hu/kategoriak [...]
bandee1219: Barimi jó újralátni ezeket a cuccokat! :)
Mind a 4 komment
Azt hittem nagyüzemi disznóvágás... közben meg valami taiwani templomi áldozás. :O
6735 0 1 Izé
vizicickány: Minnyán gyün a tisztifőorvos oszt szíjjel csap köztetek!!
Lukas Dzsordszi bácsinak elfogyott a pénze? TV sorozat készül a Star Wars-ból...
3340 0 20 Film Izé
philpo: A fűrész 1-2-3 az egy történet szerintem inkább a Star Wars 7-8-9-et csinálhatná meg Lukas Gy [...]
Soul_Deprived: Inkabb csinalna meg a Shadows of the Empire-t... Amugy errol a sorozat dologrol mar hallottam kobo A [...]
wtf: A Terminatorból (The Sarah Connor Chronicles - http://epguides.com/SarahConnorChronicles/ ) készü [...]
Mind a 20 komment
Photoshop Contest '07 fotópályázat győztesei - 2.rész.
Itt az 1. rész.
6264 5 10 Izé
ladyann: nagyon jóóóó
bandee1219: A 4. forduló még nyitott, szavazzon mindenki! Van sok nagyon jó kép.
bungle: Én köszi, hogy beküldted, nagyon jó!
Mind a 10 komment
A piton és a golflabdák esete...
3955 1 14 Izé
bandee1219: Ja, de nam csak itt, hanem itt is: http://emhain.wit.ie/~ynicol/Funny/X-RAY.JPG olvéz.... :) ht [...]
mateee: de azér a márka befigyelxD
jethro: mit a gyíkót sajnáljátok, én a labdákat sajnálom!!! milyen rossz lehetett nekik benne abban a [...]
Mind a 14 komment
FemDefence
7369 2 28 Izé
Purple: miért felejtené bent? :O
BlueD: Ott nem hiszem, hogy sokáig maradna, meg elég szar lehet a csajnak egy tüskés tanponnal a háts [...]
Errtu: Tegyen egyet oda is.
Mind a 28 komment
 Ha mindig is kíváncsi voltál arra, hogy a Google keresője pontosan hogyan is működik, akkor ezt most itt megteheted.
Google Search a másik oldalról!

(kicsit lassan tölthet be, de megéri megvárni)
16142 0 0 Tech Izé
Flaming Zombooka 2

Első rész.
24206 4 2 Game Izé
tomi77: Nagyon jó játék,én a 36osig jutottam el
scripter: kattantabb mint az első része volt ... :D elakadtam a 40snél :/ és neeeem akarom tudni a megold [...]
Cseppet sem szexi bikiniben a vámpírlány
2682 1 4 Pink Izé
go-free: engem az jobban zavar, hogy borzasztó rossz színésznő...
GeryGTK: Szerintem is tök rendben van...
Purple: háhhá :DDD ezt a sok idióta cikket... ki a francot érdekel, milyen bikiniben? :D amúgy ezen az [...]
Mind a 4 komment
Ízirájder öcsém... ;)
10686 0 3 Izé
Nusihusi: Ezt a zakót!:D
papaluige: még jó, hogy egy disznó nem tud motorozni!
szmoki deszperádó a vadnyugati k: Jáj, egy darabig nem lesz gondja a borotválkozásra. Legközelebb meg biztos gyalogol majd :D.
Egymillárd szín egy videóban

A Samsung új QLED TV-jének a reklámja iszonyatosan látványos lett, de csak akkor tudod igazán élvezni, ha valami extrajó képernyőd van.
2191 0 3 Izé
Gábor-79: Ez a videó egyetlen dolgot mutat meg számomra. Hogy milyen jó a mostani tévém. :-D
VanZant: Hiába erőlködnek ennyi színnel, ha színtévesztő vagyok. :) Nekem ez sem akadály: http://tiny [...]
Dmckayals: Csak azért is előveszem a monokróm monitort és megnézem zöld feketében! :D
Yuri Dojc képei
8965 0 0 Art Izé
Robbie Maddison szilveszterkor a motorját ugratta. :D

Persze nem viccelődött vele, sőt elég komolyan egy szálloda tetejére repült vele. ;)
4294 5 16 Izé
Bonyek: Ez kéééész!!! Minden tiszteletem az Övé,akár hogy is hozta létre,én azt hiszem,maradok a li [...]
Maccoyi: Kuba: én meg azt gondolom, hogy te meg kurv@ okos lehetsz. (csak egyelőre nem látszik)
Maccoyi: Ezzel valami nem stimmel.
Mind a 16 komment
Állítólag Michael Jackson Thriller c. száma inspirálta ezt a fejhallgatót...
813 0 0 Tech Izé
Modernkori szenvedélyek: csokifüggőség, munkamánia és társaik...
423 0 11 Pink Izé
CRaPtRaSH: köszönöm szépen :D újra itt a "reggel" és végevan a delíriumnak :( XD
Derill: mint azt megállapítottuk, hogy a lányoknak több sörre van szükségük a hüvelygomba ellen, ig [...]
CRaPtRaSH: nincs:( veszel egyet??? :DDDD (bocsi,ittas vagyok:S:DXD)
Mind a 11 komment
Vacation Mogul
7082 2 1 Game Izé
Nakrul: ez tetszett. jót szórakoztam vele. köszönöm :)
Leave Me

Rövidfilm egy szerelem újraéledéséről.

A készítők oldala, melyen eme alkotás mellett, még egy másik előzetese is található. Amennyiben jól értettem, az már egy nagyjátékfilm. (Erunder)
1220 3 2 Film Izé
joc84: megrendítő
Hada: megkönnyeztem... ötcsillagos!!!!!!!!
Amilyen furcsa szélsőséges időjárás van most, nálunk is simán megtörténhet hogy egy könnyen jött könnyen ment nyári vihar alkalmával belecsap egy villám autónkba, míg mi komótosan csápoljuk befelé a pacalt, lefojtva egy kis túrógombival.
2330 2 2 Autó Izé
go-free: tiétek vóut? :D
lb7: A szívem szakad meg :,(
Repülősó ;)
1982 3 0 Film Izé
Kinek kell WiFi, ha van LiFi.. izé.. villanykörte?
2043 0 6 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://24.hu/tech/2015/11/25/itt-a-wi-fi-szazszor-gyorsabb-kihivoja/ Sz [...]
bungle: Csak elő tetszett bújni! ;)
.::JunKieEQ::.: 2 éve jelentette be asszem a Siemens az első teszteket... mire kereskedelmi forgalomba kerülne eb [...]
Mind a 6 komment
Régebbi postok...