REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
GoPro kamerás felvétel egy rakétakilövésről
1183 0 0 Tech Izé
Fergie - M.I.L.F. $
847 1 0 Zene Izé
Oliver Wetter (fantasio) - Ancient Kaiju Project
1284 0 0 Art Izé
Az okinawai faház étterem (Onoyama Park, Japán). Bár a fa igazinak látszik, nem az. Felmászni sem kell rá, mivel lift vezet az étterembe.
2701 0 18 Art Izé
csirek: jah nem nem a post hatására jött a szav, csak úgy faszányos=fasza csak kicsit túlspiláztam, d [...]
Laci: Talám inkább érdekfaszajtó? Nemde, jobban hangzik mint a "faszányos"? de ezt mintha már mondta [...]
csirek: faszányos :D
Mind a 18 komment
Phantasia - Magdalena Bors fotói
3265 0 4 Art Izé
rock: ezek jok
bigyminyő: Tetszős....
mekszamnojz: jok
Mind a 4 komment
Isteni finom túrótorta!
2317 2 34 Pink Izé
kingicike: megenném XD
Sissi: Nagyon szeretek varrni, ezzel is szeretnék foglalkozni:)
Nala: Te ilyen ügyes vagy?!Tök jó neked,hogy ilyeneket meg tudsz csinálni!Én nagyon hülye és abszol [...]
Mind a 34 komment
X-Box-ból Mac-et jól!
5098 2 11 Tech Izé
Kovi87: Szerintem csak Ubuntu-val töltötte le a mac-et.. Én maradtam volna ubinál :] De egész jó lett [...]
Swordfish: Ügyes, nyilván összeválogatta a cuccokat, hogy simán fusson rajta az OSX (EFI kártya többek k [...]
redline001: szerintem jó dolog amit csinált.de azt is vegyük figyelembe ,1 ott kint az hogy ő megvesz 1 x bo [...]
Mind a 11 komment
Ideális nő - avagy mi kell a férfinak?
660 0 3 Pink Izé
Tooni: A robotizáltság foka teszi fejlettebbé a háztartást...
Errtu: Plusz lehet, hogy ódivatúnak hangzik, de ott van még a konyha...
zeiksz: Ugyan nem tartozok a megkérdezett 1500 (???) amerikai férfi (???) közé, de szerintem azért két [...]
Emlékeztek még erre a 2009-es iNudge posztra? Nos, a srácok fejlesztettek egy kicsit. :)
4434 3 0 Izé
Harcosok klubja ;)

(Mellékesen megjegyzem.. hogy amit eredetileg akartam mutatni, az a "The Jerry Springer Show: Invasion of the Little People II" lett volna, csak sajna eddig nem leltem rá... Ha netán valaki megtalálná azt a videót, akkor szerintem ossza meg velünk :) - thx paperdice).
(Tessék, itt az Izén is megtaláltad volna :) - bungle).
9055 3 15 Izé
bungle: www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106413
bungle: Anyuci és lánya kulturált vitája. ;) www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106 [...]
konserv: milyen lelkes és aktív szekuriti bácsik
Mind a 15 komment
8 magyar sztár rém előnytelen frizurával
1493 0 0 Pink Izé
A 10 legveszélyesebb rákkeltő vegyület, melyekkel te is találkozol
2397 0 0 Pink Izé
Hol a kaja?!?
2587 2 5 Izé
Porcelanbaba: Klónok támadása! Istenem de annyira cukik, imádom ezt a videót :D:D
Zolibaba24: Újra támad a vörös hadsereg
Nas: brainzzzz...
Mind a 5 komment
Grafika a Föld körül működő műholdakról (+info: 40 éves a legrégebbi működő műhold)
3491 0 2 Izé
lilaflexninja: Lehet nem is meteorok szállnak Oroszország fölött, csak mágnessel levadásszák a műholdakat. [...]
vbk: "Több, mint 1200 működő műhold kering a Föld körül..." Azt hiszem, ezek után senki sem cso [...]
Egy sci-fi témájú massively multiplayer online stratégiai játék.
4142 0 0 Game Izé
Speedo LZR RACER úszódressz.
1605 1 0 Tech Izé
Bakuhatsu Panic 2
906 0 1 Game Izé
adi226: Nem tom ki sorolta ezt logikaihoz, mert ez lazán ügyességi.
Remek zene, jó dallamok, izgalmas újítás a fuvolával... koncertre is érdemes járni! :)
1194 0 0 Zene Izé
Tile Factory
1634 0 0 Game Izé
Erős menstruációs fájdalom? Meddőség? Lehet, hogy endometriózis?
450 0 0 Pink Izé
Barack Obama - U Can't Touch This
4905 2 4 Izé
MatyiZeg: Mitt neki egy Barack.
norbertvincze: várható volt, hogy ő marad http://elections.huffingtonpost.com/2012/results
norbertvincze: :D
Mind a 4 komment
Simon & Fartfunkel: Sound of Silence remix ;)
4379 0 5 Izé
Tooni: A kedves diák segget csinált a kezéből :D
csaty: benne van az X...
NSZ: Ez is a világörökség része lehetne !
Mind a 5 komment
Hírességek LEGO-ból :)
3829 7 19 Izé
Kool: Na persze! A Bush-t meg Bin Ladent miért hagyták ki?!!! De Steve Irwin nagyon odavág!
bandee1219: én is ezt akartam írni, a másik meg inkáb Leila hercegnő, nem az az Alcot. Sztem aki azt az old [...]
varazs: Donald Trump azèrt fèsùli elòrefelè a hajàt, mert kopaszodik, mi? Ink& [...]
Mind a 19 komment
Go Go Plant
3476 2 6 Game Izé
tomi77: 2 az jobb
adi226: 497 500 :D:D:D 16. vok a ranglistán Adam Hun néven :D:D ENNYI :P
Airwalk: 104 000 finished the route
Mind a 6 komment
Dugd be az ujjad és játssz! :D Természetesen Japánból...
3041 3 17 Izé
zola2000: Nah, megvan a DS2, és a Wii2 irányítója, míg a ps4/x720ban csak wiimoteszrűség lesz az irány [...]
rivaul: Ezaz ujjazható tomagochi... :)
Maccoyi: :DDD
Mind a 17 komment
Pedig az elején egész jól ment neki.:)
885 1 0 Sport Izé
4 aggasztó félelem a szülés után

Az anyaság nehéz pillanatai
1018 0 0 Pink Izé
Nehéz napok könnyedén
392 0 0 Pink Izé
Emperor Tamarin - bajszos majmok :)
2268 1 3 Izé
Sanyi: Pedig a te családi fotoid Balikám, na ez a ciki !
Balázs: jóóók!de google ből be tenni nagyon ciki:)
Geri: Nagyon gizdák!Főleg az kicsi elöl,na ő nagyon aranyos.
A kanos pankrátor. :D
877 1 0 Sport Izé
 Hero's Arms
2685 0 3 Game Izé
nagyonhulyevagyok: Karddal szét lehet ütni a bokrokat és ezáltal sok helyre el tudsz jutni. Alulról fel kell menni [...]
TeamCo.: hjaja de én elakadtam. kipucoltam a barlangokat meg a várat is de nem tudom merre tovább. talált [...]
Fireblade1000: Egész jó kis játék!!
EADS Zehst Hypersonic Transport

A jövő környezetbarát légiközlekedése a hangsebesség négyszeresén, hidrogénnel hajtva.
2982 0 16 Izé
Tooni: 3 mach, és pilóták, sőt mérnökök.
Redzsináld: Hát anno a blekbörd 5ös machal cirógatta a felhőket, bár azt képzett pilóta irányította, t [...]
eospower: Hát ez még nem tud warpolni XD
Mind a 16 komment
Harlots

Betrayer lemezkritika
456 0 0 Zene Izé
Egy axn-en futó sorozat egyik jelenete. A főszereplő aki egy producert alakít kifejti a véleményét a hollywoodi filmekben jelen lévő erőszakról. :) (angol tudás nem árt)
379 0 0 Film Izé
Szerintem Photoshop. ;)
8311 3 5 Izé
kisadria: NA ez kész:DxD
Rukitarin Moari: Szerintem meg hűtőmágnes :)
rubigo: szerintem is PS
Mind a 5 komment
The Sorcerer's Apprentice

Nicolas Cage jövőre ismét fel fog tűnni néhány filmben, ezek közül az egyik a The Sorcerer's Apprentice (melyben ismét parókát visel). Remélhető, hogy szórakoztató produkciót fogunk látni, mivel Jerry Bruckheimer az alkotás producere.

A film ötletét az 1940-ben bemutatott Fantázia egyik epizódja adta, abban Mickey egér alakította a főszereplőt. Cage egy varázslót fog megformálni, aki azért érkezik New Yorkba, hogy megossza a varázserejét egy olyan emberrel, akivel közösen fel tudják venni a gonosz, sötét erők ellen.

Teresa Palmer, Alfred Molina, Jay Baruchel is játszik a filmben, Monica Belucci pedig egy varázslónőt fog alakítani. Július 16-án mutatják be Amerikában. Jon Turteltaub rendezi a filmet, legutóbb a Nemzet aranya második felvonását készítette, amiben szintén Cage volt a főhős és Bruckheimer producerként állt a háttérben.

WIKI Könyv | IMDB
1342 2 1 Film Izé
4sajtos: láttam youtubeon a trailerjét és csak annyit tudok mondani: MUST HAVE
Ritka autók - egy frappáns kis blog a Budapest utcáin található ritka, érdekes és luxusautókról.
3344 1 2 Autó Izé
Maccoyi: MADve küldte: Szöveg: A világ legdrágább autói URL: http://www.forbes.com/2010/12/15/bugatti- [...]
pumukli: sajna egy ismerősöm autóját sem találtam a fotók között :(
A legjobb elhízás elleni homeopátiás szerek körképe
1389 0 4 Pink Izé
orsyka_001: meg fehér szőlőcukornak látszó tárgyat... mondjuk az nem túl diétás, de a kő miatt mást n [...]
Nas: Egyél orchideát és kavicsot? O.o (Mondjuk ettől a diétától tényleg bárki le fog fogyni, az [...]
Davek: Már csak egy szike és egy zsírleszívó cső hiányzik róla :-O
Mind a 4 komment
Tippek és tanácsok az őszi búskomorság ellen
506 0 1 Pink Izé
Purple: én akkor vagyok búskomor ősszel, ha süt a nap, és meleg van :D és imádom a hideg sötét köd [...]
11-11-11

A film azon a hiedelmen alapszik, hogy 2011. november 11.-én megnyílik a menny 11. kapuja, egy természetfeletti lény lép át rajta, és hozza a pusztulást. Tehát egy újabb világvége sztori, amivel nincs is különösebb baj, de elvileg nem a pokolból szoktak az ilyen szörnyű lények jönni?!

A filmet Darren Lynn Bousman (Fűrész 2,3,4) rendezi, a szerepeket pedig csupa ismeretlen arc játsza. (Na jó, Michael Landest már láttuk a Végső állomás 2-ben.)

A bemutató (bármilyen hihetetlen) 2011.11.11.-én lesz. A honlapjuk még fejlesztésre szorul.
4084 2 5 Film Izé
balint23h: Aznap jön ki a Skyrim, ennyi fog történni.
kovacslacka: Nah, szóval igen, imdb-n is, de a legtöbb magyar nyelvű cikk is ugyanezt írja. Kérdést is vá [...]
azadmiral: Schuldigung. Csak a trailert és a honlapot néztem, ahol viszont nem volt szó mennyről. Bocsika.
Mind a 5 komment
Régebbi postok...