REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Magyar fotós a világ legjobbjai között 

Íme a 2014-es CBRE - „Az év városi fotósa díj” legjobb képei
4192 0 9 Izé
lilaflexninja: Na ő fotóboltos: http://asylum-art.tumblr.com/post/100216035270
bungle: Lihgtroom lesz az, az ilyen fények a Fényszobában készülnek! ;)
lilaflexninja: Biztos arra gondolt, hogy fotós boltja van a kép készítőjének. Oké, amúgy lehet, hogy kics [...]
Mind a 9 komment
Black Tora - Break Down the Wall
572 2 0 Zene Izé
Pucca-s gémizé
7226 0 2 Game Izé
Skylynx: Hát.. az anim összemérhetetlenül jobb...
Sthro: Sztem ez egy nagy f*s.
Pár éve ezt még senki se gondolta volna

Elektromos autóval simán legyorsultak egy Lamborghini Aventadort 
2611 0 0 Autó Izé
A szabadság ötven árnyalata

A mamipornó harmadik része sem jobb, mint az előzők.
995 0 0 Film Izé
Óriások, de humoruknál vannak
3003 0 0 Izé
Janis Joplin - Piece of my heart
564 3 1 Zene Izé
Kremy: Legjobb.Napi 20szor meg tudom hallgatni...
Ittas lovaglásért büntették meg!
403 0 0 Pink Izé
A halál, mint végső búcsú? Ahhoz, hogy a halált megfelelően tudjuk fogadni, megérteni és tovább lépni, tulajdonképpen meg kell értenünk az élet folyamatát!
414 1 0 Pink Izé
Mit ehet, aki állandóan ül?
570 0 1 Pink Izé
Errtu: Amit megtud rágni.
Romain Laurent kreatív képei
7502 3 2 Art Izé
Tooni: :)
alternatiwe: Ezek nagyon jók! Hibátlan és nagyon ötletes képek!
Renault tulajdonosoknak kis hasznos. „Nem kell felgyújtani!” :D
3123 0 6 Izé
I. C. Wiener: Ökölszabályként a "3F"-es autók közül nem ajánlott vásárolni.
Szancso: Esetleg hugyos Peugeot-t is beszámítunk. ;)
rermo: Renault 5 turbóval bajnokságot is nyertek ...
Mind a 6 komment
Háziállat Oroszországban. Mielőtt a képre kattintasz: na vajon mi lehet ez? :D
19012 1 54 Izé
meszykata: Purple ez talált...
Purple: én csak ennyit fűznék hozzá http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=26124
bandee1219: Kezdődik a fókavadász szezon :'( http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/17:2569
Mind a 54 komment
Pár újabb faház.
5433 2 4 Izé
Laci: Jól láttam, néhány ilyen "design"-t kábelekkel fákhoz rögzítettek? Szépen elringató lehet [...]
Erunder: Vannak olyan design-ok amikhez nem illik függüny. Ilyen pl a minimal a modern stb.. és ez bár az [...]
varazs: Egèsz klasszak, csak hiànyzik a fùggòny az ablakokròl...
Mind a 4 komment
Snowboardos a lavinában.
506 0 0 Sport Izé
Nagy csokoládétörténet! Belgium és Svájc harca!
421 0 0 Pink Izé
Macskafalva hajléktalan cicáknak
4777 5 8 Izé
Nusihusi: Végre valaki gondol a macskákra is:] Kóbor kutyáknak mikor lesz ilyen falu?;)
lb7: kár, hogy nincs ilyen felnőtt falu... ez de hülyén hangzik :)
tour: Cicaként akarok újraszületni. Itt. :)
Mind a 8 komment
Hihetetlen biliárdtrükkök

+ bonus videó: szexi biliárdtrükkök
8743 1 4 Izé
7sleeper: saját golyóval nem merik
Anthraxia: Ez valami brutális, és gondolom nem véletlen változik az asztal színe.
Nusihusi: Lenyűgöző:) Vajon mennyit gyakorolhattak előtte? Hány biliárdasztalt tettek tönkre?:D
Mind a 4 komment
Jól jönne még 3 nap lustálkodás? ;)
2938 0 4 Izé
BusKeyCome: Nem mondod, hogy bundában alszol te is? :D
zizi: Mintha magamat látnám bármelyik reggel. XD
közlegény: Al Bundás :)
Mind a 4 komment
Down Hill Taxco 2012 (Mexikó)
6457 1 5 Sport Izé
MDylan: Hakuna-matata! :)
HoPpY: De kipróbálnám én is..:D De ezek a lépcsős részek eléggé rémisztőek..:D
bungle: Köszi, cseréltem is a linket!
Mind a 5 komment
Ezzel a minimalista mobillal tényleg csak telefonálni lehet

De tényleg, még SMS-t se tudsz vele küldeni, mégis több mint 40.000 Ft-ba kerül
2183 0 1 Izé
abotos87: Én 2000-ért vettem a tescoban buta telefont, mert tele lett a tököm az elhülyülő okos szarokk [...]
Kuduro: African Rave Techno

1965 1 3 Zene Izé
NuttySomeone: durva ahogy vetik magukat:)))
eNMi: jééééé! mit látok? idekerült? :)
Máln@: az 1. :) SOK SIKERT!!!;)
Cool Head Clan - Szeresd a testem baby 
473 2 0 Zene Izé
Numbskull
4052 2 1 Game Izé
tomi77: Ez volt az 1. játék amit kipróbáltam amikor jöttetm:)
6 dolog, amit a férfiak jobb, ha eltitkolnak előled
1262 1 1 Pink Izé
nagydee: Megtudod, hogy mit nem szabad megtudnod? Mi van???
Mario Piu - Communication
815 0 0 Zene Izé
Álmos cicákok. :)
6302 4 12 Izé
superxaba: FEKÜGGYETEK LE MACSKÁK BAMMEG!
joovan: ilyen, mikor megy ki az alkohol a szervezetből :D:D
Nusihusi: Aranyosak:) 1 kicsit sok volt a pezsgő:D
Mind a 12 komment
Rettenetes fejfájás gyötör!
451 0 1 Pink Izé
zeiksz: .. ilyen fejjel nem csodálom.
A narancslé károsabb a fogakra, mint a fehérítés
379 0 0 Pink Izé
Montreális motoros banda :D
2401 0 2 Izé
Szancso: Tejd(r)obszóló. ;)
rotatorrepesz: Miért nem szól a zene a kanyarban? Mert kapaszkodnak a zenészek!
Wonder Woman

A DC jól láthatóan szeretne felzárkózni a Marvel sikereihez, a mellékelt példa pedig azt mutatja, hogy ezt elég jól kezdik.
494 0 0 Film Izé
na mi lehet ez?:]
[kattintás előtt kéretik a kommentírás :P ]
1566 0 20 Tech Izé
AVIREX: minjden egyes felfujt lufiban 1 - 1 izzó van :)- szerintem.. na lássuk valójában mi is ez...
MVS: fényképek a lufigyárból...:D
Taky: luflee
Mind a 20 komment
Robert B. Haas légifotói
4218 1 3 Art Izé
gaalcsaba1: Csak gonduljatok bele, mennyibe kerul repulovel, vagy helikopeterrel kivarni ezt a pillanatot? :)
Kislánylilamasnival: Nagy madár sok kicsiből :D
Bakeyoo: Szépességesek!
pár új "kacat"
1463 0 3 Tech Izé
bandee1219: http://www.techpin.com/wp-content/uploads/2008/09/cassette_hub2-cool-new-gadgets.jpg ez nagyon jó : [...]
Jozef7: Mi kér jelszót???
MadAce: Nem tudom miért, de nekem valami jelszót kér! Erre mi a megoldás?
Szerelmi őrület, mágia, féltékenység...
520 1 0 Pink Izé
Az "Alice Csodaországban" által inspirált alkotások
1759 2 0 Art Izé
Emil.Rulez! - ZangaZanga

Különösebb bemutatás, vagy hozzá szóllás nem szükséges szerintem... esetleg csak annyi hogy

Megfejtette a titkot a szerzői triumvirátus... Butítani kell!!! :)

Weblap - Wiki
801 1 1 Zene Izé
rDAVE: Butítani! Zanga! zanga Butítani! Nána! nána :)
Kate Middleton diétájának titkai
898 0 1 Pink Izé
zeiksz: Tyű, de megtaláltátok ezt a Kate akárkit :) mi jön még? Kate-ízű óvszer? :) ..písz
Most megtudhatod, mi van alattad!
533 0 2 Pink Izé
Purple: :DDDDD
Mr.T.: Fasz.
Hideg a víz, miiiii? :-)
7161 0 13 Izé
7sleeper: "Ah! I will not buy this *tobacconist's*, it is scratched." :-p ;-) (ez a hollandus "buzi-e vagy?" [...]
I. C. Wiener: TU Delft? :)
7sleeper: Du Germán? 8-)
Mind a 13 komment
Régebbi postok...