REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Ideges pakisztáni riporter 

Kim Dzsongun verzió :)
6127 0 3 Izé
focuskoma: :D http://www.youtube.com/watch?v=1OBkkhs0nzE
winben: Ja, így kéne csinálni ezt mindig. :P
fehérember: fasza :)
Lady Gaga - Perfect Illusion
620 0 0 Zene Izé
így készülnek a 3D-s könyvek
2308 0 1 Art Izé
lilaflexninja: Nagyon komolyak.
Lehet, hogy őrült tudósnak néz ki a csávó, de mesteri a faégetésben, azaz a pirográfiában
3509 0 0 Art Izé
Közösségi gyűjtésből bizonyítanák be egy hülye amcsi rappernek, hogy nem lapos a Föld

Ha te is a hülyeség felszámolása mellett állsz, vagy azt hiszed lapos a Föld, akkor támogathatod is a kampányt.
1123 0 1 Izé
hawkeye: Hát az látszik, hogy nem sikerült a felvételije a Homo Sapiens kategóriába...
Pecázz jól :) (Görbüljön a bot! :D)
1587 1 2 Game Izé
Szamooca: ez marha hülyeség.........:)
Errtu: Hehe. :) Ki más is küldhette volna be... :)
Vörös barik Skóciában. :)
Andrew Jack skót farmer birkái elpirultak ;) miután gazdájuk (állatbarát) szórófestékkel befestette őket, hogy felvidítsa az M8-as autópálya mentén utazókat. Kb. 1 évig maradnak így, amíg le nem kell nyírni a gyapjukat.
2144 1 15 Izé
Vin Dieselke: Ez jó arra is, ha valaki ellopná az egyik birkáját, akkor tuti mindenki tudja, h kié volt:)
narancshéj: Az utolsó képen milyen kis narancssárga... ** Nem tudom, hogy az M8-as melett utazók vidámabbak [...]
Jerry: Ilyenkor hol vannak a veszett állatvédők? (=))
Mind a 15 komment
Michael Phelps leszerepelt.
932 0 3 Sport Izé
Maccoyi: Hmmm, akkor a videót azért megtudjátok nézni, ami cikkben szerepelt, katt a képre. Röviden ann [...]
mekszamnojz: nem található az oldal :(
Balázs: de a váltó döntőbe nagyot örült:)
Itasd le, könnyebb ágyba vinni?
957 1 0 Pink Izé
Atomic Punk
2314 2 1 Izé
Findzs: két gázos emésztésü ebbe beleül végük van :)
2 másodpercig bírták...

Egyébként ez ebben a sportban teljesen legális.

Magyar cikk 
1302 1 2 Sport Izé
kristof18: ya én jégkorongozom és tudom:-) a verekedés szabájos a míg a z eggyik fél nem veszi le amási [...]
Frankie: vki el tudja mondani hogy hogy működik ez a bunyós dolog a hokiba? mikor ill meddig szabályos, m [...]
4 gyönyörű, őszi asztaldekoráció
454 0 0 Pink Izé
Checkmate
(snake)
4388 5 6 Game Izé
Halievi97: Nagyon jó vagy Lackó csak tőled telhet ki ilyen . Láccik hogy unokatesók vagyunk :P ;)
Davee: 67.... ez gyilkos
orsyka_001: nekem is, max :D egy idő után nem tudsz úgyse többet, vagy igen?
Mind a 6 komment
Itt vannak!

Bizarr videó kering a neten a hüllőfejű biztonsági emberről, akinek átváltozását a News One televíziós csatorna két kamerája is rögzítette. 2012-ben, az AIPAC konferenciáján, melyet a washingtoni Kongresszusi Központban tartottak, Barack Obama beszéde alatt egy nagyon furcsa külsejű személy, egy alakváltó humanoid került a kamerák kereszttüzébe - állítja a lentebbi videó feliratozása. Emberek! Lehet, hogy mégis igaza van Szaniszló Ferinek, amikor nem csak a globális háttérhatalom erejéről beszél, de az űrből irányított csúcstechnológiával is rémisztget minket, amivel a földönkívüliekkel szövetkezett tuggyukkik akarják leigázni az emberiséget?
13675 0 95 Izé
Tooni: Jobb képek a földönkívüli testőrről http://metabunk.org/threads/1323-Debunked-Obama-s-Reptili [...]
AVIREX: 2x megnéztem, semmi kivetni valót nem találtam ebben a videóban, szóval csak a nagy 0 van felf [...]
imki: "Igen, túlélnék egy 65 millió éve bekövetkezett aszteroida becsapódáshoz hasonló dolgot, FA [...]
Mind a 95 komment
Geciródli - szánkózz Simicska Lajossal!
2736 0 0 Game Izé
Élet a lyukban
6447 0 21 Art Izé
bungle: cancer1 küldte: Coober Pedy, a föld alatti város http://freshpics.blogspot.com/2008/06/undergroun [...]
Balpar: Jól fel van szerelve és ahogy elnézem nagyon barátságos, mondjuk nem vmi szép a kilátás
bandee1219: Hát, az a szarházi sztem fullosabb cellában nyomja.
Mind a 21 komment
A Polaroid visszatért egy digitális hordozható mobil printerrel ( Digital Instant Mobile Photo Printer).
548 0 0 Tech Izé
Sokszorozz molekulát jól!
(vagy is inkább ügyesen)
3299 3 1 Game Izé
Frankie: jó kis játék :D Bár az utolsó 2-3 pályához több szerencse kell, mint ügyesség..
Brian 'Head' Welch - Flush
389 0 1 Zene Izé
gundul: Akármennyire is próbálom nem tudom elvonatkoztatni a KorN-tól a tagot. (pedig nagyon jó amit cs [...]
Egyik legjobb "Steeplechase" verseny a vilagon. :D Velka Pardubice  2008 - full race.
925 0 1 Sport Izé
szomoja: bázki ez azért durca lehet
Na én azt hiszem vegetáriJános leszek! :O))))))
21427 12 191 Izé
Cableguy: Várjanak a Bogárhátúban aludtak a gyerekeim... :(
Mr.T.: Bogár a darálóban: http://www.youtube.com/watch?v=tPDLX0koXFs
Patkányka: Aki tud, tegyen javaslatot mit együnk, hogy ne azokat együk.:P
Mind a 191 komment
Egy jópofa avatargeneráló. A beírt név alapján generál egy robotot.
14452 10 23 Izé
Purple: de én csak a dívákról beszélek :D ja semmi, akkor igazad van :DDD
CRaPtRaSH: bé barna :D
Purple: Mert a tobbi is zold :D csak te vagy lila
Mind a 23 komment
Electric Blue: Könny(ű)csepp, az elektromos sebességrekorder
1255 0 0 Autó Izé
Fogászati ellenőrzés :)
2766 0 6 Izé
bizkit_: a macska fogait miert nem nezte meg, ha mar igy is fogorvost jatszott?
rick: Besz@rás!! És hogy dolgoztad fel azt amikor feleszméltél hogy csak egy macsek?? He?
Nusihusi: A háttérben meg 1 macska nyávog, én meg azt hittem, hogy a mosómaci az:D
Mind a 6 komment
2012 filmjei 6 percben.

Egy másik videó.
975 0 0 Film Izé
Argo Home Alone
1165 0 1 Film Izé
odabaxok: Argo + Liar Liar (Hanta boy) http://www.collegehumor.com/embed/6874454/argo-alternate-ending-w-jim- [...]
A papírvékony és olcsó napelemeké lehet a jövő
7176 0 0 Tech Izé
A Static Lullaby - Rattlesnake

Egy jó kis zenekar Californiából. :)
912 0 0 Zene Izé
Nem mindenkinek fér bele a munkahelyi szundi
429 0 0 Izé
Moby - Alice (Noisia Remix)
841 1 0 Zene Izé
Tiny Castle
5635 1 5 Game Izé
Safi6: Ahhh.. köszike így már megy.
Achilles: Menj oda, ahová a szemek néznek, és "kardozz" egyet, előjön egy létra, mássz fel........
Safi6: Eljutottam addig, hogy a képeknél kijön egy szem. de nem vágom mit kéne csinálni.... tud valak [...]
Mind a 5 komment
Drogok és veszélyeik: a cannabis
2771 0 2 Pink Izé
man_oo: Biztos azért mert ő is használja hébe-hóba :D Am érdekes, hogy az alkoholt egyesek gyengébnek [...]
Lee77: Hát sok veszélyről nem igazán írt a Zoli bácsi: )
Mit mond a pasi, ha többé nem hív vissza?
2815 0 4 Pink Izé
zeiksz: "bocs, hogy nem volt nálam pénz, majd visszahívlak valamire" - Nem értem miért akarna egy nő i [...]
Penge70: Mennyire igaz:DD
eerix: Háháá! Ott a pont! :D:D
Mind a 4 komment
Remek megoldáosk ékszer függőknek
603 0 0 Pink Izé
Ugye te nem így vagy tisztában a fogamzásgátlás lehetőségeivel??? Nézdd meg: teszt.
608 0 0 Pink Izé
Valóságshow ... valóban mindenki oda van érte???
676 0 0 Pink Izé
DJ Paris Hilton
5685 0 20 Izé
piton78: Az a helyzet, hogy akiket a klubokban láttok nem dj-k! Lemeztaszigáló kisiparos illik rájuk ink [...]
J0hNy: http://youtu.be/EdKFnD2VdgI
alpha23: Szerintem Paris kisasszonny az Ipadján sem tud hangosítani halkítani! Én csak szobanövénynek n [...]
Mind a 20 komment
Gem Cannon 2
2650 0 0 Game Izé
Krumpliból került elő az elveszett gyűrű

Egy német asszony nem akart hinni a szemének mikor elveszett gyűrűjét megtalálta. Már három éve kereste és végül egy krumpliból került elő, amelybe belenőtt.
724 0 0 Pink Izé
Nem biztos hogy értjük a kihívás lényegét, de nagyon laza
1103 0 1 Izé
CsakEgySrác: Ez a refrén, covid alatt épp aktuális: And what you had And what you lost And what you had And w [...]
Régebbi postok...