REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Délibabes ;)
5499 1 1 Izé
Botos Vendel: jocim!!!!444
Vállalati weboldalak 1996-ból
2974 0 1 Izé
bandee1219: Hát, ez nagyon súlyos! Pedig nem is volt olyan régen (vagy mégis?).
Gázmaszkok kutyáknak
2589 0 5 Izé
screty: van egy kép ahol a kutyára vmi tescos szatyrot huztak arról az jut eszembe: hogy ez igazábol ins [...]
screty: hmm...jogos... :)
|-=O=-|: Viszont levegőt ne sűrűn vegyél, nem biztos hogy túl egészséges. ;)
Mind a 5 komment
A Crow in Hell
7130 4 4 Game Izé
Schwed: Ez mekkora szemét játék... nem tudtam abbahagyni! Király volt :)
Rthlss22: Hogy kell a poknál átmenni?
RadioStar: Nagyon jó kis game ( meg kellőképpen nehéz is). A vége az nagyon komoly!:D
Mind a 4 komment
Ha valakinek egy pink autó lenne a szíve vágya...itt válogathat 1-2 közül:)
1697 0 5 Pink Izé
tian: Nálam marad a fekete, fehér :D
rituska001: én ebbe a kis bogárba szerettem bele:D(ezért is ez a poszt kép;)) el tudom képzelni,hogy egy il [...]
CRaPtRaSH: én inkább maradnék a fekete,piros és ezüst színeknél:D
Mind a 5 komment
MOBA (Museum of Bad Art) - a világ legrosszabb festményei.
1914 1 0 Art Izé
Viszlát fogkrém! A fogkrémgyártók nagyon be fognak rágni, ha ez a találmány működik.
4067 0 2 Tech Izé
bandee1219: Igen, a cikk írója ezt nem tudja! XD
Tooni: A lehelet majd attól nem lesz büdös, ha a szájüregben nem szaporodnak el a maradék kaján a ba [...]
AzeR Dreaming - Night Ride 

A "The Journey" című szám után megérkezett a magyar zenész új alkotása!
762 0 0 Zene Izé
Balloons vs Zombies 2 

Az első rész
2138 0 0 Game Izé
Izgalmas videó Nick Offermantól
2166 0 5 Izé
T1B3R1U5: Én a szokásos stáblistát vártam a végén, mert biztos vagyok benne, hogy az még a filmnél is [...]
Kendi: 20:30-nál azt hittem, hogy megissza a pohár tartalmát, de egy kicsit hagyott benne, majd újratö [...]
bungle: Eközben az oroszoknál, jégkörszak: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/47946_?categoryId=13 [...]
Mind a 5 komment
GKR - UPP

Nem érdekes, hogy érted-e miről énekel az izlandi srác, annyira fülbemászó a dala, hogy tuti ez lesz a következő nagy sláger.
925 0 0 Zene Izé
Thomas Blug - I'll Be There
Thomas Blug egy nagyon jó német gitáros, egy csiszolatlan gyémánt, ahogy a bevezetőben is mondják.
Lásd még a weboldalát.
669 0 1 Zene Izé
winkytct: hat en semmit nem lattam benne rud gitarozni de hat istenem, az szam az langyi...
Milyen a pasi orra? – Árulkodik szexualitásáról
3302 1 6 Pink Izé
tour: Fikás :))
DubleB: Hát nem valami nagy dobás... és nem is értelmes.
zeiksz: Tényleg baromság..
Mind a 6 komment
A harmadik hónaljnyílás
1448 0 1 Pink Izé
zeiksz: "Hát persze, hogy a hüvely.".. ez de durva így korán reggel..
A Life Divided - The Last Dance
944 0 0 Zene Izé
Dagi wombat játszani akar
5121 0 2 Izé
Botos Vendel: csernobili tengerimalac!!!4444
Samu.: szoktak ilyet egészben sütni?
Mai cukizé: táncoló bébiráják :)
1516 0 0 Izé
Lonewolf
4329 1 0 Game Izé
Micsoda férfiak :)
1940 0 1 Izé
balogh predator: Ja hogy ez vicces?
Julian Wolkenstein fotói
5633 0 8 Art Izé
M.agnus: De fárasztó, egy kettő egész jó mások meg a giccs határát súrolják, megint más felvétele [...]
izébigyó: Miért ne, ha egyszer ez a feladata? Julian reklámokhoz csinál képeket, azt talán te sem a nyomo [...]
M.agnus: Jól mondod, észrevennie kell...nem megcsinálnia, manipulálnia, elferdítenie.
Mind a 8 komment
Bloons Tower Defense 3
8100 6 9 Game Izé
Errtu: Negyedik rész: http://www.clockworkmonster.com/266-Bloons-Tower-Defence-4.html
tomi77: kemény game!!!!
fikli: 49 2szuper monkey
Mind a 9 komment
Videó: Így verték meg Norbit  
 
972 0 3 Pink Izé
Mr.T.: De de, agyrázkódást kapott... :D sőt!! "Rövid időre elvesztette az eszméletét is Norbi, miko [...]
Errtu: Döbbenet! Szegény emmber! Csoda, hogy nem kapott agyrázkódást a brutális ütlegelésnek kösz [...]
Purple: verték meg?????????????? :DDDDDDDDDDDDDDD kb ilyen pofont adok én is :DDD nevetséges :D
Játék!

Pálcikarajzból kitalálod, hogy melyik filmből van?
2461 2 5 Film Izé
Hada: a film is pont olyan durva...
SirWale: Valamelyik Hannibál film, nem? Vagy a Bárányok hallgatnak, vagy a Hannibál.
fari.tro: a legdurvább a Requiem...
Mind a 5 komment
The Bucket
1843 0 0 Game Izé
Night Balloons>
2083 2 0 Game Izé
Playstation controller dohányzóasztal
1477 1 0 Tech Izé
Ikarosz ük-ük-ükunokája ;) 

Human Birdwings
4254 2 9 Izé
balta: Ez fenyegetés?
zeroe: http://www.origo.hu/tudomany/20120322-elenk-vita-a-repulo-ember-korul.html
bungle: Van egy olyan érzésem, hogy fogsz te még repülni enélkül is...
Mind a 9 komment
Érdekes betegségek III. - Az idegen kéz szindróma
438 0 0 Pink Izé
Ujjlevágós game
24220 0 12 Game Izé
tomi77: Valaki tudna megadni 1 oldalt ahol ez elindul?
thor40: 5000 pont a28 as on
AK: nekem lvl 12 esen van 3650 pontom
Mind a 12 komment
Igor Siwanowicz állati képei
5849 0 8 Art Izé
Lilu__cica: Állati!
ladyann: a képek nagyon jók csak az alanyok egy kissé... khöm... értitek..:)
bandee1219: Nagyon érdekes állatok, a képek is jók, de nem hiszem, hogy ezek között lenne, ami 3 méteres. [...]
Mind a 8 komment
Amikor még a BMX banditák volt az alap... :)

704 0 0 Sport Izé
Half-Life 2 - Dino D-Day
3943 2 5 Game Izé
TeamCo.: Ami eddig kész van az nem semmi:D De még nem élvezhető a játék (szerintem)
BlackHawk94: oké most én szépen le fekszem aludni és nem kommentelek erről:)
Szunyog: Ha ez komoly, akkor jöhetne már :D
Mind a 5 komment
Kajakos gólöröm egy "kajak" nagy bombagól után. :)
1439 0 0 Sport Izé
Erotikus fantázia: káros vagy hasznos?
872 0 4 Pink Izé
RockerBandy: A Toalettből szálló rózsaillat pedig nem a légfrissítő, hanem tulajdonképpen a lányok 'mel [...]
clownessa: Ez így igaz! A lányok nem finganak, hanem pukiznak, ami természetesen nem büdös. (Ha mégis, az [...]
zeiksz: Hahaha.. biztos ez is (erről beszélni) olyan tabu, mint a fingás, amit köztudottan a lányok nem [...]
Mind a 4 komment
Eduardo Relero 3D járdarajzai
1200 0 0 Art Izé
Caro Emerald a nyári hangulatot idéző klippje - ami egy Martini reklám is :) 
1958 1 0 Zene Izé
Choreography by Chris Brown ;)
4859 0 7 Izé
eospower: Az egyik csaj pont alányúlt
RockNRoller: pankrátor ambíciói is vannak.
roberto: Csak bizonyítani akarta hogy nem playback http://youtu.be/rnf5_Xmz3jU
Mind a 7 komment
Hímneműek melegebb éghajlaton

„Segíts már, hogy rázzam le finoman ezt a legényt?” – kérdezte tőlem a minap egy hölgyemény. Azt feleltem neki: határozottan küldje el a fenébe, mert férfit udvariasan leépíteni nem nagyon lehet. A többségük ugyanis elköveti azt a végzetes hibát, hogy igennek veszi a női nemet.
862 0 0 Pink Izé
A női játékvezetők vicces pillanatai
3688 0 0 Izé
Orange Runner
6812 6 11 Game Izé
tomi77: TÖK SZUPER JÁTÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CrazyLime: Naggyon állat!
Kal-El: lvl 39, rohadtjó játék :D
Mind a 11 komment
Régebbi postok...