REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Zodiac - Zodiac
686 0 0 Zene Izé
Jól megnehezítették a dolgát a fatolvaj kutyáknak ezzel a kapuval! ;) 

(Visszamennyé, baszki... De inkább kutyámajom... ;))
4526 2 12 Izé
bungle: Tacskó és répa: www.youtube.com/watch?v=kwFdDeWBfOY
Nusihusi: Ez nagyon cuki volt:D
Szancso: Botos Vendelnevelte webneveldén. ;)
Mind a 12 komment
Aaron Smith - Dancin (KRONO Remix) 

Ingyen letölthető
1083 0 0 Zene Izé
Dragons

Állítólag Május 24.-én fog kijönni a játék PC-re, és konzolokra.
480 0 0 Tech Izé
Star Trek Barbiek geek lányoknak
1696 4 0 Pink Izé
Logan

Megöregedett Wolverine, de még mindig iszonyatosan kemény.
2430 0 0 Film Izé
Transformers
7142 0 21 Art Izé
Mote: azé nemrossz hogy hol tart a világ.. nemisolyan rég még a gyurmafilmek voltak a high-tech csúcs [...]
Bazsee: Jahh, én ebből olyan 6-7 éves koromban kinőttem. :)
Su: gyerekek
Mind a 21 komment
pestilence fotói
5166 11 4 Izé
margo08@citromail.hu: nagyon jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kissodon: jók naon!
Jackassbomb: Akkor már én is önreklám -> http://www.flickr.com/photos/jackassbomb/
Mind a 4 komment
Tehetséges magyar fiatalok fényképei, design munkái és street art képei.
4129 7 8 Izé
DeeT: nem értem némelyik hozzászólást. kezdjük a prostreet-nél. azért mert van benne ugyanolyan z [...]
M.agnus: Ezt nevezik grafikának meg dizájnnak? PFFF.... vicc. Fotósoknak elismerésem, a többi...
mixculturemag: mtH: http://streetart.lap.hu/
Mind a 8 komment
Nagy bizsukörkép - 3000 forint alatt
795 1 0 Pink Izé
Sztárok, akik azonnal leállították a bunkó riportereket
737 0 0 Izé
Invasion

Gondolkoztatok már azon, hogy az űrlények tényleges létezésük esetén miért látogatnának el hozzánk? Akkor feltétlenül nézzétek meg ezt a 6 perces kis mesét. Én azt mondom, hogy ez is egy szempont. :D

A készítők honlapja

Érdemes meglesni, mert a többi munkájuk mellet van egy promóciós videójuk is, ami a látványviláguk mellett, még egy nagyszerű zenével (Prodigy - Spitfire) is meg van toldva, a tökéletes hatás érdekében.
10578 0 0 Film Izé
Conan, a barbár: A musical - a pacsirtahangú Arnold Schwarzeneggerrel. ;)

2:10-nél sírvaröhögős! :D
9888 1 1 Film Izé
Balázs: hát ez nagyon szar
Dzsudzsák Balázst keményen szétkapták
644 0 0 Pink Izé
A PETA szerint a vega férfiak jobbak az ágyban. Lányok (esetleg bizonyos fiúk): szerintetek? :D

BWVAKTBOOM
5384 0 46 Izé
Purple: Hahhhaha fail :DDDD nem néztem dátumot. :D Amúgy direkt úgy írtam. :)
bungle: "Sziasztok, Purple vagyok és alkoholista!" :DDD (ez kb. így hangzott... mi az, most találtál rá [...]
Purple: Sziasztok, Purple vagyok, 10 + 1-2 éve vagyok vega és még élek... Előtte nem volt telem mandula [...]
Mind a 46 komment
Megkísértő helyzetek?
442 0 0 Pink Izé
A tenyérizzasztásban a kötéltánc a király

Egy völgy felett 1220 métert sétálni pedig még ebből is kiemelkedő.
810 0 0 Izé
Ilyen egy tipikus nyúl viszi a puskát eset
2761 0 2 Izé
zedgilette: Hal általi halál :D
Ravennë: Haláli fejet vág ez a kígyó. :D (ismét bocsesz)
Till Nowak vizuállatságai

Ez a vega alien nagyon ott van... :)
(posztoljatok és kommentáljatok sokat, hétfőig nem lészen frissítés...)
5957 0 9 Art Izé
Luflee: :)))) :$
bungle: ***
Luflee: na, hetfo van, hol a frissites ?
Mind a 9 komment
The Subways - Rock & Roll Queen
honlap
myspace
402 0 3 Zene Izé
CRaPtRaSH: örülök neki,hogy tetszik! :] ez is olyan,hogy ha reggel ezt hallgatom,egésznap ezt énekelgetem [...]
Balázs: dejó nő:)
MStipee: MEgintcsak nem csalódtam benned Crap kisasszony :)) Ez megint igenjó l,,l
Szeretnéd? Nyomtasd ki 3D-ben!
659 0 0 Izé
The West
12082 8 18 Game Izé
0kimet0: bibibi én meg 34:D
Grábor: és hányan vannak benne vmint hány pontja van a városnak?ha mind2 kevés boldogan várlak Thysonc [...]
BArki: A 3mas Vilag
Mind a 18 komment
G.I. Joe katonaként delta hatos gyosítóruhában, könnyű trükközgetni a deszkával. ;)
1463 1 1 Sport Izé
dani0001414: Tiszta Crisys.
A természet félresikerült teremtményei
1450 0 0 Pink Izé
Apples in the Tree
4508 1 2 Game Izé
papu: Én játszottam vele tegnap este. Megy ez, segíteni a játék szereplőinek, pl. lehozni a macskát [...]
HoPpY: Hát én nem értem..
Hányszor mondtam már nektek, hogy ne ugráljatok a nappaliban??
5096 0 2 Izé
bungle: Parti van! :D http://youtu.be/-qb8bkpgXWw
majmolom: Ha a kanapén feküdnék, nem tudnám elaltatni magam ezeket a barikat számolgatva, ahogy átugrál [...]
Csubi megveszett! ;)
2097 0 0 Izé
Fizetési felszólítás
5614 1 13 Izé
Yorick: ... pláne a tőle kapott pénzből vette...
peti: jajj ha tudta volna h a verda is kölcsönbe volt...:)
jocó: én szét apritotam volna a csákót
Mind a 13 komment
"Szállj, szállj, sólyom szárnyán,
Három hegyen túl!
Száll, szállj, ott várok rád,
Ahol véget ér az út!"
2941 0 4 Izé
Jaca: Aztán a két Jehova tanúja összenézett, és így szólott egyikük: - Testvérem! Nem kellene m [...]
Jdredd: Egyszerűen nem vette észre, h ez kifutópálya.... nem út! :D
Dmckayals: Vagy nem vette észre a táblát, hogy út vége. Vagy elvitték. Vagy ki se tették. :D
Mind a 4 komment
Konzerv kaják ínyenceknek
4597 2 20 Izé
bungle: cancer1 küldte: www.damncoolpictures.com/2012/04/35-strangest-canned-foods.html
bungle: cancer1 küldte: http://damncoolpics.blogspot.com/2009/06/unusual-canned-foods-from-around-world.htm [...]
Balázs: azt a fecske nyál fészek szedős cuccot multkor láttam ilyen barlangokba szedik de csak annyit am [...]
Mind a 20 komment
578 1 1 Tech Izé
Menyet: :D:D:D
2,2 milliárd Ft-ba kerül az épülő Orchidea ház
5226 0 14 Izé
koocos: 2,2 milliárd...azon vehetnénk ferenctestvérnek pár golyóálló audit...
mekszamnojz: ooo en aztat nem szeressem bocsika :D
Slarioux: Én meg csak kötözködök:D wehe:D
Mind a 14 komment
A 4 legkedveltebb szexpóz, haladó változatban - + 18!!!
2144 0 0 Pink Izé
Rock and roll! :D
5925 3 11 Izé
Levcike: ÁÁÁÁ, basszus. 5-éves koromban, így törtem be a fejem! :(
Raistlin: Ááááá, ez kurvaanaaagy!:DDDD Kösziii!:)
Speedee: Vannak akiknek az egyszerű feladatok a legbonyolultabbak :D
Mind a 11 komment
A csillagközi utazás nehézségei
585 0 0 Izé
Run-D.M.C. - It's Tricky
759 0 0 Zene Izé
 Icescape
5790 1 2 Game Izé
lacasa: hibás a linken a játék próbáld ezen: http://internetjatek.hu/game/1870/Icescape.html
horviee: Hogy a tökbe lehet itt használni a dolgokat. Megtalálta két tablettát a csavarhúzót és a ke [...]
Fészbuk Dzsenerésön - Az utolsó pecsét 

Egy kis erdélyi guerilla zene!
712 0 0 Zene Izé
In The Flesh

4 évvel a zombi invázió után vagyunk. Az emberi faj felülemelkedett az előhalottakon, sőt, annál több, ellenszert is találtak. Rendszeres gyógyszeres kezelés mellett, az előhalott agya újra fejlődésnek indul és visszatérhet a társadalomba is akár.
1505 0 3 Film Izé
po1son: Ha mar az osszehasonlithatasnal tartunk: http://www.youtube.com/watch?v=CLDMqDlrMKo Ez egy drama, [...]
Tooni: http://film.ize.hu/comments.php?post_id=1919
HoPpY: ???:D http://www.imdb.com/title/tt1588173/?ref_=fn_al_tt_1
Svájci kutatóknak sikerült egy mozgássérült patkányt újra járásra bírni
3611 1 11 Izé
norbertvincze: http://www.rt.com/usa/316374-paralyzed-brain-control-paraplegic/
norbertvincze: http://rt.com/news/265774-first-feeling-prosthetic-leg/
norbertvincze: http://blogs.discovermagazine.com/d-brief/2014/10/22/paralyzed-man-walks-nose-cells-transplanted-spi [...]
Mind a 11 komment
Régebbi postok...