REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
In Strict Confidence - My Despair
561 2 0 Zene Izé
Dubstep rajongóknak ajánlom figyelmébe! :-)
847 0 5 Zene Izé
ItsSevenPointFive: sziasztok! valaki légyszi mondja meg nekem hogy 5:40 - 5:58 ig meik zene megy.. előre is köszi! : [...]
lentoslow: Sziasztok! Most nekem lenne egy szíves kérésem! Nem tudja valaki véletlenül a 0:00-tól kb. 0 [...]
Cuff: Köszönöm!!!! Charlie istenkirályüberfrankó csávó vagy!!!
Mind a 5 komment
Japán candy kamera :)
8328 2 8 Izé
Nusihusi: Egyszer csapnak egymás kezére és...XD
loloppo: Jah, nem is bab, hanem rizs... De van amelyik babpurevel van toltve es meglepoen finom.
loloppo: Nem is bab, hanem rizs... De van amelyik babpurevel van toltve es meglepoen finom.
Mind a 8 komment
 Testify - Crowd of Faceless

Hajdúszoboszlói metalcore banda, amelynek Infected című EP-je hamarosan megjelenik.
507 0 0 Zene Izé
Játékvezérlés egyszerűen.
3616 2 13 Izé
bandee1219: A mozgást könnyű érzékelni, de annak a virtuális valóságra vetített hatását nehéz átvin [...]
bandee1219: Láttam már olyat valami ismeretterjesztő filmben, de az katonai dolog volt, tehát nem nagyon fog [...]
newSKA: nekem van ... egy csillárt már elörtem ...
Mind a 13 komment
Néhány praktikus dolog bringához
1570 0 0 Izé
Új Szupercsapat (A-team) sorozat érkezik jövőre Bruce Willis-szel és Ice Cube-bal.
6275 1 21 Film Izé
Balázs: királysáááág
gvereb1: ha egészestés film lessz, akkkor sorry a téves infóért.
Erunder: A film készítői is biztos ezzel hozták össze a cuccot :D http://www.ize.hu/comments.php?post_id [...]
Mind a 21 komment
Nirvana - Something In The Way
737 2 7 Zene Izé
weedjay: http://www.youtube.com/watch?v=SARB4D0TDxU
boci: csatlakozom :)
Chino: tőlük sem találtam még olyan számot ami ne tetszett volna. csak úgy mint Pearl Jamtől Soundga [...]
Mind a 7 komment
The Space Cowboy - I Would Die 4 U
732 0 0 Zene Izé
Aranyautomata - vékony lemez, rudacska és érme formájában ad aranyat. Az 1 grammos lemez 30 euróba (~8.400 Ft), a 10 grammos rudacska 245 euróba (~68.500 Ft) kerül.
2845 4 7 Izé
Powaflips: látszik hogy az ötlet atyja nem itt él
közlegény: biztos ha "valakinek" kifogy otthon az arany és nincs mivel belapogatni a tortát, gyorsan vesz rá [...]
pepeti: Kellett mint egy falat kenyér :D
Mind a 7 komment
Jonathan Bartlett pasztell képei
989 1 0 Art Izé
Környezetbarát világítás, méghozzá egy magyar tervezőtől!
(Érzéseim szerint ez a magyar találmány se fog megvalósulni hazánkban.)
7514 2 16 Izé
Kuly: Hát rajta! Csiájuk mekkk!
Tooni: Mondja az, aki kioktat másokat a kioktatásról... :P
Purple: szerintem csak szólt, és nem belekötött, mert nem kioktatóan írta.
Mind a 16 komment
Miből lesz a cserebogár ;)
9161 0 15 Izé
bungle: Fake Ryan Gosling prank: http://youtu.be/4TxaeHUEm8A
Nas: Azért az hihetetlen (a gyerek szempontjából meg valószínűleg szar, mert soha nem lehet igazán [...]
Szancso: :)) "Csörebogár,sárga csörebogár" Czinkóczik közt vétkes aki hallgat. ;)
Mind a 15 komment
Egy kis körkép a zenei iparból a Lacuna Coil-tól...
Jól sikerült  zene, "Like"-ot érdemel :))
650 0 0 Zene Izé
Ez a modern kori hippi fesztivál olyan őrült, mint amilyennek hangzik
6097 0 3 Izé
bucsu: De szep. Isten es termeszet ( esetlek forditva) Meztelenre csinalt, mert mi jobban nezunk ki SZOR ne [...]
Szancso: Pedig van ott egy "lilaruhás hölgy" ;)
lilaflexninja: Fúú de utálnám, még jó hogy nem járok ilyenekre. Goa bulikra is a hippik miatt nem megyek.
Zorro Tank
9633 1 6 Game Izé
duffbeer: :D
Élien: Persze meg kék lövedékek és sárgák ,aztán ki tölti ilyen gyorsan. Ennyi lőszer el sem fér [...]
duffbeer: Mér? Űrhajóval repültél már és daraboltál zöld szörnyeket? EZ EGY JÁTÉK VAZZEG!!!!!!!!!
Mind a 6 komment
Valószínűleg a világ legnagyobb teknősét sikerült lencsevégre kapni
2864 0 2 Izé
vadonka: Nem szívesen találkoznék azzal a madárral amelyik fel tudná kapni ezt a picike tekit :D
Ravennë: Épp időben sikerült elérnie a partot, mielőtt még felkapta volna egy madár. :D
4035 7 1 Tech Izé
Sza Sza: ez teccős :P ;)
17es LCD tv, meg egy törölközőszárító. Mindez egyben. Mindez a fürdőben. Ugyanitt kapható hűtőajtós verzió is.
545 0 0 Tech Izé
Funkcióját vesztett kifutópálya újragondolása, zöldterületként.
3769 0 1 Tech Izé
Srobi: Helyes is..:D
Bolondulnak a turisták Anglia legtrágárabb madaraiért
445 0 0 Izé
Vicces esések
522 0 0 Izé
***** Paul Kalkbrenner - Dockyard *****
1552 5 1 Zene Izé
K.G.B.: hát igen a film sem egyszerű, de a zene csúcs
1. postom, remélem, sokaknak kedvére tudok tenni ezzel.

Jó szórakozást
2778 3 3 Zene Izé
Pappaya086: Sok ilyet még!! Nagyon jóóóóó
Kábé: tökéletes
Cezet 350/472: Zsír jó ez a zene grat az első posztodoz. :)
 Sara Schiralli - Paranoid
1027 1 0 Zene Izé
Rafal Makiela vízalatti fotói
781 0 0 Art Izé
Blind Myself - Maradék  

Az első dal a Blind Myself Négyszögöl című 2012-es albumáról, ami INGYEN letölthető a blindmyself.com oldalról. A klipben szerepel Kulka János.
764 0 0 Zene Izé
Mai találgatós: mit visz a Lada?
8220 0 18 Izé
Nusihusi: Guminőt vagy vibrit:)
Zolibaba24: Én is találkoztam már pár marhával az utakon.
jackherer77: Így nem kell a tejet se hűteni se mikrózni. :)
Mind a 18 komment
Pentti Sammallahti retró fényképei
555 0 0 Art Izé
Imre Kiss - Non
827 0 0 Zene Izé
Macklemore feat. Skylar Grey - Glorious

Macklemore ezzel a videóval lepte meg a nagyiját a 100-ik születésnapja alkalmából.
475 0 0 Zene Izé
Vizálló  IPhone tok
713 0 0 Tech Izé
Madonna,Justin Timberlake, - 4 Minutes
700 2 1 Zene Izé
Fanti: Nekem tetszik ez is :D De nem hallgathatom, mert nem tudom abbahagyni:D
"Vérszomjas napernyők támadtak békés fürdőzőkre! Egy idős nőt elkaptak, leszoritották a földre és ..."
7531 1 19 Izé
Schabee: előferdül
nkmedve: nem, a képen csak egy napernyőt küldött a nyilt tenger fele (azt bámulja mindenki), de lehet a [...]
calipunkszabus: MEDÚÚÚÚZA!...úgy nalta be az ernyő, mint amit erre terveztek!...habár lehet van ilyen (bony M [...]
Mind a 19 komment
Artento Divini - Deepdown
990 1 0 Zene Izé
Japán gurulda
9105 1 8 Izé
Goppo: Angyalkatol kerek egy ilyent. (egyen hosszabb es szaguldozas :D)
Glocker: Erre csak azt tudom mondani, hogy aki egy ilyen csúszdába beszáll rövid gatyában meg pólóban [...]
Karesz52: Képzeld el, ahogy 120 km/h-val száguldozol a csúszdán, és véletlen a lábad hozzáér az oldal [...]
Mind a 8 komment
Der Sprinter - Mindent égess el
511 0 1 Zene Izé
Ravennë: Beküldő: fuman http://www.youtube.com/watch?v=DCz6AS7tiso Der Sprinter - Mindent égess el
Felvették a magyar segélyt, miközben Kanadában éltek 

Újabb 5 embert gyanúsít a Nemzeti Adó- és Vámhivatal azzal, hogy jogosulatlanul igényeltek szociális segélyt, miközben Kanadában tartózkodtak. A gyanú szerint egy pécsi férfi több mint 3 évig vett fel gyermekei után családi pótlékot Magyarországon úgy, hogy közben a tengerentúlon élt. Ezzel több mint 2 millió forinthoz jutott.
2779 0 20 Izé
palinkaman: És 3 év után jöttek rá, hogy "Te Ezékiel, figyejé má'! Erre a levélre mér' Kanada van írv [...]
KillHates: Namégegyszer: " Miért lehetséges, hogy az állami gondozásba adott és "keresztben" kereszteben [...]
KillHates: Mi a gond ezzel? Megérdemeljük, hogy fizessük mert a közigazgatásban olyan ingyenélők dolgozn [...]
Mind a 20 komment
Power Glove - Blood Dragon Theme

Ritka hogy egy videójáték zenéje érdekel, de a Far Cry 3 - Blood Dragon 80-as évek retro-futurisztikus hangulatát nagyon jól előhozta a Power Glove együttes!
752 2 0 Zene Izé
Gyík zenekar - Babilon

Hello! Ez az új klipünk, egyik kedves barátunk műve, remélem tetszik.
603 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...