REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Érdekes megoldások, nagy bakik
735 0 0 Izé
Does it offend You, Yeah? - We are Rockstars

Az ápr. 9-én bemutatásra kerülő Fast & Furious 4 egyik zenéje

A zenekar oldala
2113 0 2 Zene Izé
Kolbi: "This video is not available in your country. "
Balázs: jó ez a kép:)
Magát felépítő Suzuki GSXR. ;)
10945 0 5 Autó Izé
Gabi69: Fasza kis videjó. Tetszetős.
Drevway: Kb 30 óra ;)
Gyurci: basszus ezt jó sokáig tarthatott így felvenni.. nagyszerű ötlet :)
Mind a 5 komment
A szocialista Magyarország története a belügyminisztérium nézőpontjából.

Kiképzések, lövészetek, kihallgatások és ünnepek. Határsértők, nyomozók, összeesküvők és tolvajok. 14748 sosem látott fénykép a Magyar Rendőr folyóirat archívumából.
9992 9 2 Izé
biokaja: Még ilyet a népnek!!!! Eszméletlen nagy respect ezekért a képekért. Bár eltudnék képzelni m [...]
Erunder: A posztkép egy játszótéren készült vagy egy kiképző táborban? Mert ha a második akkor mit [...]
Hippie Phuzzle
2232 0 0 Game Izé
 Daizy - Alive

Audióvizuál újra.
805 1 3 Zene Izé
go-free: fejléc bezár.
fajkus: Nekem nem megy valamiért a link... Ha másnak sem menne akkor tessék: http://www.youtube.com/watch [...]
aZubiii.dot: Gihi. :] péntektől péntekig dolgoztam rajta anno :)
A New York-i Grey ügynökség rekláma sok embernél kiverte a biztosítékot. A fegyverek sokat változtak az idők folyamán, de a szabályozás sok helyen szinte semmit. 

A mai izés téma a fegyvertartás: te engedélyeznéd, vagy tiltanád a lőfegyvereket?
5649 0 216 Izé
bungle: http://i.imgur.com/C68iKnU.jpg Ahhahahahahahaaaa... :D
Tooni: Mert nem vagy vele egy véleményen, és nem okosodni szeretne, hanem hasonló vallásúakat keres : [...]
Stickhorse: Úgy legyen...bár nem igazán értem a miértjét...
Mind a 216 komment
10 tévhit a fogamzásgátlásról
912 0 0 Pink Izé
Sokáig vártak a fiúk ;) 

Türelmetlenek 13:40-től nézzék!
5666 1 14 Izé
norbertvincze: a már kint álló haverja is odaszólt volna, hogy mi a faszt csinálsz már öreg?
lilaflexninja: De miért hajt bele a szürke suv, miután már amúgy áll a kocsi?
Ditpet: Most rövidebben írom le. Szarkazmust és iróniát tartalmaz. Távol áll tőlem a baloldal (és [...]
Mind a 14 komment
National Geographic: Best of 2016 Június
509 2 0 Art Izé
Ebben a lakókocsiban kimaxolták a helykihasználást
1457 0 0 Autó Izé
Enter sandman 500 magyar gitárral
2827 0 0 Izé
Dolce&Gabbana Gold - az arany étterem!
705 0 2 Pink Izé
Grex: Én aranyhalból halászlevet,és aranygaluskát rendelnék,és arannyal fizetnék érte......
Errtu: Azt hiszen itt is csak marhapörköltet kérnék galuskával és kovászos uborkával :D
Shrink
1977 1 2 Game Izé
Chrno: ehhez igazából sok türelem kell... főleg a vég felé!
Lilly: Egész jó lenne, hogyha miközben nyomnám a le és felfele gombot akkor nem menne vele a képerny [...]
4 idegtépő férfiszokás - Miért teszik?
1256 0 0 Pink Izé
Hello Kitty laptop.

Nekem ez minden vágyam... de télleg!
1741 0 6 Tech Izé
Jozef7: Még chello kitty xD
Purple: ez kéne nekem :D (a szolgáltatóm miatt...:D)
Errtu: http://aws-asset.soup.io/asset/0216/6664_a68e_480.jpeg
Mind a 6 komment
Japánban járókelőnek lenni nem egy életbiztosítás
462 0 0 Izé
Férfiak a nők ellen, nők a férfiak ellen. Melyik az okosabb, műveltebb nem?

Egyelőre a nők vezetnek. :)
11643 6 18 Izé
csicsó: Még jó, hogy olyan idióta kérdések vannak BESZAROK rajtuk, annyira nyomi hagyom is xD hülye AM [...]
go-free: a nők bármire képesek... a férfiak ellen... (és értük is néha) :P
vöri: bizonyos csoportba tartozó nőkhöz ne hasonlítsuk már az olyanokat akik képesek ennél többre [...]
Mind a 18 komment
Béla Fleck and the Flecktones - "Scratch and Sniff (live)"

"The Grammy Award winning group featuring
Victor Wooten, Jeff Coffin and Futureman."

Flecktones Offical Website

Béla Fleck Offical Website
822 1 0 Zene Izé
Miért ne igyunk narancslevet a fogorvosok szerint?
455 0 0 Pink Izé
Björk - Hyperballad
858 2 0 Zene Izé
Oscar, a bionikus műlábakat kapott cica

Angol cikk több képpel | Magyar cikk

2804 3 32 Izé
Nas: Fejlesztések vannak. Csak általában utólag kiderül, hogy nem elég nagy a szakítószilárdság [...]
Su: nem tudom, pár éve olvasgattam ilyen témában és pl gerinccsigolyák pótlására szeretnének f [...]
Nas: Nem hallottam még a csajról. Minden elismerésem neki! Szerintem nyugodtan lehetne példát venni [...]
Mind a 32 komment
E-Sírok (mindjárt én is) - hogy lájkolhasd az elhunytakat (?)
3589 1 5 Izé
lb7: morbid...?
gigo: ötletet nem lehet levédetni, csak ha már van prototípus... sok találmányt így buknak el az ig [...]
Swordfish: P.csába. 6-7 éve ezen ökörködtünk, hogy lesz majd digitális sírkő. Erre... Legközelebb b [...]
Mind a 5 komment
Arbouretum - Destroying to save
698 1 0 Zene Izé
Paperman - egy aranyos rövidfilm a Disney-től
6724 0 2 Film Izé
kasy: Persze, hogy játszik, javítva. Köszi!
Ravennë: "Ez egy privát videó." Nem YT-s link játszik? http://www.dailymotion.com/video/xx5d23_paperman- [...]
Vécében a Harlem Shake 
nem jó ötlet dagadék!
5986 1 4 Izé
Ravennë: Ha nem történik meg az incidens, akkor is gáz ez a videó.
Nusihusi: Azt hittem, hogy be fog szorulni, de így is jó:D
dude: Nem dagadék, csak rohadék, mint nyáron a görögdinnye. Ez se jobb...
Mind a 4 komment
Ahol az égbolt is élmény - lélegzetelállító timelapse videó a Hortobágyról
2799 1 3 Izé
Szancso: Azok húzzák a Göncölszekeret, de lehet hogy délibáb volt. :)
AVIREX: Én sokat járok arra, de már nincs meg a régi feeling, amikor turistabuszok tömkelege volt, pers [...]
lilaflexninja: Villogó tehenek, ez aztán a Hungarikum! Amúgy hangulatos a videó, kedvem lett ellátogatni ide. [...]
LSD photographers
9663 11 15 Izé
mr.sugar: miért tűnik el a kommentem? pedig csak annyi volt h nekem tetszik =(
Balázs: 1et értek
Soul_Deprived: sztem rendbevan. Nem plakatolnam ki vele a szobamat, de nem rosszak.
Mind a 15 komment
Ukrajnában nem párnákkal kell szétverni egymás fejét a flash mobokon, hanem billentyűzettel... ;)
2743 2 52 Izé
r3clbull: mekkora őrültek...ez valamilyen alkalommal volt? vagy csak egyet gondoltak??
Re-Peet: Áááá.. én már próbáltam.. hülye minták jelentek meg tőle a pofámon, és marhára nyomott [...]
Éjfélilány: Jobb mint a párna. :)
Mind a 52 komment
Mai Ismeretterjesztő rovatunkban a nagy fehér cápa.

A nagy fehér cápa (Carcharodon carcharias) a porcos halak (Chondrichthyes) főosztályának a heringcápa-alakúak (Lamniformes) rendjéhez , ezen belül a heringcápafélék (Lamnidae) családjához tartozó faj. A Carcharodon nem egyetlen élő faja.
Nagy fehér cápa valamennyi világtengerben megtalálható, de előnyben részesíti a meleg és mérsékelt vizeket. Elvétve előfordul Dél-Ausztrália, Új-Skócia és Izland hidegebb vizeiben is. A nagy fehér cápák állandóan mozgásban vannak, ezért lehetetlen meghatározni a számukat. Úgy tartják, hogy a nagy fehér cápa nem gyakori faj.

Egy repülő fehér cápa. ;)
Amikor béna és a hajóra ugrik.
Egy szép példány.
Sárga téglalapos cápás videó.
Eats Tuna.
Aki legyőzte.

+

C ápás háttérképek.
megj.: Engem mindig kiráz a hideg tőlük. :)
4157 5 22 Izé
rituska001: szerintem nem lenne időd szívrohamot kapni:D
Szmiri: nem vagy egyedül xD asszem ott kapnék szívrohamot
rituska001: én rettegek a cápáktól:D most megyek Balatonra,tuti be fogom képzelni,hogy ott úszkál néhán [...]
Mind a 22 komment
The Wikipedia Game

A játék célja: az első megadott szócikktől a lehető legkevesebb kattintással eljutni a másodikig, adott idő alatt.
4258 1 0 Game Izé
Milyen fürdőző-típus vagy? A teszt elárulja...
1152 0 9 Pink Izé
Derill: ááá...haveromnál is volt mégis elütötte a busz :D ugyhogy nem véd a balesetektől:D
papaluige: a többi mezítelen csajszi, meg hordja nekünk a hűsítő italokat! :D ui: óvszer legyen Nálad [...]
Derill: topples az alap, mi is bevállaljuk akkor őkis ez igy fair :D
Mind a 9 komment
K'Naan - Take A Minute

Érdemes odafigyelni a szövegre!
1782 1 0 Zene Izé
Magyar electro rock duo. Electro house hangszerekkel.
1044 0 0 Zene Izé
Björk - Mutual Core
1141 1 0 Zene Izé
Ének az esőben ;)
4289 1 2 Izé
Nusihusi: Zuhany alatt éneklő papagáj, jobban énekel, mint egyes emberek:)
hawkeye: Ebből csak a konyakot értettem....:) A miénk az ABBA nótákra szokott beindulni. De Zámbó Ji [...]
Drágán megfizetjük a 10%-os árcsökkentést 

Olcsóbb lett az áram és a gáz, akár panelt fűtünk, akár medencét. Nagy üzlet-e az energia? Befektetne 77 000 forintot évi 5000 forint kamatra? Pár év múlva talán sötét szobában gondolkodhat rajta.
5297 2 74 Izé
bungle: http://index.hu/gazdasag/2013/05/31/itt_a_hatalmas_pofon_a_rezsicsokkentesert/
bungle: Az autógáz lehet a rezsicsökkentés áldozata http://index.hu/gazdasag/2013/04/30/az_autogaz_lehe [...]
kissfreezer: http://www.tutiblog.com/2013/04/akkor-mi-is-baj-rezsicsokkentessel.html
Mind a 74 komment
A Boston Dynamics kisegíti a télapót néhány szánhúzóval
1099 0 0 Izé
Edgar Müller folyóvá változtatott egy utcát. ;)
A legnagyobb - 280 méteres - 3d-s járdarajz/járdafestés.
10220 16 18 Izé
bandee1219: Jól néz ki, de ez csak egy pontból fotózva ilyen, van fenn a Funpicen egy pár olyan, ami minden [...]
tical25: RESPECT!!!Azt a mindenit,az agyam eldobom milyen ügyes ez a pasi!
Heartka: WOW 10/10000 :O :O
Mind a 18 komment
José Naranja kézzel írott és festett naplóit kész élmény olvasni
1237 0 0 Izé
Régebbi postok...