REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Tud valaki morzézni? Nem értem mit ír. :)
2246 0 3 Izé
gyocska: Boldogan éltek, míg Roxy végül éhen nem döglött!
nemtudokregisztralnihelo: Apuka nem így reagált volna, ha az autójával csinálja ugyanezt...
szomi1: ...á, csak gravírozza az üveget ;)
Az a félelmetes padló! :D
2927 0 3 Izé
Nusihusi: Láva a padló:D
lesszi: a cicánk a lábtörlőt ugrotta át meg megkerülte. nem akart rálépni. de már nem fél tőle me [...]
Szancso: :D Lamináltpadlófóbia. :)
Hörcsög szépség az elmúlt 100 évben egy percben
2641 0 10 Izé
AVIREX: Egy ilyenre igen, de van a másik, vérszomjas fajta, aki minden mozdulatra vicsorít, abból nem k [...]
közlegény: nem tudom csinálja-e vagy sem, mert nem volt még pitbullom de a kutyatámadós postban Kissfreezer [...]
Nas: A hálózsák igazából az ágyneműtartóban volt, de nem védtem le határzárral, ők meg talál [...]
Mind a 10 komment
Ilyen is lehetett volna Budapest - meg nem valósult épülettervek a XX. századból
4130 0 1 Izé
tjunior: kicsit bővebben a falanszterblogról http://falanszter.blog.hu/2014/11/05/majdnem_amerikai_stilusu_ [...]
Madáretetés
2526 0 6 Izé
AVIREX: Idejönnek, átutaznak, de egy ideig itt dekkolnak, ergó akárhogy is nézzük, a kisebbséget kép [...]
lilaflexninja: Pedig pont azt néztem, hogy pár hónapja még a kisebbség volt a gondunk. Hajjjj változnak az id [...]
norbertvincze: asszem ez ide passzol :) http://postimg.org/image/5706584fl/
Mind a 6 komment
Két pitbullt nem tud megállítani a felelőtlen gazdájuk... 

Cikk: Ráuszította egy nő a pitbulljait az idős férfira
3367 0 23 Izé
norbertvincze: https://www.youtube.com/watch?v=zvT8cBk9riA
hawkeye: Akkor adott esetben te morogtál és ugattál helyettük, hogy megvédd őket? :)
lilaflexninja: Itt azért egy dolgot felejt el mindenki, amikor a kutyák tulajdonságairól, meg neveléséről es [...]
Mind a 23 komment
100 táncos jelenet a moziból... Bruno Mars vezényletével. :D
3174 0 3 Izé
Csádi: Csak vicceltem. Kicsit zavar, hogy ennyire felkapott. Oké, felkapott zenét használni videóban ha [...]
lilaflexninja: https://www.youtube.com/watch?v=OPf0YbXqDm0 nem vadiúj
Csádi: Ez valami új zene? Még nem hallottam.
Milyen szép onnan fentről a kilátás! :)
3172 0 11 Izé
Csádi: Címbe mehetne ez a link: http://www.pto.hu/valravn-hullamvasut-szabadeses-rekord/
lilaflexninja: Pedig sose tudhatod, mikor kerülsz össze egy fojtogatós pszichopatával :) Hát ilyenen meghalni [...]
Nas: :D Oké. Lehet, hogy én vagyok paranoiás, de nekem mindig az jutott eszembe a hullámvasúton, hog [...]
Mind a 11 komment
Kemény gyerek
5911 0 51 Izé
norbertvincze: :)))
bungle: http://i.imgur.com/86Gopsc.gif
lilaflexninja: Na, és az ilyen szülőkkel fog így viselkedni a saját gyereke, unokája. Aztán meg csodálkozik [...]
Mind a 51 komment
Zseniális találmány, amitől kevesebb lett az eldobált csikk a londoni utcákon 

Ilyet itthon is lehetne, mondjuk menekültügyben ;) vagy... írjátok meg, milyen szavazásra buzdítanátok a szemetelőket! :)
2428 1 6 Izé
Lusu: Nem értem mit kell szerencsétlenkedni a csikkekkel. A megoldás egyszerűbb sem lehetne. Ha cigit [...]
norbertvincze: a kigáncsolt menekült állítólag focista ;)
cila: Okos és szellemes. Londonban, ahol van "szivilájzésn", a "szplendid ájzölésn"-ben működhet. [...]
Mind a 6 komment
Kacsabomba - ez most állítólag nagyon vicces, vagy ilyesmi (?)

Nem is olyan rég...
3417 0 6 Izé
közlegény: megfázott, de sajnos már végstádiumú, sípol a tüdeje ;)
Nusihusi: Valamelyik kacsa fáziskésésben volt:D
bungle: Megirigyelte a 9 másodperces Duck Army (eddig) 8 és fél milliós nézettségét? ;)
Mind a 6 komment
Az eddig gyártott leggenyóbb lőszer: becsapódás után belülről felkaszabol. Ezt még Rambo sem szedi ki 1 vadászkéssel! ;)
4630 1 7 Izé
grmindenyssa: Az ember találékonysága határtalan . . .
Philo: Kár ezen agyalni. Akik meg akarják csinálni, azok otthon egy hobby cnc gépen is lazán megcsiná [...]
AtiBoa: ... vagy ha épp nem a rendör pisztolyában van ilyen :|
Mind a 7 komment
A facebook sötét bugyrai
6139 0 9 Izé
bungle: http://444.hu/2015/10/01/teged-is-halalra-idegesitenek-a-hirfolyamodat-elaraszto-facebookos-videok/ [...]
lilaflexninja: http://kiokoshitasaki.tumblr.com/image/128550908749
akarkiisvagyok: Ez volt az a cikk amit nem bírtam ki szó nélkül én se. Először tényleg sírtam a nevetést [...]
Mind a 9 komment
Segítőkész emberek - jéé, még ilyenek is vannak? ;)
2776 1 1 Izé
alfred: Külön pikantériája a dolognak, h a legtöbb felvétel a nagy, csúnya, gonosz Oroszországban k [...]
Qrva golflabda hová tűnhetett? ;)
3193 0 18 Izé
Nas: Brrr. Nekem az ilyenektől a hideg futkos a hátamon. Miért élvezetes, ha rombol valaki? Abban nin [...]
közlegény: hát, ha ő erre élvez...
1b0r90: Vannak ilyen furcsa fétisek: https://www.youtube.com/watch?v=IfOFqMfXYTI
Mind a 18 komment
Bali-ban volt már valaki? :)
1632 0 2 Izé
thisisreal: Bali meleg barátja biztos. ;)
AVIREX: 3:08 :D
A magyarokat az sem érdekli, ha meghalsz az utcán. Van aki oda sem nézett, elvégre fontosabb, hogy időben odaérjek a fodrászhoz, vagy le ne késsem a kiárusítást, mint embertársam élete. Vajon ha egy kiskutya szenved ott hányan állnak meg segíteni?
2892 0 9 Izé
bungle: 1,5 óráig ült stroke-kal egy férfi a Lehel piacon, senki sem segített, és még ki is rabolták [...]
khristian: Én is hivatásos csigamentő vagyok :)
godzsy: Na ha már a posztszöveg kifejezetten a magyarokra van kihegyezve, akkor hozzá lehet tenni, hogy a [...]
Mind a 9 komment
A lazaság bukása ;)
5419 0 8 Izé
eMTé: Jaja, én is max. álló kocsisorok között, lépésben haladok, és ha látom hogy indulni fog, be [...]
blackmumus: Mivel a baleset miatt a motoros és valószínűleg az autó is megállt ezért az autó előtt ő t [...]
Slarioux: Én is motorozok, de haladó kocsisorok között pont az ilyen veszélyek miatt sosem megyek.. Egyé [...]
Mind a 8 komment
Eközben a Havannán... :D
3129 0 6 Izé
Gábor-79: Imádom az ilyen cikkeket. :-/ A posztkép valóban havanna-telepi, de a videó, és a megszólaló [...]
Nusihusi: A kultúra megnyilvánult:)
Szancso: Jó ha van na, akik segítenek megtolni. ;)
Mind a 6 komment
Sok jó ember kis helyen is elfér ;)
2438 0 3 Izé
Ladaboy: A francokat... Egy csillagkapu volt benne,épp egy kaptárhajóról tárcsázták,jönnek is a lidé [...]
Zellergumó: Szerintem egy teleport kaput szállított ami az ütközés következtében megnyílt.
sergi: Általában ezek a furgonok 1.5 tonna teherre vannak tervezve.Számoljunk 70kg/fővel,ez szorozva 50 [...]
Egy év alatt kihalt az amerikai méhek 42 százaléka 

Hamarosan szörnyű dolgok történhetnek az agrár- és ökoszisztémánkkal. 

Egy korábbi post a témában
2260 1 35 Izé
bungle: NAGY A BAJ KÍNÁBAN: MÉHEK HELYETT KÉZZEL POROZZÁK BE A VIRÁGOKAT http://utajovobe.eu/hirek/sok [...]
AVIREX: Ez érdekes volt, köszi :-)
lilaflexninja: így születnek a méhek: https://www.youtube.com/watch?&v=f6mJ7e5YmnE
Mind a 35 komment
Ivan Drago... ifjabb... ;)
2548 0 3 Izé
Szancso: Nincs mit. :)
sergi: Na ez jó volt,de egy kicsit gyúrhatott volna többet mellre...
közlegény: hú, ez felvidított így reggel, köszi Szancso :)
Képregény arról, hogy milyen lenne, ha egy macska lenne a főnököd :)
1894 0 4 Izé
Nas: További macskaságok: http://9gag.com/gag/aPGXo1R?ref=fbp
bungle: Akinek macskája van, annak mind egy macska a főnöke. :P
Szancso: Nem várná el, hogy mások nyalják a seggét...:D
Mind a 4 komment
Hipnotikus golyóbűvölés
2791 0 8 Izé
Szancso: Az a golyóbűvölés után jön...:D
Nusihusi: Elsőre kígyóbűvölést olvastam:D
AVIREX: Oké, ha te láttad, akkor szuper. Én még délelőtt láttam a videót és megjegyeztem magamnak, [...]
Mind a 8 komment
Kedvenc filmjeink régi idők stílusában
2246 0 1 Izé
hawkeye: A Ghost Busters nagyon ott van.... :)
Ez vagy valami, vagy megy valahova
1629 1 2 Izé
Nusihusi: Ez aztán nem szarral gurigázik:)
hawkeye: Az a hátsó meghajtás nagyon tetsz.... :)
Wire Cutters
2027 1 1 Izé
thisisreal: Nagyon emberiek ezek a robotok. ;)
Elfelejtették felhúzni a korcsolyát a lányok... ;)
3393 1 8 Izé
akarkiisvagyok: mert playback :) ha jobban megnézed vannak olyan részek amikor megy az ének, de egyikük se éne [...]
Kisvakond: szegénykék, bár 4-ből 3-szor a bekötött lábú burkolt. valami amúgy ott ugrál a szinpadon, [...]
Tomi Demo: A hangjuk viszont nem bicsaklott meg. Nagyon profik ezek az ázsiai csajok.
Mind a 8 komment
Először beindul tőle a nő, aztán elájul 

Októbertől kapható lesz a női Viagra néven elhíresült szer. Kérdés, hogy ezzel a női egyenjogúság vagy a gyógyszergyárak nyernek-e.
4592 0 5 Izé
Nas: Meg ha gyógyszerkinézetű, és a csomagolása is vegyszeres dobozt idéz... :) Mondjuk nem azért [...]
I. C. Wiener: Épp elcseszed a placebot... Ha csíp, vagy keserű, vagy drága, akkor hat és kész :)
Nas: Hülyeség.
Mind a 5 komment
Félelmetes kis testőr! XD
3014 0 3 Izé
Nusihusi: Nem lennék vele rosszban, mármint a kutyával;)
grmindenyssa: A szeme se áll jól a kis bokatorpedónak :-D
hawkeye: Félelmetes véreb.... :) Na, láttam már hasonlót. A következő este, amikor a gazdi jött ha [...]
Ésssss placcs ;)
4195 0 6 Izé
lackópetykó1: Meg a víz is kicsit kevés lent. RedBullék biztos megoldanák. Beteg ez a video még nem láttam d [...]
Csádi: Most, hogy mondod, az elég beteg lenne. :D Viszont kivitelezni para lenne szerintem. Túl meredek a [...]
lackópetykó1: Így van. Bár egy ugrató a végén nagyot dobott volna rajta. :D
Mind a 6 komment
Lassan jön a fűtésszezon, csak tökéletes tűzifát érdemes venni! :)
4257 0 8 Izé
közlegény: ezzel a tempóval jövő karira számolhatod, hogy ennek melegénél bontogatod az 'ajikat', bár k [...]
sztewe: Na akkor kérek belőle egy platóval XD :D:D:D
Nutszeru: Basszus olyan jól meg van csinálva mint egy ikea reklám. Az első negyedben még azt hittem komol [...]
Mind a 8 komment
- Le fogunk zuhanni... 
- Dehogy fogunk! 
- De le fogunk... 

:DDD
6214 0 3 Izé
hawkeye: És feledd a négy lifántot, amely a hátán tartsa. Ha a néger leesik, agyontapossák... :)
közlegény: hiszen a Föld lapos, azt mindenki 'tudhassa'
hawkeye: Teljesen elfehéredett ijedtében....
Hát ez ott maradt! :D
4904 0 2 Izé
Tóth József: Mehetnek a bográcsba. Ha nem halászlé lesz, akkor libapörkölt... :)
Nusihusi: Bájos kacaj:D
Közel-Keleti pályaudvar (drónfelvétel)
3311 1 75 Izé
norbertvincze: http://888.hu/article-a-migration-aid-babaja-mindenbol-penzt-csinalt
norbertvincze: http://888.hu/article-csalas-miatt-nyomoznak-a-migartion-aid-reklamarca-utan
norbertvincze: http://adatlistazo.hu/dublin3/
Mind a 75 komment
Feszült lehet, szerintem már elég rég verte ki... ;) De hogy nem kezesbárány, az is tuti! :D
3420 0 6 Izé
Jaca: Itt írja alá! Aztán kattanhat a bilincs...
Nutszeru: Ha valaki ennyire KEZELHETETLEN, megérett egy atyai pofonra.
Mika: Ez csakis a Fekete lovag ükunokája lehetett. https://www.youtube.com/watch?v=DiKFV9Ka-GU
Mind a 6 komment
Szemet gyönyörködtető védelem a magyaroktól
2756 0 1 Izé
sergi: Kell,végre tudni fogom hova rakni a legértékesebb cuccomat, a pornó dvd gyüjteményemet.
„Halló, itt a macska! A gazdám nem tud a telefonhoz jönni, mert próbál bekerülni a bájos kacaj videógyűjteménybe...”
2575 0 2 Izé
közlegény: cickárnő :)
Nusihusi: Titkárnő lesz belőle, ha felnő:)
Azért egy radart hullámvasúttal körbeépíteni... ;)
2238 0 2 Izé
Zellergumó: Az csak egy 3 méteres pótsín,vész esetére.
hawkeye: http://indavideo.hu/video/Diszkopatkanyok_Jim_Carreyvel
Na ide sem érdemes fészket rakni! ;)
2200 0 3 Izé
norbertvincze: a kis kardinális pintyelődik :)
tjunior: Nem fészket akar rakni, hanem az építőanyagot szedi össze :)
Jaca: Ez van, amikor egy madár idegen szőrökkel ékeskedik :)
Régebbi postok...