REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Házak pazar kilátással ;)
12164 0 1 Izé
Szancso: Az erősebb széllökések érdeklődés hiánya miatt elmaradnak.:)
Mindig is fodrásznak készült...
3387 0 4 Izé
Nas: Ilyet a mongol futóegerem is csinált, csak ő megfontoltan, precízen válogatta szét a tincseket [...]
Nusihusi: Valaki eldugott ott 1 szem mogyorót:D
Tooni: Fészket akar rakni belőle, nem is érdekli, hogy még viseli valaki :)
Mind a 4 komment
Panda aranyzuhany (+ újabb bájos kacaj)
3855 0 5 Izé
Nusihusi: Fúj:S A postszöveg viszont like, és a pandák is cukik:)
bungle: Egyébként úgy is hívják, írják is többen a szlengblogon. :)
bungle: Golden shower magyarul aranyeső? Nem téveszted össze valamivel? ;) www.youtube.com/watch?v=8Qp5RF [...]
Mind a 5 komment
Modern kori felvilágosítás
8162 2 3 Izé
Nusihusi: Az a game over nagy volt a végén:D
Bogi22: Ez most egy "kocka" felvilágosítás?? XD a gyerek úgy születik hogy kapsz egy e-mailt!! :D hát [...]
Split: Szar.
Longcat sétál. Ja, meg egy androidot is vezérel közben maga mögött...
3784 1 1 Izé
Tooni: Kifejezetten macskákra szabott exoszkeleton :)
Inkább már nem is írom, hogy büntetés, hátha ez is sok embernek fog tetszeni...
3239 1 26 Izé
spider86: Szerencsére már itt is van, mostantól 3 perc 50 mp-ig élvezhető :D http://www.youtube.com/watc [...]
spider86: visual orgasm... várom is a teljes pv-t ^^
bungle: Tessék, akkorát kapsz, hogy rögtön kinőtt tőle a szakállad: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura- [...]
Mind a 26 komment
Egy érdekes trükk dobókockával. Nem mindig, de meglepően sokszor kijön az eredmény.
12631 5 14 Izé
rebecca: dobjunk abc számhármast 100a+10b+c-100c-10b-a=99a-99c=99(a-c) ez 0, 99, 198, 297, 396, és 495 ere [...]
szela00: Pedig kijön az, 564-465=099 99+990=1089 :) De amúgy pontosan ugyan ezt írta le CzPeet az ötödik [...]
metaljohsy: Hát nekem nem jön ki! -.- ötöst hatost és négyest dobtam...de nem jön ki...pedig nem lett neg [...]
Mind a 14 komment
Egy "esetlen" hárompontos. ;)
1936 0 3 Sport Izé
Quito: És nem adja meg!:D
Maccoyi: Már javítottam, köszi. :)
ssscsaba: nálam nem ment...de megkerestem más linken :) http://www.youtube.com/watch?v=WXk7WxZ_HzI
Igaz történet arról, aki hű mert maradni
532 0 4 Pink Izé
zeiksz: Elgondolkodtató és én is azon a véleményen vagyok, hogy LEHET el kellett volna mondania. Nem fo [...]
Stief: Amúgy szerintem ez inkább önző tett, itt úgy állítják be mint ha jót tett volna de nem! Az [...]
BullFrog: A doktor meghalt, a házassága megmaradt, szerinted?
Mind a 4 komment
Mi sül ki abból, ha "keresztezzük" Salvador Dalít Walt Disney-vel? Egy lenyűgöző animáció! :)
3075 5 18 Izé
spider86: nem mondanám magamról, hogy minden szabad percem a képtárakban töltöm, de mint laikus Dali a k [...]
zeshka: Remek kis videó.Ilyen az mikor két nagy művész találkozik. Imádom Dalít, ő az igazi szürrea [...]
Bogi22: Hehehe most buktál le :DDD muhahahah..."mintha be lettem volna szíva:D" és igaz is hogy te té [...]
Mind a 18 komment
Pózolj krokodillal! ;)
Krokisimogató Ghánában
2448 0 7 Izé
Tooni: :D:D:D WAU !
bungle: http://href.hu/x/gdzl
Tooni: Én meg kutyában...
Mind a 7 komment
Matsuo - 1972 óta elhagyatott bányaváros Japánban. Egykor a Távol-Kelet legnagyobb kénbányája tevékenykedett itt és 15000 lakosa volt, ma már csak kísérteties köd tölti be utcáit, ami csak nagyon ritkán oszlik el rövid időre. Még több kép itt.
9403 6 2 Izé
Laretta: Éjjel @_@
termi-nator: Silent Hill
Hátmasszázs?
3240 0 5 Izé
Tooni: Táncolni fogok a sírodon, mondta, de nem várta meg míg eltemetik. Meg akarta idézni az elhunyt [...]
Ravennë: Ilyen elvont formában a témát még nem láttam. Szancso magyarázata, pedig ennek metaforikus vá [...]
kiisb: Ez a túlzottan emancipált társadalom kritikáját megformáló performansz. Magyarázzam, vagy in [...]
Mind a 5 komment
Egy újabb PET palackból épült ház, most Argentínából
5376 0 4 Izé
Szancso: :D:D:D A lóvét meg elköltötte sörre.:)
kiisb: 0:10-nél Dacia 1310 TLX???
Tooni: Az első kismalac szalmából építette a házát. A farkas elfújta. A második kismalac faágakb [...]
Mind a 4 komment
Hétmilliárdan leszünk a hét végére. 40 év alatt duplájára nőtt az emberiség. Szerintetek mennyi embert bír még el a Föld?
Sir David Attenborough szerint ha nem sikerül 8 milliárd körül visszafordítani a világ népességének növekedését, akkor a Föld pusztulásra van ítélve.
4058 1 140 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41721_kep
bungle: www.boston.com/bigpicture/2011/11/world_population_where_its_thi.html
bungle: www.youtube.com/watch?v=VcSX4ytEfcE
Mind a 140 komment
A házasok tényleg többet érnek, mint a szinglik?
A KDNP egyebek mellett a válások csökkentésével oldaná meg a demográfiai válságot.
4331 0 51 Izé
bungle: KDNP: A nők felelősek a hajléktalanságért http://444.hu/2013/09/13/kdnp-a-nok-felelosek-a-hajle [...]
kabol: Első gyermekünk apósomék egyik szobájába érkezett haza a kórházból, aztán hitel nélkül [...]
vadonka: kabol: én nem cigizek, nem iszom, semmilyen káros szenvedélyem nincs, a párom és a családja t [...]
Mind a 51 komment
Ha véletlenszerűen válaszolsz erre a kérdésre, mi az esélye, hogy a válasz helyes lesz? :)
6797 4 196 Izé
Tooni: Logika, wazze http://noob.hu/2012/02/12/logikus.jpg
Stickhorse: Csak hogy egy kicsit még beletrollkodjak én is, bár már úgyse nagyon fognak visszatérni ide. A [...]
böoeee: Ha valaki nagyon ráér akkor játszhat még (példák angol fórumokról is): -ha a "C. 0%" verzi [...]
Mind a 196 komment
Vízicsúszda kiskacsáknak :)
9025 1 14 Izé
Nas: Nem tudom. De ha a LÓvárit elfogadják, akkor lehet rá esély. :D
Cableguy: Az orosz úgyis pocsékul ment annak idején. Érettségin elfogadják az alapfokú kacsavizsgát? : [...]
Nas: Látod, sohasem késő elkezdeni idegen nyelveket tanulni... :)
Mind a 14 komment
Míg az 50-es években Detroit az Amerikai Egyesült Államok egyik leggazdagabb városa volt, mára egyre jobban elnéptelenedik. Az autógyártás hanyatlani kezdett, ami miatt idővel általánossá vált a munkanélküliség és az elszegényedés. Az elmúlt évtizedekben a lakosság 25%-a hagyta el otthonait: üresen kongó templomok, felhőkarcolók, iskolák, több mint 33 ezer elhagyott épület és 91 ezer üres lakás maradt utánuk (korábbi post detroiti elhagyatott házakról). Az előrejelzések szerint a lakosság számának csökkenése 2030-ig hasonló ütemben zajlik majd, végleg kísértetvárossá téve Detroitot.
11049 7 19 Izé
bungle: www.origo.hu/itthon/20130722-mi-tortenik-egy-varosban-ha-csodbe-megy.html
Samu.: egy élet munkáját azért nem tenném rá :) Biztos vagyok benne, hogy az ingatlanokat nem adták [...]
Cableguy: Ezek szerint most kéne Detroitban ingatlant venni. Lehet hogy a magyar othonukat elvesztett devizah [...]
Mind a 19 komment
Touch Your Boobies (I Touch Mine!)

Kellemes látványvilág, a szöveg meg kit érdekel? :D
11904 0 26 Izé
Ravennë: Lássuk :)
Nas: Lássuk be, elég nyakatekert logika, hogy a férfiak figyelmének a felhívása által éri el a c [...]
Ravennë: "ha nem is 100%-osan, de..." "(bár ahogy elnézem sokaknak nem igazán ment át miről szól a do [...]
Mind a 26 komment
Samsung hajlítható mobiltelefon
2893 1 2 Tech Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2056232/Samsung-release-bendy-screen-mobiles-early-2012.html [...]
Anthraxia: Ja ezeket már láttam nagyon durva, hogy az én korosztályomban (1990-2011 között) milyen rohadt [...]
Grotesque

A fiatal lányt és barátját elrabolják. Amikor felébrednek,kikötözve találják magukat egy sötét,kinzókamra stilusu alagsorban,ahol rövidesen farkasszemet néznek rezzenéstelen arcú,beteges kinzójukkal... Ugy tünik végre Japánban is rájöttek,hogy a jó horrorhoz és a zsigeri félelemkeltéshez nem elég egy fehérre mázolt arcú,fekete hajú,bambán tátogójelenés,ennél jóvan több kell... Nos a Grotesque (Gurotesuku) ennél jóval többet is tud Vér,fájdalom,szadizmus,brutalitás,láncfürész,csipetnyi szex,ráadásul bizarr és groteszk módon tálalva... A film újradefiniálja a kinzás pornó fogalmát,emellett pedig hihetetlenül gonosz és brutális!


Trailer (+18)
Nagyon durva, csak saját felelősségre!!!

Betiltották a brutális japán horrorfilmet

Mivel egymásba érnek a durva, megalázó és embertelen jelenetek, arra sem volt mód, hogy megvágják a filmet, és úgy bocsássák a nézők rendelkezésére.

Imdb | Hivatalos honlap

Aki nincs regelve a YouTube-on az itt tudja megnézni.
2217 2 15 Film Izé
Beni0503: hát mit ne mondjak elég undorító film. ettől még az én gyomrom is forgott 1 kicsit.
kasy: iTunes - 10 dódó torrent reg - ingyenes Ez nem letöltős oldal.
-barby02-: Hogy lehet letölteni??amúgy sziasztok
Mind a 15 komment
"Na ezt rakd ki, hülyegyerek!" ;)

Innen rendelhető, kedves troll apukák.
6736 5 24 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/41681_pollock-puzzle?mode=latest&position=0&large=1 ( www.ize [...]
Laretta: Ilyennel bosszantanám egyik ismerősömet
CrazyLime: Errefele nem tudok, ilyen piacról :(
Mind a 24 komment
Fuckyeah letartóztatás! Valahogy így kell ezt csinálni! ;)
10870 4 19 Izé
Azazel: Na de mi van, ha be van kötve?:)
godzsy: ighen. milyen színű? valószínű.
piszok alfred: Korrekt, látványos jelenet. Az amiknak az a szerencséjük, hogy ezeknek bőven elég a saját pia [...]
Mind a 19 komment
Project Pluto

A terv célja egy nukleáris meghajtású sugárhajtóművel felszerelt cirkálórakéta, ami atombombák tucatjait szállítva a földközelben képes lett volna háromszoros hangsebességgel repülni, az akkori légvédelem számára gyakorlatilag elháríthatatlanul. Az erőforrás kb. a paksi blokkok hőteljesítményének felét elérő hajtómű lett volna, amiknek a prototípusait többször ki is próbálták a project beszüntetéséig, gyakorlatilag végtelen hatótávoságot adva a rakétának.

A fegyer a bombák ledobása után is okozott volna károkat: az előre beprogramozott útvonal mentén repülve a hajtómű sugárzása beszennyezte volna az ellenséges területet, emellett a néhány száz méteres magasságban a hangsebesség többszörösével repülő tárgy az általa keltett lökéshullámmal összezúzta volna az útvonala mentén a meg nem erősített épületeket.
4535 1 21 Izé
Békatallér: Hát ehhez képest egy sima atom egy kőbunkó... Milyen találékony az ember, ha egy másikat kiny [...]
izébigyó: Ötven megatonna puszítás lapult a Cár-bomba gyomrában, de igazi katonai haszna nem volt, mert e [...]
specialist: Igen így van! A szervezetbe légzés útján általában a tüdőbe kerülhetnek be radioktivitáss [...]
Mind a 21 komment
Hogyan tüntessünk el "kisebb-nagyobb" tetoválásokat. :D

Hogyan készült a videó.

The Zombies Tattoo Boy
9632 4 29 Izé
Cableguy: undoritóan néz ki a srác mármint a video végén.
CRaPtRaSH: Szerintem neki az, hogy tele van varrva, ugyanannyira természetes már, mint neked, hogy nem vagy a [...]
rivaul: Olyan nincs. Mármint nem az hogy nem akar olyan lenni mint mindenki más, mert akkor nem varratta v [...]
Mind a 29 komment
Ma a japán Babymetal-lal büntetünk...
5432 3 57 Izé
Erunder: Még ma is gyártják az új számokat. Ez a Karate. Lehet velem van a baj, de nekem tetszik. :) htt [...]
zola2000: Ha minden büntetés ilyen lenne, akkor hirhedt bűnöző lennék ^^
Nope: Dél-Korea! :D
Mind a 57 komment
Troll macska :D

Valamiért ez jut róla eszembe... ;)
9460 4 6 Izé
B@bóC@: Hát ez nagyon cuki :)
Adiboy: :D
MADve: nem kötekedni akarok, de szerintem minden élőlény ugyanígy reagálna
Mind a 6 komment
Ever Forthright - The Counter Shift  

A volt Periphery-s Chris Barretto közreműködésével!
1032 0 1 Zene Izé
defhed: Link, ami működik: http://www.youtube.com/watch?v=PxIkrNtj7ug
Sarah Lezito - ízirájder húgom ;)
5729 2 9 Izé
arabiata: Kösz, gyors, kíméletlen válasz
Szobabicikli: Rajtam is ugrálhatna picit...
specialist: Az itteni trollok egyedi megszólítása! :)
Mind a 9 komment
Mit szólnál, ha a fenti látvány fogadna a hűtőben (az a fej pedig erősen hasonlít a lakótársadéra)?

(én: "De jó, maradt még sör!")
5992 0 19 Izé
meklén: én azért egy sapkát adnék rá...
RockerBandy: Így könnyű :)
bungle: www.ize.hu/comments.php?post_id=17114 :)
Mind a 19 komment
Bár a biztonsági szolgálat extra védelmet nyújt a Budapesten tartózkodó Jolie-Pitt családnak, mégis sikerült megörökíteni, amint Angelina Jolie gyermekeivel játszik az általuk bérelt II. kerületi villa udvarán. A gyerekek szemmel láthatóan jól érzik magukat a tágas kertben, felszabadultan szaladgálnak anyjuk körül.
566 0 5 Pink Izé
Purple: és régen érdekelt valakit, hogy a gyerekek JÁTSZANAK?? :D érted, játszanak!! :D még ha öngyu [...]
Tooni: Felfért a stáb repülőjére a saját különbejáratú paparazzijuk is, hogy tovább öregbítse [...]
BullFrog: Nekem erről a képről csak az jön le, hogy a srác fejvesztve menekül az anyjától, mikor az ne [...]
Mind a 5 komment
 Az első randin szex?
503 0 1 Pink Izé
BullFrog: Ha lotyó vagy, és 1 éjszakás kapcsolatot szeretnél, hát tessék. :)
Amíg a vihar el nem választ! ;)
4059 0 4 Izé
7sleeper: ugyan. csak Aphrodíté hugát, Afrodiziákumot is a faterjuk kísért(ett)e az oltár elé..
Szobabicikli: A természet felszólalt, és kifogása van eme házasság létrejöttében.
7sleeper: előbb az ázás, aztán a répázás ;-)
Mind a 4 komment
Sister Nancy - A What A Bam Bam (RCola Remix)
839 1 1 Zene Izé
JogiBear: Fúú de üszök! :D egyszer hallodtam egy partyba és azóta se találtam. kösziii :D
The Zombies Tattoo Boy

(aki megtalálja rajta az IZÉ logót, 26-án vendégem egy sörre - errtu)
10874 3 42 Izé
Purple: na későn toltam ide a képem :D
bungle: Ez jó, szerintem megér egy külön postot is. ;)
Purple: nagyon durva *.* http://youtu.be/iLpbMqQMelk
Mind a 42 komment
Egyesek owlingolnak, plankingelnek, ez a shiba inu meg rozmározik. :D
6365 0 15 Izé
bungle: Shiba Inu kölyök ismerkedése a medencével: www.youtube.com/watch?v=8SLdbnonNXM
B@bóC@: Szegényke már rég tudna járni, ha nem csúszna a padló .. :D
Szancso: Vakonddog.;)Én kérek elnézést!:)
Mind a 15 komment
Egy ellenállhatatlan zombi. Mondjuk szalonnával a fején minden férfi ellenállhatatlan, nem? ;)
7362 1 3 Izé
originalcube: 0:35 mmmmMMMmmmm. :) Eléggé formás a popója. :D
Zolibaba24: Nem értem... Pénz szaga van vagy mi? :D
Szancso: "Tükör" tojással pláne!;)
Az én házam, az én váram
4907 0 6 Izé
Nusihusi: *Csodálkozom
Nusihusi: sodálkozom, hogy nem szedte szét a WC-papírt:)
Szancso: "crepto"
Mind a 6 komment
WARPAINT - Bees
1007 1 1 Zene Izé
revans: Miért van az ,hogy a női bandáknak a zenéje lagymatag prüntyögésnek hangzik.Vagy velem van ba [...]
Régebbi postok...