REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
4 ravasz fortély, amivel megtarthatod a párod
705 1 1 Pink Izé
Nala: +1: Pillanat ragasztó!
Így kell leamortizálni egy cliót jól. :D

 (Gyorsasági OB Orfű, Clio Kupa.) 
1241 2 1 Sport Izé
Öcsi: hát ennek nincs kint a négy kereke... :P
Hogy a külső vagy a belső számít e, azt mindenki döntse el maga, mindenesetre alinke nevű modder kolléga mindkettőt fontosnak tartotta így születhetett meg ez a retro külsőbe öltöztetett „high-tech” csoda.
4017 2 2 Izé
csildicsildi: ...
bandee1219: http://www.tivoliaudio.com/categories.php
A 4 legszexibb hely Budapesten

Sétához, csókokhoz és egyebek előtt
1814 1 5 Pink Izé
Cicamackó: Én itt már voltam..... Tök jó hely,tényleg romantikás :D de sztem tablettás-kannásbor folyik [...]
kingicike: jah XD az újjabbik résziből nemigen van ilyen hely csak ahol kocka teste van XD
babapiskóta: Csodálatos hely... hm... egyebek... ...
Mind a 5 komment
Az új Methodman Redman 'Mrs Internatiolnal' (Blackout2) klipben az 59. másodpercben egy magyar levél látható, bár a lány nem tűnik magyarnak.
5643 6 30 Izé
Darkshade: AXN-en biztos adták az eredeti szinkronnal, és felirattal is.
bandee1219: én is csak lestem anno XD! De ha jól tudom, régen ez lement eredetivel is, csak kb. amikor az HBO [...]
bandee1219: Igen, sok-sok millióba kerül egy ilyen klipp, de egy ilyen levél már nem fér bele a költségve [...]
Mind a 30 komment
Szerintem ijedtében beszart... ;)
11415 2 12 Izé
humanhades: es ezert akommentert?
Sissi: Hát nem tudom, szerintem nem olyan vicces...
AVIREX: yeah, a csajoknak ezért kell csúzlival járni budira,hogy a kezdeti ijedelem után a használt tam [...]
Mind a 12 komment
Mókus bukósisakban. ;)
4683 5 33 Izé
bungle: Vigyázat, már a sört is lopják a kis rohadékok!!! :D http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ [...]
bandee1219: Itt is, mellette: http://www.youtube.com/watch?v=GcfWD62sbcs&feature=fvw
joovan: Nem-nem te túlbonyolítod... a süni egyszerűen teleportált! :D:D:D Egyébként meg tud lépcső [...]
Mind a 33 komment
Miért nem hív??
468 0 14 Pink Izé
Nala: Nem az a lényeg hogy kivel kártyázik...te kis tudatlan:D Az a lényeg,hogy várja a telefonos seg [...]
CRaPtRaSH: a te két kommented altt fordult ;D
spider86: na két komment alatt mit fordul a világ :D hát persze, hogy nem hívja senki ha magában kártyá [...]
Mind a 14 komment
A világ legelső kiborg rágcsálója!?
1629 0 0 Tech Izé
Rat Cage
4347 0 5 Game Izé
szűzirónia: jó:)
Dilinyul: Nagyon aranyos volt. Szeretem ezeket a kijutósokat. Aranyosak és könnyűek.
MVS: aranyos volt, köszi!!!
Mind a 5 komment
Hogyan lopjunk ATM-et egyszerűen? Egy ember megmarkolja, fölteszi a platóra és tűnés! :D
8633 2 9 Izé
joovan: vajon elkapták őket?
Only me: Hétvégén építkezni akarok nem tud valaki hol lehet markolót olcsón? xD
mephistto: jók ezek a buli utáni izére fellesések :D fasza a csávó XD el is ment kedvencekbe :D
Mind a 9 komment
Nem semmi a fickó... nektek lenne kurázsitok ezt megmászni, ráadásul így?
1273 3 0 Sport Izé
Pár hete ez a videó nem aratott túl nagy sikert az Izé belső levlistán, így végül nem küldtem be.
Most viszont egy remek kis remix készült belőle a rathergood-on (amit szintén ajánlok mindenki figyelmébe, nagyon beteg dolgok vannak rajta!) :D
5907 1 19 Izé
toth_pityu: Öcsém! FEKVE röhögök: He bites me in my vagina- ezen:D
Voronyezs: Ja, jól hallottam, forgets everything :D:D:D Egyébként beszarás- Hí bájt mí in máj vadzsáj [...]
Voronyezs: Hát nem tom... ha engem megharapna a tökömnél...először felrúgnám ezt a szánalmat, aztán i [...]
Mind a 19 komment
Mental Destruction - Your Dying Soul

Kifejezetten agypusztító zene de legalább lehet relaxálni rajta és elmélkedni. Nekem nagy kedvenceim a srácok (na nem mintha ez sokat jelentene)

Itt a honlapjuk és itt van mellé egy hasonló hangulatvilágú zene videóval kizárólag erős idegzetüeknek!!!
734 1 1 Zene Izé
weedjay: ez nagyon zsir
RAEKWON feat. GHOSTFACE & METHOD MAN - NEW WU
1102 2 2 Zene Izé
knédli: nagyzene
snake6: húúúúú odatevős a sound
Létezik egy pókfaj, amely önmaga hasonmását készíti el, hogy elterelje a ragadozók figyelmét. Ez lehet az első példa arra, hogy egy állat életnagyságban leképezi magát.

Magyar cikk.
10194 1 18 Izé
kotta: Értelme annak van, amit szeretsz csinálni, vagy amiért pénzt kapsz, vagy amit szeretsz csinálni [...]
kukulkan: Miért, t'án nem jobb és érdekesebb pókokat (vagy akármilyen más biológiai objektumot) tanulm [...]
jethro: shadow clone jutsu :)
Mind a 18 komment
Project 25 (Buci km. Karizs) - Lassútorz

Szerintem emészthető :P

A csapat februárban alakult, még elég kezdő szinten van, de megér egy kattintást. Azóta ütemesen fejlődik,most készült el legújabb számuk ami napokon belül kerül fel tetubusra.
779 1 2 Zene Izé
Newtonheat: gondolom ti még sose halottatok igazi zenét... olyat amit az ember örömből csinál,egy darab gi [...]
Steve19+: Karizsnak nemsok köze van ehez a zenéhez! Buci az aki dolgozott vele! De szokjatok hozzá ez Sun C [...]
Rabbit Wants Cake
4176 2 2 Game Izé
nagydee: de, csak zárd be a fejlécet, amíg még megvan.
grendelio: Not working?
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
723 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
Natalie Dee abszurd, de vicces rajzai, illusztrációi, melyeket a pozitív életfelfogás irányít! :D
3918 2 1 Art Izé
september.is.suicide.season.: Hehehe, szerintem rohadt jó, olyan "Hey Guys, I AM AWSOME" póló pedig nekem is kéne az oldalról [...]
Rather Difficult

( Terelgesd a robokutyával a cicákat úgy, hogy azok a szőnyegen maradjanak. )
1996 1 0 Game Izé
Tirpa - Tirpa (prod. by AZA)
1260 1 1 Zene Izé
snake6: a zenei alap NÁJSZ
10 csábítási trükk félénkeknek!

Túl számos tapasztalaton, még mindig szorongással készülsz az első randira? D. Levine amerikai pszichiáter tanácsai sokat segíthetnek gátlásaid legyőzésében!
1119 0 0 Pink Izé
"Naaa, olyan izé vagy, muti már mid van..." :)
15416 2 18 Izé
Lilu__cica: Én is összetörtem már gumicukros tálat, mégse voltam börtönben.
nagydee: neked is ilyen kevés fogad van? :D:D:D:D
papaluige: mint ha csak magamat látnám.............:D
Mind a 18 komment
"Én mindig is mondtam, hogy a WOW beteges dolgokat vált ki az emberből." (by Crap)
14466 4 56 Izé
Matyi: a kérdés jogos.. a válasz pedig szerintem az, hogy az a gyökér a világon mást úgy se kaphat [...]
Agytumor: Nos...ne ítélkezzünk elhamarkodottan! ÚRISTEN!! EZ NEM ÉP!! ÁÁÁÁÁÁÁ!!!
1nessa: tv maci lenyom egy lapdancet xD xD:D:D de szerettem azokat a meseket.
Mind a 56 komment
The Road

A filmben 10 évvel előretekintünk, mikoron katasztrófák sorozata a civilizált emberi társadalom, a civilizált gondolkodás szinte teljes egészét elpusztítja. A film betekintést enged egy fiú és apja életébe, ahogy útra indulnak a túlélők kutatására, mert tudják, ebben a ködös és sötét világban egyedül nem tudnak sokáig talpon maradni. A túlélők azonban lehet, hogy éppen rájuk vadásznak...

Egy kicsit tömegfilmnek tűnhet, de mind a színészi felhozatal, mind az igényes képvilág (merthogy a borzongást is nagyon el lehet rontani!) és a ma nagyon aktuális pusztulás-téma különös megfilmesítése érdekessé teszi.

Imdb | Előzetes
1264 4 6 Film Izé
csicsilla: durva, hogy mi mindenre képesek az emberek a túlélésért...:(
Erunder: Végre ezt is, és emellett még pár filmet sikerült megnéznem most hogy már letudtam minden viz [...]
bungle: Kedvenc évszakom a nukleáris tél.
Mind a 6 komment
Az 50 legjobb randifilm
1271 3 1 Film Izé
kovacslacka: 50 legrosszabb: http://www.totalfilm.com/features/50-worst-date-movies
Rammstein feat. T.A.T.U - Moscow
1117 2 2 Zene Izé
Reise: csak úgy mellesleg, de ezt nem a tatu-val adják elő :) http://www.youtube.com/watch?v=lork4zxRGxI [...]
szomoja: szeretjük ám a Rammsteint bezony! :D
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
9928 1 9 Izé
7sleeper: ugyan ez csak egy mókush :-) http://kushsupport.com/
gvereb1: Ez a poszt szöveg nagyon kivan :D
1nessa: mer ez a tehen csak mokust szeret:D
Mind a 9 komment
Nem vicces, inkább tanulságos mindamelett, hogy a srácnak nagyon nagy mázlija volt.
1031 0 0 Sport Izé
Az új útburkolat hagy némi kívánnivalót és néhány cipőt maga mögött... ;)
11571 2 12 Izé
1nessa: tabla az luxus szegeny nagyi mit szenvedett:)
Jozeph: Csak "talán" vettétek észre, hogy kijelölt gyalogosátkelő-helyről van szó...
redline001: Ez mind hülye! lehet GYP-s kirándulás :D hogy lehet valaki ekkora hülye h belemasírozik?! :D .. [...]
Mind a 12 komment
Hogy milyen harciasak ezek a fenékrázó brazil csajok...
13173 2 39 Izé
gurbli: Na én lapáttal mentem volna közéjük!
rezso: már én is csak nevetni tudok.. :)
Nyúzó: :-DD Én is. Meg a poszton is.;-)
Mind a 39 komment
Rapunzel szindróma
1078 0 31 Pink Izé
1nessa: egyszer lattam olyan macskat igaz hollandok voltak de nem tudott bejonni a macska ajton mert olyan n [...]
neomatsek: a nyuszikat is lehet nevelni:) amikor hazaviszitek pár napig ne vegyétek ki,így a nyuszi majd ker [...]
Nala: Anyuéknál otthon 4 cica van:1 perzsa (Mici)2 házimacska,őket menhelyről hoztuk(Cirmi és Rudi) [...]
Mind a 31 komment
Gonsha & Tenko - Megint Itt...
683 1 2 Zene Izé
radical: Szerintem így elsőre nem is olyan szar.A gondolatok tök jók,nekem ugye csak a minőséggel van b [...]
Csolt: Megint!? Egyszer már voltak itt???
Játszma az ördöggel/The Devil Dared Me To

Jóféle film Új-Zélandról, rengeteg fekete humorral és vérrel, szóval kellően beteg!


Randy Cambell apja nyomdokait követve az Új-Zéland legmerészebb kaszkadőre címre pályázik. Nem számít, ki és hány végtagját veszíti el közben. A film szégyentelenül durva, felér egy állon ütéssel. Aki szereti a beteges humort (vér és kín van itt bőven), az ötletesen idióta kaszkadőrmutatványokat (mint például a felfordított fűnyírók átugrása) és a macsó erőfitogtatást, az most megtalálta a neki való filmet. A Játszma az ördöggel a legjobb választás az éjszakai mozizáshoz - főleg néhány üveg sör társaságában.
592 1 4 Film Izé
nagydee: megkerestem és tényleg. ez mekkora... :O
Erunder: A port.hu-val magával nem volt gáz, hanem azon belül az egyik linkel. Gondolod hogy én is, hogy [...]
vandk: micsoda? ez hogy lehet? mindenesetre kösz. behoztam a port.hu-t másik ablakban és copy/pasteltem [...]
Mind a 4 komment
 Mai ismeretterjesztő rovatunkban: az álcázás nagymesterei, a thaiföldi elefántok. Ravaszságuk minden képzeletet fölülmúl, itt éppen békés pandáknak álcázzák magukat. :D
4093 7 11 Izé
noartis: inkább azt döntsük el hogy fehér alapon fekete foltok, vagy fekete alapon fehér foltok
notaprisoner: Akkor javítsuk át p-pandára! :D
SyntAxe: Szexuális zaklatás pandának álcázzák őket :D
Mind a 11 komment
Újabb trükkös kosárra dobások jól.
1111 1 0 Sport Izé
MTV Cribs Afrikában. Zimbabwei rapper bemutatja a kastélyát. ;)
6396 2 11 Izé
AVIREX: nem egészen..
bandee1219: Ja, már volt hasonló: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=2796
bandee1219: A végén, sztem nem ellenkeztek, ez egy olyan hely, ahonnan bárki szívesen hazamegy! XD
Mind a 11 komment
Wimbledon 2009 - A háló mellett kérem vigyázzanak! :)
900 0 3 Sport Izé
Re-Peet: erre a csajra én is rázuhannék.. bár nálunk nincsenek ilyen jó labdaszedő csajok :)
Öcsi: micsoda bádicsekk :D
bungle: Kicsit nagy volt a lendület. :DDD Vagy lehet hogy csak ismerkedni akart? ;D
Elhunyt Michael Jackson.

Szívleállással szállították kórházba, az orvosok már nem tudtak segíteni rajta. 50 éves volt.
2763 2 4 Zene Izé
Ágii: Köszi szépen:)
kamubekLaca: Nem voltam nagy rajongója, de azért én is nagyon sajnálom, és nem tudtam halálhírétől csak [...]
Ágii: R.I.P.! Ő volt a legnagyobb király:( Honnan van a postkép? Nagyon tetszik!!
Mind a 4 komment
Régebbi postok...