REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kifogták a világ a legnagyobb pontyát.

(Tudom nem mindenkit érdekel, de sokunkat igen.)

Eredeti cikk 
1115 0 3 Sport Izé
Balázs: nagy anyaponty XD
Csolt: Oh, man...
TeamCo.: Kár, hogy a Kékestetőn nincs halászcsárda, hisz ott van Magyarország legmagasabb pontya.
 A CES Expo-n bemutatott legújabb SD kártyák akár 2TB-nyi adatot is képesek lesznek tárolni. A tárkapacitás természetesen gyorsabb író sebesség is párosul: 104 - 300 MB/sec. Ekkora tárhelyen akár 100 HD minőségű filmet, 60 órányi HD felvételt vagy 17.000 nagy felbontási és kiváló minőségű fényképet is tárolhatunk
1845 0 5 Tech Izé
bandee1219: én is! Tekintettel arra, hogy egy mai 32 GB-os, most olyan 22000-25000 Ft...
themasterhealer: Majd csinalunk SD-szervert :D
gutika: Létezik MicroSD méretben is. Én az árára volnék kíváncsi!! Ha a végén kiderül felesleg ve [...]
Mind a 5 komment
Szombaton, vagyis január 16-án a Kuplungban (V. ker, Király utca 46.) lesz egy partival egybekötött streetart vonatkozású filmpremier: 19:00-ás kezdéssel lesz a Vakondok című ’szubkulturális kisérleti dokumentumfilm’ bemutatója, utána parti olyanokkal, mint Savage, a Dubphase-es Kebab + DST páros és Pryus (a flyeren behirdetett Cadik helyett), közben pedig streetart kiállítás by Budhatomi, Oliver Arthur és Pintér Gábor. Ráadásul az egész móka ingyenes, ellenben ajánlatos előregisztrálni, erről bővebb infó alább, plusz mellé flyer (klikk rá a nagyobb méretért), hivatalos ajánló és előzetes. Az utóbbi engem nem feltétlen győzött meg, mert a témák érdekesek, de kicsit eröltetettnek tűnik benne a lazulós stílus, de majd meglássuk mi sül ki belőle.
668 0 1 Art Izé
nehgs: az ötletért és a poszt szövegéért köszönet a http://streetartbp.hu/ -nak W35
Ne várjátok a Pókember 4-et, nem lesz!
Intsetek mindenkinek búcsút a trilógiából, reboot következik.
1233 0 4 Film Izé
kovacslacka: Úgy néz ki Antal Nimród is esélyes az új Pókember rendezői székére. http://origo.hu/filmklu [...]
gergeli.: most sírjak vagy nevessek?
Balázs: ha JJ csinálja (szerintem) csak akkor lesz nézhető, egyébként pedig 2012re ígérik, aminek nem [...]
Mind a 4 komment
Szerintem már mindenki látta azt a t-mobile reklámot, amelyben ezt a gyönyörű számot hallhatjuk, igaz csak 2 versszakkal.
1034 1 1 Zene Izé
go-free: nemtom hogy ki ez a csaj, de a hangja hallatán beleszerettem! :)
Kedves Barátunk!

Ha már kopik a téli csizmád vagy újítani szeretnél, a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! A Borgo cipőbolt termékeit (többek között Ambergray, Art és Devergo csizmákat, bokacsizmákat és sportosabb cipőket) most 30-80%-os kedvezménnyel vásárolhatod meg!

Légy jó a lábadhoz!

Kellemes vásárlást kívánunk!
2299 1 17 Izé
Mr.T.: Nem.
pdstudio: ez egy poszt?
vöri: most jókor jött az olvasás tudománya ;) "a brands.hu akcióját mindenképpen nézd meg! " má [...]
Mind a 17 komment
Mindenki másképp csinálja...

[NSFW]
1432 1 4 Sport Izé
VS: :D
Maccoyi: Köszi srácok. :)
Erunder: http://www.youtube.com/watch?v=n9CfYAo7Qbg Ez müxik.
Mind a 4 komment
Már az eredeti Csillagok háborújában is hallani magyar szót. A Clone Wars című rajzfilmsorozatának 22. epizódjának 6:33-dik másodpercében egy kis szürke lény lép elő és mondja a következőket: „Az ördög az enyim. Mindent elrontottál. Ez volt az én próbám”. Hogy miért, az ebből a cikkből kiderül.
6313 5 17 Izé
lochness: Azért még felesége lehet... Beszelni kicsi magyar?
Goofy: Genndy Tartakowsky férfi... nem valószínű, hogy bárki felesége lenne... ostoba cikkíró
thebeast: http://www.gametrailers.com/video/full-length-exclusive-halo-3-odst/55529
Mind a 17 komment
Elérhető A szupercsapat film trailer-e!

John 'Hannibal' Smith ezredes, Templeton 'Szépfiú' Peck hadnagy, H.M. 'Bolond' Murdock százados, Bosco 'B.A.', 'Roszfiú' Baracus őrmester majd Amy Amanda 'Tripla A' Allen. Egy ütős csapat, sokak által ismert és szeretett - egyéni módszerekkel dolgozó bűnüldöző szervezet, ez A szupercsapat (The A-Team).

1983-ban indult a népszerű akció sorozat, melyből mint már azt tudjuk régóta, készítenek egy egész estés filmet. A Füstölgő Ászokat rendező Joe Carnahan rendezi,  négyen dolgoztak a forgatókönyvön. Ridley és Tony Scott producerként vesznek részt a forgatáson.
Fő szereplők: Liam Neeson, Bradley Cooper, Sharlto Copley, Jessica Biel, Quinton Jackson és Yul Vazguez.
Premier: 2010. június 11.
1764 1 6 Film Izé
kasy: Mármint sunáztadnád magad vele. Nem? Balról a második játsza Mr.T-t. (Az origy nem vállalta m [...]
csicsilla: huuu szépfiút sunáznám :D de hol van Mr.T? :(
panzerp: áááááááááááááááááááááááááááá kikezek??????? és hol a retrooooo???? és [...]
Mind a 6 komment
AR.Drone iPhone helikopter. Ez a játék bizony nem gyerekjáték, katonai kém cuccot mindenkinek! :)
3197 2 2 Tech Izé
Bulo: el lennék vele egy darabig :)
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=o5tvX61X2A4
She's Out of My League (Túl jó nő a csajom)


Ismeritek a 10-es pontozást? Hogyne ismernétek!! ;)

Szóval Kirk, egy 5-ös srác, biztonsági őr, és nem túl sármos, míg Molly egy 10-es csaj. Ő sikeres, gyönyörű, okos, és jó a humorérzéke. A legmeglepőbb, hogy összejön Kirkel, amit senkise ért, hogy történhetett. Még Kirk se.

Ahogy látom ez a vígjáték leginkább arra épít, hogy az átlag nézők, minél jobban bele tudják képzelni magukat a főhős karakter helyébe. Ez nem is rossz dolog, sőt. Ettől csak élvezhetőbb lesz a vígjáték. Persze csak akkor, ha vicces is lesz. Haverokkal, mindenféleképpen nézős kategória.

Imdb | Hivatalos honlap (Ahol megtudhatjátok, hogy ti hányasak vagytok. :))
1186 1 2 Film Izé
snake6: jojez .-)
tutituti: hát én ötös vagyok.:) film meg majd megnézős lesz.
Válassz egy szimbólumot! Olyan lesz 2010! Szimbólumok, jelképek, babonás tárgyak... Sokféle szimbólumot használunk mindennapjainkban, a legtöbbet szinte egyáltalán nem, vagy csak alig ismerjük.
851 1 0 Pink Izé
Éneklő pizza, kibelezett táncosnő - 2009 legfurcsább reklámjai.

Nem mindegyiknél jöttem rá, mit akar reklámozni.
13625 7 9 Izé
kichi: Kár, hogy a "japán" reklám, nem japán ebben a postban. (betűk alapján thai-ra tippelek egyébk [...]
plantek: A fejember hogy eltüsszenti már magát:D tutti biztos, h azt sokan elhittékXDXDXD
bungle: http://pink.ize.hu/comments.php?post_id=3259 Vagy a közvetlen link (fejléc bezár gomb után): htt [...]
Mind a 9 komment
Zseniális Mini Cooper gerilla reklám Hollandiából. Olcsó, hatékony, jópofa.
9272 0 2 Autó Izé
AVIREX: Kreatív [:
Jokker: Az a jó reklám, ami szórakoztató vagy kreatív... Kár hogy ritkán találkozni jó reklámmal. [...]
Zseniális Mini Cooper gerilla reklám Hollandiából. Olcsó, hatékony, jópofa.
9405 7 2 Izé
AVIREX: Kreatív [:
Jokker: Az a jó reklám, ami szórakoztató vagy kreatív... Kár hogy ritkán találkozni jó reklámmal. [...]
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
4082 3 35 Izé
Erunder: Nem kell, hogy ez, illet az ezt követő legyen az utolsó hozzászólásod ebben a témában. Igaz [...]
imhouse: Megszegem a szavam, de ezt még leírom: értelmes emberekkel szeretek vitatkozni. Meggyőzhető is [...]
imhouse: Szépen utána jártál a dolgoknak. De nem elég alaposan. :D Előre kijelentem: a témára vonatko [...]
Mind a 35 komment
Engedj be! (Lat den ratte komma in/Let the right one in)

A 12 éves Oscar Stockholm külvárosában él, magányosnak érzi magát és még az osztálytársai is terrorizálják. A fiú megismerkedik a szomszédba költözött Elivel, aki ugyanolyan magányos, mint ő maga, így hamar barátságot kötnek. Eközben a környéken több rituálisan meggyilkolt ember holttestére bukkannak, megindulnak a találgatások, de senki sem sejti,hogy ki, vagy mi állhat a gyilkosságok mögött.

Imdb
1113 2 7 Film Izé
Szosztar: Nem fikázásból de a filmben volt rá utalás, annál a résznél amikor a lány öltözött és O [...]
kovacslacka: :D A film tényleg inkább dráma, annak ellenére, hogy 1-2 trancsír rész van benne. Engem a hang [...]
Erunder: Amikor láttam a beküldöttek között és láttam hogy ki küldte be nagyon meglepődtem. Azt hitt [...]
Mind a 7 komment
A 2 örök nőtípus, akiért minden pasi bolondul
2413 0 0 Pink Izé
Frozen

Ti szoktatok síelni? És ha igen, akkor használjátok a felvonót? Na ha ezt megnézitek, ezek után lehet, hogy nem. :)

Három barát, akik közösen mennek sítúrára, egyik este szeretnének egy késői lecsúszást. Ám a felvonó beragad, hideg van, senki se tudja, hogy felmentek, magasan vannak, így leugrani veszélyes lenne. A környéken köztudott, hogy vannak ragadozó állatok, és lent a sötétben mozog valami ami csak rájuk vár.

Szeretem az olyan filmeket amit kevés, illetve kis helyen forgatnak. Horroroknál a klausztrofób érzés keltése bevett szokás, de ez már lehet kicsit túlzás. Egy sífelvonó? Na ott tényleg nem lehet sokat mozogni. Történést se bírok sokat elképzelni. De reméljük a film készítői ebben a témában kreatívabbak voltak, mint én.

Imdb
2055 0 1 Film Izé
Blade28: Erről az jut eszembe, hogy egy zuhanyfülkéket gyártó cég beperelte a Psychót, mert a zuhanhz [...]
Halálkeringő

Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.

A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?

Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!

Imdb
3915 1 8 Film Izé
M.Andreas: Tegnap este adták m1-en. Igényes film, bár a végén nem tiszta, miért céloztak egymásra hárm [...]
kasy: Kedves Toffy! Én maximálisan megértem az általad leírt dolgokat, sőt tisztában vagyok vele. I [...]
Erunder: Külföldi filmek közül van jó pár, amiknek eszméletlenül jó plakátjai vannak. (Megjegyezné [...]
Mind a 8 komment
Itt a 10,1 colos kijelzővel szerelt telefon
3121 0 1 Tech Izé
nagyonhulyevagyok: ezért szétbarmolni egy jó kis dell masinát :( mellesleg tetszik, én már azzal is elégedett l [...]
Nem egy életbiztosítás ez a meló. Főleg ha úgy jár az ember, mint ezen a régebbi videón...
6541 1 3 Izé
BlackHawk94: nem azért de én nem látom értelmét hogy ebben mi a jó
bandee1219: http://www.youtube.com/watch?v=5Dp_8fTSjJY 3:35-től
Purple: a világ legjobb állásába is bele lehet halni :D http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=57529 ara [...]
Marmaduke

Egy újabb képregényfigurát filmesítenek meg. Persze ő azért nálunk annyira nem ismert.

A történetéről nem lehet sokat tudni, csak azt ami ebből a kicsi teaser-ből kiderül. De mért is érdekelne minket a története egy olyan filmnek, ahol már megint beszélnek az állatok? Simán lehetett volna animációt csinálni a képregényből, és akkor nem lenne ennyire bugyuta, de neeeem. Na mindegy. Akinek tetszettek a Kutyák és macskák, vagy a Doctor Dolittle, azoknak ez is be fog jönni. Valószínűleg (remélem) nem lesznek túl sokan. ;)

Imdb
989 0 1 Film Izé
tutituti: Régen a garfield újságban volt róla képregény.Jó 2 évig asszem.Aztán levették.Marmaduke-ot [...]
Minden egyes jegy ütközhet ellenállásba, vagy épp segítő szelek terelgetik útját. Most megtudhatod, hogy állatjegyed szerint mennyire lesz sikeres 2010!
1399 0 1 Pink Izé
eerix: jó a posztkép! :)
Dollhouse (A felejtés ára)

A Dollhouse egy olyan cég ami emberek agyát törli ki azért, hogy új személyiséget tápláshassanak beléjük a megrendelők kénye kedvére. Akik általában barátnőt, szexrabszolgát, tolvajt, vagy gyikost kérnek. A fő konfliktus abból adódik, hogy a "babák" elkezdenek emlékezni. A másik, hogy a szervezet jellegénél fogva nem igazán legális, ezért az FBI nyomoz utána.

Sajnos a sorozat nem ütött akkorát, mint amekkorát elvártak tőle. Illetve amit a készítőjétől, a sorozatok nagy mesterétől vártak. Viszont szerintem még így is a mostanában futó, illetve épp most szünetelő sci-fi sorozatok közt megállja a helyét. Igazán különleges történettel állunk szembe, és a színészi játékok is (amiket egyébként a történet meg is követel egyes karakterektől) tökéletesek.

Eddig két évad futott le, és már a sorozat törlése is tervben van, de az RTL Klub még csak most kezdi vetíteni. Január 4-étől késő esténként nézhetitek is. Én személy szerint inkább gépen feliratosan. A FOX mentő kampányáról a magyar oldalon többet is olvashattok.


Imdb | Wiki | Magyar oldal
730 1 1 Film Izé
Erunder: Hozzá tenném még hogy van egy pilot amit sehol sem vetítettek le, így az RTL Klub se fogja. Ha [...]
A guarana jobb mint a kávé?
509 0 1 Pink Izé
Purple: guaranás kávé :D van olyan, fincsi :)
A legjobb másnapos filmek

B.Ú.É.K. mindenkinek!
1356 2 0 Film Izé
Kuss, én mindig így szállok le a sífelvonóról... :)

Egy másik sífelvonós attrakció. :D
1334 0 0 Sport Izé
Vízipipa vagy cigaretta?

A vízipipázás szertartása egyre nagyobb divatnak örvend. Felmerül azonban a kérdés, vajon kevésbé ártalmas-e, mint a cigarettázás.
1472 0 8 Pink Izé
Monique Lime: Szerintem azért, mert nem tudja az ember mindenhová vinni magával. Vicces lenne, ahogy az utcán [...]
arabicsnusos: Snus-t a népnek :) Igaz az is káros, mert az ínyt egy cseppet sztészedi..meg szájrákot lehet t [...]
l3azsi: Nem is beszélve arról, hogy a cigarettagyárak mekkora szarban lesznek, ha mindenki átszokik cigi [...]
Mind a 8 komment
Vicces, meghökkentő, bizar, durva videók válogatása a 2009-es futballszezonból. :)

2 rész 

Ezzel a postal szeretnék minden kedves Sport Izé látogatónak Boldog Új Évet Kívánni és reménykedem benne, hogy jövőre egy picit több lesz az általatok beküldött postok mennyisége. :)
1884 2 2 Sport Izé
likol: Boldog új évet!:)
Davek: Baromijó kis összeállítás sírtam a röhögéstől 1-2 helyen. B.U.É.K :D
Csak erős idegzetűeknek!

Itt az év vége, retteghetnek a malacok, ugyanis nincs mese, újévi malac kell az asztalra! Első lépés: lőj egy disznót!

+bónusz űbergagyi kinézetű malacreceptes oldal, ahol külön felhívnám a figyelmet a "Véroldal" kifejezés gusztusosságára :D

(Minden kedves Izélőnek "heppinyújír", jövőre ugyanitt - Mr.T.)
17644 3 171 Izé
Purple: azok a vegák, akik azért nem esznek állatot, hogy miattuk ne haljon meg, azok vagy önellátó ta [...]
Árnyangyal: És még külön köszönet Mr.T-nek a malacreceptes linkért. Párat kipróbálok.
Árnyangyal: Én meg csak ámulok azon, amit megszokhattam volna: mennyi sok hülye ember van összezárva 93000 [...]
Mind a 171 komment
 DJ Fenner & Quazzer - I Was Wrong (Dubstep Remix)

Aki van Facebook-on, annak érdemes a www.facebook.com/ukfdubstep -hez csatlakozni.
Heti friss mixeket dobálnak, kiváló minőségben.
1011 0 2 Zene Izé
karmigran: szintén! :) egyúttal BÚÉK minden izének!
Fabesz: Köszi a fészbúkos ajánlást!
Szegény spori pont úgy járt, mint múltkor a kollégája.
1018 0 0 Sport Izé
Sex and The City

Sikítsatok csajok!!!! Mert megint filmvászonra kerül, sokak örömére, és sok férfinak lehetőséget nyújtva, hogy a barátnőjüket/feleségüket, vagy mindkettőt :) boldoggá tegyék pár órára. Bár javasolnám a hölgyeknek, hogy ne kínozzák ezzel a hímnemű egyedeket és a barátnőjüket, vagy a meleg barátjukat vigyék el inkább rá a moziba.

Gyanítom hogy nagy történetet nem igazán írnak hozzá, csak megy majd a csacsogás, csak most ha jól vetem ki az előzetesből akkor nem New York-ban, hanem valami sivatagban. Persze a címet azért tartják.

Imdb
1023 0 3 Film Izé
tutituti: Én nem láttam az elsőt,de ez a keribretsó annyira unszimpatikus karakter.Komolyan!most a nőknek [...]
snake6: ajaj
Kornadidas: már az első film sem kellett volna.de a sorozat az jó volt:)
The Karate Kid

A sztori nagyjából ugyan az. Mert ugye mindenkinek rémlik még az eredeti? Új környékre költöző kölyök, szerelmes lesz, de a csaj foglalt, megverik, öreg titokban kung-fu mester fószer tanítani kezdi, és a végére az új gyereké lesz a lány meg a dicsőség, mert legyőzi a gonosz nagymenőket.

A különbség most csak annyi, hogy egy fekete gyerek lesz a karate kölyök. Will Smith fia Jaden lesz az. Jackie Chan a tanító, és Will papa egy kisebb szerepben maga is feltűnik.

Nekem tetszett amikor 12 voltam, biztos a mostani kis kamaszoknak is tetszeni fog, de felnőtt fejjel nagyon gáz.

Imdb
1485 0 5 Film Izé
madMate: összefoglalva: jackie chan besenyő pista bácsinak öltözve tanít meg kungfuzni egy 27 kilós [...]
Erunder: Mert az nem gáz, hogy röpke 2 hónap önvédelmi oktatás után a gyerek elver egy nagyobbat, aki [...]
Rukitarin Moari: De a KARATE kidet, ha már igy hívják, miért wushu mester tanítja kung fu-ra? Ez már anno is ba [...]
Mind a 5 komment
Born That Way

Jake Green hat hónap után végre láthatja a lányát, ám egy pénzszállító rablásának a közepébe csöppennek. (Minimális angol tudás szükséges)

Rendezte:  Tony McNeal

Imdb
780 0 0 Film Izé
Báthory - A legenda másik arca (Bathory)

Báthory Erzsébet A hírhedt 16. századi “vérgrófnő” történetét sokan feldolgozták már: az emberiség legvéresebb gyilkosaként szerepel a Guinness Rekordok Könyvében. A legenda szerint többnyire nők estek áldozatul a grófnő kegyetlenségének: megkínozta és megalázta őket, kiontott vérükben fürdött, fogaival tépte szét az áldozatok eleven húsát, majd végzett velük. De valóban ez történt a grófnő várában? Az eltelt négy évszázad alatt semmilyen történelmi dokumentum nem került elő, ami mindezt egyértelműen igazolná. A film a hagyományos elképzelésektől eltérő módon ábrázolja a grófnő alakját. A történet egy védtelen özvegyről szól, aki gazdagabb és sokkal nagyobb vagyonnal rendelkezik, mint maga a király. Báthory Erzsébet modern gondolkodású, reneszánsz asszonyként szerepel a filmben, aki egy összeesküvés áldozatává válik.

A történelmi dráma egy cseh - szlovák - angol - magyar koprodukció, amelyet Csehországban már 2008. július 10.-én bemutattak. Hazánkban 2010. január 20.-ától vetítik a mozik.
Maga a film már post-olva lett, de gondolom kevesen beszélitek a cseh nyelvet.
trailer:
971 1 0 Film Izé
Kapcsolatfüggőség - Miért jobb a rossz kapcsolat, mint a magány?
920 0 2 Pink Izé
CRaPtRaSH: nos... a címe alapján el sem merem olvasni... MIÉRT JOBB EGY ROSSZ KAPCSOLAT mint a magány????? [...]
Ófi: mert hülye vagyok.
A közeli jövőben vagyunk. A szervtranszplantáció már nem ügy. Kell egy szív? Egy tüdő? Nem probléma. Nem kell várni hónapokig donorra, rettegni a pillanattól, mikor áll le a ketyegő. Minden rettegés száműzve. Az Egyesület nevű cég kifejlesztette a mechanikus pótlókat, futószalagon gyártják azokat. Persze van egy kis hátulütője a dolgoknak. A műszervek ára az egeket veri, s ha nem tudja le tartozását az ügyfél, a cég küldi behajtóembereit, a Repo-kat, hogy visszaszerezzék a potyázóból a szervet, kevésbé udvariasan fogalmazva, még a sz*rt is kibelezzék belőle. Remy (Jude Law) az egyik legjobbjuk, de történik valami, és főhősünk rögvest a másik oldalon találja magát...

IMDb 
RedBand trailer
Premier: 2010. április 2.

Repo Man-nel találkozhattunk a Repo! The Genetic Opera-ban. Nem összekeverendő.
1300 2 6 Film Izé
Erunder: Én viszont abszolút nem erre számítottam. Totális meglepetésként ért ez a befejezés.
bungle: Jó volt, tetszett a befejezés is (bár sejtettem, hogy ez lesz). :D
ssscsaba: coooooooool
Mind a 6 komment
Itt a magyarázat, hogy mért nem kapsz olyan hamburgert a Mekiben, mint amilyen a reklámban szerepel.
17050 7 17 Izé
plantek: megragadtad a lényegét a témának gratulálok... gyorsbüfék fikázása? egyetlen eggyel kapcsol [...]
bohóc: akárki akármit mond...finom és kész...ez a lényeg...bajom még nem lett tőle...de ezzel az er [...]
plantek: haha :D Mint nyári/diákmelós nekem eszem ágában nem volt ilyesmit csinálni, különben a prób [...]
Mind a 17 komment
Régebbi postok...