REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fotós trükkök, hogy még jobb képet készíts
3882 0 0 Izé
Legalább ebéd közben "nyugalom" van
2250 0 0 Izé
Sózott meztelen csiga, antik szekrény hátulja  és kutyasz*r

Avagy milyennek találják az édességeket a kínai boltból a youtuberek
1251 0 0 Izé
Csúcskáosz Csepel déli részén, aki teheti használjon helikoptert
2282 0 0 Izé
Most megtudhatod, hogy készül egy absztrakt tájkép
1099 0 1 Izé
roberto: Ezdekaki művész úr! Normális világban az ilyen művészt azonnal giotinra ítélnék. Ebben a v [...]
Bárkiből lehet élsportoló :)
2121 0 0 Izé
Művészi megoldás :D

Diszkrét utalás a kátyú helyzetre Győrben
9635 0 0 Izé
Újabb Való Világot tűznek műsorra 
1337 0 1 Izé
qpci: Megérett a világ a pusztulásra.
Jönnek a baconok :)
1901 0 1 Izé
leha: Ne játsz az étellel!
Michelin csillag gyanús ;)
2246 0 0 Izé
Testvéri civakodás, majd 100 évesen
1769 0 0 Izé
Amikor egy ölelés nem elég :)
1869 0 1 Izé
balogh predator: Ezek valami nagyon jövedelmező üzletet üthettek nyélbe, hogy ennyire örülnek egymásnak :)
Ilyen csodálatos a kilátás Budapestre egy Gripenből
2042 0 0 Izé
Megyeri Csilla után, Pirner Alma megnyilvánulása is nagy port kavart.
2951 0 9 Izé
palinkaman: Nem mindenkinek jött be úgy az élet, hogy az egészséges táplálkozásból, meg a tornázásbó [...]
vadonka: Arra célzok, hogy még a "szálkás" izomzat is sokkal gyorsabban alakul át zsírrá mint amikor v [...]
kerdojel: Szóval azt akarod mondani, ha nem edzel, akkor kevésbé leszel túlsúlyos? Az edzőtermi edzés n [...]
Mind a 9 komment
Vannak, akik mindenbe beleütik az orrukat
1874 0 0 Izé
Nincs is cikibb annál, ha hajléktalannak nézik az embert, pláne akkor, ha csak segíteni próbál.
2003 0 0 Izé
Ők tudják, hogy kell élni :)
1310 0 1 Izé
vadonka: Csináltam ilyet már. Szilikonos formába tettem a sok csokit és a sütőben hőlégkeverésen 60 [...]
Azért a végén csak megkapta :)
2906 0 3 Izé
VanZant: :D
sapkabarna: Az egyetlen adekvát válasz rá még mindig: https://www.youtube.com/watch?v=1OYRtrgBcOo
vadonka: Csodálatos. Nem megy neki a szekér úgy látom. Amúgy a nyereményjáték: Rádír a chatbot, hog [...]
Már a kutyák közt is terjed a shiggy challenge
1154 0 3 Izé
Szárnyfülüzoknyipóc: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71FVgxBxrWL._RI_.jpg
Krea: Azért örülök, hogy nem egy autós ütközést hiányolsz :D:D:D
vadonka: Hiányolom, hogy a végén beleesik egy fedetlen aknába vagy nekimegy egy tűzcsapnak. Ugyebár a s [...]
Hát ma sem tudtuk meg, mi van egy Dark Webes csomagban 
1996 0 2 Izé
Dularl: Ugye tudod, hogy ez direkt kifigurázós videó?
vadonka: Túl van ez az egész dark-web misztifikálva. Már jó pár éve leálltam, de több mint 10 évet [...]
Kicsivel több odafigyeléssel csökkenthető a balesetek száma
1168 0 2 Izé
hawkeye: Jól látod. Sajnos....
Demente: óóó Én már semmin sem csodálkozom! A kerékpárosok az egyirányúban arra mennek amerre akarn [...]
Valaki csak sok szerencsét kívánt a magyarok átlagbéréhez...
2235 0 3 Izé
akicker: "Fele annyi, mint amit Angliában kapsz havonta" Na én inkább annak az angolnak kívánnék sok sz [...]
Krea: Azért, ha az átlag bért veszed alapul, 1 év alatt nem sok változás történt. A külföldiekt [...]
Ascocrist: Köszönjük az időszerű videót! A következő mi lesz? Öszödi beszéd? Antall Jóska beiktatá [...]
Milyen komoly arcot tudnak vágni hozzá :D

 
1760 0 2 Izé
VanZant: Ez nagyon beteg! :D XD
Jaca: Bakker, elsőre majdnem rávágtam, hogy mi az, hogy tudnak, mind a négy ugyanaz :D
Ehhez még az ötös-lottó főnyereménye is kevés lenne...
3074 0 0 Izé
Aki szereti az optikai csalódásokat, mindenképp látogasson el Szöulba.
2720 0 2 Izé
kakucsi: 4:51-ig bírtam.
Csádi: Lemaradt a bünti címke.
Ebbe a tuning panelbe bárki szívesen hazaérkezne.
2725 0 10 Izé
vadonka: Pontosan. Nálam hőszolgáltató van és kurva drágán adják a melegvizet + ugye az "alapdíjat" [...]
Nebel: Ezt a tripla annyi rezsit hagyjuk szerintem, anyám panelben lakik én kertes házban. Ő nyáron is [...]
drgore: Bár az hogy mennyire értékelik fel az igazából nem jelent semmit. Ismerősöm most adott el a b [...]
Mind a 10 komment
A Drón Kígyó eddig nem látott menőverekre is képes
2536 0 0 Tech Izé
Alexis csodálatos csók festményeket készít. 
1538 0 0 Izé
Nézzétek milyen reakciót vált ki ez a jó nő  az "urakból" :)
4976 0 1 Izé
Csádi: Nézzük. :)
Elképesztően jó képeket lehet otthon készíteni ezzel az egyszerű módszerrel.
3098 0 1 Izé
Csádi: "Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták..."
Japánban már nem a dolgok lekicsinyítése a cél :)
1146 0 0 Izé
Lecsapott a Nébih a Balatonon. Ne csodálkozzunk, ha ilyen büfék mellett, sok helyen esett vissza a forgalom.
2158 0 0 Izé
Azért ezt a panaszlevelet nem csoda, ha Kormos Anett olvasta fel!
2800 0 0 Izé
Távkapcsolat, nem probléma. Már a világ másik felén is érezheted kedvesed csókját.
740 0 1 Izé
Ravennë: http://www.ize.hu/ize/post/66872
Igazi természeti csoda vár rátok Peruban.
941 0 1 Izé
Diliqtya: Lámaszeme, lámaszeme sötéÉt-kék....
Itt egy újabb szuper találmány, amit magyarok alkottak és még a környezetnek is jót teszünk vele.
2730 0 0 Izé
Dinnye evés felsőfokon, bemutatjuk a legújabb trendet.
2146 0 0 Izé
Csak óvatosan az okos kütyükkel :D
3142 0 1 Izé
Csádi: https://www.youtube.com/watch?v=aAj8zHOEfiI
Már rég túl vagyunk a lehajtható asztallapok korszakán, ez egy egészen extrém megoldás ha az egész családod várod vacsorára.
4224 0 4 Izé
SEszter: Rákapaszkodik a gyerek, felburul! :D
ReBoot: Kezdőtől nem rossz, de ez az igazi: https://youtu.be/Bh_qn62zny0
KillHates: Egy ilyen asztal árából berendezheted az egész lakásod!
Mind a 4 komment
Vajon ez a megfigyelés vezetett el minket a gimbal feltalálásáig?
1292 0 2 Izé
Lawrence: Most már tényleg ez lesz? Minden posztot ami eddig volt újra kiteszünk? Bérposztolás és kész [...]
Csádi: http://www.ize.hu/ize/post/19587
Régebbi postok...