REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Újszülött gofri :)
2599 0 10 Izé
lilaflexninja: Mégiscsak van: http://lilaflexninja.tumblr.com/post/102355599145
Tooni: cím...címke, tobzos...tobzoska :)
bungle: Mondom címkékben! Kérsz tolmácsot? ;D
Mind a 10 komment
Újabb „beugratós” legénybúcsú 

Inkább Izélt volna szorgalmasan, akkor ő is láthatta volna már itt ezt a videót! ;) Az „operatőrnek” meg ezt a videót ajánlanám...
9264 0 4 Izé
lilaflexninja: Sose vennének rá, hogy bekötött szemmel bándzsizzak. Még nyitott szemmel se biztos.
Nusihusi: Ez a pusztító röhögés:D
Ryan: say no to vertical videos.
Mind a 4 komment
Liam Helion (aka Waverider) „átalakulásai” :)
2489 0 2 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/53129_?categoryId=15&position=&large=1 :D
bungle: Mekkora arc! :D http://i.imgur.com/S2XLve1.jpg
Mesteri fafaragások (szörnyű weboldal) 

A folyamat.
971 0 0 Art Izé
Eldöntötték, milyen árfolyamon forintosítják a devizahiteleket 

A bankok biztosan jól járnak, ugyanis a paici szinten történik meg a forintosítás, kérdés, hogy az adósok mennyire járnak jól. 

Jól becsapták a devizahiteleseket? Szerintetek?
2863 0 21 Izé
bungle: www.168ora.hu/itthon/devizahitelek-forintositas-forintarfolyam-132077.html http://i.imgur.com/xKtTqu [...]
bungle: http://444.hu/2014/11/18/tudja-ki-jar-baromi-jol-a-devizahitelek-forintositasaval-hat-az-allam/
ivivan: "Beleroppannak abba, amiről végre kimondták, hogy tisztességtelen?" Az ügy az alkotmánybíró [...]
Mind a 21 komment
Mi történik a közeljövőben, ha valaki szívrohamot kap az utcán? Repülő elsősegély akcióban. :)
1335 0 4 Izé
vadonka: Vagy még inkább körberepkedik a drónok és ők állapítják meg, hogy jól bebaszott aztán elr [...]
Szancso: Ugyanaz mint eddig. Körülveszik a járókelő szakértők, és megállapítják hogy jól beba**ot [...]
PabY: Akkor lesz itt jóvilág ha nem kell ilyeneken gondolkodni.
Mind a 4 komment
Hogyan fejleszd az önuralmad? 

„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
3736 0 0 Izé
Árnyjáték :)
2380 0 0 Izé
Nyilvános hotspotok lettek a UPC otthoni routerei 

Itthon a nagy szolgáltató körében egyedülálló termékkel egészítette ki internetszolgáltatásainak körét a UPC Magyarország. A Wi-Free nevű szolgáltatással bármelyik UPC internetelőfizető csatlakozhat egy másik ügyfél Wi-Fi routeréhez.
2502 9 0 Tech Izé
Mégsem lesz energiacella 

Több mint egyéves dicsőséges média-pályafutás után lezárulni látszik Széles Gábor energiacellájának története. A rejtélyes találmány, amit soha senki nem látott, és semmi konkrétumot nem tud róla, vissza-visszatérő slágertéma volt a magyar interneten, főleg azért, mert Széles előszeretettel mondott róla új és újabb, egyre homályosabb és egyre inkább sci-finek hangzó dolgokat.
3111 0 8 Izé
bungle: http://444.hu/2016/07/10/elon-musk-vs-szeles-gabor
bungle: http://444.hu/2015/05/10/valtoztatas-nelkul-kozoljuk-szeles-gabor-alapveteseit-a-hosszutavu-kozmikus [...]
bungle: Széles szerint ionfáklyával repülnek az ufók http://index.hu/belfold/2015/01/03/szeles_szerint_ [...]
Mind a 8 komment
Afrikában meg szomjaznak... ;)
4226 1 4 Izé
Tiborough: Kis ellentmondást érzek a hozzászólásodban:)
Tooni: Jaja, ezért is izél csakis TOR-on keresztül!
PabY: hát nem tudom hogy most komolyan írtad e vagy csak viccnek szántad mindenesetre hallottál már a [...]
Mind a 4 komment
Chappie 

Itt a District 9-t rendező Neill Blomkamp 3. sci-fijének (a 2.-at, az Elysium-ot inkább hagyjuk) első előzetese. 

Tartalom: Minden gyerek hatalmas ígérettel érkezik a világra, és ez nincs máshogy Chappie esetében sem: tehetséges és különleges, egy igaz csoda. És mint minden gyermek, Chappie is a környezet befolyása alá kerül, a jó és rossz dolgok egyaránt egyaránt hozzájárulnak ahhoz, hogy megtalálja saját útját a világban, és a maga urává váljon. Egyvalamiben azonban Chappie más, mint a többiek: ő egy robot. Az első, aki képes rá, hogy önállóan gondolkodjon, és érezzen. Az ő élete, a története pedig örökre megváltoztatja az emberek és robotok kapcsolatát... 

A filmet 2015. március 5-én mutatják be az amerikai mozik.
1480 0 2 Film Izé
bungle: Chappie_2015_720p_WEB-DL_AAC2_0_H_264-PLAYNOW ;)
Tooni: Egy hűtőszekrény csak ne feleseljen vissza.
Run 3 

1, rész, 2. rész
3426 0 0 Game Izé
Jégbubik :)
2713 1 4 Izé
közlegény: 1080p sd-n
Szancso: Én igen, ennyi az ára... euróban ;)
Ssch: és ezt mindenki 4K-ban nézte meg ugye?
Mind a 4 komment
Régen ehhez elég volt egy 5 literes befőttesüveg, de haladni kell a korral! ;)
3897 1 8 Izé
Szancso: A női agy még felderítetlen terület...;)
lilaflexninja: Biztos örülnek a végeredménynek, mert milyen ciki lett volna már, ha nem az történik, ami vá [...]
Igneon: Csak nem tudják elhagyni a gyerekes viselkedést...Lehet,hogy a műsorvezetőnél ez kötelező,de [...]
Mind a 8 komment
Nyártól lehet tilos a vasárnapi nyitva tartás 

Várhatóan jövő nyártól kell majd vasárnap zárva tartaniuk a hipermarketeknek és a plázáknak - ezt a KDNP alelnöke nyilatkozta az RTL Híradónak. Rétvári Bence szerint a bolti dolgozóknak minden egyes vasárnapra szükségük van, mert csak akkor lehet együtt a családjuk. Azt viszont nem tudta megmondani, mi lesz például a karácsony előtti aranyvasárnap sorsa. 

Nektek mi a véleményetek, legyenek vagy ne legyenek zárva vasárnaponként a hipermarketek és plázák?
1528 0 50 Izé
bungle: Már a Fidesz is támogatja a vasárnapi zárva tartást http://hvg.hu/itthon/20141201_Rogan Megtap [...]
közlegény: Egy kis névváltoztatás, máris családi áruházak lesznek: Tesz Kornél, Spár Elemér, Fincsi L [...]
bungle: http://444.hu/2014/11/09/a-szlovakok-elutasitottak-a-vasarnapi-boltbezarast/ Ezek szerint Szlováki [...]
Mind a 50 komment
Hagyományőrzés keményen
3436 1 9 Izé
tjunior: team deathmatch Csak idő kérdése hogy valakit úgy fejbe verjenek, hogy ott is maradjon.
MordreddBro: Szóval így nézhetett ki egy Slayer koncert az 1300-as évek derekán.. :D Viccet félre téve, a [...]
lilaflexninja: Jó hát gondolom, hogy ezek nem profi párbajtőrözők. De tényleg kíváncsi lennék, annak idej [...]
Mind a 9 komment
Lépegető izébigyó (Kinezin protein) 

Ugyanez magyarul.
3413 2 9 Izé
bungle: Keveset izéltél. ;) www.ize.hu/comments.php?post_id=20897 www.ize.hu/comments.php?post_id=10565
vbk: ezt a viccet nem ismerem
vbk: Itt egy viszonylag nagy viszkozitású közegben (legalább is a levegőhöz képest nagy viszkozit [...]
Mind a 9 komment
Kicsit drága tűzijáték
3706 1 6 Izé
norbertvincze: közelebbről is http://rt.com/usa/209091-rocket-crash-explosion-video/
közlegény: http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20141029-felrobbant-a-nasa-hordozoraketaja-antars.html
blackmumus: na ki felejtett el tankolni? :)
Mind a 6 komment
Gyorsan átnézte a használati utasítást ;)
5477 2 8 Izé
kakucsi: Ahogy elnézem ez a használati utasítás érthetően és egyszerűen fogalmazott.
Tooni: Ez egy macska.
Tomi Demo: Színész, nem?
Mind a 8 komment
Rendőri felvezetés robogóval ;)))
3371 0 4 Izé
norbertvincze: "His bond has been set at $100,000." :)) http://fox17online.com/2014/10/27/man-on-moped-leads-musk [...]
közlegény: biztos valamelyik ex-elnök ízi rájderezik, óvó szirénájuk vigyázza őt
Tomi Demo: 12 rendőrautó egyetlen robogósra? Nálunk összesen nincs ennyi az országban...
Mind a 4 komment
Újratervezés - 10 perces magyar rövidfilm
3251 3 10 Izé
bungle: http://rtl.hu/rtlklub/hirek/nem-vart-siker-az-ujratervezes
lilaflexninja: Szerintem kicsit szirupos/sablonos, de azért kedves és megható film, ha nem lennék kemény férf [...]
csaty: Nagyon jó kis filmecske . És egy kapcsolat már csak ilyen , azokat a tulajdonságait is szeressü [...]
Mind a 10 komment
Ufós szappanadagoló
81291 1 0 Izé
Wi-Fi(l)harmonikusok :)
4949 2 4 Izé
csaty: Gondolom külföldre költözik a közelgő internetadó miatt ...:)
bungle: Kis türelmet, költözik az ize.hu szervere, valószínű holnapig nem lesz új post.
kb971033: Amit mondasz késleltetés nem a netsebesség, hanem a AD-DA átalakításból származik (a fogott [...]
Mind a 4 komment
Rég volt ekkora kormány­ellenes demonstráció 

A netadó elleni tüntetésből székháztámadás lett: betörték az ablakokat, monitorokat dobáltak a Fidesz-székházba. Ultrák lehettek a tömegben. 6 ember őrizetben garázdaságért.
6028 0 80 Izé
kissfreezer: Nem szokásom, hogy zsindex-nek tituláljam az Index-et, ahogy a FIDESZ-t sem szoktam ZSIDESZ-nek le [...]
tjunior: http://444.hu/2014/11/18/orban-viktor-uzent-az-elegedetlenkedo-fiataloknak/
tjunior: A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ
Mind a 80 komment
Pejac utcai művészete
1721 0 1 Art Izé
bungle: Nagyon jók! 1-1 képét már láttam, csak nem kerestem rá, hogy ki ő, hol az oldala...
Hitler és az internetadó
4529 1 2 Izé
lo'ko''to'': https://www.youtube.com/watch?v=8lbxbGC6TRo ez is egy mestermű :)
chemotox66: http://youtu.be/mP9BYGNcYQ4
Fingadó

Összeszorított farpofákkal ültél a tévé előtt, kétségbeesve. Most mondták be, hogy az állam ezentúl adót vet ki minden egyes szellentésre. Ánuszgyűrű-lazításonként százötven forint a sarc, a gatyád is rámehet. Szó szerint, ha túlzottan elengeded.
1033 0 0 Pink Izé
Karcsúsít és jó a szívnek: 5 tudományos érv a csokievés mellett

Felejtsd el, hogy a csoki bűntudatkeltő főgonosz lenne! Mértékletes fogyasztással, és a megfelelő minőségű ét változatot majszolva ugyanis egyenesen csodát tehetsz magaddal. Elismert nemzetközi szaklapokból gyűjtöttük össze, hogy az orvosok miért javasolhatják akár kiegészítő kezelésnek.
677 0 0 Pink Izé
A legfrissebb hírek az internetadóról a képre kattintva 

Pár aktuális hír:
Gigánként 150 forint lesz az internetadó 
Legfeljebb 700 forint lesz havonta az internetadó 
Netadó: nem igaz a 700 forintos plafon
Az nCore már a filmek utáni adót is feltünteti 
Máris tüntetés szerveződik az internetadó ellen 

Szerintetek mi ez, pánikkeltés, a média túlreagálása, a kormány béna terelési próbálkozása...?
3195 0 61 Izé
bungle: http://index.hu/napirajz/2014/10/27/alku/
norbertvincze: 00:35 - Pötyi néni billentyűt sétáltat? :)
Ravennë: http://index.indavideo.hu/video/Igy_verik_szet_a_Fidesz-szekhazat_billentyzettel_es_monitorral_1
Mind a 61 komment
Harminc önkéntes tesztelő egy próbavezetésre jelentkezett bekamerázott autókkal, előtte pedig a Ford csak annyit kért tőlük, hogy indulás után mosassák le az kocsikat egy autómosóban...
6411 0 3 Izé
Findzs: azt a ferde szemű csajszit szívesen megnyugtattam volna :)
Nusihusi: Én betörném az ablakot ijedtemben:D
Botos Vendel: szinészek nem?????,,,
„Az úgy volt biztos úr, hogy mi szépen nyugodtan, szabályosan haladtunk, mire ez a rohadék villanyoszlop nekünk jött!„ 

(Az eset Romániában történt és az Audi Q7-ben állítólag 2-3 cigány felnőtt ült 2 gyerekkel...)
7629 0 6 Izé
rockerviktor: Segíteni? Ezeknek? Aztán mégis miért?
sapkabarna: Mert ám a kamerás jármű vezetője (a többiekhez hasonlóan) ugrott ki, hogy segítsen a baleset [...]
lilaflexninja: Na ilyenkor lenne az, hogy bekérném a kamerafelvételeket, persze ha ez lehetséges, és halmazati [...]
Mind a 6 komment
Egy újabb őrült sofőr
7029 0 3 Izé
T boy: Már nem lehet megnézni.:(
ERko: És csak a véletlen műve lehet hogy orosz/ukrán az illető :D :D
Tomi Demo: 2 szó: felelőtlen szarházi.
Hoppá, hoppá??

Ugyanez gyerekekkel
7383 0 10 Izé
norbertvincze: :O szóval megelőztél...
bungle: 3. komment.
norbertvincze: szóval hülyének nézed az állatokat? https://www.youtube.com/watch?v=yrPb41hzYdw
Mind a 10 komment
Mai cukizé: Ááá, ezt úgysem hiszem el! :)
3664 0 1 Izé
Szobabicikli: Cukimuki, de csak egyszer...és akkor... szóval inkább ne.
Upsz, upsz, és upsz
5593 1 26 Izé
AVIREX: Átmész a piroson, a másik satufékez oldalról, akibe hátulról belerongyolnak jól. Kit vesznek [...]
AVIREX: Megijedtél, ami természetes, elgondolkoztál a dolgon, az is természetes, de sajnos az életben b [...]
lilaflexninja: Na jó én is mentem már át úgy piroson, hogy két oldalról dudáltak a keresztbe jövők, én m [...]
Mind a 26 komment
A NAV-elnökét és több magyar adóhatósági vezetőt és üzletembert kitiltottak Amerikából 

Magyarországról mikor tiltják már ki őket? ;)
2101 0 65 Izé
norbertvincze: https://www.facebook.com/szelbernadett/photos/a.171247126321571.34423.160102384102712/73198179691476 [...]
norbertvincze: "Vida Ildikó NAV-elnököt nem azért tiltották ki az Egyesült Államokból, mert nem vizsgált k [...]
tjunior: Lehet elfogult, de a csóka önmagától hord össze hülyeségeket. Nem hisz az evolúcióban, szer [...]
Mind a 65 komment
A Cosmopolitian szexpozitúrái - élőben, az utcán tesztelve
5902 1 1 Izé
Tooni: Gyerekjátékot vagy felnőttet látsz a képen?
Dél-koreai Dzseki(t) Csen ;)
3068 0 1 Izé
lilaflexninja: Ez aztán a marketing!
Mit tennél , ha szembe jönne este az utcán?
4420 0 7 Izé
Szancso: Már meg ne sértődj, de ez nálad már kóros Vendelizmus. :)
hawkeye: Fémből van? Akkor ennek Botos Vendel a szakértője... :)
Ladaboy: Überfasza,nagyon bejön :)
Mind a 7 komment
Régebbi postok...