REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Mindenféle faizé :)
3635 3 15 Izé
bungle: http://www.wired.com/culture/art/multimedia/2008/08/gallery_michael_rea
bandee1219: Nem és nem is tudom, hogy kell ezt érteni?... Oo Te voltál az első fasz a világon v. az első a [...]
csirek: remélem tisztában vagytok vele hogy ezt a sok fa-szoskodást én idítottam el...
Mind a 15 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3582 0 14 Art Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Kevés a hely a lakásodban? Itt egy bonus szoba. ;)
Ugyanazoktól, akik a Hotel Everland-et csinálták...
3656 2 14 Izé
CRaPtRaSH: ki mit lát a dolgokban ;] nekem pl eszembe nem jutott volna erről a horogkereszt
geree: ezt most nem azér mondom mer nazi vok,mer nem!!!!!de ez majnem egy horogkereszt!!!:O:O:Omár csak a [...]
csirek: jah, én is azt vettem észre :D
Mind a 14 komment
Azoknak, akik nem elégszenek meg a szokásossal, hanem valami szépet szeretnének gépükbe tenni.
329 0 1 Tech Izé
bandee1219: Ez a szöveg a gyártó oldaláról van? Mert ha jól tudom, már jó ideje úgy állnak a modulok ( [...]
Emo kislány és a hajszárító.

+ bonus videó: "...és látod, hogy a tanáraid ugyanazt isszák és röhögnek."
26269 21 669 Izé
MiniMe: te atya uristen erröl valahogy lemaradtam multevben :D
L3v1steR: Belefáradt, de bölcs élettapasztalatokon nyugvó emo-s mondás: Az első "X" után már minden na [...]
Máln@: Juujjj.......666. komment????wáááááááá xD Gonosz leszek,és enéym az utolsó(előtti?: [...]
Mind a 669 komment
Orosz földalatti tengeralattjáró bázis
5866 4 14 Izé
Snyirc: Szép kis hely.. Már kétszer is voltam ott. Kb 9 éve be lehet menni civileknek is.
szamar001: mért Purple ne vállalnád be?:'( hát jólvan ... pedig tök kedvest ok ám lenni :P
Schabee: amúgy a kedvencem az itt is látható jobb felső képen az ikarus busz :)
Mind a 14 komment
1000 wattos szörnyeteg a Corsairtől
494 0 0 Tech Izé
A hangszobrász
5822 2 11 Izé
Purple: nem néztem :$ akkor ugyanaz :) de ez olyan ezüstösnek tűnt, na mindegy :)
Inverse: Hát nemtom pontosan mit akart megformázni de szerintem ez egy kacsa
eNMi: // ua. cornstarch, kukoricajáno... ööö ...lisztizé //
Mind a 11 komment
Szimpatikus szomszédok lehetnek...
5191 3 196 Izé
Purple: most azt akartam írni, hogy biztos ha sexelsz, akkor a pokolra jutsz, de megnéztem jobban, és van [...]
csicsilla: hehe különben bal oldalt van valami sex felirat azzal mire cèlozhattak?jobb oldalt meg van eg [...]
Máln@: köszi "bandi" :S :))))) Kössz ismeretlen xD
Mind a 196 komment
Öt darab forgó fej szolgálja a maximális zuhanyzási élményt.
733 1 0 Tech Izé
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2540 0 29 Art Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Kiváncsi lennék azért pár nap után hogy néz ki, mint egy zombi? :)
Videó itt.
Az elkészítése:
2641 4 29 Izé
Perenna: A sima vizes fürdetéssel nincs gondom azt lehet!Csak a samponos nem a legelőnyösebb!De te álla [...]
<-{st.one}->: had emeljem ki a cikk végéről: "Tiszta vízben annyiszor fürödhet görényünk, amennyiszer cs [...]
csicsilla: hàt GYula lehet ez igy van de attol mèg szereti èn meg nem fogom tiltani neki meg kü [...]
Mind a 29 komment
Most úgyis bevonják az 1 és 2 forintosokat, szóval szedjétek össze és lehet ügyeskedni... :)
6184 11 11 Izé
ibor90: Na hát én próbálkoztam. Nem volt sok 1, 2 Ft-osom, de ami volt azt beleraktam, van benne egy ké [...]
r3clbull: hát az a piramis nagyon ott van...
loloppo: Azért a 3. képen lebukott a csóka... A háttérben ott ficereg a pillanatragasztó :D
Mind a 11 komment
Don't shoot the puppy
azt hiszem ez a game méltán pályázhatna a
Minden Idők Legizgalmasabb Játéka
címre
9318 10 30 Game Izé
tomi77: Te 15 percig csináltad???? :o nekem csak 8 percembe került... Jó kis game!
tomi77: IGENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN Világ legjobb gameje:)))))))))) [...]
Grábor: amikor a 7-es pályán elkezdett visszafelé menni azt hittem ott dobom el az agyam
Mind a 30 komment
Gumiabroncs alkotások
3388 1 12 Art Izé
bandee1219: Ezek marha jók! A gumi-hegy meg komoly méretű. 8O
Smithy: Sztem nagyon király,mik ki nem pattanak emberek fejéből...Sosem gondolnék ilyenre hogy gumiból [...]
rivaul: Nekem az elefántig minden bejön. Sztem nagyon joOl néznek ki. A bútorok viszont... :S
Mind a 12 komment
Gumiabroncs alkotások
3579 6 14 Izé
bungle: Venla küldte: URL: http://freshpics.blogspot.com/2011/08/stunning-animal-sculptures-made-of-car.htm [...]
bungle: cancer1 küldte (sztem T.-nek akart kedveskedni egy újabb gumilovas posttal ;))) URL: http://freshp [...]
bandee1219: Ezek marha jók! A gumi-hegy meg komoly méretű. 8O
Mind a 14 komment
Csinos pendrive-ok sok szoftverrel.
492 0 0 Tech Izé
Íme, az e heti címadó pályázat. Nevezés vasárnap 14:35-ig, nyeremények a szokásosak... Ne fogjátok vissza magatokat! ;)
15895 0 247 Izé
csokioroszlán: "Femina - ízig-vérig nőknek" Na de bungle!!! :D:D:D
bungle: http://www.femina.hu/sztar/5_legborzasztobb_plasztika
CRaPtRaSH: MÉÉLTAAATLAAAN :DDDDD
Mind a 247 komment
Papír robot hajtogatás  magasfokon. Az oldalon megtalálható a szükséges pdf  is amit le lehettölteni,  ki lehet nyomtatni, körbe lehet vágni és össze lehet hajtani.
Akinek silerült szóljon, küldjön fotót, videót!
985 1 4 Tech Izé
cagica: Nagyon szeretném megcsinálni a robotot, de nem tudom már letölteni a pdf-et, ha valakinek megva [...]
techadmin: mindenfelekeppen kuldj kepet. en mar vagodosom aktivan a darabkakat, de jol latszik, hogy nem ket or [...]
ga_-bor: Én is nekiállok, de én majd csak hétfőtöl. Anno még az AT-AT-t is megcsináltam, sztem meg is [...]
Mind a 4 komment
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.

A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.

A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)
3222 3 16 Izé
bandee1219: Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a [...]
Kestrell: Véleményem szerint ez egy k*rva nagy parasztvakítás. Gondoljunk csak bele. "...csak kutyafül sz [...]
Tierno: Jesszus!
Mind a 16 komment
Úgy tűnik, hogy a konzolok nem csupán szórakoztatásra alkalmasak... Néhány tudományos kutatásba bevonták a PS3-mat és más konzolokat is.
715 0 0 Tech Izé
Újabb gameplay videó futott be a magyar illetőségű Stormregiontól. A mostani felvételen a Codename Panzers: Cold War látható működés közben, amint épp légi úton megérkezik az utánpótlás, hogy a szovjet erők megmaradt erőit is végleg felmorzsoljuk
669 0 1 Tech Izé
Sza Sza: cold? :) nem inkább COD ?:)
Tech szótár - ha valamit nem tudsz,akkor itt megtalálhatod a 3:2 felvételi üzemmódtól kezdve a zenei hangteljesítményig van rengeteg minden!
10807 28 3 Izé
peet: Ezt érdemes volt ide feltenni! Ügyes, hasznos, érdekes...főleg az olyanok szeretik az ilyen cucc [...]
neophyte: Nagyon nincs mit! :) megtudtam én is 1-2 okosságot innen
Shando: Nagyon sok kösz neophyte!!! Rengeteg az adat! :D
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig a Tech Izére Valentin napos szívecskés technikai izéket és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!
2852 0 27 Izé
<-{st.one}->: sajnos a költségvetés miatt csak monokinire futotta... az is jó lesz? :P
Luflee: izes bikini nem is lesz ? Mindig csak a ferfi latogatokra gondoltok ? :( [ lasd: korso... ]
Máln@: Ok...akk írok vissza h kell,és megadom a címem!KÖSZZ :) XD
Mind a 27 komment
Valentin napi mp3 lejátszó.

Ezen felbuzdulván spontán akció keretében küldjetek ma éjfélig Valentin napos szivecskés technikai izéket itt és én cserébe küldök bögrét a szokásos zsűrizés után. Csak postként elküldött anyagot fogadunk el, komment nem ér!

Update: Ünnepélyes keretek között kihirdetem az eredményt:

A Valentin napi Rapid post versenyt Purple nyerte ezzel a posttal.
 
A nyertes figyelje a regisztrációnál megadott mailcmét a további instrukciók miatt.
2114 0 1 Tech Izé
Purple: ÁÁÁ köszíííí :)))
Villám csapott a világ legnagyobb Jézus-szobrába - amúgy remek felvétel!
6605 3 22 Izé
IGe: Zeusz nem nagyon kedvelheti ZombiJézust. Azaz "Csapnivaló rossz kölke!!!" http://vilagnezet.blog. [...]
ShitIron: Azt hiszem a főnök megharagudott a fiára:)
Lako: Jolvanna. Nem kell mellre szivni :) Igy hogy mutattal egy linket, hihetobb.. A feltetelezes onnan in [...]
Mind a 22 komment
Összehajtható szobaberendezés egy dobozból.
694 0 2 Tech Izé
Menyet: ^^
<-{st.one}->: hát ez így pont kölözés előtt mien jól is jönne nekem... :S
Valamikor a multban volt már itt szó a borok dekantálásról. Ennek a megoldására itt egy új eszköz, ami közvetlenül az üvegből való kitöltés során végzi el a bor levegőztetését.
817 0 0 Tech Izé
Tegnap zajlott le az Activison pénzügyi konferenciája, ahol a jövőbeli tervekről is szó esett.
476 0 0 Tech Izé
Hazánkban kevésbé elterjedt iskolai szokás a "kajacsata" néven ismert tevékenység, amihez most már célszerszám is kapható.
763 0 0 Tech Izé
Ez az uszkár igen okos, mert tudja... A libákat tömni szokták. :D (meg is tömi) :D
4723 1 16 Izé
Maccoyi: Nem is kacsa.... :D Ez egy igazi videó :DDD
nkmedve: Telleg kacsa. Ott egy darabig ugy tunt mintha nem akarna annyira menekulni, szerintem o is belejott: [...]
bungle: Itt meg egy birke. Vagy kecska. Nemtom. http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=91796
Mind a 16 komment
Tegnap jeleztük, hogy szombat délelőtt érkezik a Spike TV-n a FaceBreaker bemutatkozó videója. A mozgókép elég soványka lett, de azért érdemes vetni rá egy pillantást.
456 0 0 Tech Izé
Yo! Yo!
A zene neked szól,
gyere velem és megmutatom!
Jól, jól!
Rázd meg a segged,
és táncoljuk át az éjszakát ketten!
4053 2 57 Izé
baa10: ÁÁÁÁÁÁ XDDDDD és most látom hogy beraktám a postom XD kösszi XD
Katana: www.bestofgagyirap.uw.hu Itt találtok egy életre büntetéseket...XD
eNMi: ha esetleg még mi is elérhetnénk annyit málnánál, h ne használjon olyan sok ................. [...]
Mind a 57 komment
Emlékszik még valaki erre az újságra és a görbelábú ninjára?? Program küldő szolgálat? ;) Én ezen nőttem fel!!
(Régi szép idők, mikor még én láttam el a programküldő szolgálatot, vagyis Sz. Lacit új "stuffokkal". :D - bungle)
4352 3 39 Izé
bungle: A nagy CoV sztori www.youtube.com/user/weigertj#p/u/9/qOsn90uXabU
bungle: CoVboy a Tűzraktérben a Pixelhősök partin http://www.youtube.com/watch?v=5z0LIwdnr8s
bungle: republic666 küldte (közben rájöttem, hogy ezt akartad küldeni... igaz? :)) Egy kis nosztalgia: [...]
Mind a 39 komment
Bernard, a dongó - szőrtelenítés után ;)
6286 0 13 Art Izé
enti: :D:D elképzelhető az is :)
Masakari: kutyááámájom:D
Turmion Kätilöt: Eeeeez mi ?
Mind a 13 komment
Bernard, a dongó - szőrtelenítés után ;)
6689 4 13 Izé
enti: :D:D elképzelhető az is :)
Masakari: kutyááámájom:D
Turmion Kätilöt: Eeeeez mi ?
Mind a 13 komment
Nagyon jó tetkók, amiket senki nem szeretne magán látni! :)
12641 1 19 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2256641/Teenager-left-Marilyn-Monroe-design-like-blow-sex-doll-50-s [...]
bungle: Élien küldte: URL: http://ugliesttattoos.failblog.org/ Szöveg: "Válogatott szebbnél szebb tetov [...]
bungle: Díjnyertes: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=33791 (esetleg fotósop-e vagy, bár nem tudom.. [...]
Mind a 19 komment
Szobai tábortűz Hollandiából.
731 0 0 Tech Izé
Csak a szokásos heti lézerkard.
997 0 0 Tech Izé
Ezentúl minden héten felrakunk egy postot, amire a kommentek között várjuk a post általatok megfogalmazott "címét".
Ti mit írnátok alá szövegnek?

A legviccesebb, legkreatívabb, frappánsabb vagy érdekes "post címekről" a zsűri dönt (abc sorrendben: Bakeyoo, bungle, Errtu, Luflee, Maccoyi, rezlavor, st.one), a nyertesek jutalma pedig Izés bögre és póló.

Várjuk tehát legelsőnek a fenti posthoz az értékes hozzászólásokat, címadásokat! A post kikerülése után 48 óráig lehet "nevezni". :)

Frissítés:
A zsűri vitaminban elmélyült hosszas tanácskozás után úgy döntött, négyen is megkapják a nyereményeket (zárójelben a nyertes kommentek száma): eNMi (4), Lako (66/67), Miri Z (11), republic666 (155). Természetesen a többieknek is gratulálunk a jobbnál jobb (el)nevezésekért, és ne feledjétek, ezen a héten is lesz címadó pályázat! :)
1721 4 232 Izé
Miri Z: Köszike! =)
eNMi: mivel most éppen Örömködöm a bögrémnek, a whiskey-s megjegyzéshez (inkább) nem is mondok se [...]
eNMi: 1k Köszönet!!! Hamárbögre, akkor forraltbornak 1xűen tökéletes!!! Koccccc, mindenki!!!!!!!!! [...]
Mind a 232 komment
Régebbi postok...