REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kutya jó dolga van! :)
2283 0 2 Izé
Fever: Az a fej, pure happiness:))
FatSnakeFoot: Most már tudom, hogy miért hívják "illatos-omlós" húsnak a kínaiban.:)
Amit az allergiások sem tudtak: nincs is allergia! 

Viszont gonosz háttérhatalmak célpontja vagy. Internetezők felfedték a parlagfű-allergia titkos titkát. 5 hihetetlen érv a parlagfű mellett.
3476 2 7 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=nP_KMPgaWAc dr. Biró Gyula FB oldaláról: Az alábbi felhívás egy ingy [...]
norbertvincze: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=23927
Aszka: Parlagfű latin neve: Ambrosia artemisiifolia Na és mi az istenek eledele? :)
Mind a 7 komment
Rossz címre mentek ki a tűzoltók... ;) 

Fiúk, belepisilnétek? :D
2133 2 7 Izé
csaty: http://i.imgur.com/eVzVcmk.jpg
PabY: oda kéne menni szallonázni
sergi: Én beleszarnék,annak karakteresebb a hangja :)
Mind a 7 komment
„Végre nem kell melltartó!” - interjú Marcsival, a 26 éves vidám rákossal 

„Miért kellett neked paróka?” - kérdeztem régi ismerősömtől, Németh Marcsitól, miután közzétett egy tüsihajas képet a Facebookon. Bevallom, előre megborzongtam a választól. „Mert mellrákos vagyok” - mesélte kertelés nélkül. Aztán még sok minden mást is elmesélt...
1000 0 0 Pink Izé
 Használati utasítás:
1. öltözz megfelelően
2. fogd a laptopod és menj nyilvános helyre, ahol van wifi
3. helyezkedj úgy, hogy minél többen lássák a képernyőt
4. nyisd meg az oldalt és rakd ki teljes képernyőre (F11)
5. látványosan készülj fel, nyújtózkodj, ropogtasd az ujjaidat és a nyakadat
6. őrült módon kezdj el gépelni
7. időnként állj meg pihenni, ropogtasd az ujjaidat
8. amikor már mindenki téged néz, nyomd meg háromszor az Alt gombot
9. nézz körbe, mint akit üldöznek, csapd a hónod alá a gépet és szívódj fel
9890 7 7 Izé
7sleeper: https://www.youtube.com/watch?v=JnszgkE3O8g
Tooni: És közben csukd le a szemed és mormold egyre hangosabban allahuakkbar...allahu akbar...
kukuc: Szerintem: 1. repülőn helyezd úgy a laptopod, hogy a melletted ülők jól lássak 2. nyisd meg [...]
Mind a 7 komment
Támad a kutyók! Vagy pótya?
3185 2 11 Izé
justil: Na, ez mondjuk viszont már egy olyan dolog, hogy bárcsak ez lenne az ország legnagyobb baja...
bungle: http://444.hu/2014/09/08/minden-idok-legnezettebb-lengyel-filmje-lehet-a-mutans-orias-pokkutya/ Kom [...]
justil: Több, mint valószínű, de a megvalósításért akkor is jár nekik egy piros pont. Ilyen egy jó [...]
Mind a 11 komment
Úgyis szezonja van a verselésnek... Szemezgessetek! ;)
4517 6 9 Izé
lilaflexninja: Hát ezek egyszerűen fantasztikusak. Jobbak mint a nyálas szép versek, amiket a sok barom előrá [...]
Errtu: 242-ig elmegyek, de ott, a csúcson hagyom abba majd! És csak igazán prémium postot akarok majd k [...]
bungle: És még ki is javítottam! ("úgy is") :D
Mind a 9 komment
 Lócsutakolás... vagy mi. :)
2162 1 7 Izé
.::JunKieEQ::.: 1.2Kg... az a német-juhászomnak is kevés...
kissfreezer: Ez biztos megeszik egy egész konzervet egy nap!
sergi: Egy alkatrész kimaradt,pedig úgy vártam,hogy ott is megmossa.Most fényezhetem a bohócot a szür [...]
Mind a 7 komment
Ez a romantikus vacsora rendesen feltüzelte a leányzót... ;)
4020 0 20 Izé
Mimis: Én inkább alkoholnak nézném, és az alkoholgőz lobbanhatott/robbanhatott be. Ha megnézed, akko [...]
sergi: Te tudsz kinaiul ? :)
Igneon: Az ilyen balesetek 90%-a Ázsiában történik. A cserbenhagyás ott természetes dolog.Valahogy nem [...]
Mind a 20 komment
A szárnyatlan varjú repülése... azaz hogyan legyél majdnem Darwin-díjas!
4416 0 7 Izé
Szancso: Ki kopog? Mi kopog? Egy fekete holló! Protézis esélyes, Vagy ahhoz hasonló! ;)
közlegény: sikerült jól elbasznia az alvázát, azért én inkább sajnálom.
norbertvincze: kap két szép zsibbasztó pofont
Mind a 7 komment
A Linkin Park egyik klasszikusa több stílusban énekelve Anthony Vincent-től
3784 2 8 Izé
bigboora: Nagyon király!!!!!! :)
nearo: enyánál beszartam :D
justil: Szvsz a Daft Punk nagyon gyenge lett...a többihez képest, mert azok nagyon jók, és összességé [...]
Mind a 8 komment
Az Addams Family a városba költözött ;)
5883 1 6 Izé
nagydee: barkácsáruház. de ettől még jó
lilaflexninja: És az általad leírtaknak az eleje ugyanígy illik a punkokra is!
bicikli: és a mazochistáknak azért jó, mert ha rossz, akkor jó, ha jó akkor meg rossz, tehát jó :)
Mind a 6 komment
Kétballábas vagy a táncban? Ez a srác megmutatja, hogy mit lehet egy jobblábbal kezdeni. ;)
1789 0 0 Izé
A híd... izé... kád túl messze van ;)
3866 1 2 Izé
Findzs: de legalább elkaparta egy kis gondolat homokkal :)
norbertvincze: endörke-endörke:D
Szerelem első hányásra (vigyázat, fogyókúrás post!)
4479 2 12 Izé
lilaflexninja: Azért reméljük nem mind ilyen, bár a legtöbbjének az iizéje kockás vagy homályos, szóval e [...]
vadonka: pedig milyen kis cuki a japcsi lányka, én odáig meg vissza vagyok az ilyen lánykákért de nem b [...]
Ravennë: 2 :D Gondolom a szereplők...
Mind a 12 komment
Trollkodás a vasúti átjárónál :)
9684 1 8 Izé
FatSnakeFoot: Ok, értem. Köszönöm, hogy megnyugtattál, kezdett eluralkodni rajtam a pánik.:)
Ravennë: Igen, én voltam, kicseréltem LiveLeak linkre, mert amit te küldtél YT-s videót, annak a sarkáb [...]
FatSnakeFoot: Cserélve lett? Mert én nem LiveLeakkel küldtem be...ha jól emlékszem.
Mind a 8 komment
Polcunk már van, így kell köré 3 perc alatt pajtát emelni. ;)
3846 0 7 Izé
Swordfish: Igen, nekem is a 2"/4"-os gerenda rémlik, ami nálunk kb az 5x10-esnek felel meg. Válaszfalként h [...]
norbertvincze: ja, az új házaknál 6inch (régieknél 4") a falvastagság a mi a osb lap és a gipszkarton közö [...]
Swordfish: Nézem. Mondom tisztára, mint az amishok, a simpsons családban. Erre elmegy az első szekér a kam [...]
Mind a 7 komment
Tesla Defense 2 

Első rész
2193 0 0 Game Izé
Ironman a valóságban ;)
5393 0 3 Izé
Szancso: http://ize.hu/comments.php?post_id=18358 :)
PabY: összebírt rakni egy ilyen cuccot de egy rendes súlyzót már nem bírt szerezni?..
Tooni: Nem jó. A gerince viseli a terhet.
Volt egyszer egy f*sznyugat
3977 1 3 Izé
Tóth József: Sajnálom, hogy nem nőért folyt a harc. Kíváncsi lettem volna, azt hogy személyesítik meg ilye [...]
Hantaboy: Kinek volt annyi pénze, hogy politikusokkal forgasson?
Szancso: Az indián törzsfőnököt felismertem: Go"ly"ko Mitic. ;)
Jó pap tényleg holtig tud tanulni?

Mi áll a tanulás mögött? Idős korban tényleg nehezebb bármit is tanulni? A gyerekek miért tudnak rohamos tempóban fejlődni, és tanulni? Ezekre a kérdésekre kapunk válaszokat a következő Gerald Hüther interjúban amit a Rheinischer Merkur nevű napilapnak adott.

Korábbi Gerald Hüther posztok
1981 1 1 Izé
bungle: norbertvincze küldte: URL: http://integralgondolkodo.com/elet-a-valsag-utan-uzleti-interakciok/ Sz [...]
„Csövesek” ;)
1985 0 2 Izé
eMTé: Igen, tanúsíthatom, a macskák imádják a főtt kukoricát :D
grmindenyssa: Szinkronrágcsa
Tessék már leszállni Bálint Antónia melleiről, könyörgöm! 

Az Istenke szerelmére, ne tessék már bántani Bálint Antóniát! Ma délelőtt az egész Facebook-falamat elborították a helyenként cinikus humorral átitatott, néhol azonban már maró gúnyba, sőt: valóságos gyűlölettengerbe fulladó kommentek a celebnő önkormányzati képviselőjelöltségével kapcsolatban. Merthogy Toncsi a tizenharmadik kerületben, a Fidesz színeiben indul. Hiteles azonban nem lehet, mert fotózták már meztelenül, és láthattuk az összes hazai bulvármagazin címlapján. So what?
45833 0 0 Pink Izé
Kés, villa, olló, gyerek kezébe nem való. De egy Uzi géppisztoly, az egészen más. 

(A 39 éves oktató belehalt sérüléseibe.)
6799 0 29 Izé
eospower: KS! Report!
Zellergumó: Ilyen alapon szemből is taníthatta volna. Az oktatónak mindig a tanuló mögött kell állnia!
justil: Most egyeseknek tényleg az a gondja, hogy nem látszik, ahogy kiloccsan az instruktor agyveleje a p [...]
Mind a 29 komment
Az SLS Merci alapjain valósulhat meg az AMG Vision Gran Turismo
2532258 6 0 Autó Izé
Vaddisznóra lövöldözés, nem túl humánus módszerrel
4553 0 21 Izé
SilAsh: Teljesen egyetértek a módszerrel, sőt: Atomot nekik! ATOMOT! :D http://youtu.be/LPmqlw9ndFw
bimbi: "rázzad kislány!" ;)
7sleeper: :-) pata que? ;-) de Csele gigerli volt.
Mind a 21 komment
Varsóban, Lengyelország fővárosában minden év augusztus 1-én, 17:00 órakor szirénákat hallani a város egész területén. Az emberek abbahagyják, amit csinálnak, és az autók is megállnak a varsói felkelés tiszteletére.
3356 0 21 Izé
7sleeper: nálad a kommentboxokba beírt hülyeségeddel megy az internet :-o 0. "Sokra nem reagálnék" -> n [...]
tjunior: Sokra nem reagálnék, csak a kinyilatkoztatásod utolsó felére. Illetve hogy ezt valószínűleg [...]
7sleeper: nem belekevertem, hanem benne volt. benne van. ki tiltotta meg, hogy arról is beszélj? ugyanúgy [...]
Mind a 21 komment
Mi is az kodependencia? 

Mi kell két ember bensőséges kapcsolatához az őket összekötő szerelmen, szereteten kívül? Elengedhetetlen a kölcsönös tisztelet, a közös életszemlélet, a harmonikus szexuális élet, a pénzügyekhez való hasonló hozzáállás, és a stabil gyakorlati érzelmi intelligencia. Ezek az alappillérek, ezek nélkül rogyadozik a kapcsolat, hiszen ha bármelyik alappillér hiányzik, a kapcsolat mindenképpen borulni fog. A legtöbb ember azt gondolja, hogy a kapcsolat akkor borul, amikor szétválik a páros. Pedig a szétválás már csak a kapcsolat lezárása. A kapcsolat akkor borul, amikor valamelyik fél hosszabb ideje nem érzi jól magát, másra vágyódik. Más partnerre, más programokra, más témájú beszélgetésekre, más szabályokra, más hangulatra.
1910 0 0 Pink Izé
Ebből vajon mi jön ki? :)
5251 2 5 Izé
MADve: űrodüsszeia 2014
AVIREX: Bomba!
lesszi: na mi, na mi?? mindig bolygó jön ki belőle.
Mind a 5 komment
Így vadászták le a hajótörötteket a halászok az óceánon 

Figyelem! Megrázó videó!
7287 0 68 Izé
zed911: Attól még, hogy civilizált embereknek hisszük magunkat nem kéne megfeledkezni néhány legősib [...]
zuu: Én is köszönöm, mégha az álláspontok nem is közeledtek egymáshoz. Talán egyszer majd még [...]
norbertvincze: éppen ez az. A nyugati civilizációban, pont elrestellhetné magát minden ember, hogy lehetőség [...]
Mind a 68 komment
Két tablet egy szülinapra? ;)

...mindenesetre reakciójából ítélve megbecsüli, akármit is kapjon. :)
5585 0 9 Izé
norbertvincze: :D
tool: http://www.snotr.com/video/8965/So_papa__how_do_you_like_the_iPad_we_got_you érteeeeed
Sztumi: Valaki tudna fordítani, hogy mi volt az első ajándék kártyájára írva?
Mind a 9 komment
Ostrom :)
2397 1 3 Izé
Tooni: legalábbis az eredeti zászlóra rámontírozva
Tooni: Propagandaanyag, az a zászló a végén a hős felszabadító népjóléti donyecki "köztársaság [...]
nandras01: hoppá!
Húúúú, de korán van még! :)
3084 1 0 Izé
Veszélyes lehet a nyersétel-diéta 

Rengetegen azt vallják, hogy az ételek akkor a legegészségesebbek, ha nem főzzük meg őket, hiszen a sütő megöli őket. Ráadásul sokan az állati eredetű fehérjék bevitelét is elutasítják. Tényleg elfogynak az enzimeink? Jót tesz, ha csak gyümölcsön és zöldségen élünk? Mennyi energia van egy döglött tehénben?
3770 0 11 Izé
hawkeye: 1. A társadalom egyre feszítőbb problémája a húsparadoxon. (Akit érdekel, nézzen utána, mi [...]
FatSnakeFoot: Azt mondjuk én is imádom!:) De a véleményem és tapasztalatom az, hogy aki így táplálkozik, a [...]
Hantaboy: A katolikus vallás szerint a hal nem hús, ahogy a fiatal nyúl sem az. (A fiatal nyulat halnak nev [...]
Mind a 11 komment
Egy szabadnapja van egy héten a New York-i sztárfodrásznak, akkor a hajléktalanok haját nyírja, teljesen ingyen.

Cikk
5286 0 4 Izé
FatSnakeFoot: Nem biztos. Lehet, hogy kakaót ivott reggelire.:) Frankón sármos lett a csóka.
Ravennë: Clooney helyett én Antonio Banderas-t mondanám. :D
AVIREX: A szája körül az a sárga nikotincsík(?) körben fujj
Mind a 4 komment
Semjén Zsolt helyretette Darwint 

A miniszterelnök-helyettes nem ül fel olyan hóbortoknak, mint a tudomány 

Vissza a gyökerekhez
2529 0 19 Izé
7sleeper: nem csoda ha haragszik a tudományra a "dottore".. :-p de, hogy még a máshonnan átvett baromságo [...]
7sleeper: rizsacsökkentést. most.
hawkeye: Éppen mint a politikusok: A Brazíliában élő hangyafaj egy kolónián belül alakult ki, és a [...]
Mind a 19 komment
Fura hazautat választott ;)
3699 0 6 Izé
Donci: 2 felvétel lett összevágva. a végén mutatja az eredetit, szerkesztés nélkül. figyeld meg a v [...]
Szancso: Így jár, aki elhagyja a lakáskulcsot. :)
Bandifater: A kis mackó is így veszítette el a karóráját: az óra megállt, ő meg továbbment...
Mind a 6 komment
Beszélni valakiről a háta mögött

Nem tudsz mindig magadról dumálni – még akkor sem, ha szeretnéd. Muszáj másokról is. Olyanokról, akik éppen nincsenek itt. De képes vagy-e ezt úgy megtenni, hogy ne süllyedj el szégyenedben, és ne köss ki fekvőgipszben, ha ők meghallják mégis?
594 0 0 Pink Izé
Miért nem lesz soha női Viagra?
2320 0 2 Pink Izé
Revanor: Ennek mintájára instant nedvesítőt is lehetne csinálni.
Tooni: A Viagra nem vágyfokozó szer, hanem erekciót elősegítő.
Ferenc pápa súlyos beteg, 2-3 éve lehet hátra
2628 0 3 Izé
7sleeper: az mókás lenne, ha a pápa ezt a pár évet vad bulizással töltené meg egyszer rap átiratban e [...]
7sleeper: hát. isten kicsiny állatkája, az valóban jó lenne, ha nem kommentelnél ide hülyeségeket. bet [...]
bogey999: Végre valami jó hír . az összes téveszmés istenbarma lehetne így !
Régebbi postok...