REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Leitatni és megdugni - sportból

Leitattak és megerőszakoltak 13-14 éves lányokat. Sportból, büszkén kifészbukozva az áldozatok neveit is. A rendőrség tudott róla, hogy mit művelnek a kamasz kretének, de eltussolták az ügyet.
7596 0 19 Izé
eospower: Most mi ez a polgárpukkasztás mán :D
justil: Ez szép és jó, tényleg, csak sajnos elb*szott világban élünk. Pont a minap olvastam, és bár [...]
sahinel: Mikor fiatal voltam és nem volt tapasztalatom, akkor velem is megesett hogy annyira lerészegedtem [...]
Mind a 19 komment
Streetball - úgy könnyű, hogy közben damilon mozgatják a lábát. ;)
2753 0 0 Izé
AzeR Dreaming - Get Ready

Máris itt a következő!

Ingyen letölthető a magyar csapat új dala!
495 0 0 Zene Izé
Kitálalt egy adóellenőr: a nagyok nyugodtan csalhatnak adót!

1000 milliárdos tétel az, amit a legnagyobbak évente elcsalnak, miközben a NAV ezekben az ügyekben rendszeresen nem lép fel kellő erővel.
2199 1 9 Izé
bungle: Hihetetlen mik mennek ebben az országban... http://444.hu/2014/02/13/igy-vesz-ceget-a-kormany/
FatSnakeFoot: "a döntést pedig úgy kommentálták, hogy “köszönjétek Horváth Andrásnak”." A NA [...]
bungle: Horváth András miatt nem kaptak jutalmat a NAV-dolgozók http://vs.hu/nav-nal-horvath-andras-az-el [...]
Mind a 9 komment
Magyarország sokkal rosszabbul teljesít 

Az elmúlt négy évben a környékünkön mindenki nagyon durván otthagyott minket. Sokkal kevésbé növekedtünk, mint az uniós átlag, vagy bármelyik szomszédunk. Miközben hozzánk képest ott tényleg voltak megszorítások is.
2280 0 54 Izé
ivivan: "Szerintem nem ismerünk erre vonatkozó hatástanulmányt, és ilyen szinten egyszerű logikával n [...]
AGabor: Hipermarketek kérdésénél rengeteg szempontot kell figyelni, ezért ez nehéz kérdés. Szerintem [...]
imki: "A reklám pont olyan költség, mint bármi más - csökkenti a profitot és így persze az adott c [...]
Mind a 54 komment
Idén egy hónappal korábban jött a Mikulás... szegény táncos meg ottragadt. ;)
2635 0 5 Izé
Ravennë: Ááá, úgysem sikerülne átúsznom. :P
Szancso: Miért, nem jött? Csinálj egy "kékpróbát!" ;)
Élien: Szerintem nagyon pontos volt!!! http://index.hu/kulfold/2013/11/06/iden_novemberben_lesz_a_karacsony [...]
Mind a 5 komment
Truculent DNB - House of Fear
945 0 0 Zene Izé
„Red Hot Chili Peppers” ;)
6876 0 10 Izé
dari3167: Ez egy idióta,az 5 perces videót kb.15mp alatt végignéztem 4-szer belepörgettem hátha van vala [...]
Tooni: Hány tejeskannát látsz a képen?
ben11: Ezt az 5 percet tényleg végig tudta valaki nézni?
Mind a 10 komment
Mad Max életérzés. 
1709 0 0 Izé
Neon Rider
2144 0 0 Game Izé
Tudtad, hogy van magyar állami Facebook? 

Kérésre felkutat nekünk régen látott osztálytársakat, barátot, szeretőt, bárkit. Akkor is, ha az illető időközben nevet vagy nemet váltott.
3730 0 4 Izé
Ravennë: ...de így a logikus.
Ravennë: Odáig már nem jutottam el, upsz. :P
bungle: "Arra persze nincsen garancia, hogy akit keresünk, meg is találjuk. Ha az illető azóta meghalt, [...]
Mind a 4 komment
Félsz, hogy rádnyitják az ajtót pornófilm nézés közben? Itt a megoldás! ;)
4772 3 14 Izé
VBK: Azzal még nincs különösebb bajom, ha valaki tök hülye a természettudományokhoz. De ha valaki [...]
ismeretlen: Gyanítom nem sok fogalmad van arról, hogy egy átlag normális ember azt se tudja, hogy van lineá [...]
KeleMan: Ne bántsd, én már lefordítottam amit ő köbüki nyelven írt: " Ezzel csak az a gond, hogy ezt [...]
Mind a 14 komment
A Balogh Szilárd, ööö, elnézést, Vujity Protkó által vezetett és elképesztően drámai és unalm.. izé... izgalmas témákkal jelentkező Naplóban tegnap a nyerő kérdés 99 Ft-os SMS-ért az volt, hogy „Ön szegénynek tartja-e magát?”. A válaszadók 74%-a annak tartja magát a tévé előtt a telefonját nyomogatva. Magyarország, én így szeretlek!
1611 1 36 Izé
közlegény: http://velvet.hu/gumicukor/2016/02/26/vujty_tvrtko_a_professzionalis_riporter/
bungle: www.origo.hu/teve/20160215-megvolt-vujity-tvrtko-nagy-bejelentese.html "Istenuccse azt hittem, be f [...]
imki: Most ezt csak azért írtad, hogy elérjük a 100-at, ugye? Átlátok ám rajtad! ;)
Mind a 36 komment
Az ember, akit zavartak a rigók a kertben

Éktelen zajra ébredtem valamelyik reggel. Fűrészelés és puffogás hallatszott kintről, bentről pedig anya zsörtölődése. „Alig tudott aludni ez a szegény gyerek!” – aggódott, mert a nyolc órakor kezdődő ramazuri előtt fél négykor még nagyban toltam a melót. Aztán elhadarta apának, mi ez az egész: a szomszéd kivágatja a kert végében lévő fáit, mert „zavarják a rigók”. Néhány másodpercig nem tudtam, hogy ez valóság-e, vagy egy hülye álom.
451 0 0 Pink Izé
Röntgenfilm ;)
3015 1 1 Izé
robi0000016: az eleje kissé vontatott mandjem elaludtam rajta aztán később sem porogtek fel az események.. a [...]
Horgászélet. ;)
3851 0 1 Izé
Ravennë: Nem látok semmi logikátlanságot az óriáscsalis elméleten. Marha hülyék! :DD
Ian és Larissa története 

A történet ott kezdődik, hogy Ian és Larissa Murphy 2005-ben találkoztak az egyetemen, szerelem szövődött közöttük, és olyan hamar komolyra fordult a dolog, hogy már azt tervezgették, ha elvégzik az egyetemet, összeházasodnak. Tíz hónapja jártak, amikor Larissa kapott egy telefonhívást, hogy Ian autóbalesetet szenvedett. Bekövetkezett az, ami legtöbbünk legrosszabb rémálma és legnagyobb félelme: a fiatalember ugyan nem halt meg, de súlyos agykárosodást szenvedett, kerekes székbe kényszerült, csöveken keresztül táplálták és kommunikációs képességét is elvesztette, azóta állandó ápolásra szorul. Larissa ekkor úgy döntött, hogy nem kezd új életet mással, hanem folytatja a régit, és odaköltözik barátja szüleihez, kiveszi a részét Ian ápolásából. Az önfeláldozó szeretetnek lassan meglett az eredménye: Ian már tud enni, sőt, kommunikálni is, igaz, az artikuláció roppant nehezen megy neki, ami mutatja, milyen súlyosan sérült a balesetben a beszédközpontja is. 

Őszintén, ti mit választottatok volna a lány helyében? 

Pont tegnapi riport: ez a magyar lány nem volt túl szerencsés, az ő barátja, barátai egy hasonló eset után leléptek...
3369 0 10 Izé
Ravennë: Nem kell... de ő így látta jónak/szépnek/helyesnek. :P
lowrider: Szép történet, csak a f*szér' kell istent belekeverni?! Ha én most azt mondom, hogy ugyanígy t [...]
Ragnar: Nyilván a videóban szereplőket nem ismerem, így biztosat nem állíthatok.Az én esetemben viszo [...]
Mind a 10 komment
Riport egy volt gyülekezeti taggal, a Hit Gyülekezetének igazi arcáról

Például a Fidesz székházat az „imakommandó” órákon keresztül átkozza.

Soha nem volt még olyasmi, hogy valaki kiállt volna a Hit Gyülekezetében, és beszámolt volna a gyülekezet anyagi helyzetéről. Sőt, azt mondták, hogy ha kíváncsi vagy az anyagi dolgokra, akkor az már lázadás, akkor te a szívedben azt feltételezed, hogy a nagykenetű szolgáló sikkaszt. Tehát vizsgáld meg magad, és tarts bűnbánatot... 

(a cikket törölték, de fent van pl. itt is)
3430 1 33 Izé
bungle: Köszi, de a post szövegben lévő "fent van pl. itt is" link még működik (és ua.).
Tooni: Itt ugyanazt írja: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=25822&reply_id=448662
egon olsen: Kaptam egy ilyen linket, ha valakit érdekel: http://internetfigyelo.wordpress.com/2011/03/18/a-hit [...]
Mind a 33 komment
1 be, 1 ki ;)
4187 0 8 Izé
Mimis: Azért kíváncsi lennék, ha egyszál magad állnál egy kis csónak végében, egy horgászbottal [...]
naphtha08: Ezt sikerült olyan kategórikusan kijelenteni, mintha igaz lenne, pedig a horgászat is bizony spor [...]
bimbi: 1. A horgászat nem sport, soha nem is volt az, és nem is lesz, még akkor sem, ha néhányan szere [...]
Mind a 8 komment
Biztosan playback meg fake... és szerintem fel is van gyorsítva. ;)
5113 1 9 Izé
Szancso: Tényleg. A zsűritagok is olyan elcseszett buzeránsok mint nálunk.
grobari: Úristen,hogy lehetsz ilyen naiv,ez ugyan olyan foss mint nállunk,attol,hogy holland,semmivel sem k [...]
nagydee: "és ő a műsor nélkül nem lett volna híres mi? na persze." Susan Boyle...
Mind a 9 komment
A trollok életre keltek

Hogy ment régebben az úgynevezett trollkodás? Nem is volt szó szerinti trollkodás meg trollok: edzett fikanickek voltak, az internet - esetünkben a magyar internet - kellemes névtelenségébe takarózva. Aztán jött az iWiW meg a MyVIP, ahol először nyertünk fájó betekintést az általunk kevésbé ismert, lenézett rétegek mindennapjaiba, de ez még mindig egy elviselhető szint volt. A baj az ott kezdődött, hogy a buta néprétegek felfedezték maguknak a facebookot. 

Közöttetek is van olyan, aki az okvetlenkedő, kotnyeleskedő, mindenbe hülyeségeket belekotyogó nagynéniket inkább jótékonyan tiltja és rejti? Aki az angol nyelvű, közérdekű üzeneted alá valami orbitális baromságot odaír, pl. hogy "fordicsd le légyszives"?
2822 0 8 Izé
Nas: http://www.washingtonpost.com/blogs/style-blog/wp/2014/02/12/online-trolls-are-just-everyday-sadists [...]
Nusihusi: Nekem a Google fordítóval lefordított spamek a kedvenceim :D
Resystanc3: Hja, ez a "mennyit fizetsz azért, hogy ismerhess" mintájú társadalom. Neki anyagi érdek a mási [...]
Mind a 8 komment
Egy átlagos nap Abszurdisztánban. :D

Nekünk nem sikerült rájönnünk, írjátok meg, ti hogyan értelmezitek a videó mondanivalóját! :)
4140 2 13 Izé
Grex: ...ez maga a liberalizmus....azt csinálok amit én akarok.....(ruha nélkül,nem nélkül,szabályo [...]
Purple: Nekem is az ugrott be! :D Képzeld el, ahogy drámaian lezajlik az a jelenet, mély jelentéssel bí [...]
Ravennë: És mi van azzal, aki már többször is megnézte... khm... nem akarok ujjal mutogatni. :P :D
Mind a 13 komment
Hódolat a ketrecbe zárt Istenségnek.

Rendezte: Jerry és David Cukker :)
2696 0 1 Izé
Ravennë: http://www.youtube.com/watch?v=QFdS0tz5flI
Jamie Oliver megnyerte egy régóta tartó háborúját az egyik legnagyobb gyorséttermi lánccal - a McDonald's-al szemben. Miután Oliver pontosan bemutatta hogyan készülnek a McDonald's hamburgerek, a cég végül bejelentette, hogy megváltoztatja a receptet, de mégis, erről egy árva kukk sem esett az egész mainstream- és céges médiában. 

Frissítés: kamu az egész, így nem győzte le Jamie Oliver a Mekit
4306 3 33 Izé
norbertvincze: http://www.enportal.hu/mibol-keszult-regen-es-mibol-keszul-ma-a-virsli.html
norbertvincze: már majdnem azt hittem, hogy te valami mekis aktivista vagy
ivivan: Szerintem nem "műanyag", csak nem annyira fűszeres, mint a magyar ételek általában. Ami nem fel [...]
Mind a 33 komment
Egyszer volt, hol nem volt...
1487 2 5 Izé
Charlie: Esküszöm az ilyenek jobban ki tudnak nyírni, mint bármi horrorfilm. Volt régebben a salad finge [...]
Aszka: Ma Má' Megin' Mi ez? :D Nekem tetszett :)
justil: My bad, a film izén nem kerestem rá, csak itt.
Mind a 5 komment
Tolvaj oroszlánfóka. :)
3457 1 4 Izé
Ravennë: Virág helyett éppen viszi nekik a halat... :D
Nas: Ez ugyanaz a rámenős fóka lehet, aki a turistalányokkal kacérkodik. :D
lb7: A pelikán is ott sasolt... :D
Mind a 4 komment
AzeR Dreaming - Morning Sun 

V2.0!
417 0 0 Zene Izé
Újra hinni 

Ha megkérdeznék tőlem, szerintem melyik a legnehezebb dolog a párkeresésben, azt mondanám, az, hogyan lehet túlélni egy szakítást úgy, hogy utána újra bízni tudjunk.
541 0 0 Pink Izé
Nem véletlenül alakulhatott ki az élet 

Olasz kutatóknak most először sikerült bizonyítani, hogy a sejtekbe szerveződés szükségszerű.
3567 2 12 Izé
KeleMan: http://www.szabadgondolkodo.hu/ateizmus/vallaskritika/bibliai-ellentmondasok.php
imki: Mármint arra kérsz bizonyítékot, hogy nem úgy van, ahogy a Biblia írja? Mert ha igen, akkor el [...]
SteveK: Ha bárki ad egy magyarázatot, ami bebizonyítja hogy nem így van, addig én a Biblia verzióját [...]
Mind a 12 komment
Hóóórukk!
3432 0 0 Izé
Rékasi a kereszten, Pikali meg alatta

Rékasi Károly egy megkergült középkorú férfi, aki a farka után menve kilépett a közel harmincéves házasságából. Pikali Gerda egy gátlástalan, gaz csábító. Détár Enikő pedig a hoppon maradt mintafeleség, aki egy ország sajnálkozásának közepette próbál talpon maradni. A botrányt kiáltó népítélet szerint legalábbis. De miért lenne minden ennyire fekete-fehér?
802 0 0 Pink Izé
Amikor ütnek a szavak

A hatásfokot, beépülést illetően mindenkor a szülők a legeredményesebb hipnotizőrök. 
Néhány példa arra, hogy milyen mondatokat kerülj a gyerek neveléskor, ha azt szeretnéd, hogy egészséges, önbizalommal teli, jó kapcsolatokat építő, sikeres felnőtt legyen belőle. 

Te milyen hipnotizőr vagy?  
4692 0 3 Izé
norbertvincze: de akár az, hogy a "spenótot a gyerekre ráeröltetjük dolog" is komoly személyiségzavart képe [...]
norbertvincze: ezzel egyeértek, és ráadásul, ha továbbmegyünk az akadémista fraudi megközelítéseken (pszi [...]
Tooni: Agykontroll c. könyv alap ebből a szempontból. El sem hinné az ember, mennyi időre visszamenől [...]
Számomra nem derült ki, hogy mi is a sértődés tárgya, de jól szórakoztam... :D
5997 2 9 Izé
hawkeye: Tessék, hogy örülj: http://mondoweiss.net/2013/10/adelson-nuclear-negotiate.html
hawkeye: Te szegény csöki, hát nélkülöznöd kell a napi betevőt...? Jelents fel bennünket, hogy an [...]
hawkeye: A kapucnis harci svábbogár nem először kerülhetett fegyvercső elé. Igen gyakorlottan engedel [...]
Mind a 9 komment
„Kisasszony, hallott ön már urunkról, Jézus Krisztusról?” 

Írjátok meg ti is, mit mond a (róka helyett most) fóka! :)
6207 0 17 Izé
bungle: Hello, do you have a moment to talk about our lord and savior... www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnott [...]
bungle: Elnézést uram, van pár perce beszélni Cthulhu Urunkról? www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-o [...]
7sleeper: U R so fók 'n' good by me
Mind a 17 komment
Ancient Mayan Treasures 

Klasszikus cserélgetős zuhatag játék, amelyben az a feladatod, hogy egymás mellé kell raknod három vagy annál több egyforma drágakövet akár vízszintesen, akár függőlegesen.
5569 1 0 Game Izé
Isteni műszak 

Milán (Ötvös András) a félig horvát, félig magyar srác a horvát seregből dezertálva 1992-ben, a délszláv háború második évében szökik át Jugoszláviából Magyarországra, és mint korábbi orvostanhallgató, a budapesti mentőknél szerez magának munkát. Két állandó társa Kis Tamás (Keresztes Tamás), a mentőautó sofőrje és Fék doktor (Rába Roland), a háromfős éjszakai rohammentő csapat főnöke. A lelkes és lelkiismeretes ápolófiút hidegzuhanyként éri, mikor kiderül, hogy társai válogatnak a betegek között. Miközben életeket mentenek meg, időnként hagyják meghalni az időseket és a gyógyíthatatlan betegségben szenvedőket, sőt még az is előfordul, hogy siettetik a halálukat. Milán számára kiderül, hogy a mentőautó hátuljában zajló illegális eutanáziáknak van üzleti oldala is. A pénzre neki is szüksége van, mert ki akarja szabadítani a szarajevói ostromgyűrűben rekedt bosnyák menyasszonyát, ezért alkut köt társaival. A bűnbe és a borzalmakba fokozatosan sodródik bele. Úgy válik gyakorlott mentőssé, és éli át az életmentés euforikus pillanatait, hogy közben a halál számtalan arcát is megismeri. 

Duplakritika: Sokkot kaptunk egy magyar filmtől
1804 2 0 Film Izé
Mai hír: a 20 éves R. Renátó kirabolt és brutálisan megvert egy idős bácsit 100 méterre a helyi rendőrörstől. A későn elfogott spermaszökevény férfi bevallotta, ő volt a tettes. Miután a rendőrök kihallgatták, elengedték, most szabadlábon van. WTF??? 

Tegnapi hír: 14 évesen vezette a rablóbandát. A banda hónapokig tartott rettegésben egy egész falut, idős, egyedül élő, magatehetetlen emberekre támadtak rá és brutálisan összeverték őket, volt hogy 500 Ft-ért. Az ítélet felolvasása után az elítéltek közül ketten vidáman fordultak egymás felé, láthatóan többre számítottak, megbánás egy pillanatra sem látszott rajtuk. 

Most komolyan minden napra jutni fog egy ilyen hír? És mi a f***ért engednek el egy ilyet, ha már be is vallja?
2368 0 32 Izé
imki: "5. Be kellene vezetni a családi felelősséget: 18 éves korig (de akár lehet 24 is), a bűnelkö [...]
Pink_Elephant: A tüntetésről: elméletben jó dolog a vélemény nyilvánítás, és kell is, de úgyse változi [...]
Ragnar: Példát lehetne venni pár külföldi(nem európai) országról és azok börtöneiről.A legállat [...]
Mind a 32 komment
„Nem tettetem magam szegénynek csak azért, hogy szeressetek”

Ezzel a címmel közölte gondolatait egy tehetős családból származó fősulis lány, Rachael Sacks. Azon húzta fel magát, hogy bevásárláskor a pénztáros az előtte sorban álló vásárlóval becsmérlő pillantásokat vetett a felső-középkategóriás táskájára, s őt méregetve megbeszélték, milyen derék dolog magánintézmény helyett az állami iskola. Most az egész világ a tollas fruskát utálja. Szerintem meg érdemes elgondolkodni azon, ami bántja.
1107 0 0 Pink Izé
Honda CR-V 1.6 reklám... vagy mégsem? ;)
2333 0 1 Izé
speedbump: jópofa!
Dj Morta - Jump a Little Bit (Mashup)

A következő zenéket tartalmazza:

House of Pain - Jump around
Aretha Franklin - Respect
Bob & Earl - Harlem Shuffle
The Winstons - Amen Brother

Forrás
535 0 0 Zene Izé
Régebbi postok...