REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Elég para, mikor a géped motorja leáll a levegőben

De ez a pilóta ezt egész szerencsésen megúszta.
2909 0 3 Izé
hawkeye: Ennél szakszerűbb, ennek ellenére közérthető indoklást rég olvastam. Kösz! És hát nem ez [...]
Demente: A videóban szereplő gép átesési sebessége, 160-180 Km/h (kb)(tehát ettől lassabbam halad lez [...]
qpci: Nem értek hozzá, de nem lehet vele levitorlázni a földre?
Videó is készült az önvezető autó gyalogos gázolásáról
2991 0 14 Izé
a janek: Nem igaz, hogy nem látjátok: "a skynet öntudatra ébredt!"
Gabevw: Ne haragudj sakos, de nagyon kevés dologban tudok veled egyetérteni a kommented alapján. Amivel [...]
sakos: A videó alapján tényleg szinte a semmiből bukkan elő a gyalogos, viszont az is biztos, hogy ez [...]
Mind a 14 komment
Antilop vadászat gepárdos FPS nézetből
2833 0 0 Izé
Ezek után lehet óvatosabban fog közlekedni ez a motoros
3790 0 7 Izé
eMTé: Teljesen igazad van, függetlenül attól hogy ki közlekedik szabályosan és ki nem, a teherautó [...]
Dmckayals: De ez nem kétirányú út... Bár lehet, hogy csak nekünk nem természetes :P
Demente: Lehet azét mert én is sokat motoroztam, (ráadásul angolban is sokat közlekedtem) Lényeg, hogy [...]
Mind a 7 komment
Lehet, hogy el fogsz szédülni egy picit

Páraic McGloughlin egyébként időmilliomos lehet, mert ezt összehozni beletelhetett pár hétbe.
3875 0 3 Izé
kakucsi: Nem a befektetett munkával, képzelettel, és a választott zenével van baj. Hanem velem. Ha agyon [...]
tool: szerintem zseniális, a zene, a képi világ, az ötlet, a belefektetett munka. csak beleképzelve m [...]
kakucsi: Nem vagyok egy bonyolult lélek, ezért nem értem a koncepciót. Ha van is benne értelem akkor én [...]
Ahhoz is tehetség kell, hogy egy ilyen béna hangszeren ilyen jól játsszon valaki
1929 0 4 Izé
kakucsi: Némiképpen erre hasonlít (szerintem) legalább is hangzásban: https://www.youtube.com/watch?v=to [...]
Jaca: https://www.youtube.com/watch?v=8kKHE-_wekU
Dmckayals: Hááát, azért nem sima és egyszerű. Tény, hogy egyedi kialakítású, de nem a könnyű haszn [...]
Mind a 4 komment
Először gázolt halálra embert egy önvezető autó
3771 0 1 Izé
Parafadugó: A rendőrség már felrakta a felvételt a balesetről. A sofőr baszott az útra figyelni, a bicikl [...]
Oroszország a '60-as és '80-as években

Nem sokkal boldogabb, mint a '90-es évek.
2577 0 0 Izé
Ingyenesen, böngészőből játszható retró játékok az Internet Archive-nak köszönhetően

Vigyázat, igen addiktív cucc!
2807 0 0 Izé
Szinte egy helyben képes megfordulni az monstrum
2432 0 1 Izé
gggeee: Lehet még a belvárosban is bevenne egy kis íves kanyart... :)
Azt se engedném, hogy a kutyámat vezesse ez a nő, nem hogy autót!

Bocs a nőktől! Tudom hogy sok jó női sofőr van és sok béna férfi, de ez a hölgy tényleg halál béna.
3159 0 8 Izé
VanZant: Apám szerint 1939-ig Magyarországon is balos közlekedés volt. De az igazság az, hogy 1941-ig. : [...]
CsakEgySrác: Rómaiknál is baloldalt volt a közlekedés, ezért van Ausztráliába, Angoloknál, még jópár o [...]
Parafadugó: De gyalog is rossz irányba indult el. Miért pont autót tudna jól irányítani? :D
Mind a 8 komment
Ezért késnek a tengerentúlrol rendelt cuccaid
4549 0 3 Izé
Ssch: gyönörű egy felvétel...
balogh predator: Mert hajtanak mint a hülye...
nemtudokregisztralnihelo: Ezért nem adnám föl soha a gyerekemet postán a tengerentúlra...
Baromi hangulatos volt Los Angeles a '40-es években

A zene is közrejátszik, de a sötét, a zötykölődő vonat, és a régi kocsik miatt igazi kis relaxációs 10 perces videó ez.
2296 0 0 Izé
Az ősrobbanástól a napjainking

Nem az Agymenők nyitóképeiről van szó, hanem egy 10 perces animációról, amit igazi tudósok készítettek az univerzum kialakulásáról.
2023 0 7 Izé
JoWill: A fény az ősrobbanással keletkezett és az univerzum jelenlegi (tehát a fénysebességre vonatko [...]
balogh predator: Az "ősrobbanásos sztori" az egy elképzelés, elmélet nem több.
emiklos: Jók a felvetett kérdések! Mondjuk az elmélet, amivel valami létezése bizonyítható, az picit [...]
Mind a 7 komment
Jóízűen ennél meg egy 2,3 millió forintos bonbont?

Daniel Gomes, portugál ételművész, 23 karátos ehető arannyal vonta be a sáfrányos, madagaszkári vaníliás és trüffeles édességet.
1083 0 4 Izé
Ravennë: Úgy átom nem ment át az üzeneted... :D
abotos87: Akármennyibe is kerül elég szarul néz ki...
akicker: Ravennë úgy átszik, hogy nem ér rá, de nem is baj mert amúgy, sem szabad vicceődni a kimaradt [...]
Mind a 4 komment
Te üldözőbe vennél egy cserbenhagyásos gázolót?

Mert Kínában kapásból hárman is a nyomába eredtek egynek.
2707 0 3 Izé
hawkeye: Sajnos Mo-n elképzelhetetlen az ilyesmi. Példa rá a hölgy, akit Óbudán, motoros gazemberek az [...]
Ravennë: Nem, én tovább ücsÜrögnék a babérjaimon.
rermo: Magyarországon a gázoló ügyvédjei beperelnék , hogy fellökte a tuk-tuk-ját ( végül is jogo [...]
Run The Jewels - Oh Mama

Rick és Morty főszereplésével készült el a hiphop banda új klipje.
2601 0 0 Zene Izé
Egy angol csávó Homer jogsijával igazolta magát

Az egyetlen kérdés, hogy a fenébe bocsájtották ki ezt a jogsit?
3356 0 0 Izé
Így mentette tegnap a honvédség a bajbajutottakat
4231 0 0 Izé
Miért van az, hogy egyesek nem látják előre, hogy hülyeséget csinálnak?
2843 0 0 Izé
Tippeld meg, hogy mi történik ha 45 méter magasból egy bowling golyót ejtünk egy trambulinra!
6479 0 0 Izé
A sok béna sofőr után itt egy profi, aki nem kicsit kicentizi
3799 0 0 Izé
Íme a Legendás állatok és megfigyelésük folytatásának előzetese
1473 0 0 Film Izé
Fura, hogy ezek az egyedek ugyanabból a fajból vannak, akik sikeresen landoltak a Holdon
4855 0 3 Izé
CsakEgySrác: Leveszed a cipő, leveszed a zokni. Felveszed a cipő, ráhúzod a zokni, mehetsz fiam.
vadonka: Emlékszem rá 13-14 lehettem, épp suliba tartottam busszal. A kertségekben laktunk és ott még n [...]
emiklos: Á, szerintem ezek abból a fajból valók, akik szerint a holdra-szállás kamu és különben is, [...]
Frank Bourgeois és az ő elképesztő snowboardos trükkjei
9121 0 0 Sport Izé
Hell - Clown Core

Ijesztő bohócok egy Toi-Toiban.
4355 0 0 Zene Izé
Egy újabb fejlesztés a Huro kft-től, aki már Huro-Corp, beszállt a VR kontrollerek világába, Indiegogos finanszírozásból akarják elindítani a Huro6D Projektjüket
1016 0 0 Tech Izé
Ennek a hülye betörőnek lenne még mit tanulnia

Például a kamerák a működéséről.
4514 0 2 Izé
Demente: És a végén a hülye elfelejti!! :DD
Demente: Ő nem a kamera miatt csúszott mászott! Mozgásérzékelőket általában úgy szokták beállíta [...]
Ismeritek a Müller-Lyer illúziót?

Ha nem, akkor most már igen.
3893 0 0 Izé
Autómentő a pokolból

Nagyobb kárt csinál, mint maga a baleset.
2929 0 0 Izé
Lehet, hogy egy bizonyos kor felett már nem kéne vezetni
3303 0 1 Izé
piton78: meg egy bizonyos iq alatt se
A csillagok nagyon háborognak :)
1853 0 0 Izé
Te mit csinálnál, ha látnál egy Coca Cola kamiont balesetezni?
2639 0 3 Izé
mun: Mindig jó látni mikor ilyen összefogás és segítőkészség van az emberekben. Pillanatok alatt [...]
makkasz1: Csigányok...
akicker: Ha látnék egy hibás postot, akkor nemcsak a látogatóknak segítenék a helyes linkkel: https:// [...]
Ki megy már pisztollyal meccsre, pláne ha még balhézik is?

Hát a PAOK klubelnöke.
1744 0 2 Izé
VanZant: Ha meg jól elvernék - mint a kétfenekű dobot - akkor meg nézne, mint a kiszántott egér. :D
vadonka: Hülye vén fasz...
Mark Seliger idén is gyönyörű backstage fotókat készített az Oscar-gáláról

Persze beállítottak, de ez a művészi értékéből nem igazán vesz el.
2878 0 1 Izé
Nebel: Nekem ezek unalmasak. Annyira, hogy végig se néztem az összeset.
És akkor a Guinness rekordok is beszállt az értelmetlen hülyeségek pártolásába
2423 0 1 Izé
Dmckayals: Ezt simán megdöntöm, csak várni kell a hitelesítéssel, mert az enyém még mindig nem állt me [...]
Tudtátok, hogy létezik hajósüllyedés szimulátor?
2622 0 0 Izé
Nem tudom miért akar minket hipnotizálni a Beach House, de állatul csinálja

Ez a Beach House egyébként nem a balatoni buli, ők egy banda.
2416 0 0 Izé
2 hónap híjján egy évig készült ez a rajz

Hossam Mohamed így nem csak iszonyatosan tehetséges, de még baromi türelmes is lehet.
1984 0 0 Izé
Gyerekek, ne utánozzátok a videón látható bácsit, mert ti az első fának neki csattannátok!
2664 0 1 Izé
VanZant: Akkor is ő a király(nő)! https://www.vezess.hu/vezetunk/2017/12/26/autoverseny-amilyet-nem-lattal [...]
Régebbi postok...