Mark Rein, az EPIC atyaúristene az Eurogamernek adott interjúban beszélt a következő generációs Unreal Engine-ről.
733
0
Tech Izé
Variációk egy témára... Lassan itt az Izén is érik már egy újabb PS verseny. ;)
11988
4
Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a
csillagorrú vakond. Ha pár percig nézed, már nem is annyira félelmetes, sőt egyenesen aranyos. :)
4583
2
Izé
Még igazából meg sem jelent, de már elfogyott a GTA negyedik része?!?
5788
0
Izé
Már régen volt nőnap, így a csajoknak kijár már egy Pasizés poszt: 88 éves chippendale bácsi :P
2764
0
Izé
Marlboro mobiltelefon (?)
701
0
Tech Izé
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek
már megint sok ideje volt.
4924
0
Art Izé
Minas Tirith (Lord of the Rings) fogpiszkálóból. Valakinek
már megint sok ideje volt.
5309
4
Izé
Mennyiből hozhatunk ki egy Intel Skulltrailt? 710 ezer már elég is lesz rá!
1024
1
Tech Izé
A képen Martin Copper látható, kezében egy Motorola DynaTAC típusu készülékkel, ami az első GSM technológiát használó mobiltelefon volt. 35 éve.
1106
0
Tech Izé
14758
3
Izé
Salsa - ha az egyik már elkopott. :D
(Természetesen emelem kalpagom is!)
8361
6
Izé
Mario Mariotti kézfestései
4083
1
Art Izé
Mario Mariotti kézfestései
4298
4
Izé
Billentyűzetek kezünk örömére - nosztalgiázás a csúcsonA billentyűzetek gépünk legfontosabb perifériái, sőt a legfontosabb talán a hardverek között is. Új cikkünkben Matteo kolléga három Razer, és egy SteelSeries márkájú eszközt próbált ki. Olvassuk el a véleményét!
808
0
Tech Izé
Nem indián, nem japán harcos, mi az? A rézbőrű Ninja!
Már megint processzorhűtők, már megint Scythe. A kaszások nem férnek a bőrükbe, havonta tolnak ki a műhely ajtaján új fejlesztésű hűtőket, aminek mi persze nagyon örülünk.
564
0
Tech Izé
Egy kis séta a hegyekben... ;)
Én tériszonyos vagyok, nekem még nézni is rossz volt, a végét meséljétek majd el, mert ott már nem mertem odanézni! (már tudom, hol lesz az első Izé találkozó: El Caminito del Rey, Spanyolország ;) - bungle)
10568
7
Izé
Nem is tudom milyen rég volt macskás post... ;) Biztos már nagyon vártátok! :D
CocoNelly the Cat Rap Music Video (nagyon beteg! :))
(akik meg a jegesmedvéket szeretik ;) azoknak
itt van Flocke - Hópihe - amint épp úszni tanul).
4013
2
Izé
Orgazmust előidéző szoftver - és még csak nem is japcsi! :D
A szoftver ingyenesen letölthető.
(Azért én szerintem maradok a hardveres úton)
7105
7
Izé
Pár Star Wars termék terve, többségük persze nem készült el (bár
R2D2 projector már van :)).
4810
5
Izé
A
robotzenekarban legyen már trombitás is... :D
943
0
Izé
Gyorsan, olcsón, egyszerű megoldásokkal kémény bontást vállalunk!
14893
3
Izé
Pixelzsönglőrök, wannabe fotóbolt mágusok, most a kommentmezőn túllépve megmutathatjátok mire vagytok képesek!
Itt az első ize.hu pixelwarriorz verseny! (bár lehet, hogy inkább
már a 2.?)
A feladat roppant egyszerű:
-
Ezt letöltöd.
- Bármilyen digitális eszközzel csinálj valamit a képből, amitől fetrengve röhög mindenki.
- Töltsd fel valahova az elkészült képet, és a kommentbe írd be a címet.
Mi meg figyelembe véve a nép akaratát és a saját véleményünket, kiválasztunk egyet, aki a legjobb, meg többet, aki kevésbé, és lendületes mozdulatokkal megszórjuk a szerencséseket mindenféle izé mintás dologgal.
A pályamunkákat szerda reggel 9 óráig várjuk.
Frissítés: a pixelwarriorz verseny végeredménye a következő véletlenszerű sorrendben:
margitteember
weeder
dmania
M.Andreas
Különdíjasok:
player_01
Maccoyi kislánya
A nyerteseket rövidesen a regisztrációnál megadott e-mail címen értesítem a nyeremény átvételének részleteiről.
Minden indulónak köszönöm a részvételt és a remek pályamunkákat, amiből rövidesen galéria is készül, hogy az utókor se maradjon le róla.
6008
12
Izé
Már a kottatartó sem a régi...
536
0
Tech Izé
A vízcsapban utazó designerek megirigyelték a mobiloknál már bevált csúszó felületeken alapuló technikát.
1029
0
Tech Izé
Gondolom már ő is túl van azon a kérdésen, hogy "Miért nem indekszelt?"
2150
0
Autó Izé
Gondolom már ő is túl van azon a kérdésen, hogy "Miért nem indekszelt?"
2055
0
Izé
Gömböc: már a Harvard Egyetemen is a tananyag részét képezi a a kivételes magyar találmány, de előadásokat tartottak róla a Cambridge-i és a Princetoni Egyetemen, a New York Times pedig a világ 70 legérdekesebb találmánya közé sorolta.
10379
14
Izé
Amikor a fotobótos bácsi túlhajszolja magát és már nem figyel oda a részletekre...
21147
6
Izé
Ónos eső (vagy jégeső, most már döntsétek el! ;)) Kínában
4834
5
Izé
A március 15-én Londonban tartott Gaming Eventen a francia UbiSoft egy rövid prezentációt tartott a Far Cry 2-ből. A felvétel sajnos shaky-cam, de azért élvezhető!
670
0
Tech Izé
Az X360 kedvelt karakterei, Master Chief és Marcus Fenix mellett a Final Fantasy főhőse, Cloud is tiszteletét teszi az Unreal Tournament 3 PS3-as verziójában.
517
0
Tech Izé
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.
Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4037
0
Art Izé
Ha már HDR meg minibolygófotó, akkor tegyünk röpke kitérőt az infrafotózás világába is.
Az elv: a látható fény tartományába eső, 390nm és 770nm közötti hullámhosszú elektromágneses sugárzásnál léteznek hosszabb és rövidebb hullámhosszú sugárzások is. Az infravörös fényképezésnél a 770nm és 1200nm közötti úgynevezett közeli infravörös tartományban fotózunk, aminek a végeredménye, hogy a a tárgyakról visszaverődő infravörös fényeket rögzítjük, így kapjuk meg az infra fotókra jellemző havas/holdbéli táj hangulatot. A műfaj űzhető analóg és digitális gépekkel is, ahol a digitgépeket szűrőzni kell, az analóg fotózásnál ezen felül infra filmet kell használni. Digitgépekre a legelterjedtebb, de sajnos megszüntetett Hoya R72 szűrő a legnépszerűbb.
4319
4
Izé
Hillary Mini Me. Hogy nektek is rémálmaitok legyenek... (egyébként a
kis csapat már szerepelt
itt!)
2858
1
Izé
Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P
"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
5758
2
Izé
Volt már ilyen izé "
minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis
HDR-t is alkalmaztak volna...
3470
0
Art Izé
Volt már ilyen izé "
minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis
HDR-t is alkalmaztak volna...
3862
6
Izé
Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!
Szaúd-Arábia megnyitotta
első szállodáját csak nők részére!
2764
1
Izé
Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még
kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).
A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)
5872
7
Izé