REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kávészünet - Szerelem miért múlsz? (Wolf Kati) MR2 Akusztik
674 0 0 Zene Izé
A kínai sivatag rejtélyes "képződményei"

Magyar cikk.
Angol cikk.
5549 1 7 Izé
Békatallér: Na innen repült át a ruszki nő hűtőjébe a lyú. ef. ó. :)
Tooni: Kínaiakat én is láttam már. Amúgy lőtér. Ufóknak. Há nem is a hadseregnek, mit hittetek???
kiisb: David Vincent látta őket! http://youtu.be/zNtsgXRuU5M
Mind a 7 komment
Veszélyes hulladék: a mobil
606 0 0 Pink Izé
3év után új zenékkel kedveskedik a hatvani hip-hop banda !

LátóHatár - Ígéret ( Ami a szívemen... )

Aki a mélyebb hangvételű dolgokat szereti annak kötelező a kattintás :)
608 1 0 Zene Izé
Hogyan éld túl a ciki szülőket?
333 0 1 Pink Izé
clownessa: Félkegyelmű... Amúgy meg: http://clownessa.deviantart.com/favourites/39373866#/d37a2dq
Drábik János a devizaválságról, a gerjesztett államadósságról, a nemzetközi bankkartellről (a 2. "láthatatlan" kormányunkról), az általuk generált problémákról és a megoldásról osztja meg véleményét ebben a - Tudatbázis által készített - videóban.
3502 8 18 Izé
Beetom: Hát én egyáltalán nem kértem a viktort, hogy a látható kormány miniszterelnöke legyen és m [...]
Samu.: persze, féligazságokat mond, hiszen számokat nem nagyon említ. Ezért mondtam, hogy a könyveibe [...]
komcsi: Visszakullogunk az IMF-hez: http://www.mfor.hu/cikkek/Breking__Visszakullogunk_az_IMF_hez.html
Mind a 18 komment
Kagylógyűjtögetés a jég alatt. Fél órájuk van rá, amíg a dagály újra el nem árasztja az ideiglenes barlangot.
4925 0 11 Izé
7sleeper: valami anglia nálunk kék majmok vannak ott meg homárok (egyébként rex goldsmith? "nem, nem és [...]
bungle: Megmentették a mutáns kék homárt www.deluxe.hu/megmentettek-a-mutans-kek-homart/20111116
7sleeper: bizony :-D
Mind a 11 komment
A BOCSI (boldog csirke, aki nem tudná :)) után itt az új termék, a BOLI (boldog liba). Vidáman menetelnek épp a húsfeldolgozóba... ;)
2915 0 2 Izé
Tooni: Az angol speckó alakulatok, a S.A.S. mintájára a hollandok is megalkották a magukét, a neve L.I [...]
bungle: www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=107375
Sült krumpli - Az elhízás oka?
680 0 0 Pink Izé
Zeneterápiával oldható a rákos betegek szorongása
242 0 0 Pink Izé
Kartik Jayaraman fotói
727 1 0 Art Izé
A hónap anyukája. Lehet azt hitte, ez fordítva is működik: betesz valamit és pénzt kap érte.
5395 0 5 Izé
serci: csak nem egy újmagyar asszony volt?
bungle: Lehet azt hitte babamentő inkubátor.
7sleeper: ha bedobja a huszast még családi pótlékot is nyerhet
Mind a 5 komment
Bezárulhat Kanada a magyar romák előtt

Megtanulták a magyaroktól Kanadában, kik azok a csicskák
3116 0 32 Izé
izébigyó: Nem tudták, hogy a lakáshitelt fizetni kell Több vádlott ellen európai, illetve nemzetközi elf [...]
izébigyó: http://nol.hu/belfold/20111121-a_jelszo_a_regi__irany_kanada
izébigyó: Mai cikk: Bizarr magyar menekültek játszanak a kanadaiak türelmével http://www.origo.hu/nagyvila [...]
Mind a 32 komment
Calorie Shaper - hiánypótló kalóriaégető gatya Japánból

Angol cikk | A termék japán oldala
1592 0 4 Izé
Isa: Akkor talán jobb, ha nem pukiznak :)
Nas: Lehet, hogy nem csak a kalóriákat égeti, hanem bármit, ami benne van...
brigi_cica: hát nagyon kicsi csomagja van elöl annak az emberkének :D
Mind a 4 komment
Az indiai filmeknél már csak a ghánaiak jobbak. Íme a 2016 előzetese.

Itt pedig a 12:00 előzetese.
7336 0 17 Izé
zizi: Feladták a leckét Hollywoodnak! XD
Márk86: Ez az igazi időutazás.
sien: gyengevagy :)
Mind a 17 komment
Jövő hétfőn katasztrófavédelmi gyakorlat lesz, megszólalnak a légvédelmi szirénák és több alkalommal megszakítják adásukat a rádiók, tévék.

Azért megnéznék egy-két arcot, akik nem tudnak erről. :)
4868 1 22 Izé
Szancso: Pont a szirénakezelő központra esett a műhold.Pech. :D
Purple: lófasse volt :D bár nem lepődök meg ezen itt... -.- :D
Tooni: Addigra mindenki tömje be a fülét viasszal és kösse magát az árbóchoz...
Mind a 22 komment
Karácsonyi nyereményjáték - 1. hét (Skyrim és RAGE)

A CNG.hu jóvoltából elég komoly felütéssel indíthatjuk idei karácsonyi nyereményjátékunkat, hiszen igencsak értékes relikviákat ajánlottak fel a The Elder Scrolls V: Skyrim (PS3) és a RAGE (X360) játékszoftver mellé.

A játék részleteivel ezen az oldalon ismerkedhettek meg!

Sok szerencsét kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége!
1178 2 0 Game Izé
Előzetes azoknak, akik már nagyon várják a karácsonyt...
2680 2 7 Izé
petikeje87: de irritáló ez a hang :D tudom hogy alapból ilyenek, de mintha folyton héliumot szívnának :P
Nusihusi: Szép rucik:3
Laretta: メリークリスマス :DD
Mind a 7 komment
Karácsonyi nyereményjáték - 1. hét (Skyrim és RAGE)

A CNG.hu jóvoltából elég komoly felütéssel indíthatjuk idei karácsonyi nyereményjátékunkat, hiszen igencsak értékes relikviákat ajánlottak fel a The Elder Scrolls V: Skyrim (PS3) és a RAGE (X360) játékszoftver mellé.

A játék részleteivel ezen az oldalon ismerkedhettek meg!

Sok szerencsét kíván a JÁTÉKOK.hu szerkesztősége!
2672 0 7 Izé
bungle: Skyrim Theme with Christmas Lights - www.youtube.com/watch?v=U-XcjDJ4rbw
bungle: :DDD www.escapistmagazine.com/news/view/114677-Skyrim-Fan-Takes-An-Arrow-in-the-Knee
Tooni: Epic :D:D http://noob.hu/2011/12/20/dr_house.jpg
Mind a 7 komment
Puss in Boots (Csizmás, a kandúr)

Jóval azelőtt, hogy találkozott volna Shrekkel, a legendás Csizmás Kandúr hősies utazásra vállalkozik: összefog az észkombájn Tojás Tóbiással és a dörzsölt Puha Praclival, hogy ellopják a híres aranytojást tojó ludat. Ez aztán a kilenc életre szóló kaland!

Bemutató dátuma: 2011. december 1.
1525 1 0 Film Izé
Csizmás, a kandúr ;)
5302 2 12 Izé
bungle: Vszínű nem az ő yt linkje volt, ami elémkerült és lehet később azt törölték, szóval jobb [...]
Tooni: Ott ritkábban... elnézést... SOKKAL ritkábban fordul elő fiókmegszüntetés meg videó törlé [...]
Anthraxia: Tudom, hogy volt már csak nem tudom annak mi értelme, hogy feltöltitek funvidre és onnan rakját [...]
Mind a 12 komment
Monkey go Happy 4
5019 1 6 Game Izé
Tomc1: Le a kalappal!
rilmor: a számok keretétől függ, hogy hova kell beírni.
Tomc1: Ha ezek után az a válasz,hogy nézd a bevésett pöttyöket,akkor köszi! :D
Mind a 6 komment
Kattintás előtt tippeljetek, mi látható a képen! :)
9119 0 23 Izé
Laretta: Vonalkód
Laretta: Mint vmi kézi vonalkós leolvasó bigyó
Nusihusi: Szerintem óvszer kemény csomagolásban:)
Mind a 23 komment
Méghogy a poszterek nem egy kaptafára készülnek? Katt után meglátod.
1950 0 1 Film Izé
nagydee: azért azt lássuk be, hogy a szükséges információk, mint a cím, főszereplők neve, képe, ren [...]
Távkapcsolatok a technika fénykorában
361 0 0 Pink Izé
SMS vezetés közben - Az életeddel játszik a sofőr
280 0 0 Pink Izé
A tattoo és a piercing kockázatai
916 0 0 Pink Izé
Amikor kóros a sportolás
369 0 0 Pink Izé
Damien Walters 2011 Official Showreel

Aki még nem látta, érdemes megnézni Damien eddigi szerepléseit a Sport Izén.
10881 6 11 Izé
Isa: Nagyon ügyes! Biztos tudna mesélni róla milyen baleseteket élt át, mire begyakrolta az ugrásai [...]
Gurzy: Leesni, összetörni magát? Azt bármelyik hülye megtudja. Még akár te is!
popsibuksi: Kiraly dolgokat csinal :D elvezet nezni :)
Mind a 11 komment
Az állva szexelés véd a terhességtől?
481 0 1 Pink Izé
Ency: természetesen. akárcsak a coca-colás fürdő és az ima.
"Nesze, itt egy kis spagetti, te éhenkórász..."
5224 3 10 Izé
bungle: www.youtube.com/watch?v=Z39kousYN7E
bungle: www.youtube.com/watch?v=9TWRwuf1arA
Békatallér: Láttam már kunyeráló kutyát eleget, de olyannal nem találkoztam, hogy madártól kunyizzon... [...]
Mind a 10 komment
Járdarajz fesztivál - Sarasota, Florida

A 3d-s LEGO figurák külön
5142 4 3 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-2061268/Artist-draws-Chinas-terracotta-army-chalk-street-art-LEGO-m [...]
Purple: ááá baromi jók! én a falra is elfogadnám ezeket :)
Tooni: Agyaghadsereg Lego módra, ötletes.
Vezetés friss jogsival
588 0 0 Pink Izé
Leggyakoribb kérdések a serdülőkorról - Amit minden lánynak tudni érdemes
632 0 0 Pink Izé
A munkahelyi kapcsolat rövid életű
337 0 0 Pink Izé
Írj szerelmes levelet párodnak
542 0 0 Pink Izé
Fogyaszthatsz-e szénhidrátot cukorbetegként?
230 0 0 Pink Izé
Mit akar egy pasi a nőtöl? 
488 0 1 Pink Izé
zeiksz: Ezt a cikket nő írta...
Hatalmas, szőrmebéléses csizmában és a lehető legtélibb kabátban vonult végig az utcán Szilvike. Élvezte, hogy a lábbeli vattapamacsszerű bojtjai minden lépésnél körültáncolják, nyakát pedig óriási műprém melegíti. Patakokban folyt róla a víz az enyhe őszi délutánon, de holmi időjárás nem parancsolhatott neki.
684 0 0 Pink Izé
Kattintás előtt tippelj, mennyibe került a fenti festmény!
6683 0 22 Izé
Purple: ez olyan "új fényképezőm van, lövök vele egy első képet random, hogy mit tud" kép...
alajos: hat szerintem meg ez inkabb volt atveres mint arveres.
gwbasic: 42
Mind a 22 komment
Régebbi postok...