REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
A Ken Lee néven elhíresült videót már mindenhol kirakták (mi nem tartottuk elég jónak ide), mindenki látta, itt is beírtátok 96287 poszt kommentjébe, már remix is készült belőle...

Most szintén Mariah Carey számával, de egy sokkal tehetségesebb versenyzővel büntetnek minket a rohadékok! :D Ez már rendesen kivágta itt is a biztosítékot ahhoz, hogy az Izére kerüljön...
8510 3 36 Izé
Máln@: hát én az aláírt "fordításnál" az énekben kifeküdtem :'D
ördög11: Bungle, bocsájtsd meg nekem, de egyszerűen ez kiívánkozik ki belőem: HÚÚÚÚ, BAZD MEG....... [...]
Laci: Hadd tegyek én is egy téglát ehez az épületes izéhez: Valamikor úgy tudtam jó hangú gyerek [...]
Mind a 36 komment
Csomagolás kontra valóság.
Volt már egy hasonló összeállítás a gyorskajákról...
8221 8 60 Izé
Máln@: jóvaneee'....ehető....(nagyjából) ...Amúgy mondjuk ha megnézed pl. a festékesdobozokta....azo [...]
Perenna: Én tegnap ettem egy Hanutát!És tényleg igy néz ki!Elszomorító..Pedig a csomagoláson egész g [...]
mekszamnojz: Mennyivel rosszabb lenne forditva. Sajnalnam a sok fincsi termeket megromlani, mert senki nem venne [...]
Mind a 60 komment
Már nem egészen tiszta de még használható víz (szürkevíz) újrafelhasználása.
892 0 1 Tech Izé
csokioroszlán: Az mondjuk elég gáz,ha a tiszta ruhákat egy laza mozdulatal beleejted a budiba...:D
1663 1 1 Tech Izé
tomi77: szép kicsi,kocsi :D
A képen egy izé látható.

Lehet erőteljesen tippelni a komment mezőbe, hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.

Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztjuk mindkét kupacból hármat hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.

Aki mondjuk tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.

Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!

Update1: Ez az izé egy lézeres hajnövekedés serkentő eszköz és itt lehet megvenni :)

Update2: A valós megfejtést senkinek nem sikerült eltalálnia, a második kiírásra viszont szinte csak tökéletes megfejtés érkezett, ezekből rövidesen kivalasztunk a Portásunkkal hármat.

Update3: Ünnepélyes keretek közepette kihirdetem az eredményeket:

Az első kategória szerinti kiírásnak az ég adta világon senkinem sem sikerült megfelelnie :)

A második kategória nyertesei véletlenszerű sorrendben a következők:

nymisi: Mivel húsvét előtt állunk, ez egy locsoló számlálóval egybeépített piros tojás készítő kézi készülék, ami hasonlít a fenyő függészták akasztó madzag kibogozóhoz, csak az zöld színben pompázik.

Békatallér: ez a mikroszoft legújabb szervízpakkja a vindózhoz, csak ez hardware-s. futurisztikus hányóvödör, időzített hányásmegsemmisítővel, és hangulatvilágítással, hogy akár romantikusan egy pár is tudjon hányni a terméküktől, természetesen ha csak szükséges:P.

Finster: Ez biztos hogy egy herevibrációs puncifikátor a 2008-as D-8 típusú szopóautómatával kombinálva tikos titán ötvözetű burkolat alá rejtve. A látható óra csak megtévesztés a piros fégy pedig egy nukleáris hajtóműből származik amely kísérleti darabja és a NASA már marhára keresi. De az is lehet hogy egy levitáló Óra éjjeli lámpával ami tök jó hancúr fényt árasz.

Nekik gratulálok sok sok szeretettel és bögrével, a részletek végett az érintettek erősen figyeljék a regisztrációnál megadutt mailcímet.
5375 0 145 Tech Izé
bandee1219: Bocsi, de ennek a játéknak már vége, a megfejtés is kinn van már, de nem jársz messze (ha ez [...]
Melcsa: Vagy egy mini gofrisütő, amin az óra jelzi meddig kell még sütni.
Melcsa: Ez biztosan egy óra.(vagyis majdnem biztos)
Mind a 145 komment
Még meg se jelent a Gran Turismo 5 Prologue, de máris platina lett, ugyanis több mint 1 millió ember rendelte már elő a játékot.
693 0 1 Tech Izé
rivaul: Pedig a test drive-ot vártam de ezzel is beérem :D komolynak néz ki :)
Hiába, valljuk be, manapság kurva drága a vidámparkba a belépő...
6551 4 65 Izé
bandee1219: (egy magyar oldalon is van ez, én azt már belinkeltem sztem egyszer) http://www.youtube.com/watch? [...]
bungle: szpet küldte (nem volt ez már itt?) http://www.youtube.com/watch?v=kFbWotg3A5U
bungle: Lizsu küldte: http://www.break.com/index/bored-constuction-workers-equal-fun.html
Mind a 65 komment
A Sega gondozásában készül a Gearbox Software igazi multiplatform Alien játéka. Utánnanéztünk, mire számíthatunk...
694 1 0 Tech Izé
A napokban bemutatott Alienware összeállítás, már tartalmaz is szilárdtest tárolókat. Az Inno Disk viszont oda tett a technológiának, és bejelentette FiD 2.5-inch SATA 10000 névre keresztelt adattárolóját. Az új cucc maximálisan 128GB tárhelyet képes biztosítani, és sebessége a technológiához méltóan igen meggyőző.
695 1 0 Tech Izé
Mai kultúrális rovatunkban:
Adrian Mumsey - The Lost Sheep (ezzel már '79-ben büntettek! Súlyos!)
4668 3 39 Izé
kotta: Nincs tovább. Mint Lincoln és Booth. Kennedy és Oswald. Lennon és Chapman. wtf és kotta. Ha h [...]
kotta: Elhatároztam, h szénné elemzem ezt a posztot, mert csak. Viszont mégsem, mertttt... csak. De ne [...]
Winston: Vulgáris leszek, de a mai napom amilyen szar volt, hála egy buszsofőrnek, csak ennyire telik től [...]
Mind a 39 komment
Már a szánkósok se figyelnek a gyalogosokra... ;)
A mutatvány pontszáma? :D
7058 3 34 Izé
Luflee: Ez egy 10 pontos szalto volt :)
Coryen: Hát ez ku**a jó:):)Szegény srác:D
Skatopia: Háhááá mien szaltóó! Simán 10!!!
Mind a 34 komment
Nyáron érkezik a Sega gondozásában a Gearbox Software igazi multiplatform Alien játéka, a Colonial Marines. Utánnanéztünk, mire számíthatunk...
513 1 0 Tech Izé
Március utolsó napja igazán izgalmasnak ígérkeznek, ugyanis a GTA 4 hivatalos oldala több ízben is frissülni fog.
377 0 0 Tech Izé
Nyáron kerül mozikba a második Hulk mozi, melyben a robosztus zöld izomkolosszust Edward Norton formálja majd meg. A filmadaptációval egy időben érkezik a SEGA jóvoltából a játékadaptáció is.
513 0 0 Tech Izé
Magyar szám a bolgár Megasztárban. A refrén felé már érthető is a szöveg. :)
13618 9 68 Izé
csuf: szeretnék ilyen "szarul" beszélni bármilyen nyelven mint ahogy ez a kiscsaj énekel magyarul! sze [...]
mun: óóóó már értem mit énekel a csaj! dejóóóó! és szeretnék elnézést kérni mert tényleg [...]
mrzolee86: nem semmi, hogy ezt be merte vállani gratulálok neki, jól nyomta :)
Mind a 68 komment
Epaksa, a koreai énekes (?) már tavaly is büntetett... Egy ekkora őstehetségre a japcsik természetesen azonnal szemet vetettek, így most egy japán csótányírtó reklámban borzolja a kedélyeket! Azt még nem tudtam eldönteni, hogy szerencsétlen csótányok a terméktől vagy a fickó hangjától döglöttek-e meg, de azt hiszem sürgősen be kell szerezzek egy Epaksa albumot...
4186 0 18 Izé
Grex: Az ilyen reklámok megnézése után van egy olyan érzésem hogy, ez a világ talán egy másik bo [...]
brandboy: Jesszus, azt hiszem kiégtek a viccreléim. :O
eNMi: tessék izés zene: http://www.youtube.com/watch?v=ZhrZXnFSFGQ
Mind a 18 komment
A föld után itt a Hold a Mars és a világűr.
1243 2 0 Tech Izé
Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.



Az interjú a nő barátjával:
4029 4 107 Izé
csicsilla: azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami ri [...]
csicsilla: èn màr csak a wct tudom sajnàlni :)
tian: ....vagy csak mindenki izé függő és kommentelhetnékje van:)))
Mind a 107 komment
A kis Bucky életben maradása és halála?
Egyszer volt, hol nem volt, egy kis, halottnak látszó őzikét találtak az út szélén. Megsajnálták, hazavitték és mivel nem voltak éhesek, inkább felnevelték. De jött a csúf, kopasz, gonosz szomszéd, aki feljelentette az őzike megmentőit, mondván annak nem ott a helye. Pedig a kis Bucky láthatóan békés természetű és még a kutyákkal is jó barátságban van. Sajnos azonban a hatóság szerint vissza kell juttatni az őzt a vadonba, de a megmentői hiába hagyják nyitva a kaput, a kis Bucky nem akarja elhagyni az otthonát...

2097 0 46 Izé
Purple: pfff
Winterborn: A csírájában kell elfojtani a bajt. Néhány ember rájött, hogy hiába csapsz homlokodra akkor, [...]
kotta: Ja, és olvassunk Desmond Morrist. Állati jogok, stb. Jó anyag.
Mind a 46 komment
A Take Two ma esti pénzügyi jelentéséből megtudtuk, hogy végre hivatalos a Bioshock 2 érkezése.
481 0 0 Tech Izé
Mai megelőző rovatunkban: a marihuána ÖL! :D
10983 4 234 Izé
mekszamnojz: nem lehet eleg koran kezdeni: DDD http://growabrain.typepad.com/photos/uncategorized/baby_smoker_1.j [...]
tian: délelőtt???!!!:D ezzel kelsz?:D én általában megpróbálom kibírni estig...na jó délutánig [...]
Kopasz: Szerencse, hogy ez nem igaz, mert akkor délelőtt csúnyán szétrobbant volna a fejem...... ;)
Mind a 234 komment
"Tizenöt éve, kanadai kezdeményezésre rendeztek először a figyelmet a túlzott fogyasztásra irányító "ne vásárolj semmit!" napot, amelyhez 2007-re már a világ 65 országa csatlakozott. A magyar Hulladék Munkaszövetség a tavalyi rendezvénnyel kapcsolatban - az 1967-ben megalapított Kiváló Áruk Fórumára is emlékeztetve - meghirdette a Fölösleges Áruk Fórumát. Az állandó kiállításon bemutatott, szükségtelennek ítélt használati tárgyakat itt véleményezni, értékelni is lehet. Többek között az is kiderül, hogy mindenki mást tart fölöslegesnek..." (Lakáskultúra)

Azért kiemelnék pár tárgyat külön is:
Világító párna
MP3-as fogkefe
Önszembecseppentő
Webkamerás kutyaetető, a netről vezérelhető
85 funkciós bicska
Antennamatrica mobilra
Kutyababakocsi
Szték monogramozó
7665 6 44 Izé
mekszamnojz: mert meg leszel fenyitve!!!
mekszamnojz: nmtudtam neked irni bazzeg!!!! legyel online!!! :P
<-{st.one}->: összekötlek csicsivel! -.-'
Mind a 44 komment
Vajon mi történne, ha kombinálnánk a Super Mario-t a Half Life 2-vel?
6200 3 16 Izé
Wertical: nah azért senki sem mondhatja h nem kreatívak az emberek xD
Marcsietta: csu'cs:)
Gabi69: naon jó!! kellene ez a játék ha tudja valaki h honnan lehet leszedni szóljon!!
Mind a 16 komment
"Haver, a nőkkel jól vigyázz!"
Kezdjük a nőnapot a hetvenes évek szívtipró dzsigolójával, akit néha kis hazánk tengerének szirénei üldöznek kemping bicajjal. Hogy ki ő, maradjon meglepetés, annyit segítünk, hogy többek között Rubint Rékácska is óriási rajongója az úriembernek.
14888 6 23 Izé
bungle: "APABUNDIKISZÖKÖTT!!!" :DDDDDDDD
Schabee: ez nagyon adja
CRaPtRaSH: jajj amikor a kész átverésbe "temetésen" kellett énekelniük :D vagyi ilyen nemtudommiaz ravata [...]
Mind a 23 komment
DJ Friki aka Rotti (DJ Rotterdam) évekkel ezelőtti videóját talán már mindenki látta (fenti képek ebből vannak). Kedvenc DJ-nk most visszatér és megbüntet mindenkit sok-sok videóval. :)
(Aki nem akar az avikkal vesződni, itt egy youtube lista a videóival - bungle).
3163 3 15 Izé
bungle: Spion0025, ez már volt!
sai: ez az ember készen van!!! :D valami jó cumot szed az biztos..
Schabee: ez egy kurva jó komment XD
Mind a 15 komment
17 hónapos a baba és már olvas.
5273 2 81 Izé
Ency: és kislány :) nem is csoda^^
Luflee: :D aj tink thisz iz a bigining of ö bjutiful frendsip.
Luflee: Nem terv :) Nem hiszem, hogy barmi miatt tudnek csuszni.
Mind a 81 komment
A Tech Radar értesülései szerint jövő héttől, egészen pontosan március 14-től csökken az X360 next-gen konzol bolti ára.
394 0 0 Tech Izé
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4284 0 14 Autó Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Rég küldtem már autós postot, így most ennek örömére itt egy szép kis Volvo HotRod az 1920-as évekből!
4298 3 14 Izé
r3clbull: szép kis gép...bicikliznék egyet vele :))
Dyke: Bocsi, de ez vadonat új és nem barmoltak szét érte egy veteránt sem.A Totalcaron volt róla egy [...]
Samure: Azért egy fekvőrendőr betenne neki! xD Az a barna aktatáska amugy mér kell az elejére? De most [...]
Mind a 14 komment
Tudom, elég gáz egy Balázs show-s post ide, már volt belőle elég (túl sok is) de ezt látni kell! Van itt minden, megcsalás, csaj által kikényszerített lánykérést követő szakítás, értelmiségi beszélgetések, szóval minden jó. ;)
A helyzet a 2. részben fokozódik (az érdekes eljegyzéssel), majd a 3. részben kiteljesedik. :D
12018 10 67 Izé
melynda85: Nincs meg valakinek ez a video? a youtube-on már nincs fenn, ezt mondják: "This video is no longer [...]
bungle: CRaPtRaSH küldte: "CSAAAAAAAJBUNYÓÓÓÓÓÓÓÓ :D az eleje uncsi,de nézzétek végig!!! Nagyonn [...]
spiritmonger: "...az összes ilyen az olyan..." kikészültemXDXD
Mind a 67 komment
Vészesen közeledik az idei esztendő egyik legjobban várt alkotásának, a GTA IV-nek az áprilisi megjelenése. Nemcsoda, hogy a Rockstar már év elején beindította vírusmarketingjét.
509 0 0 Tech Izé
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
8015 0 19 Autó Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
Már a Ferrarikat is hamisítják.

Az olasz rendőrség tegnap rajtaütött egy bandán, akik több műhelyben Ferrari 360 Modenákat hamisítottak. A hatóság hét befejezett és hét félkész autót foglalt le, a replikák többsége Pontiac Fieróra épült, a másolatokat az eredetihez képest tizedáron árulták.
7984 1 19 Izé
brandboy: Az én arcom is elférne benne, csak a nagy mellénytől nem bírnék beszállni. :)
janesz: itt is fenntvan: http://4x4online.hu/hir/301
CRaPtRaSH: okééé...:DDDD
Mind a 19 komment
A Microsoft ma jelezte, hogy a közelgő Vista SP1 márciusi érkezésével egy időben a dobozos és az upgrade Visták ára csökkeni fog.
452 0 0 Tech Izé
John DiMaggio, aki a Gears of War-ban Marus Fenix szinkronhangját kölcsönözte az IGN-nek adott interjúban elárult pár apró érdekességet a GDC-n bejelentett második részről.
393 0 0 Tech Izé
Befutottak az első hivatalos képek a Gearbox és SEGA legújabb közös munkájából, az Aliens: Colonial Marines-ból.
504 0 2 Tech Izé
Shifty_: Egészen pontosan karácsony környékén jön. Az már eléggé a téli időszak:)
mephistto: Ez ray lesz >) valszeg késő ősszel jön majd
Jó ideje pletykálnak már a GoW 2 készültéről és a Microsoft ma végre hivatalosan is megerősítette, hogy érkezik a Gears of War folytatása.
349 0 0 Tech Izé
Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
14461 3 17 Izé
doncamillo: azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Schabee: most miért bántod azt a szerencsétlen pinpong labdát ő semmiről nem tehet
Winterborn: Ronda, hülye, és idegtépő
Mind a 17 komment
Az Evolution of Dance gondolom már megvolt mindenkinek... most itt a Transformers féle verzió. :)
4368 1 17 Izé
CRaPtRaSH: naés a fix berényimiklós?:D
Purple: :DD ott a pont
bandee1219: Viszont ez csak játsza a hülyét.
Mind a 17 komment
A 2008-as kínai olimpia részeként már feltűnhet a virtuális sportolás
466 1 0 Tech Izé
Régebbi postok...