REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kinek milyen nagy? ;) Ha elég érdekes a péniszed, akkor az Izlandi Fallosz Múzeumnak is felajánlhatod! :D

Idézet a cikkből: "Már csak egy emberi darab hiányzik Sigurdur Hjartarson gyűjteményéből, de nem aggódik: eddig négy férfi is felajánlotta a gyűjteményébe nemi szervét. A férfi 1974-ben kezdett el péniszeket gyűjteni. Az első darab egy bika nemi szerve volt, és a gyűjtemény ma már 261 darabból áll, összesen ennyi faj képviselteti magát. A legnagyobb egy ámbrás ceté a maga 70 kilójával és 1,7 méter hosszával, a legkisebb pedig egy hörcsögé, ami 2 milliméter hosszú és csak nagyítón át látható. A tavalyi évben hatezer látogató tekintette meg a múzeumot, a 60 százalékuk nő volt."

8564 0 75 Izé
Mr.T.: zsuzsizsi küldte: URL: http://www.phallus.is/ Szöveg: Péniszmúzeum.
bungle: Kiegészítettem a postot egy videóval. :)
eNMi: 1 tyúkot minden f@sz fel tud szedni ;)
Mind a 75 komment
Takashi Murakami "My Lonesome Cowboy" c. embernagyságú manga szobra elkelt. 13.500 $-ért (kb. 2.140.000 Ft).

Ízelítő a többi alkotásából.
13767 0 388 Art Izé
Belkar: szerintem inkább nő :)
csirek: úristen és ezt valaki megveszi? az emberi hülyeség határtalan -.-
Laci: A hülyék igen. Ahogy Akela tanítja Mauglinak, egy vérből valók vagyunk. :)
Mind a 388 komment
Takashi Murakami "My Lonesome Cowboy" c. embernagyságú manga szobra elkelt. 13.500 $-ért (kb. 2.140.000 Ft).

Ízelítő a többi alkotásából.
14123 2 388 Izé
Belkar: szerintem inkább nő :)
csirek: úristen és ezt valaki megveszi? az emberi hülyeség határtalan -.-
Laci: A hülyék igen. Ahogy Akela tanítja Mauglinak, egy vérből valók vagyunk. :)
Mind a 388 komment
American Gangster
Hatalmas film, hatalmas zene!
Jay-Z - Heart Of The City
697 0 1 Zene Izé
Kiscipő: Nem szeretem Jay-Z -t de ez ténylleg jó zene. és a film is nagyon jó
Heltah Skeltah - Operation Lock Down
420 0 0 Zene Izé
Morgan Heritage - Hail Rastafari
672 2 2 Zene Izé
eerix: Én megmondom...Copy Con-Vélemény c. száma. :D És akkor most kiveszek egy sört a sörraktárbó [...]
dns87: Aki megmondja honnan leht ismertős az alap az vehet magának 1 sört. XD
Csináld magad termit
13084 6 19 Izé
Fabesz: hát magnézium szalagot mi is égettünk sokat gimiben gyújtóval! Ez meg úgy látszik az...
loke: Egyébként az egészet kihozod kb 400 ft-ból plusz a redbull árából.
loke: Ez egy vas termit (ezt csak azért jegyzem meg, mert sokfajta termit van), több ilyent is csinálta [...]
Mind a 19 komment
Jethro Tull: Farm On The Freeway

A Metallica helyett ők kapták ebben az évben a Grammy-díjat. :P
305 1 0 Zene Izé
Dead Soul Tribe

A DST tulajdonképpen a multiinstrumentalista Devon Graves agyszüleménye. A San Diegóban született, ám jelenleg Bécsben élő muzsikus a 90-es években került először reflektorfénybe, igaz, álnéven, hiszen 1993-as szólólemeze után a legendás Psychotic Waltz-ban is Buddy Lackey néven bitorolta a mikrofont.

Egy kis ízelítő a zenéjükből:


És egy élő felvételük:
479 2 10 Zene Izé
babapiskóta: 1: nem ebbe a csoportba tartozok xD 2: hát pl onnan, hogy pl ami kis nyomi paintes kép, a valósz [...]
bungle: On the day I die Don't pray for me Soulstealer In the place I lye Set me free Soulstealer Take you [...]
Purple: 1: akkor küldjetek "igazi" postokat. sokan még egy kép, jutublinket sem bírnak összerakni... 2: [...]
Mind a 10 komment
Cult of Luna - Leave Me Here
260 1 0 Zene Izé
Van pár darab a képen látható könyvből, amit szétosztanék közöttetek, feltéve ha a következő három kérdésre helyesen válaszoltok:

1. Mi a IV. Magyar Képregényfesztivál helyszíne és időpontja?
2. Volt-e korábban önálló kötetként megjelent műve a rajzolónak, Futaki Attilának?
3. Melyik galériában volt a Műgyűjtők Éjszakája alkalmával a Spirál bemutatója 2008 május 8-án.

A válaszok beérkezési határideje kommentként legyen mondjuk hétfő 0 óra 0 perc.

Azok akik tudják a helyes és pontos választ és lelövik a poént, szankcionálom destruktívan. :)

És akkor ünnepélyes keretek között kihirdetésre kerül a helyes megfejtés és a nyertesek neve:

1. Gödör Klub, 2008. május 17-18.
2. Nem.
3. Erdész & Makláry Fine Arts Gallery.

A válaszadók jelentős része elvérzett a második kérdésen, miszerint a post képben látható Spirál című május 8-án megjelent kötet előtt volt-e önálló kötete Futaki Attilának (NEM), ami jelen esetben azt jelenti, hogy senki sem találta el mind a három választ, így a könyvek itt maradnak nálam.... Szomorú vagyok nagyon.
2341 2 60 Izé
szpet: Fenébe! Hogy kiment a fejemből ez a verseny! Azt nem tudom, hogy tudtam-e volna a válaszokat, de [...]
livy: pedig én szerettem volna :(
rezlavor: szomoru vagyok igy hetfo reggel.... rovidesen post update
Mind a 60 komment
Helikopter repülése "mozdulatlan" propellerrel. ;)
11702 2 148 Izé
Butapraszt: várgyámá! Há te kütted!
eNMi: múúkoögggy :)
Purple: szerintem meg varázslat oszt kész.
Mind a 148 komment
Enrique Iglesias - Hero
Haha! Mér' posztolok én ide ilyesmit? Néha magamon is meglepődök... :DDD

De azért jó ám ez, tényleg.
370 0 0 Zene Izé
Mai ismeretterjesztő rovatunk szereplője egy sajnos már kihalt állat, az erszényes farkas vagy tasmán tigris.
A kenguru, a tigris és a farkas közös génállományából jött létre. ;) Érdekesség, hogy az állkapcsait közel 180°-ra tudta kinyitni.

Próbálták "feltámasztani" klónozással, de nem jött össze.

Az utolsó ismert pédány, Benjamin a hobarti állatkertben, 1933-ban:
1597 1 159 Izé
dude: Óránként három faj pusztul ki a Földön http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=1996
Biguli: A rejtélyes, erszényes tasmán tigrist az 1900-as évek elején pusztították ki vadászok MILERI [...]
Biguli: Milerik!!!Vitáznél veled még 1 kicsitXD (nem veszekedni,vitázni:P) Az afrikai dolog tudom h csak [...]
Mind a 159 komment
Chilli, az óriás szarvasmarha

Pár napos hír, hogy szellentési adót kell fizetni az észt parasztoknak a teheneik után, ugyanis a marhák bélgáza hozzájárul a Föld légkörében az üvegházhatás erősödéséhez. Ezek után Chilli kész természeti katasztrófa a Földre nézve? ;)

9024 5 30 Izé
bungle: A kedvedért kiegészítettem egy videóval. Most már max. azt írhatod, hogy videósopppp. ;)
mekszamnojz: meg nem irta senki hogy fotosopp :D en ugyis ritkan irom, ugyhogy most akkor: FOTOSOPPPPP :)
Belkar: :P
Mind a 30 komment
Autószimulátorokhoz! Akinél nincsen hely! ;)
6103 3 9 Izé
CsabiBp: http://youtube.com/watch?v=BbVX83sqGSM inkább egy ilyen:)
bandee1219: Kicsit igénytelen megoldás, de nem rossz amúgy :) , nálunk, a 3on biztos örülne az alattunk la [...]
sanchez: Sztem. kicsit alacsony lett a szimulátor...
Mind a 9 komment
Divine Heresy - Failed Creation
481 1 1 Zene Izé
quky535: Tetszik! Olyan nyugis szám :D
Roxette - Listen to your heart
(Ők se maradjanak ki! :D)
427 3 4 Zene Izé
roxstar: A Roxette újra Magyaroszágon! http://roxette-hungary.fw.hu
fül: gyermekkorom legszebb élményei közé tartoznak :)
anath3ma: na mégecce. előbb elcsesztem kvínofrejn: http://youtube.com/watch?v=U3--JrsrguM enivan: http://yo [...]
Mind a 4 komment
Imogen Heap - Hide and seek
395 0 1 Zene Izé
NuttySomeone: ezs non szep szam .
Jimi Hendrix - Voodoo Chile live
A legenda, és egyik leglegendásabb száma... :)
754 3 7 Zene Izé
weedjay: nagyon durva, koszonom szepen! :)
SQS: jobbklikk, save as...
weedjay: nem műk. :(
Mind a 7 komment
Távvezérelt paintball ágyú - a'la Sakál! Na ez a nem gyenge...

1269 0 7 Tech Izé
Soul_Deprived: hehe. Nok:)
Purple: jahh tom, akartam venni airsoft fegyvert, de áhh... ha már annyi pénzem van úgy is elshoppingolo [...]
bandee1219: Mire vársz még? Menjél, ott Veszprémben van jó paintball és airsoft lehetőség is, tök izgal [...]
Mind a 7 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a norvégiai lemming.

Úgy tűnhet, hogy fagyálló folyadékkal keveredik a vérük. :)

Egy bébi lemming:


És végül a lemming-dal.
3535 1 87 Izé
M.agnus: Néhány történész a lemmingeket tartja a bizonyítéknak arra, hogy létezett Atlantisz. ez a fa [...]
CRaPtRaSH: asdasdasdasdasdasd :D
rivaul: Inkább az a kérdés melyikőjükre hasonlítanak jobban a kis jövevények :)
Mind a 87 komment
A zsaruk is szeretik pókembert! :D

2436 1 5 Izé
csicsilla: nekem is néha joljönne mikor suli utàn alig tudom egy helyre terelni a sràcaim csak egy [...]
puleee: végülis a pokemberluzercsávonak is összejött a jo csaj a végén hehe :D
mekszamnojz: csajozos mi? ;) :D
Mind a 5 komment
Boot Camp Clik - Here We Come
338 0 0 Zene Izé
Ini Kamoze - Here Comes The Hotstepper
474 1 2 Zene Izé
CRaPtRaSH: azááám! nááá nánánááá nánánánánááá :]
Purple: alap party szám
Dope Stars INC - Right Here In My Arms
327 1 0 Zene Izé
Nagyon laza...Minimalista...Neptunes
Slim Thug feat. Bun B & Pharrell - I Ain't Heard Of That
Directed by Hype Williams
487 0 1 Zene Izé
Bakeyoo: Neptunes, baby!
Gitár hősök ;)
5754 4 48 Izé
kotta: Tisztelt Uram! Panaszát kivizsgáltuk. A hibát valóban nem az Ön készüléke okozza, de cégün [...]
nkmedve: Az kell ide ilyenkor, Open Stage. XD http://www.youtube.com/watch?v=qUZppD_Zd0s
mumus: akaszd fol az agyra kisfiam....
Mind a 48 komment
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a ködfoltos párduc. Rendkívül veszélyeztetett és egyben a leggyönyörűbb macskafélék egyike!

2914 6 46 Izé
bungle: www.dailymail.co.uk/news/article-1349789/Newest-big-cat-species-Sunda-Clouded-Leopard-actually-diffe [...]
Biguli: inkább kihagyom.Nekem hál' isten még nincs anyósom,de az egyik exem anyjának volt olyan csipőj [...]
Purple: :|
Mind a 46 komment
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3465 0 3 Film Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
Állandó rovatunk ezúttal egy Kung Fu Panda kedvcsinálóval, a készülő Prince of Persia mozifilm első plakátjával és a Star Wars: Clone Wars médiaanyagaival.
3576 3 3 Izé
csicsilla: ez kész ez a mese!XD nekem màr kicsit elegem van ezekböl a tipusu mesékböl nem füztem hozz [...]
Belkar: kung fu panda, hmm... valahogy south park jut róla eszembe vagy nemis ott szexuális zaklatás pand [...]
anon: A Kung Fu Pandára nem sorsoltok jegyeket? :DDD
Pillangóhatás
Oasis-Stop Crying Your Heart Out
743 2 2 Zene Izé
dXter: egyetértek :) 10pont ;) ...és ha egyszer lesz film.ize.hu (:D), akkor a film ott is megkapja a 10p [...]
NuttySomeone: uhh ez najon jou szam oO, tetszik:D a filmis ..erossst faxxa
Armand Van Helden - Playing House
458 0 5 Zene Izé
Airwalk: fincsi zene
kotta: Hát akkor már megérte, vki büszke rám!!! most aztán fülig ér a szám, bezony! És tényleg [...]
Purple: hát te kész vagy :DDD nem sértődök, izlések és pofonok (vagy IZÉSEK és pofonok? :D ) én sz [...]
Mind a 5 komment
Ok go - Here it goes again
326 0 0 Zene Izé
Rocker-T . Tru Ganjaman
590 1 0 Zene Izé
Janis Joplin - Piece of my heart
566 3 1 Zene Izé
Kremy: Legjobb.Napi 20szor meg tudom hallgatni...
Herbert Von Karajan - Beethoven 9. szimfónia 1. tétel
769 1 0 Zene Izé
Nirvana - Heart Shaped Box
383 0 2 Zene Izé
konvejor: ez a kedvencem tőlük, a come as you are is felkerülhetne.
Airwalk: legnagyobb
SX-10 - Heart Of A Rebel
Egy kis hardcore a műfaj kedvelőinek :)
A csapat frontembere a Cypress Hill-ből jól ismert Sen Dog...
511 1 3 Zene Izé
Purple: privátban intézzétek el légyszi :) meg mindenkit kérek ne reklámozzatok itt torrenteket! kösz [...]
David187: Nekem is bejön nagyon :) Amúgy van egy albumuk, ha lehet akkor belinkelem ide a letöltést...
Valerius: hmm... jó, ötvözi a zenei ízlésem két peremvidékét .D
Lordi-It snows in hell
393 1 4 Zene Izé
The Crouching TIger: megjelent az új albumuk: Deadache!! nagyon nagy együttes, az egyik kedvencem :) http://www.youtu [...]
Fanti: Egyik legjobb szám ez, de azé vannak még gyöngyszemek :D pl Icon of dominance, Would you love a [...]
ToMz: de neeee,már megiiint? :( :) tegnap is meg tegnap elött is nyomtam egy lordi posztot tegnap egy na [...]
Mind a 4 komment
Régebbi postok...