REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Fontossági sorrend: hol is kezdjem?
423 0 0 Pink Izé
Láttam már sok drogos kis majmot, de ilyet még nem. ;)
7989 2 11 Izé
Nusihusi: Ez valami modern koreográfia:D
7sleeper: Milou majom nem öreg, kisangyalom! Utánozza a Földet, kisangyalom! Nem kapta meg az ételt; baná [...]
7sleeper: Nope. ;-)
Mind a 11 komment
Koponya akciósan: a legdrágább szakok a felsőoktatásban
444 0 0 Pink Izé
A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)

A szerencsés nyertes:

toxic86

Őt hamarosan e-mailben értesítjük.

------------------------------------------------------------

 Szeretnél nyerni 2 jegyet a szombati T-Mobile Bónusz fesztiválra?

Nincs más dolgod, mint elküldeni ize.hu felhasználóneved és a pirossal letakart dj nevét a jatek[kukacc]ha.hu címre.

Segítséget természetesen a képre kattintva kaphatsz ;)

A játék kedd (10.11) 9.00-ig tart, a szerencsés nyertest e-mailben értesítjük.

Jó játékot!
1868 0 1 Izé
toxic86: Thx izé :D
 Milyen a hatékony fogyókúra?
252 0 0 Pink Izé
A 30 legszexisebb földönkívüli.
3168 0 0 Film Izé
20 tény az első szexről
581 0 2 Pink Izé
zeiksz: LOL ami amúgy nem szégyen, viszont rohadt kellemetlen :) :)
Nope: 9. A tested lehet, hogy nem akar együttműködni, még ha az eszeddel szeretnél is szexelni, a [...]
Figyelni foglak, avagy a zaklatókról
806 0 0 Pink Izé
A rendszeresség jó. Ezt nevelik belénk egészen pici korunktól fogva. Amíg csak aludni, szopni, játszani és pancsolni kell, egyszerű az élet. De mi van, ha felnőttként egy szép napon rájössz, hogy mókuskerékben vagy, ahol ugyanezt a négy dolgot csinálod?
344 0 2 Pink Izé
Nope: Tempty egy marha akinek fogalma sincs a világról, ezt már tudtuk eddig is! :D
CRaPtRaSH: "De mi van, ha felnőttként egy szép napon rájössz, hogy mókuskerékben vagy, ahol ugyanezt a n [...]
Sirály? :D
1454 0 0 Sport Izé
Amerika forrong! Tüntetéssorozat söpör végig az Egyesült Államokon. Az elnyomó demokrácia, a FED és az 1% ellen tüntetnek!

Természetesen a média hallgat a dologról, az amerikai média pedi arrogánsan úgy állítja be a tüntetőket, hogy azok azt se tudják miért tüntetnek.

Rendőri brutalitás a tüntetéseken 

Közben a szakszervezetek is a tömeg mögé álltak.

Világforradalom október 15.én

Ti mit gonoltok az 1% uralmáról?
5116 2 39 Izé
Tooni: A média esik túlzásokba http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/2907007/OWS/
Tooni: Az nem testület, az konda. Rendröfök.
bungle: www.youtube.com/watch?v=buovLQ9qyWQ
Mind a 39 komment
A tegnapi realisztikus (vagy fake? még mindig nem tudjuk :)) ceruzarajzok után ma jöjjenek Omar Ortiz realisztikus festményei
7605 7 10 Izé
bungle: http://prafulla.net/graphics/art-graphics/more-hyperrealistic-painting-by-mexican-artist-omar-ortiz/ [...]
hgabi00: Voltam pár éve Sándorfi István kiállításon, hát neki is eléggé realisztikusak voltak a ké [...]
EwanEventual: Salvador Dali is tudott olyan képeket festeni, mintha fényképek lennének, csak éppen nem nagyon [...]
Mind a 10 komment
A tegnapi realisztikus (vagy fake? még mindig nem tudjuk :)) ceruzarajzok után ma jöjjenek Omar Ortiz realisztikus festményei
8330 2 1 Art Izé
Tooni: Ugyammá, én is oda tudnék állni így poszterek elé pózolni ecsettel. Jobb alsó sarokban mit k [...]
Tanácsok óvszert használóknak
1444 0 0 Pink Izé
Julia Roberts fóbia. :D
5091 0 5 Izé
Békatallér: Ezt a kísérletet el akarták végezni brit tudósok, de a Légy Mancs alapítvány megakadályozta [...]
Szobabicikli: Geronazzo Máriára vajon, hogyan reagálna :D
Purple: azt a fejet ááá :DDDD (mármint a kutyáé) hát ez hatalmas :DD
Mind a 5 komment
Tippek, tanácsok kezdő főiskolásoknak (2. rész)
385 0 0 Pink Izé
Tudd, hogy mi az, ami igazán fontos!
147 0 0 Pink Izé
Első szex – de mikor?
536 0 0 Pink Izé
7 titok, melyet az eladók sosem fognak elárulni
672 1 0 Pink Izé
Fogamzásgátló tabletta - a hosszabb élet titka?
266 0 0 Pink Izé
Mit NE vigyél magaddal a kollégiumba?
473 0 0 Pink Izé
Hogyan váltsunk fogamzásgátló tablettát?
670 0 0 Pink Izé
Tippek, tanácsok kezdő főiskolásoknak (1. rész)
304 0 0 Pink Izé
Fotózz Star Wars játékokat jól!
1694 0 1 Film Izé
Tooni: Áááááá de tuti mind! :) :) :)
Fóka-móka. :)
4535 0 9 Izé
kiisb: A jegesmacik egy sarokkal odébb laknak, fönt északon, ahol nincs szárazföld. Mondjuk fóka van [...]
Tooni: Antarktisz? :D
cripio: mi ez a mínusz invázió? egyébként meg : nekem inkább Pufókára hasonlít
Mind a 9 komment
Egy picit meg van ütve az oldala, de megy! :)
6063 0 10 Izé
he: Jobbról jó, balról meg majd kikalapáljuk!
Killex: igen erre gondoltam...köszi h javítottad figyelmetlenségem:D
bungle: Gondolom www.youtube.com/watch?v=xnWKz7Cthkk
Mind a 10 komment
Hiánypótló szolgáltatás forever alone arcoknak... ;)
3282 0 0 Izé
Parkour forgatáson ő volt a beugrós fiú. ;)
9324 1 9 Izé
Maccoyi: Ne fürgyé le! :D
Szancso: Mindenkinek meg vannak a maga korlátjai.;)
Masakari: Hát ez nagyon jó! xDDDD
Mind a 9 komment
Hogyan pucoljunk meg egy fej fokhagymát kevesebb, mint 10 másodperc alatt?
13556 2 8 Izé
trollololo: Jajj nem értitek... Nem a lényeg a szándék, hanem a fontos! :o)
Juannes: Én csak egyszer:) De akkor NAGYON! :D
Winc: hogyan pucoljunk meg 1 vödör fokhagymát kevesebb mint tíz másodperc alatt. : KONYHALÁNY!
Mind a 8 komment
Scott Hove tortái. Ilyen, amikor visszaharap a desszert...
3923 2 6 Izé
Tooni: :D:D:D
Mamicska: Még a környékükre sem mennék :DD
Nusihusi: Ezekbe félnék beleharapni:D
Mind a 6 komment
"Hé srácok! Most akkor mi van?!" o.O
4878 1 7 Izé
7sleeper: rájött, hogy a FILA táska nem menő
Killer81: Szerintem meg beteg, azért nem megy. Tegnap egymagában puszilt be 2 kiló halat. :D
Nas: Igazi egyéniségként fog lemaradni a vacsoráról... :D
Mind a 7 komment
Mi az? 10 évenként jön, és mindenre kiváncsi? 

Népszámlálás. 

Október 1-től kezdődik. Te hogy fogsz válaszolni a kérdésekre? Neten/papíron magad/papíron kérdezőbiztos segítségével. Meg úgy általában mi a véleményetek a dologról? Bíztok a rendszerbe kerülő adatok anonimitásában stb.
2865 0 98 Izé
bungle: Népszámlálás: így élhet vissza az adatokkal a kormány www.femina.hu/hirhatter/nepszamlalas_ko [...]
7sleeper: a feketét még értem, be lehet szerezni az aranytollban. de tuareget hogy? legfeljebb csempész ca [...]
Purple: amúgy asszem rá van írva, hogy kékkel vagy feketével kell kitölteni :D
Mind a 98 komment
Anhedonia - Destructive Forces
551 2 0 Zene Izé
A kommunikáció szakos zöldséges
353 0 0 Pink Izé
Szép kivitelezésű online képszerkesztő, amivel különféle effekteket is adhatunk képeinkhez.

Mobilra is letölthető az alkalmazás.
14230 19 13 Izé
Nas: :S Akkor ez fogyókúrás kommentelés marad...
Tooni: A Ferrari csomagtartójában lesz, amit az 5000. poszt után kapsz :)
Nas: Igen? Azért hol lehet sorba állni? :D
Mind a 13 komment
A selejtes élelmiszeripari tehéntejből egy proteint kivonva besűrítik azt, így elveszíti folyékony halmazállapotát és fonállá szőhető.

Hogy mik vannak! o.O
5253 1 15 Izé
Nas: Ajjajjjajjj... XD
Tooni: - Mid van ott, Jim? - Szállítófehérjék! http://www.funnyjunk.com/funny_pictures/3743230/Haha+ge [...]
Laretta: Na nem nyúlszőr :D
Mind a 15 komment
Tekerd, csavard, fond
351 0 0 Pink Izé
Íme egy saját szerzemény.
1277 0 2 Zene Izé
Tomi Demo: Nem rossz ez. Ha nem loopokból van összerakva. Persze hangzásilag még fejlődésköteles :)
IMPERIENTE: én a helyedben inkább megpróbálkoznék a fa faragással hátha jobban megy
  Léböjt kúra
286 0 0 Pink Izé
Befelé forduló mellbimbók
2019 0 0 Pink Izé
Régebbi postok...