REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kössz apa. :D
12262 0 1 Sport Izé
superxaba: elég hamar elhúzta a öreg a belit...
Hobbiboltok mustrája
529 0 0 Pink Izé
Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD

Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!

Még több kép a japán oldalon.
2607 1 1 Izé
Mr.T.: Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.
Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.

Cikk a Hír Izén.
14014 2 23 Izé
Fireblade1000: olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé
bungle: Lehet így nőtt fel a műsorvezető: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35702
TeeJay: még ha igazi méretes melle lett volna a csajnak meg is értem hogy megfogta, na de ezt az átlagos [...]
Mind a 23 komment
Pillangókés stílusú űrtoll
Állítólag működik fejjel lefelé, dermesztő hidegben, víz alatt, de még az űrben is.
4895 2 11 Izé
freee2: na erről csak annyi a véleményem,h valaki nem akarja feltalálni az olyan wc-papirt,ami mindenho [...]
dani0001414: Nekem valami oyasmi elképzelésem van elsőre működésével kapcsolatban hogy a gravitációs er [...]
eol: Félig urban legend: http://www.urbanlegends.hu/2005/05/05/urtoll-vagy-ceruza/ Az amcsik is ceruzát [...]
Mind a 11 komment
Néhány fiatal elég elképesztő akrobatikus mutatványai, pl. gyűrűn, rúdon és még sok más helyzetben...
919 2 1 Sport Izé
Mr.T.: Azta durva mindenit, nagyon komoly.
Aki felül szeretne lenni – szakmai értelemben véve, annak a hatalommal mesterfokon kell tudnia bánni. Ez a karrierépítő nőkre különösen igaz kell legyen.
368 0 0 Pink Izé
Blood Of Our Enemies - Breathe Away From Murder
452 0 0 Zene Izé
A "kis hableány".

Sirenomelia (Mermaid Syndrome)
10434 2 49 Izé
Mr.T.: http://www.etsy.com/listing/55745323/handmade-knitted-mermaid-sleeping-bag
focuskoma: Látom megoszlanak a vélemények. Tisztában vagyok vele, hogy másképp gondolkodok, mint az átla [...]
Errtu: Megválaszolni valóban nem fogjuk, de az utolsó mondatod had ragadjam ki. :) Kicsit lejjebb írta [...]
Mind a 49 komment
Ti elkaptátok a "vírust"? :D
3259 4 15 Izé
Zorro: Tudod mit csinálnak a ramadán végén? Vásárolnak, és ajándékoznak. Mint mi karácsonykor :P. [...]
Yukijobo: Hehe... vicces:D ÉS még csak nem is geek. :D Amúgy abban igaza van, hogy bizony a pénzköltésse [...]
JacobTheRabby: ahhh!!! hát igen az arab nyelv szépségei... én is szeretem a hangzását, talán azért mert a k [...]
Mind a 15 komment
Mutassuk be, majd leplezzük le a legnagyobb bűvészek legtutibb trükkjeit. (2008-as új részek a youtube-on).
Wiki link.

David Copperfield, Criss Angel, David Blaine elbújhatnak ezek után. :)
7118 0 14 Film Izé
gaborhu: A Kínai Nagyfalnál nagyon egyszerű volt a trükk, hiszen a szemünk előtt volt a megoldás ! A k [...]
gaborhu: A Kínai Nagyfalnál nagyon egyszerű volt a trükk, hiszen a szemünk előtt volt a megoldás ! A k [...]
Keta: megnéztem az első részt és benne van a Copperfield féle falon átsétálós trükk, de nem ért [...]
Mind a 14 komment
Mutassuk be, majd leplezzük le a legnagyobb bűvészek legtutibb trükkjeit. (2008-as új részek a youtube-on).
Wiki link.

David Copperfield, Criss Angel, David Blaine elbújhatnak ezek után. :)
9420 15 13 Izé
Laci: Ezt hogy csinálta? http://www.metacafe.com/watch/104228/incredible_street_magic/
Keta: megnéztem az első részt és benne van a Copperfield féle falon átsétálós trükk, de nem ért [...]
bond: ezeket a trükköket kitalálni művészet - bárki le tudja másolni a Mona Lisát, mégsem lesz m [...]
Mind a 13 komment
Múltkor mekkora riadalmat okozott itthon a kiviben talált skorpió... ez meg itt élve eszi őket két pofára. :D
3226 3 14 Izé
wnw: jol mondod, smallville olvass utána picit
Éjfélilány: A kisebb skorpiók mérge erősebb mint a nagy testű, és nagy ollóval rendelkezőké. Mondjuk íg [...]
smallville01: Én úgy tudom minél nagyobb a ollójuk annál veszélyesebb, tehát ezek a kis ollójukkal abszol [...]
Mind a 14 komment
Tervezd meg és nyerd meg a Kawasaki ER-6n-et.

Itt az én művem, a szavazataitokat előre is köszönöm! (Szavazatoddal nyerhetsz egy eredeti Kawasaki dzsekit!)
5479 0 27 Autó Izé
izébigyó: A nyertes: http://www.kawasaki.hu/news.asp?Id=340E8BEABBC
Pkmici: http://kawasaki.hu/ER-6n#/yourgallery/gsanyi
zimbabwe: http://kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/Zimbike lányosra sikeredett, de szerintem bármelyik pasi rá [...]
Mind a 27 komment
Tervezd meg és nyerd meg a Kawasaki ER-6n-et.

Itt az én művem, a szavazataitokat előre is köszönöm! (Szavazatoddal nyerhetsz egy eredeti Kawasaki dzsekit!)
5705 1 27 Izé
izébigyó: A nyertes: http://www.kawasaki.hu/news.asp?Id=340E8BEABBC
Pkmici: http://kawasaki.hu/ER-6n#/yourgallery/gsanyi
zimbabwe: http://kawasaki.hu/ER-6n#yourgallery/Zimbike lányosra sikeredett, de szerintem bármelyik pasi rá [...]
Mind a 27 komment
Jégkorszak Írországban - újabb 3d-s járdarajz Edgar Muellertől.
11308 0 6 Art Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1153004/Mind-crevasse-The-amazing-3D-pavement-art- [...]
tasman: q jóó, csak nemtom mire
Erunder: De pl ha pont ebből a szögből közelíted meg reflex szerűen először óvatosan lépsz rá. Az [...]
Mind a 6 komment
Jégkorszak Írországban - újabb 3d-s járdarajz Edgar Muellertől.
11847 8 6 Izé
bungle: http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1153004/Mind-crevasse-The-amazing-3D-pavement-art- [...]
tasman: q jóó, csak nemtom mire
Erunder: De pl ha pont ebből a szögből közelíted meg reflex szerűen először óvatosan lépsz rá. Az [...]
Mind a 6 komment
Ayreon...mi is ez?

Az Ayreon egy egyszemélyes zenekar. Élén a holland Arjen Lucassennel. Ez az egész úgy működik, hogy a híres ÉS tehettséges zenészeket felkéri arra, hogy játszanak az albumán. Arjen lemezeinek nagy része konceptalbum, tehát az egész cédé egy kerek történetet mesél el. Ez a The human equationról van. Alapsztori: csávó autóbalesetben kómába esik, aztán a fejében az érzelmek alakot öltenek, és piszkálják őt. :)

Műfajilag progresszív metál, amit kicsit jobban kell tudni emészteni. Ez nem olyan ordítós "b*megmetálb*meg" .  (:
680 0 5 Zene Izé
Andie.: hajjaj... :S neki is a legjobbkor kellett...nagyon tehettséges zenész volt, a shadow gallery meg p [...]
pepeti: Közben belehallgattam az albumba, a Loser nagyon nagy dal szerintem. Kár hogy Mike Baker már nem [...]
Andie.: akkor elnézést, így a pontos. :) a DVD szerint csak így volt hajlandó elvállalni, és elmélet [...]
Mind a 5 komment
A Kalandférgek 2 - Öbölből Vödörbe c. film pár zenéje.

Will I Am - Donque

Mickey Avalon - My Dick

311 - My Stoney Baby
1101 1 0 Zene Izé
Muzsikáló motorok Japánból, vezényel Csumacsutka Odahúzni. :)

(Vetélytárs a keleti blokkból. :D)
5722 1 6 Izé
Mec: sportmoci eladó megkímélt állapotban kevés kilométerrel zenész tulajtól :))
gvereb1: ez bünti, kizárt hogy valaki végígnézze.
szvori: Ez aztán az értelmes, tartalmas szórakozás!
Mind a 6 komment
Cirkuszi műugró macsek.

+ még több cirkuszi cica.
5748 1 12 Izé
bungle: www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/44518_cat-and-roll
bungle: Moszkvai cica cirkusz: http://www.youtube.com/watch?v=HlKYtLlvRlU
Zsolt86: ciccccccccccáááááááááákkkkk foevö!! 10-es bángül!
Mind a 12 komment
Mutáns hal
4442 1 40 Izé
mekszamnojz: hát a halé szebb mint a csávóé :DD
Mr.T.: http://www.mellbimbo.eu/files/kar2.jpg
Mr.T.: Tehát szercsiiiiii van és puszcsi mindenkinek :D
Mind a 40 komment
Mastodon - Divinations

A boltok polcaira várhatóan márciusban érkezik az atlantai banda új albuma, a Crack the Skye. Erről hallgatható a beküldött dal, számomra év albuma gyanús. A srácok az artwork munkálatait a szintén zseniális Paul Romanora bízták, akivel előző lemezeiknél is dolgoztak.
730 0 7 Zene Izé
Balázs: hát meghallgattam, a BM hez képest csalódás, vannak benne jó részek de alapvetően rettentő h [...]
pepeti: http://cracktheskye.com/ nézzétek meg ezt....én szóhoz sem jutottam. Paul Romano egy kibaszott z [...]
MStipee: Aaaaah! Köszi az infot, már alig várom.
Mind a 7 komment
Mi lesz abból, ha a termeszhangya találkozik egy eukaliptusz fával?
- DIDGERIDOO                              

És mi lesz abból, ha 1 beatboxer találkozik a didgeridoo-val?
- Muzsika, még pedig nem is rossz! :)
1241 3 2 Zene Izé
remlato: ilyenünk van nekünk is: http://www.myspace.com/airtistmusic és még jobb is :)
Öcsi: hatalmas zene!!! köszi! :D
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9150 0 13 Art Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Anna Skladmann német fotóművész Little Adults című, felkavaró sorozata felnőttnek öltöztetett gyerekeket ábrázol, a jövő orosz mágnásait. Azt mutatja be, hogyan, milyen külsőségek között élik életüket az orosz újgazdagok gyermekei, és hogyan válnak minatűr felnőttekké a társadalmi elvárások szorításában.
9995 2 13 Izé
Mammut: Én inkább először a szülőknek segítenék :P
Erunder: Vmilyen szinten igen. Ugyanis ha elhanyagolják őket nagy valószínűséggel igen hamar kipróbál [...]
mumus: lenyelem amit irtal mert ilyen vagyok. te komolyan gondolod hogy segiteni kell e gyerekeknek ?
Mind a 13 komment
Pixelnase
5221 0 6 Art Izé
Tádi: nem szarakodok, keresek valami bugelhárítót vagy vírusírtót, mert szerintem az lesz a baj...
toxity-fa: nekem megy a tűzrókával is..nemtudom, jobb gomb view image
Tádi: nem szerencsére nem bennem van a hiba, valami miatt mindig frissít a fájerfokszom, és itt pont n [...]
Mind a 6 komment
Pixelnase
5488 5 6 Izé
Tádi: nem szarakodok, keresek valami bugelhárítót vagy vírusírtót, mert szerintem az lesz a baj...
toxity-fa: nekem megy a tűzrókával is..nemtudom, jobb gomb view image
Tádi: nem szerencsére nem bennem van a hiba, valami miatt mindig frissít a fájerfokszom, és itt pont n [...]
Mind a 6 komment
10 varázslat 5 perc alatt.
9338 10 33 Izé
7sleeper: nem feltételeztem ilyen aljasságot :-DDD
bungle: Mert a címkéket azután egészítettem ki, miután beírtam a kommentet, hogy legközelebb hamarab [...]
7sleeper: hiba a mátrixban 8-) akkor már csak arra kérek választ, hogy az miért van, hogy nem mindig tal [...]
Mind a 33 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5147 2 5 Film Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
Múlt héten vasárnap hajnalban tartották az idei Super Bowl döntőt, melynek szünetében több idei produkció is bemutatta első tévéreklámját, melyek a következők voltak: G.I. Joe Rise of Cobra, Transformer 2: Revenge of the Fallen, Star Trek, Fast & Furious, Land of the Lost.
5679 1 5 Izé
Tasiii: Szerintem is zsiiir filmek lesznek^^, Transformers2 meg a Star Trek az gyanus h fain lesz;)
gergeli.: és igen! a szövetségi vadőr! xD
Tádi: kíváncsi vagyok
Mind a 5 komment
A Sony egy hihetetlen kütyüt alkotott: a Rolly az általa játszott zenére táncol és még különböző színekben is tündököl!

Mi is ez?
A zenelejátszónk már nem csak a talpalávalót szolgáltatja, de táncol is a slágerek dallamára. A Rolly a Sony-tól forog és kering zenélés közben.

A hang
A hangszórók a Rolly két végén helyezkednek el, műanyag borítással rendelkeznek, ez bekapcsoláskor mozdul el, ez után reagál a zenére.

Irányítás
Csak egyetlen gomb található a Rollyn, minden mást a testére szerelt két gyűrűvel irányítunk. Az egyikkel a dalok, illetve albumok között válogatunk, a másik a hangerőt szabályozza.
904 1 6 Tech Izé
gergeli.: eléggé animációgyanús kis videó no de sebaj... :D
kilam: 1 éves hír, de hír..."és egy újszülöttnek minden vicc új" és még nem volt "izélve" jah é [...]
Jozef7: érdekes egy valami honnan is van ez??? xD
Mind a 6 komment
10 hiba - Amit sose mondj egy állásinterjún
797 1 7 Pink Izé
CrazyLime: A tökéletes munkaerő! Fel van véve! :DDD
|-=O=-|: Akkor legyen pár hasznosabb mondat is... 1. Az első gyerekem ötven után szeretném vállalni, s [...]
Éjfélilány: Én pont ma jártam így. Külföldi pasi volt a főnök, hát felét nem értettem annak amit mondo [...]
Mind a 7 komment
Soil - unReaL
490 1 1 Zene Izé
Szosztar: Király zene! Szégyenlem magam, hogy eddig nem ismertem!
Megboldogult tavalyi nyár, amikor Paris Hilton még Benji Maddennel járt... Együtt vágtak neki a vad Dél-Afrikának, ahol még gepárdot is simogathattak. Parisnak azonban nem tetszett a cica, mert nem fért bele a retküljébe, mint Tinkerbell, a csivavája. S hogy hol nyaral a többi híresség? Fotókkal mutatjuk meg!
661 0 1 Pink Izé
TinusSs: Fujj Lindsay leszbi?:S Gusztustalan. Parist meg Benjit sajnálom, hogy szakítottak, aranyosak volta [...]
Dagi celebek :)
Ügyes és kevésbé ügyes munkák.
1949 0 3 Pink Izé
gergeli.: van egy-két elég gagyi munka... ha ilyenre vetemednék előbb kicsit gyakorolnék, aztán publiká [...]
spider86: háháhá :D nem is tudtam, hogy a kólától meg a herkától így ellehet hízni miss Winehouse :D [...]
Errtu: Fotosop mi? Tuti így néznek ki eredetileg, és a többi képük PS-elt!
Csipkerózsika élt. ;)
8807 4 11 Izé
Tádi: Pontosabban Áj Hét Múmják! Jaaaaa, hogy 7 múmja! éééértem:D
Mr.T.: Aki nem értene angolul, Tádi üzenete: Állj, hét múmia! :D:D
Tádi: I hate mummys!
Mind a 11 komment
Húsvéti tojás fiúknak! :D
8277 4 35 Izé
bungle: http://www.break.com/index/surprising-japanese-egg-toy.html
gergeli.: ez zseniális ötlet, de nem gondolod hogy ezt a tojást olyan embereknek szánják akiket nem várn [...]
dani0001414: Ha már valamelyik lány ilyennel akar megajándékozni egy fiút. Akkor vegyen egy üreges müanyag [...]
Mind a 35 komment
Most akkor volt holokauszt vagy nem? Richard Williamson katolikus püspök állítása szerint nem voltak gázkamrák:

"Fred Leuchter szakértője volt a gázkamráknak.. Három gázkamrát tervezett az Egyesült Államok 50 államából háromnak, kivégzések céljából. Tehát tudta, miről van szó, és ő megvizsgálta a feltételezett Birkaneu-Auschwitzi gázkamrák maradványait az 1980-as években. A határozott véleménye az volt, hogy kizárt, hogy ezek az építmények valaha is emberek tömeges elgázosítására szolgáltak volna. Mert tudja a ciángáz nagyon veszélyes. Tegyük föl, hogy háromszáz embert elgázosítunk, akik egy kamrába vannak zsúfolva, s ruhát viselnek, már ha föltesszük, hogy ruhát viselnek; nagyon veszélyes kihúzni a holttesteket; akár egyetlen leheletnyi, mondjuk ruha alatt megrekedt mérges gáz megölheti az illetőt. Ahhoz, hogy be tudjunk jutni a kamrába, el kell távolítani a gázt a kamrából. Ehhez egy magas kéményre van szükség, ugyanis ha a kémény alacsony, a gáz visszaereszkedik az épület körül állókra és megöli őket. Elfelejtettem, milyen magasnak kell lennie, de ha volt ilyen, a kéménynek a nap jelentős részében hosszú árnyékot kellett volna vetnie, ám a szövetséges légi-felvételeken sosem lehetett látni ilyen árnyékot, sem kéményt. Ami Fred Leuchter számára a bizonyosságot adta, az a gázkamrák fölépítése. Megnézte az ajtókat, melyeknek tökéletesen légzáró képességűnek kell lenniük, különben a gáz kiszabadult volna, és megölte volna a kint lévőket. Az ajtók, amiket Auschwitzban mutogatnak a turistáknak, azok a legkisebb mértékben sem légmentesen zárhatóak."
3674 3 216 Izé
Laci: Addig is míg elolvaslak titeket, ti is olvassátok el: http://www.szombat.org/botlatokovek+%E2%80%9 [...]
wtf: Mellékvágányon a holokaszttagadó püspök http://hir.ize.hu/comments.php?post_id=23082" target=" [...]
Zorro: Na háta akkor ez amolyan status quo, hiszen egyikünknek sincsenek megdönthetetlen bizonyítékai. [...]
Mind a 216 komment
Kiderült az igazság, Károly szakított feleségével! Rosszindulatú pletykák szerint a műsorvezető nő összejött az afrikai túra során Kucsera Gáborral! Mi az igazság?
840 0 5 Pink Izé
brigi_cica: most nem az, de mért kezdene ki egy ilyen jó képü gyerek a Claudiával??? :O :D
Hada: hátöö... elég ennyit tudni róla: http://images.google.hu/images?hl=hu&q=Kucsera+G%C3%A1bor&gbv= [...]
brigi_cica: ki ez a Kucsera Gábor :S??
Mind a 5 komment
Régebbi postok...