REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Chuck

Ha már te is ábrándoztál róla egy-egy vizsga előtt, hogy milyen lenne, ha az agyad helyén egy vinyó lenne, ahova bármikor fel tudsz tölteni bármit, és az akciók is bejönnek, na meg a geek szubkultúra is, akkor ezt a sorozatot neked találták ki.

Egy számítógépes geekről szól aki megnyit egy e-mailt és így egy vírus által egy szervernyi államtitokkal tölti fel az agyát, így válik egy pillanat alatt a kormány legfontosabb ügynökévé. A világ sorsa egy Buy More-ban dolgozó srác kezébe kerül. Innentől terroristákkal és bérgyilkosokkal kell harcolnia. A védelmére két ügynököt rendelnek ki.

Imdb | Promó
708 0 3 Film Izé
kasy: Én most fejeztem be az első évadot, teljesen korrekt. Nagyon tetszik, hogy egy percig sem akarjá [...]
Dynaa: az egyik kedvenc sorozatom(L)nagyon jó(: alig várom már a harmadik évadot:P mindenkinek ajánlom [...]
NepTum23: nagyon jó sorozat én már láttam mind a 2 évadját és nagyon várom a 3.-at csak ajánlani tudo [...]
Ha valamelyik filmsorozatban volt egy zene, ami tetszett, de nem tudod mi volt az, akkor ezen az oldalon rá tudsz keresni. Kilistázza, hogy milyen zenék voltak az egyes részekben és még youtube link is van a címekhez.
4443 28 9 Izé
Olyveria: Purple, neked mindent! :D
Tomee95: én is arra gondoltam
Purple: óóh köszi, ez nagyon jó :D
Mind a 9 komment
Tíz dolog, amit nem tudtál a szenvedélyes csókról. Csúcsra visz, de hogyan?
1165 0 5 Pink Izé
1nessa: jaaah most esett le:D:D
Purple: amilyen a 4es pontban van :D
1nessa: az milyen??:O:O:D:D:D
Mind a 5 komment
Szendi Gábor: Mérgező italunk a tej.

Hasznos kis szösszenet a sokak által istenített tej élettani hatásairól.
12364 10 145 Izé
bungle: http://index.hu/gazdasag/2013/11/27/miert_nem_a_zsirszegeny_tej_az_olcsobb/
bungle: A tejtermékektől valóban okosabbak leszünk www.hazipatika.com/articles/A_tejtermekektol_valoban_ [...]
bungle: Itt is van cikk róla: http://divany.hu/spirit/a-gabonafogyasztas-olyan-mintha-mindenki-dohanyozna/
Mind a 145 komment
Az ephézoszi álmoskönyv szerint borosüveg kinyitása a vécén nem túl szerencsés...
7018 0 8 Izé
1nessa: meg persze ureges is.az is rasegit
thebeast: Nem biztos. Az anyag ott törik ahol a legkevésbé erős. Nem kell hozzá repedés, akkor is törhe [...]
akasp: sztem előre el vol tmár törve vagy minimum repedve az a retyó... nézzétek meg, nem teljesen ot [...]
Mind a 8 komment
Burn Notice (Minden lében négy kanál)

Ezúton küldeném gratulációmat a fordítóknak a cím miatt.

A kémet hirtelen lekapcsolja az ügynökség, küld rá egy ún. burn notice-t, kvázi kirúgják, nem kívánatos lesz, mindenét elveszik, hogy ne tudjon funkcionálni. Kémünk Miami-ban köt ki, ahol apróért bevállal egy magánhekus melót és találkozhat exkém csajával meg egy kiszuperált ügynökkel, akik segítgetik. Ja, és persze halvány átívelő szál: ki tett be a kémünknek? De ismerve az USA-t ez legközelebb a fináléban kerül elő.

Imdb | Kedvcsináló
476 0 0 Film Izé
Butch -ot szeretném bemutatni nektek, nem tudom ki mennyire ismeri, vagy szereti a zenéjét.
Számomra ő nyom igazi minimalt. :)
Most végre ellátogat kis hazánkba is, pontosan Kiskunmajsára.

Pontos infókért látogassatok el ide
974 0 2 Zene Izé
RauG: pár óra... és Butch party (:
snake6: a legnagyobb remix Butch - Amelie (Sis Remix) http://www.youtube.com/watch?v=l6ur0yIXgnc
Új sorozat bukkant fel az egyik magyar adón.

ez pedig a Lie to me azaz a Hazudj ha tudsz.

A szerda esti programba érkező Hazudj, ha tudsz, Tim Roth első nagy tévés munkája, és egy olyan fószerról szól, aki afféle élő hazugságvizsgálóként segíti a rendőrség melóját. A főszereplő ugyanis annyira jól olvassa az emberek arcát, mozdulatait és reakcióit, hogy észrevesz olyan piciny rezdüléseket is, melyeket az átlagember nem - ebből von le következtetéseket és segít a nyomozásban. Amiben ez a sorozat mégis több, mint egy sima nyomozós krimi, az Roth játéka és az, hogy nem a rendőrökön, hanem a kicsit House-szerű főnökön és csapatán van a hangsúly.

Imdb Interjúk: Tim Roth Monica Raymund Brendan Hines

Kedvcsináló 1 | Kedvcsináló 2
724 0 1 Film Izé
nagydee: ez tényleg jó sorozat. kár, hogy eddig csak 13 rész van belőle
Ken Block újra akcióban!

Block most a Top Gear autós műsor nézőinek mutatta meg, hogy mit is tud kihozni autójából, de immáron társa is akadt a bemutatóban, aki nem más volt, mint Ricky Carmichael profi motocross és supercross bajnok.
1048 2 2 Sport Izé
Vigyori: állat ez az ürge... kicsit tud csak vezetni! :-)
redline001: imádom a csávót..szivesen cserélnék vele :D
Miből készül az eperfagyi? - Jobb, ha nem tudja!
14156 10 89 Izé
rubigo: http://www.penzcentrum.hu/cikk/1019181/1/ot_dolog_amelyrol_azt_hitted_rakot_okoz_pedig_nem_is_
tibor vagyok de...: Először is egy szóval nem mondtam, hogy okosabb vagyok itt bárkinél is. Lehet, hogy még egy ö [...]
Purple: nem érted? pont ezt mondom én is, hogy nem tiszta a föld. de a megtermett gyümölcs otthon még [...]
Mind a 89 komment
10 csábítási trükk félénkeknek!

Túl számos tapasztalaton, még mindig szorongással készülsz az első randira? D. Levine amerikai pszichiáter tanácsai sokat segíthetnek gátlásaid legyőzésében!
1119 0 0 Pink Izé
800 éves bicajok.
3228 0 8 Autó Izé
link05: ÓÓEMGÉÉÉÉ :D:D elsőre néztem egy nagyot XD aztán beugrottak a képek az első biciklikről. [...]
MStipee: Mindig is szerettem az ilyen remekül összerakott "egyértelmű hogy fake, de azért végigolvasom, [...]
Kurszan: kéziratot díszítő miniatúrán a sereg élén egy kerékpárhoz igen hasonló szerkezeten ülő [...]
Mind a 8 komment
800 éves bicajok.
3380 5 8 Izé
link05: ÓÓEMGÉÉÉÉ :D:D elsőre néztem egy nagyot XD aztán beugrottak a képek az első biciklikről. [...]
MStipee: Mindig is szerettem az ilyen remekül összerakott "egyértelmű hogy fake, de azért végigolvasom, [...]
Kurszan: kéziratot díszítő miniatúrán a sereg élén egy kerékpárhoz igen hasonló szerkezeten ülő [...]
Mind a 8 komment
The Road

A filmben 10 évvel előretekintünk, mikoron katasztrófák sorozata a civilizált emberi társadalom, a civilizált gondolkodás szinte teljes egészét elpusztítja. A film betekintést enged egy fiú és apja életébe, ahogy útra indulnak a túlélők kutatására, mert tudják, ebben a ködös és sötét világban egyedül nem tudnak sokáig talpon maradni. A túlélők azonban lehet, hogy éppen rájuk vadásznak...

Egy kicsit tömegfilmnek tűnhet, de mind a színészi felhozatal, mind az igényes képvilág (merthogy a borzongást is nagyon el lehet rontani!) és a ma nagyon aktuális pusztulás-téma különös megfilmesítése érdekessé teszi.

Imdb | Előzetes
1264 4 6 Film Izé
csicsilla: durva, hogy mi mindenre képesek az emberek a túlélésért...:(
Erunder: Végre ezt is, és emellett még pár filmet sikerült megnéznem most hogy már letudtam minden viz [...]
bungle: Kedvenc évszakom a nukleáris tél.
Mind a 6 komment
Valami takonyszerű mozgó izé a csatornából.... brrrrr!

További info.

Frissítés: itt a legújabb magyarázat (köszi, zmb).
11205 4 59 Izé
Matthej01: Igen ha disznó gége lene akkor igen csak jó infrastrukturával rendelkezik az a sertés mivel ily [...]
TeamCo.: írja a cikk. Azért van ott víz mert kimosták a légcsövét a sertésnek mert valami gennyes iz [...]
eol: Éppen ez az, a víz mozgása teszi hihetőbbé, hogy endoszkópos vizsgálat. Amint a cikk is írja [...]
Mind a 59 komment
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
9928 1 9 Izé
7sleeper: ugyan ez csak egy mókush :-) http://kushsupport.com/
gvereb1: Ez a poszt szöveg nagyon kivan :D
1nessa: mer ez a tehen csak mokust szeret:D
Mind a 9 komment
A modernkori favágók pc-je. :)
2708 2 0 Izé
Kenny a görim :)

(tudom Derill, de nincs még videóm)
654 0 9 Pink Izé
Derill: :D lájk. már csak össze kell gyűjtened ide annyi kommentet amennyit én szedtem a cicámmal, és [...]
CrazyLime: Ajánlom Derillnek, elkészült a videó :D http://www.youtube.com/watch?v=vg5bLX9YnnU
nagydee: nekem a hörcsögöm ketrecben volt, és nyaranta még egy számítógép venti (persze nem teljes s [...]
Mind a 9 komment
A modernkori favágók pc-je. :)
3036 0 0 Tech Izé
Jelek (Signs)

Egy rövidfilm az urbanizáció ártalmairól, a szürke hétköznapokról, és a társkeresésről ebben a modern és rohanó világban. Angol tudás nem árt, bár nagy része feliratos. De az is angol. :)
8477 14 32 Izé
Krono: Ez a kis videó nekem nagyon tetszik, és eléggé elsarkítva de szerintem manapság tényleg ilyen [...]
bungle: A youtube-os verziónál van egy válasz videó, az is egy rövidfilm, a címe: Small Penis. :) http [...]
bungle: :))) Egyébként erre véletlen akadtam rá (már pár hete kint volt Film Izén), ilyeneket nyugodt [...]
Mind a 32 komment
Egy kis sufnituning...
11129 0 9 Autó Izé
gurbli: Ezek brutális ronda munkák és nem kicsit életveszélyesek! Ha én igy hegesztettem volna a sulib [...]
közlegény: nem értem én ezeket a barkácsmeistereket, túl elvontak h. értékelni tudjam művészetüket.
Traktorman: A módosított lapátú turbó nagyon érdekelne amikor felpörög! a robbanás garantált! :)
Mind a 9 komment
Egy kis sufnituning...
10837 4 9 Izé
gurbli: Ezek brutális ronda munkák és nem kicsit életveszélyesek! Ha én igy hegesztettem volna a sulib [...]
közlegény: nem értem én ezeket a barkácsmeistereket, túl elvontak h. értékelni tudjam művészetüket.
Traktorman: A módosított lapátú turbó nagyon érdekelne amikor felpörög! a robbanás garantált! :)
Mind a 9 komment
Steve Vai a Tender Surrender, illetve a nagyzenekarral megtámogatott For The Love Of God című számában megmutatja, hogy nem tud gitározni. Nekem nem esett le az állam tőle, pedig nem régóta ismerem. ;)
1019 1 0 Zene Izé
Photoshop segédletek gyűjteménye, naponta frissül.
Emellett szép képek :)
1383 2 0 Art Izé
A vaginizmus A félelem legtöbbször csak a tudatos magyarázó elve a vaginizmusnak. A szexuális zavar igazi kiváltó okának hátterében leggyakrabban lelki tényezők állnak.
2214 0 0 Pink Izé
Nokia N97, bár úgyis mindenki tudja, hogy már kint van....

 

(Ezt nem nagyon vágom, miért ez a szöveg, de Ámen, legyen így.. - Crap)
1923 0 6 Tech Izé
punyukli: jó a GPS csak azt felejti el említeni a nokia hogy fizetős a szolgáltatás. így nem ér xart se [...]
calipunkszabus: jogos!:d ez nem derült ki belőle!:D szép meg minden, de telefon ez még?! majd sztem ha eljön az [...]
Ctx Twin: Telefonálni lehet vele? Ez nem derül ki a videóból.
Mind a 6 komment
Szinte minden nő tapasztalta már, hogy a menstruációt megelőző 5-10 napban az átlagosnál feszültebb, türelmetlenebb, ingerlékenyebb, érzékenyebb, kevésbé tud koncentrálni. ( Nem beszélve arról, hogy a pasik ettől őrülnek meg) Miért, és hogyan lehet ezen enyhíteni?
1346 0 22 Pink Izé
CRaPtRaSH: amikor meg téged, akkor csak hibát jelzett... XD
Derill: lefagyott a windóz pont mikor szegény krepcsit rakták össze :D
CRaPtRaSH: már elmúlt,nincs :( szóval a hülyeség a tartozék,és én vok a gyártási műhiba. ez törpén [...]
Mind a 22 komment
Horálki Luxus Túravezetés

Vigyen luxust a kirándulásába! Extra: bérijesztegetés!
5627 2 12 Izé
Nusihusi: A legjobb a bérijesztgetés:P
eol: Hát köszönöm, de most a krízis alatt a munkahelyen ingyen szolgáltatás a bérijesztegetés :) [...]
GrinderBalage: debreceni vagy? :) (csak a vérkörökből gondolom... 28.as, 31.es)
Mind a 12 komment
Elhunyt Michael Jackson.

Szívleállással szállították kórházba, az orvosok már nem tudtak segíteni rajta. 50 éves volt.
2765 2 4 Zene Izé
Ágii: Köszi szépen:)
kamubekLaca: Nem voltam nagy rajongója, de azért én is nagyon sajnálom, és nem tudtam halálhírétől csak [...]
Ágii: R.I.P.! Ő volt a legnagyobb király:( Honnan van a postkép? Nagyon tetszik!!
Mind a 4 komment
Géza bácsi most tudta meg, hogy az ötöslottó várható főnyereménye...
9221 2 33 Izé
bungle: :DDD Inkább hátba kéne, akkor lehet, hogy kiköpi az ördögöt. Esetleg falra hányja... vagy "f [...]
Purple: embert még úgy nem rúgtak fejbe, mint ahogy én tenném ezekkel :DDDDDDD
bungle: http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104792 :DDD
Mind a 33 komment
A női keblek mesélnek tulajdonosuk jelleméről!
1899 0 15 Pink Izé
1nessa: hat hallod:D es direkt ilyen kivagott folsobe volt xD
Purple: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. de nem ám kiszedte volna otthon....
1nessa: jaj errol jut eszembe nenikem meselte anno h egyik munkatarsanak lattott egy hajszalat a dekoltazsna [...]
Mind a 15 komment
Minden, amit tudni kell az otthonszülésről!
462 0 7 Pink Izé
Nala: Teljesen egyetértek veled!Sajna a kórházakban elég nyomasztó a légkör,egy szülni készülő [...]
brigi_cica: én meg legalább 300 eurót fizettem. mert it nem ingyenes a szülés :S
neomatsek: szerintem az otthonszülés nem a legjobb megoldás,mert ha történik valami,akkor nem biztos,h meg [...]
Mind a 7 komment
Vajon mi volt az eredeti célja, fel akart szállni? :D
7850 3 16 Izé
Tomee95: Houston kilövés sikertelen xD
Nakrul: most láthattunk működés közben egy eredeti seggdugaszt
joovan: ühüm, egynek jó! :D
Mind a 16 komment
Avatar: The Last Airbender (Az utolsó léghajlító)

A Nickelodeon nagysikerű rajzfilmsorozatának élőszereplős moziváltozata lesz. Shyamalan és a Paramount is bízhat a sikerben, hiszen egyből három részre nyújtják a sztorit. A szokásokhoz híven a rendező felel majd a forgatókönyvért is és a produceri teendőket is magára vállalta.
A sztori szerint a világ négy népcsoportra szakadt. Ők a Víz, a Tűz, a Levegő és a Föld népe. Mindegyik társadalomban van egy mester, aki képes a irányítani népe elementálját. Ám csupán egyetlen ember tud parancsolni mind a négy elemnek. Ő az Avatar. 
Mikor az aktuális "vezér" - aki egyébként mindössze 12 éves - látszólag meghal, a Tűz népe globális támadást indít a többiek ellen. 100 évvel később két tinédzser felfedezi és kiszabadítja az Avatart, aki elindul rendet tenni a világban.
Magyar premier: 2010. július

IMDb / WIKI (film) / WIKI (animációs sorozat)
Letölthető tv spot (480p)
1452 2 4 Film Izé
bungle: Jó ez a plakát, tetszik: http://imgur.com/1QDdU.jpg
kasy: snake6 küldött be új dolgokat, update-eltem.
Erunder: go-free küldte: http://www.youtube.com/watch?v=qVhRH78Zj7g (A sorozat záró előzetese Erunder) sz [...]
Mind a 4 komment
Házak, amiket tulajdonosaik nem adtak el (sokszor több millió dollárért sem), így a beruházók körbeépítették az ingatlant.
12263 5 28 Izé
bungle: http://www.austriantimes.at/news/Around_the_World/2009-08-31/16033/Fit_of_peak Gyakorolhatja az Y me [...]
1nessa: farkincak hehe:D alul is folul is
Strawberryy: Nem, nekem is :)
Mind a 28 komment
Az Iszlám a szeretet és harmónia vallása

Az Iszlám kiváló tulajdonságai közé tartozik: megtanította a muzulmánokat arra, hogy szeretettel telt és harmonikus életet éljenek, egymás iránti szeretettel és összetartás érzésével. S megparancsolt minden olyan dolgot, ami a szíveket összekapcsolja, s erősíti az összefogás és a szeretet kapcsolatait. S megtiltott minden olyan dolgot, ami széthúzáshoz vezetne, s ellenségeskedést, ellentétet, széthúzást és haragvást okozna.

A Magasztos Allah mondta: "Bizony a hívők testvérek." (Korán 49:10)

Tehát egy vallási vezető által támogatott elnök, aki maga is vallásos, teljesen korrekt.

Még 2 sokkoló videó: [1] [2]
4473 2 26 Izé
bungle: http://www.youtube.com/watch?v=TvOx4avw8WY
sahinel: Lehet hogy provokációnak tűnik amit írtam? Igen de gondolkozásra provokál. Minél többen írj [...]
sahinel: A vallás tetszik és nincs vele gondom. Ezért volt az idézet. Az iszlám, a szufizmus, stb vallá [...]
Mind a 26 komment
10+1 dolog amit  pasik nem tudnak elviselni egy nőben!
1616 0 6 Pink Izé
Sissi: Aj de faszság... Ez a borotválás mind közül a legnagyobb... most őszintén van olyan hülye pa [...]
sajtoscsiga: hah, énis szoktam olyat csinálni, hogy 'nem szólok hozzád' de a leggyakoribb a 'nem adok puszit' [...]
neomatsek: 1.Ja,mert a pasiknak mindig jókedvük van.Amúgy a hisztis picsákat vagy észhez kell téríteni,h [...]
Mind a 6 komment
Egy nem túl gyengéd ölelés Cristiane "Cyborg" Santos-tól.
7504 3 11 Izé
joovan: Mekkora egy ocsmányság... tuti leszbi
te.sas!: nem valami beszédes csaj... :)
Davee: Kapja el a hóhér, vagy inkább a terminátor ezt az állatot...
Mind a 11 komment
Tudod, hogy mi az a PM10? Most majd megtudod. Egy elgondolkoztató történet egy emberről, és a PM10-ről...
10233 0 2 Film Izé
bornyu: ok! Akkor ne menj ki az utcára! És akkor otthon halsz meg vastagbélrákban a szar kajáktól, vag [...]
Madarinfluenza: Hát szomorú ,bár szerintem ö is hibás mivel, mondta nem nagyon foglalkozott a légszennyezésse [...]
Tudod, hogy mi az a PM10? Most majd megtudod. Egy elgondolkoztató történet egy emberről, és a PM10-ről...
10831 5 22 Izé
Mol: Én sem értem, hogy miért pont ÉN...
bornyu: DeeT: Akkor is igazam van. És miért ne írhatnám ki, ha ahhoz van kedvem? Pláne ha igazam van! A [...]
DeeT: te élvezed, hogy szinte minden oldalra kiírod ezt a buzi szövegedet? youtube, film.ize, meg itt i [...]
Mind a 22 komment
Régebbi postok...