REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Kéne egy elhagyatott 19. századi katonai erőd?

Mert most laza 140 milkáért vehetsz egyet.
3086 0 0 Izé
A kínaiak tök komolyan csináltak egy lézerpuskát

A cucc 800 méterről képes lángra lobbantani a ruhádat.
3381 0 0 Izé
Rejtély, hogy miért, de Putyinnak iszonyat jól áll, ha a Stayin' Alive-ra sétál
3015 0 0 Izé
Ezek után azt mondom, hogy nem is olyan rosszak a magyar utak
1487 0 1 Izé
CsakEgySrác: "Amikor a természet közbeszól." "Amikor a természet másképp gondolja."
Nem túl hatékony, de atomcuki az újraélesztésre betanított kutya
1636 0 1 Izé
hawkeye: "...újraészlestésre..."
Már kívülről is elég fura ez a ház, de belülről igazán egyedi

Ja, és ha van 7,6 millió dolcsid, meg is veheted.
4522 0 0 Izé
Perverz egy kutya ez :)

A legfőbb hobbija a leskelődés.
1426 0 0 Izé
Készíts te is házi italautómatát!
1396 0 2 Izé
bogoj: Gondolom, nem véletlenül vannak folyamatosan vágások a bemutatónál. Úgy vélem, nem igazán [...]
Tron65: Használat előtt az esetleges szénsavas üdítőkből a buborékokat gondosan távolítsuk el!
Baromi egyszerű megoldás házilag a fényszóróid újjá varázsolására
5014 0 4 Izé
Tron65: Sok esetben elég volna csak simán letörölni a koszt. Vagy beállítani, hogy LEFELÉ, az útra v [...]
sztewe: Végignéztem. Bármelyik módszer nem tart tovább 1 hétnél. 1 hét után ennyi volt. Vagy vesz a [...]
Hojó: Update videón látszik is, hogy milyen hatékony :D https://www.youtube.com/watch?v=0RprGfldXm4
Mind a 4 komment
Az egyetlen baj ezzel a művészeti projekttel, hogy ötletet adhat a tervezőknek

Várjuk is a valódi luxus betonsapkákat
1663 0 7 Izé
Erunder: Nekem semmi bajom a strandokkal, és nem én bannoltalak.
Ravennë: Én szívesen megnézném Habonyt, ahogy egy ilyen luxus betontáskát vonszol maga után... :D
Pussytreehorse: Az a baj vele hoagy az izlesficamos Erunder kiposztolta.
Mind a 7 komment
Csak egy baj van ezzel a japán rakétával

Oké, lehet hogy több is van, de a fő az, hogy nem repül.
2001 0 3 Izé
Dmckayals: Ez tipikus váltóhiba. Nem vette be elsőre a kettest... :P :D
vnyoc: Útközben elfogyott a benzin. Van ilyen..
a janek: Jó, egy kicsit repült na, lehet rövid hatótávolságú
Kedvenc őrült angol feltalálónk épített egy igazi Hulkbuster
1429 0 0 Izé
Így néz ki a krómesztézia, ami a hangok szinesztéziája
2042 0 0 Izé
A japán Csatahajó-szigeten egykor 12 ezren éltek

Ma már csak filmeseknek szolgál díszletül a szellemváros.
2985 0 7 Izé
bungle: Bakancslistás helyem, egyszer remélem sikerül eljutnom ide. Korábban: www.ize.hu/ize/post/39517 [...]
VanZant: Megvan. Az a film nem hagyott bennem olyan mély nyomot. :D
VanZant: Láttam a filmet, de ez akkor fel sem tűnt. Öregszem, vagy mi... ;) :D
Mind a 7 komment
A sziszifuszi munka kifejezés mellé ezt a videót kéne állandóra csatolni
2986 0 5 Izé
Tron65: Ez hülye! Hát nem csukta be a kaput!!!
VanZant: Lövésem sincs, mire gondolhatott közben. Talán, hogy ha havat lapátol az ott marad egy kupacban [...]
Ravennë: Istenem, de hülye. Nem látja, hogy nyitva maradt a kapu?
Mind a 5 komment
Ha szeretnél házilag autóemelőt készíteni, ez videó megtanít rá
3599 0 11 Izé
solution45: Megnézném azt is, amikor a hajtott kerekeknél emel. :D
CsakEgySrác: Hirtelen google találtam, ezerféle ilyen van. videóban egy ilyenre feltolat túloldal beteszi a m [...]
Robbie Baker: Csináljátok már meg az oldalt, ios-ről nem indulnak el a videók
Mind a 11 komment
Gondolkoztál már rajta hogy készülnek a repülőgépekről fotók?

Hát itt a válasz!
4234 0 1 Izé
qwertzuiop: Ugyanez made in Hungary: https://www.youtube.com/watch?v=NjZCWVn4Y4U
Ez történik ha egy hőlégballon magasfeszültségű vezetékkel találkozik

A kosárban lévő csávó egyébként túlélte, még azt is, hogy az áramütés után egy tóba zuhant.
3111 0 2 Izé
Demente: Kaputelefonal vették fel? Egyébként nem szakította el, csak összezárta a 20Kv os nagyfeszt! Az [...]
CsakEgySrác: Összezárt 2 fázis vagy 3. Levegőben nem vagy leföldelve, nem rajtad keresztül megy az áram. H [...]
Ha létezne a Win 95-ös okosteló, tuti az lenne a pokol hivatalos mobilja
1911 0 0 Izé
A srác megalkotta a papírrepülők császárát
4507 0 0 Izé
Íme egy hiánypótló térkép arról, hogy melyik országban melyik a legnépszerűbb sajt
2587 0 2 Izé
DizzyP: A túró is a sajtok családjába tartozik, csak a túró még friss sajt, ami nincs érlelve.
suszter: A túró még nem sajt (szerintem).
The Predator

Senkinek sem kell bemutatni a gyilkos űrlényt. A lényeg annyi, hogy új rész készült belőle, és egyszerűen látni kell!
6106 0 0 Film Izé
Vannak videók, amikre egyszerűen nincs magyarázat
3481 0 0 Izé
Fehéroroszországban is úgy kell közlekedni, hogy a legváratlanabb eseményekre is komolyan számítani kell
2502 0 0 Izé
A szörfösök nedves álma lehet egy ilyen hullám
1252 0 0 Izé
Picit identitászavaros ez a katonai terepjáró

Nem tudja eldönteni, hogy kocsi, vagy tank legyen. :)
1752 0 0 Izé
Bírod a konzerv kaját?

Mit szólsz a konzerv hamburgerhez?
2850 0 0 Izé
Attól hogy terepjárónak hívnak egy kocsit, még nem biztos, hogy mindenhol elmegy

Főleg ha béna sofőrök vezetik. Na ilyenekből kaptok most egy majdnem 8 perces összeállítást.
3668 0 1 Izé
Tron65: Nemrég láttam egy filmecskét, amiben azt mutatták be, hogy NORMÁLIS helyen ha vesz valaki mondj [...]
Nem is értem, hogy miért nézték meg 1,2 millióan ennek a kutyusnak az első úszását

Na jó, értem én, csak nem akarom leírni.
4215 0 4 Izé
Ravennë: Tök jó, hogy ezt leírtad, mert belőlem is kikívánkozott, csak akkor rám mondják h biztos rus [...]
Gábor-79: Egyvalami nem fér a fejembe: Kicsit sem érzi hogy mennyire szánalmas az amit csinál? Hogy az egy [...]
a janek: Milyen kutya?
Mind a 4 komment
Hamburger gombnyomásra

Ha nem ez az eddigi leghasznosabb robot, akkor nem tudom melyik az.
1844 0 0 Izé
Na és a ti szüleitek mit szóltak, mikor bevallottátok, hogy az ellenkező nemhez vonzódtok?
1983 0 3 Izé
Petr: 1:20-tól https://www.youtube.com/watch?v=CWftz168LE4
csúzönván: Nekem ebből nem a buziprobléma jött le, hanem hogy annyira birka a nép, hogy a kérdést sem ér [...]
Goddex: jópofa riport kisfilm :) sokszor előfordul, hogy humorral kezeljük az egyébként komoly problém [...]
Házibarkács naptár

Az egyik nagy előnye a telódon lévő naptárral szemben, hogy sosem fagy le.
1558 0 0 Izé
How It Ends

Az előzetese alapján egész jó világvége filmet csinált a Netflix.
4757 0 0 Film Izé
Csúnya sztereotípia, de ezt a szép Ferrarit tényleg egy kínai nő törte össze

Ráadásul csak pár perccel azután, hogy kibérelte.
2298 0 1 Izé
CsakEgySrác: Tudjuk, hideg volt a gumi :D Mint a magyarnál :D
Az internet nem felejt

Bár Ryan Gosling valószínűleg szeretné, hogy mégis képes legyen a felejtésre.
3646 0 0 Izé
Ha eddig kínzott volna a kérdés, hogy melyik focistára hasonlítasz, imáid meghallgatásra kerültek
1411 0 1 Izé
Dmckayals: Egész jól működik. Messi 84%-ban hasonlít önmagára :D
Gabriele Galimberti fotósorozata gyermekek játékain keresztül mutatja meg nekünk a világot
2004 0 0 Izé
Szültél már ma gyereket?

Nem? Hát mekkora egy önző szemétláda vagy te! Erről a társadalmi üzenetről egyébként A szolgálólány meséje jutott eszembe.
2210 0 13 Izé
kissfreezer: Én meg nagyon szépen köszönöm neked a posztot, mert így még egy példával rajzolódik ki egy [...]
roberto: Így van, ahogy leírtad. Az a jó ha te nem érzed értéktelennek az életed és meg vagy elégedv [...]
Erunder: Én nem erőltettem senkire véleményt, csak a sajátomat írtam hozzá a poszthoz. Lehet vele egye [...]
Mind a 13 komment
Az a gyanúm, hogy legalább egy magyar dolgozik a Great Big Storynál
2158 0 2 Izé
VanZant: Na na, még csak 110 éves, nem olyan öreg. :)
sapkabarna: Tegyük hozzá, még ez a műemlékek alapján épített másolat-műemlék is öregebb, és nagyobb [...]
Ez a legundorítóbb ékszer, amit valaha láttam

Ugyanis a medálban a hölgy szeméremajkának egy cisztás része van.
1890 0 3 Izé
Erunder: Tavaly nyári a videó. Tény,hogy csak most jött velem szembe, de nem nevezném ezer évesnek. Plu [...]
Jdredd: arról nem is beszélve....hogy ez már 1000 éves .... lehet már az IZÉ-n is volt 1x már!
OCG: Honnan vettétek, hogy cisztás része van? A leírás alapján sima kisajak plasztikája volt, túl [...]
Régebbi postok...