REGISZTRÁLOK BELÉPEK

Megjegyez
Super Mario játékdoboz. :)
5538 0 3 Izé
Ravennë: Miért nem mennek le a csőbe? Ott biztos van gomba.
Kisolek: Szerintem ha nem 2011-et írnánk sok pénzt keresett volna vele.:D (Mondjuk egy 30 éve :D)
Szancso: Full HD 3D.:)
Kaptárszerű függőleges farm Londonban.
3000 3 0 Izé
Túl sok cukros üdítőt isznak a kamaszok
335 0 1 Pink Izé
CRaPtRaSH: ez a postkép vótmá :]
A kalcium fontossága
366 0 0 Pink Izé
Megzenésített versek a Kávészünet előadásában - elsőként a Csonka vers

Web: kaveszunet.info
869 0 1 Zene Izé
Free82: tipp-topp
Terhes vagyok az exemtől, elmondjam neki?
305 0 0 Pink Izé
Nem értem ezt a kínai maffiát. Minek késelni, mikor lövöldözni is lehet? Mindenesetre izgalmasnak néz ki a buli.
8808 0 18 Izé
koresztesz: KILL BILL 3:)
Ivanhoo: semmi szamuráj kard? vagy legalább machete? egyszerű konyhakések...respekt :)))
Ravennë: Szívós dzsungelnövények vannak az ajtó mögött?
Mind a 18 komment
 A főnököm a szeretőm
374 0 0 Pink Izé
Alkohol és marihuána: melyik veszélyesebb?
697 0 0 Pink Izé
"Drágám, megjöttem!"
3917 1 6 Izé
7sleeper: rovarfétis - ízleltlábú kúrás
DemJan: Istenem, de beteg vagy!! Bogarakkal csinálod??
Szancso: Előttem volt már valakid?ÁÁÁÁ dehogy is!:D http://www.photoslondon.com/misc/elephants/0265.jpg [...]
Mind a 6 komment
Haláli átverés
8567 5 12 Izé
bungle: Úgy eldugtuk, hogy mi se találjuk. :D
BusKeyCome: Ha valakinek úgy rémlene, hogy ez volt már, ne keresse, mert nem fogja megtalálni. :)
varvizib: ez tényleg jó volt :-))
Mind a 12 komment
Schwarz Stein - Rise To Heaven

Egy japán duó, német együttesnévvel és angol számcímekkel (azért egy kicsit még csavarhattak volna rajta :D ), nagyon bulizós számaik vannak!

Sucubbus - Ez egy nagyon jó számuk! (YT-on rossz minőségben van fent)
587 1 2 Zene Izé
jollakott_napkozis: http://www.youtube.com/watch?v=x1wwAXOWlgs
MorLhack: Nem megy a link...
Ő egy perui indián, Ülő Folyó. A nevét a sodrásáról kapta. ;)
11694 0 14 Izé
focuskoma: LOL :)
bungle: De nem olyan jól, mint egy tanár. (Tudod, "aki keres, az tanár").
Zeppelin01: Biztos jól keres
Mind a 14 komment
Angry Birds kalandpark Kínában
5085 0 0 Tech Izé
Repülőpilóta kiképzés indul: 3, 2, 1...
8896 0 4 Izé
nokia5700: ez Hatalmas! :D
Nusihusi: Szegény, majdnem szívinfarktust kapott:D
Szancso: Biztonsági öv!!!!
Mind a 4 komment
Brutális zene!:) Nem tudok mást mondani rá :D
653 0 0 Zene Izé
Yuri Kane - Right Back (Official Video) [HQ]
918 0 0 Zene Izé
Adrenalin a havon : )
1507 0 0 Sport Izé
Sissy's Magical Ponycorn
2344 0 1 Game Izé
isshu: Picit rövid volt, és logikailag se volt túl bonyolult :( Több eksönre számítottam de azért t [...]
Allergiakezelés természetes módon
370 0 0 Pink Izé
Denis Oudendijk meglátta a lehetőséget az olajfúrótornyoknak a hetvenes években tervezett mentőegységeiben és vízi szállóvá alakított néhányat.

A szálloda honlapja.
5292 0 12 Izé
bungle: Nők... ;) Mindent túlbonyolítanátok. :P
Nas: :P Na jól van már, én meg próbálkoztam mindenféle építészeti szakszóval... -,-
bungle: Tojás szóra első oldalon kihozta. :D
Mind a 12 komment
A mai tippelős: kit ábrázol a képen látható jelmez? :)
8010 0 17 Izé
prototype: Az új bluray verzióra ez a dart vader fog kerülni. Sajnos Lucas Indy után a Star wars-ot is mege [...]
Ritli: Uhh de jó vagyok :D Ahogy megpillantottam egyből rávágtam, hogy ki az :D És eltaláltam ;)
Ctx Twin: Ez nem jelmez, hanem egy kivágott jelenet a rendezői változatból...
Mind a 17 komment
 Macska + lézer + fal = pókmacska :)
7698 6 8 Izé
Nusihusi: Na, ez jól esett MM után:)
Szobabicikli: Pókcica...Pókcica, amit csak a pókcica csinál, tud ő lengeni egy hálóról, nem ő egy pókcic [...]
Dawe: démoni
Mind a 8 komment
A nokedli már nem menő. ;)
4740 1 6 Izé
.::JunKieEQ::.: Pizzával töltött sült kacsa... nyami... :)
lb7: Jah,...én is megkívántam.
7sleeper: habzsolháp :-)
Mind a 6 komment
Modern képzőművészeti galéria. Látogatók jönnek-mennek, különböző karaktereket figyelhetünk meg. A legérdekesebb közülük azonban a teremőr néni, aki a nap végén váratlan fordulatot hoz a történetbe. A Kiállítás Tóth Barnabás kisfilmje.
785 0 0 Film Izé
Lopott idő (In time)

Az idő pénz. Szó szerint. A közeli jövőben a tudósok felfedezték az öregedésért felelős gént, melyet ki tudnak kapcsolni, ezért mindenki csak 25 éves koráig öregszik. Ám ekkor vége is az ember életének, hacsak nem szerez további éveket. Időt kapsz a munkádért, és idővel fizetsz a boltban. A  gazdagok akár örökké is élhetnek, míg a szegényeknek meg kell küzdeniük az utolsó percekért is. A Justin Timberlake által alakított főhős rengeteg időhöz jut, melyet a többi "gazdag" ember nem tud elfogadni, ezért  üldözni kezdik, hogy kiderítsék ki is ő és hogyan jutott az évekhez. Bemutató Október 27.-én. Feliratos előzetes.
1444 2 1 Film Izé
uvby: Nem tűnik rossz filmnek de istenem felejtsük már el ezt a timberlake-et, mert semmi érzéke ninc [...]
Ha Bolíviában jártok, inkább McDonald's-ba menjetek, mert ahogy nézem elég kétes körülmények között készül a majonéz. ;)
9769 0 39 Izé
csaty: most értem haza melóból.....l Szóval, volt olyan,hogy a csirkecomb nem épp az ehetö állapotok [...]
widescreen: kár pedig meghallgattam volna a sztorijait.. CSATY HOL VAAAGY???
Tooni: Csatyt elkapták a hamburgermaffia emberei, mielőtt "kitálalhatott" volna. A billentyűzetpötyög [...]
Mind a 39 komment
 Cigirágó, pez, gumicumi, télifagyi és a tejpor
...
emlékeztek még ezekre a retro finomságokra? Persze van amit még most is lehet kapni a boltokban, de manapság nem úgy gondolsz rájuk mint kisgyerekként.

Takonylabda, színes spirál, cumi

Nektek mi jut még eszetekbe, mi volt menő gyerekként?
1532 0 15 Pink Izé
Purple: hehhe emléékszeel? XD vodka, eperlé, párizsikocka :DD
CRaPtRaSH: pont csütörtökön vettem :]
Nas: Tényleg, párizsikockaaaaaa...fúú, de rég nem ettem olyat. Pedig jó. :)
Mind a 15 komment
Megpróbálta azt, ami eddig még egyik macskának sem sikerült. ;)
6535 3 5 Izé
Purple: Ugye??? :D meg az az elvetemült vigyor :D
lb7: Azok a lábak...! *.*
Nusihusi: Az anyós porcelánjai közé kellett volna világítani vele:)))
Mind a 5 komment
Megpróbálta aláásni a süni magabiztos védelmét. :)
5712 0 6 Izé
Tkyd17: de low kutya xD
Mr.T.: Bomlasztom a rendszert. ;)
Nas: Nincs itt bungle, mindjárt megszaporodtak a kutyás ellenpostok. :D
Mind a 6 komment
Szakítás után még mindig együtt éltek?
407 0 0 Pink Izé
Egy tank elég extrém hangszer, de működik. ;)
6720 5 8 Izé
gezola: Vazz...Zsidó Nyári Fesztivál :D
Tooni: Hippi dobolókör, hamarosan kell hívni Cartmant az irtáshoz.
Anthraxia: Csávó úgy néz ki mint a "Nyuszomuszó" figura Magyar Attila!
Mind a 8 komment
Tizenkét perc egy kecske és - ha nagyon ráértek - a ti életetekből. ;)
3513 0 9 Izé
Lexi: sztem a kecske gondolata persze a tettei is a táplálkozni vágyást sugallják XDD " enni enni enn [...]
lb7: Na jó...ettől is szédülök! :(
Tooni: http://www.youtube.com/watch?v=lBHGdWvy5Ao ilymódon
Mind a 9 komment
Léteznek-e szellemek?
562 0 0 Pink Izé
Két kattintással amerikai férjet szerezhetsz
763 0 2 Pink Izé
Cöccenet: Hát ez nagyon durva. :D Az ilyesmiken csak én lepődöm meg ennyire?
zeiksz: Nem akarok amerikai férjet :)))
 Reimagine 
3842 1 1 Game Izé
erik212: Elég brutális de tetszett.
Karbonszálas Gucci 425 dollárért (~80ezer Ft).
2973 1 10 Izé
lb7: Sok manapság a cipőbaleset...
kolkrabe: inkább egy Finucci öltöny..:)
brier: csak ennyibe kerül...pff...akkor nem is kell...ilyen olcsó szar kinek kell, de most komolyan XD me [...]
Mind a 10 komment
Egy német falu 321%-kal több energiát termel, mint amennyit felhasznál
6773 3 14 Izé
lolland: Váááááárjá váááááárjá váááárjááá, az a sör meg az a sör az nem ugyanaz a sör [...]
I. C. Wiener: Nyilván "westbalkánból" indulunk ki legtöbbször, hiszen itt kell megvalósítani az említett b [...]
lolland: Azért az elgondolkodtató, hogy mindenki a westbalkánból (kis-hazánk) indul ki! Most voltam egy [...]
Mind a 14 komment
Ezt még nézni is extrém sport. ;)
9137 0 8 Izé
brier: én tisztán láttam tényleg megcsinálta :D XD mellesleg egyiket sem tudnám megcsinálni nem hogy [...]
7sleeper: egyébként így készül a csípős majonéz
7sleeper: talán abban, hogy nem tud fel- és lemászni a kötélen úgy, hogy közben hullahoppozik ;-)
Mind a 8 komment
Egy rossz kapcsolat után
369 0 1 Pink Izé
BullFrog: agresszív ásítás?
Régebbi postok...